Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za članove 4

+48
Tenenac
maxisb
Ray Allen
Imperator
XXL
Mihael
bigZ
air slavkan
Anti-RTS
Danny Trejo
Sensui
slobokv83
wolfvaga
Hyperactive
expert
familija
ZuLuofVozdovac
Gale
blagoje
2bad4u
drexler
Naissus
Novica-Ubica
Gencha
Junglezburn
Djole
bookmaker
Markos
superhik
Dule Kecman
mlekadzija
Talicni Tom
lazarminator
NenadBG
Koleman
Marko
fizicar
dane
Zemljoradnik
Macijauskas
Everton
Kure
Tazz
Nolle
Sergej
Bodi Bond
Psycho
markoo
52 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od NenadBG Sub 19 Nov 2011 - 23:33

Bodi Bond ::Evo da napišem ovde, da ne pišem na otvorenoj temi. Pošto urednik sajta objavljuje dela Vladana Tegeltije, kada je dobio poslednju kolumnu pozvao ga je da ga pita je l siguran da to želi da objavi, a ovaj je rekao "obavezno". Eto, tako... I nemojte ovo da širite po ostalim forumima.
na koju mislis kolumnu,ovu odu partizanovoj pobedi u milanu ili onu pre toga gde je ponovo prozivao covica?

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Sergej Ned 20 Nov 2011 - 2:04

Mislim na onu gde Tegeltija pominje kako je Pekovic najbolji jebac .... Debil svoje vrste
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od NenadBG Ned 20 Nov 2011 - 2:14

aha,oda partizanu...dobro,vidim da je veliki broj partizanovaca zgadjen nad tim komentarima i kolumnom.jebem li ga,stvarno ne vidim nista novo u toj kolumni u odnosu na njegov rad i razvoj njegove misli u predhodnom periodu...ja licno retko gledam emisiju(npr u proseku gledam svaku 5-6-u),kolumne relativno redovno citam(ne idem redovno na kosarka.rs,ali kad odem i vidim kolumnu procitam,a citam i kad ovde na forumu ili na jednom drugom neko ostavi link,tako da ispadne da vecinu kolumni ipak procitam),i kao sto rekoh ne vidim nista specijalno i toliko razlicito u ovoj kolumn od njegovog dosadasnjeg lika i dela.jedino je upotrebio dve ekspilicitne i onako cisto navijacke reci.meni to uopte nije tako strasno,jer bi i bez njih sustina ove kolumne bila potpuno ista-cisto navijacka oda pobedi partizana,bez trunke kritike i analize zasto se npr doslo na -21 i sl.
ovo mi se nekako cini kao neko prosvetljenje partizanovaca,jer valjda im svakodnevno pljuvanje i prozivanje suprotne strane nije smetalo,pa je trebalo da on ovako ogoliceno i nedvosmisleno pokaze sve svoje navijacke niske strasti da bi ipak neki ljudi iako partizanovci rekli,e bas je preterao...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Sergej Ned 20 Nov 2011 - 2:46

Od njega Partizan ima samo stetu. Realno nema potrebe on da hvali ili da brani Partizan.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Bodi Bond Ned 20 Nov 2011 - 23:33

Poslednje dve strane na temi Petspektiva Srbije su orbisane, jer je Strahinja Gavrilović imao problema zbog nekih postova.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od lazarminator Pon 21 Nov 2011 - 0:05

da li iko moze da ima problema zato sto je nesto napisano na nasem forumu?
Nisam bas pratio, ne znam sta je pisano, ali sam sigurno citao i ne secam se da je bilo cega bog zna kako loseg...
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Bodi Bond Pon 21 Nov 2011 - 1:23

ne znam šta je konkretno bio problem, ali dečko je tražio da se izbriše. Možda Macijauskas može preciznije da odgovori.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od NenadBG Pon 21 Nov 2011 - 1:29

Sergej ::Od njega Partizan ima samo stetu. Realno nema potrebe on da hvali ili da brani Partizan.
mogli bi da pricamo o tome...ne vidim da se ljudi iz partizana nesto gade toga sto on radi,jedino ga je dule onom prilikom prevaspitavao,kada nije dugo dolazio u emisiju,pa je posle prestao i sa polu neprijatnim pitanjima,ni ne padajuci mu na pamet da zadire u ikakva iole strucna pitanja. takodje znam da su ga uzeli da im radi prenose za klupski sajt(ne znam dal jos to radi i dal funkcionisu uopste ti prenosi).e sada sta privatno ljudi u partizanu misle o tegeltiji,i dal misle da im to steti ili ne stvarno pojma nemam.ali kazem da oni ni na jedan nacin ne pokazuju da misle da im nesto steti.a i realno mislim da uopsteno gledajuci on sigurno radi veci posao u korist partiazana(svojim emisijima,davajuci prostor desavanjima i utakmicama partizana,pisuci i pricajuci pozitivno o njemu,tj doprinosi znacajno pozitivnoj atmosferi oko partizana) nego sto ovim stvarima o kojima sada pricamo moze da nasteti...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Sergej Pon 21 Nov 2011 - 2:23

Generalno njega vadi sto ima tu emisiju autorsku i to ga je proslavilo. Slazem se da je Partizan najcesca tema kod njega , ali cini mi se da je to razumljivo i iz razloga sto jedino Partizan ima rezultate i igra Evropu. Sve ostalo je ove godine jako slabo.

Ne vole njega nesto posebno u Partizanu to mogu 100% da ti kazem. Jednostavno Tosa i Dule su takvi tipovi da jako malo vole da iznose stvari van kluba. I ne pise on naravno tek tako unapred , vec mu oni daju odredjenu informaciju. Pedja Saric iz Zurnala je mnogo mnogo blizi klubu nego Tegi. Tegi ti dodje kao dvorska luda , ako razumes sta zelim reci Very Happy
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Talicni Tom Pon 21 Nov 2011 - 2:33

A zauzvrat ga trpe da njuška po svlačionici poslije utakmica. Nešto kao nužno zlo.
Nisam vidio kluba koji pruža potpuno suprotne slike u javnost kao Partizan. S jedne strane, uspjesi i kvalitet na igračkom i takmičarskom planu, a mrak u svemu ostalom.
Razmišljao sam kako u ovoj našoj žabokrečini u posljednjih 10 godina, vremenu trzavica i sukoba, ako neko mora da bude primjer drugima u svemu onda je to valjda šampion. A ne dao Bog da se slijedi Partizanov primjer u drugim nekošarkaškim stvarima.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Bodi Bond Pon 21 Nov 2011 - 2:35

Posle utakmica svi novinari imaju pristup svlačionici. Wink A za ostalo se slažem.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od mlekadzija Pon 21 Nov 2011 - 4:40

http://forum.b92.net/topic/67427-kk-partizan-20112012/page__st__7380


Nije mnogo trebalo. To sto je ocekivano, ovo dogadjanje kosarke ne cini nista manje ogavnim.

Ja zbilja zelim da imam komsije i da budu drugi u svim takmicenjima u kojima ucestvuju, ali ova pojava na celu surogata mi tu zelju bukvalno ubija. Ovim ne prizivam diskusiju u tom smeru i izvinjavam se, ali niti njemu niti poslovima koje vodi stvarno ne mogu da zelim bilo sta dobro, to je jace od mene.

Ne znam sta je vecito u susretima Partizana i artist formerly known as FMP, ali se iskreno nadam da laz i prevara nece biti veciti na tlu Srbije. Mada, u zemlji gde je za cetiri rata jedini odgovoran upravnik carinske sluzbe sve je moguce...

Sram te bilo Lazarevic Aco, reporteru bezvredni.


Молим Марка да узме у заштиту нашег Тегија Smile
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Dule Kecman Pon 21 Nov 2011 - 5:01

Odakle je ovo, jer link ne vodi ka ovome..?
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od dane Pon 21 Nov 2011 - 5:26

Sergej ima li kakvih novosti, da li ljudi iz uprave razmišljaju o pojačanjima?
Pavlović, Veseli (da li su razgovarali sa njegovim menadžerom), možda back-up plej???
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od mlekadzija Pon 21 Nov 2011 - 5:54

Dule Kecman ::Odakle je ovo, jer link ne vodi ka ovome..?

У92 форум, али сада ни ја не могу да пронађем тај пост.
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od superhik Pon 21 Nov 2011 - 6:01

Samo jedan mali dokaz da ni novinarima nije lako mada bi trebalo malo prevaspitati zvezdinog tegija plez
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Markos Pon 21 Nov 2011 - 6:07

[quote="mlekadzija"]http://forum.b92.net/topic/67427-kk-partizan-20112012/page__st__7380


Nije mnogo trebalo. To sto je ocekivano, ovo dogadjanje kosarke ne cini nista manje ogavnim.

Ja zbilja zelim da imam komsije i da budu drugi u svim takmicenjima u kojima ucestvuju, ali ova pojava na celu surogata mi tu zelju bukvalno ubija. Ovim ne prizivam diskusiju u tom smeru i izvinjavam se, ali niti njemu niti poslovima koje vodi stvarno ne mogu da zelim bilo sta dobro, to je jace od mene.

Ne znam sta je vecito u susretima Partizana i artist formerly known as FMP, ali se iskreno nadam da laz i prevara nece biti veciti na tlu Srbije. Mada, u zemlji gde je za cetiri rata jedini odgovoran upravnik carinske sluzbe sve je moguce...

Sram te bilo Lazarevic Aco, reporteru bezvredni.

Ko je napisao ovo,daj da mu jebemo mamu! Smile



Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Sergej Pon 21 Nov 2011 - 7:13

dane ::Sergej ima li kakvih novosti, da li ljudi iz uprave razmišljaju o pojačanjima?
Pavlović, Veseli (da li su razgovarali sa njegovim menadžerom), možda back-up plej???

Ne , za sada nista. Ovaj tim ce igrati do kraja regularnog dela EL , za kasnije cemo vec videti , zavisi od rezultata.

A da , ukoliko bi se desilo da prodjemo u TOP 16 , sigurno igramo u Areni naredne utakmice. To je 100% , vec su obavljeni neki razgovori sa Djilasom oko termina. Jednostavno klubu je potreban novac to je to.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Koleman Pon 21 Nov 2011 - 7:27

[quote="Markos"]
mlekadzija ::http://forum.b92.net/topic/67427-kk-partizan-20112012/page__st__7380




Ko je napisao ovo,daj da mu jebemo mamu! Smile







rofl rofl x2

Bodi dobio si neki legitimitet sad' cemo da te zloupotrebljavamo plez
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od NenadBG Pon 21 Nov 2011 - 8:03

meni jedino nije jasno sta doticni sa foruma b92 ima protiv bodija?tj uopste mi nije jasno sta mu zamera...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od mlekadzija Pon 21 Nov 2011 - 8:08

Замера што се додворава Звезди и што је ову утакмицу јуниора ККЦЗБ - Партизан назвао вечитим дербијем, а он сматра да то није дерби јер је Партизан играо са ФМП-ом. У наредном посту је издвојио неке Ацове текстове, које је окарактерисао као острашћене, а наслови су били први трофеј ове сезоне за Звезду(када су освојили неки куп у припремном делу сезоне), седми тријумф црвено-белих из исто толико утакмица и сл... Тотална небулоза од тог "Isiah"-а, поготово за ове наслове од раније.
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od bookmaker Pon 21 Nov 2011 - 8:25

Najlakse je biti kriticar i to iza racunara Smile Svako ima pravo na svoje misljenje ali ovakav post sa posljednjom kritikom samo govori o samome piscu posta...decko je ostrasceni maloumnik koji voli samo istomisljenike tj maloumnike poput sebe :p
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od markoo Pon 21 Nov 2011 - 8:43

Predalzem Bodiju da se tamo filtrira i da krene da pljuje i on po Bodiju ....da ga namami da se upoznaju( kada se sprijatele) ...pa da ga sacekamo i gepekujemo(ko Danilovic onomad) Very Happy
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Dule Kecman Pon 21 Nov 2011 - 8:53

Ma kakvi, takvi tipovi ne izlaze na svetlost dana.. Very Happy
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Macijauskas Pon 21 Nov 2011 - 8:55

Ma ko sve danas nece biti novinar rofl
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Samo za članove 4 - Page 2 Empty Re: Samo za članove 4

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu