Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vukašin Aleksić 4.1.2011.

4 posters

 :: Intervjui

Ići dole

Vukašin Aleksić 4.1.2011. Empty Vukašin Aleksić 4.1.2011.

Počalji od Gost Čet 3 Feb 2011 - 13:11

Vukašin Aleksić 4.1.2011. Vukasin-Aleksic

Povratak Vukašina Aleksića u Kragujevac mogao bi da donese nova iznenadjenja u Jadranskoj ligi i Kupu Srbije. Radničkom je nedostajalo zaista malo da utali nivo svoje igre a sve su prilike da će sa prošlogodišnjim vodjom tima dobiti baš to: konstantnost i sigurnost. Tim povodom, specijalno za Zemlju Košarke, Vukašin Aleksić dao je intervju. Na pitanja članova foruma Vule će odgovarati nakon utakmice sa Krkom, jer sada nije bilo vremena da ih prikupimo....

1. Šta je bilo odlučujuće da se vratiš iz Rusije? Delovalo je da igraš u dobroj formi i da tamo možeš da napraviš korak napred u karijeri. Nakon toga Nižnji je počeo da menja veliki broj igrača...(Molimo te za iskren odgovor..).

Vukašin Aleksić: Pocetak je bio obecavajuci. Plasirali smo se u Evrocelendz,izbacili objektivno jacu ekipu Jeniseja. I moje partije su bile na sasvim solidnom nivou. Posle toga je dosla ta povreda zadnje loze i posle toga nisam uspeo da se vratim u pravi ritam. Nijednog momenta nisam imao bilo kakav pritisak od trenera,ljudi iz kluba. Jednostavno sam seo,ramislio i odlucio da je za mene najbolje da promenim sredinu.


2. Tvojim dolaskom Radnički dobija još jednu odličnu opciju u napadu. Budi iskren i reci nam da li je cilj Evropa?

Vukašin Aleksić: Cilj na pocetku sezone je bio opstanak. Momci su uradili sjajan posao do sada i priblizili se mestu koje vodi u Evropu. Igramo bez opterecenja. Ako nam se ukaze sansa da udjemo u 6 ekipa,siguran sam da je necemo propustiti.


3. Šta je to kod Mute Nikolića što inspiriše igrače da daju maksimum i da igraju bolje nego igde, bolje nego ikada ranije?

Vukašin Aleksić: Ono sto je mene vezalo za Mutu je odnos koji on gradi sa igracima. Drugarski odnos,ali u kojem se znaju granice. U svakom momentu je tu da te podrzi,narocito ako ti ne ide onako kako ti zelis. Onda ne cudi sto svi izgaraju na terenu do poslednjeg daha.


4. Već dvadeset godina naša reprezentativna košarka se odrekla klasičnih niskih plejmejkera poput tebe? Kako ti to komentarišeš? Da li je to jednostrano gledanje na problem, isključivo kroz prizmu mismeča u odbrani?

Vukašin Aleksić: Nemam neki poseban komentar. To je izbor trenera,selektora. Sve ima svoje prednosti i mane. Visi plej moze da odradi neke stvari koje nizi nema mogucnosti,opet brzina i agresija koju poseduju nizi igraci je neka njihova prednost. Mislim da mnogo sire to treneri gledaju,a ne samo kroz situacije veliki-mali.


5. Maštaš li ponekad o povratku u Partizan. Tamo baš nisi dobio šansu. Da li bi voleo da ponovo zaigraš u Partizanu?

Vukašin Aleksić: Nisam dobio pravu sansu u Partizanu,ali se uopste ne kajem sto sam tu godinu proveo sa crno belima. Naucio sam mnogo,trenirao sa sjajnim momcima i sjajnim igracima... Sve to mi se vratilo u narednoj sezoni. Ostaje zal sto nisam dobio pravu sansu,ali sam dobio na drugoj strani. Upoznao sam jako dobre ljude i dobio prijatelje koje cu imati kroz ceo zivot.


6. Da li da se kladimo na Radnički protiv Krke? Koeficijent je odličan Smile. Obećaj nam pobedu.

Vukašin Aleksić: Na Radnicki se uvek kladite. Mozemo sa svakim da se nosimo i znamo da budemo vrlo nezgodni ako uhvatimo nas ritam. Smile




Poslednji izmenio sharga dana Sub 5 Feb 2011 - 13:26, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vukašin Aleksić 4.1.2011. Empty Re: Vukašin Aleksić 4.1.2011.

Počalji od fizicar Čet 3 Feb 2011 - 22:23

Odlicno Very Happy
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Vukašin Aleksić 4.1.2011. Empty Re: Vukašin Aleksić 4.1.2011.

Počalji od fizicar Čet 3 Feb 2011 - 22:23

fizicar ::Odlicno Smile Ovo poslednje pitanje me bas nasmejalo! Very Happy
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Vukašin Aleksić 4.1.2011. Empty Re: Vukašin Aleksić 4.1.2011.

Počalji od KKP Čet 3 Feb 2011 - 23:06

Vule je sjajan, ljudina, na fejsu sam svojevremeno bio u sjajnim odnosima sa njim. Njemu se životni san da zaigra u Partizanu ostvario i ako nije dobio šansu, on je presrećan zbog toga, to i kaže u ovom intervju. Sve najbolje Vukašinu u Kragujevcu, pa da se vrati jedan dan u Partizan.

Odličan intervju up
KKP
KKP
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 13.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Knjazevac

Nazad na vrh Ići dole

Vukašin Aleksić 4.1.2011. Empty Re: Vukašin Aleksić 4.1.2011.

Počalji od Macijauskas Čet 3 Feb 2011 - 23:15

Jos jedan sjajan intervju!Svaka cast!
Ja koliko sam cuo Vule je placao clanarinu Partizanu, da bi te godine bio u timu..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vukašin Aleksić 4.1.2011. Empty Re: Vukašin Aleksić 4.1.2011.

Počalji od Mihael Čet 28 Feb 2013 - 3:56

Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vukašin Aleksić 4.1.2011. Empty Re: Vukašin Aleksić 4.1.2011.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Intervjui

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu