Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

+43
Psycho
mlekadzija
PGR93
Jaycee Carroll
air slavkan
nikola tesla
NenadBG
ZuLuofVozdovac
lazarminator
Imperator
sexdrogabodiroga
zex88
Talicni Tom
Marko
bigZ
expert
familija
Zolja
Ray Allen
Koleman
Sepultura
Hyperactive
Everton
slobokv83
Mihael
markoo
Kure
Sergej
Nolle
bookmaker
superhik
dane
Dule Kecman
Macijauskas
2bad4u
Fiti
Djole
Bodi Bond
wolfvaga
drexler
Zemljoradnik
Gencha
Anti-RTS
47 posters

Strana 15 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od drexler Pet 15 Jun 2012 - 20:35

mislim da je Segej mislio za posljednji meč gdje je igra Partizana stvarno bila dobra.

Takođe, ne sumnjam da će CZV biti jača naredne sezone, pogotovo ako ostane Pešić, ali isto tako sam siguran da će Partizan biti puno jači. Bertans i Anđušić su paklen šuterski potencijal (čak i na EL nivou), sigurno će imati veću minutažu, a sumnjam da ćemo imati takvu rupu u odbrani na poziciji 5 kao ove godine.

Stoga mislim da je CZV ove sezone imala jako dobru šansu.

O ovim navijačkim farsama stvarno ne bih više, ionako svi kruže okolo niko da se uhvati poente.

Ovog ljeta treba obratiti pažnju na Dudin kvartet (Anđušić, Lučić, Milutinović, Nedović). Kada bi neki od ovih igrača ostali cijelo ljeto sa reprezentacijom i naprednovali koliko se može napredovati kod Dude - bilo bi to veliko pojačanje za njihove klubove. Ja se nadam da će bar dvojica postati ozbiljni kandidati za reprezentaciju (evo da budem navijački korektan, neka bude jedan naš a jedan Zvezdin Very Happy ). Pozive Raduljici i Iliću ne shvatam ozbiljno.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Sergej Pet 15 Jun 2012 - 21:10

Upravo tako, ovo je bila najzrelija partija u celoj seriji , kao sto sam napisao , osim pocetka 2. poluvremena sve je bilo na vecem nivou od prethodnih utakmica. Ako je neko kritikovao Vladu i njegov rad u poslednjih par meseci bio sam ja , dosadio verovatno svima Very Happy
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Koleman Pet 15 Jun 2012 - 21:39

Lucic mora u reprezentaciju. Smatram da je jako pozeljno da tu bude i Nedovic. Ova dvojica ako se pokazu. Nekako mi uz Dudu idu najvise Andreja i Luca, za Lucica sam gotovo siguran da ce biti na uzem spisku.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od wolfvaga Pet 15 Jun 2012 - 22:27

Mlekce i Zulu

Sto napadoste coveka? Mozda jeste u jednom trenutku malo "otisao" dalje u prenosenju informacija iz tabora Partizana, ali uvek je bio korektan, iako itekako moze da bude navijacki obojen.

Sto se pak tice serije PAR-CZV- kroz seriju je kvalitet rastao, ova 4. utakmica je zaista bila odlicna- takmicarska, sa kosarkaskim kvalitetom pride, odlicnim sudjenjem. Cak ni sve stvari oko terena mi nisu pokvarile takav utisak. Raduje me sto je derbi ponovo dobio zar, u jednom trenutku sam potpuno prestao da ga gledam koliko je sve bilo izvesno. Uz kultivaciju navijaca (sa obe strane), upravo je ta utakmica nesto sto ce mozda vratiti kosakrku...

Od igraca sa spiska voleo bih da sa reprezentacijom ostanu Luca, Andjusa ili Nedovic. Milutinovic je dosta slab i labilan igrac, a ne secam se da je pruzio ijednu paritiju da bi opravdao poziv na spisak reprezentacije (cak je Cakarevic imao vise tezine za poziv, posto je direktno zasluzan za cuvanje Tomasa u poslednje dve utakmice plej ofa)...

P.S. Ne kudite Bojana Popovica, uz Petarda (ma koliko mi bio nesimpatican, ipak cu to priznati) on je osovina oko koje cete graditi ekipu za sledecu sezonu. I to uopste nije lose, posto je on daleko najbolji plej nase lige, sta god ko rekao. Da, i u poredjenju sa Pavkovicem i Markovicem, a kamoli Jamesom ili Perom. Ima limite, ali je ono sto on radi u odbrani neprocenjivo, pravi je organizator i primer na terenu...

P.S.S. Vredjanje Macvana, reprezentativca, zaista ne mogu da shvatim. Cak i da je provocirao st*ku sa tribina (kao sto mi to nije bilo jasno ni kad su Grobari radili isto svojevremeno).
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Nolle Pet 15 Jun 2012 - 22:32

Mačvan je pljuvan zbog hvatanja za polni organ ispred kopa Delija u Nišu, zbog pokazivanja svega i svačega prema tom istom kopu, itd... Bolje da ne znate šta je u toku serije sve govorio Pešiću kada je imao priliku, on i Raduljica. Gagija bi još 3x trebalo u glavu spičiti, da više ne pokazuje srednjake prema publici...

Igrači Partizana su stalno imali reč više. Da li je to uradio neki Karijev igrač, pa čak i Petar koji je "labilan" ?

Zabole me što je reprezentativac, neke stvari ne smeju da se rade !
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Djole Pet 15 Jun 2012 - 22:38

Nolle ::Mačvan je pljuvan zbog hvatanja za polni organ ispred kopa Delija u Nišu, zbog pokazivanja svega i svačega prema tom istom kopu, itd... Bolje da ne znate šta je u toku serije sve govorio Pešiću kada je imao priliku, on i Raduljica. Gagija bi još 3x trebalo u glavu spičiti, da više ne pokazuje srednjake prema publici...

Igrači Partizana su stalno imali reč više. Da li je to uradio neki Karijev igrač, pa čak i Petar koji je "labilan" ?

Zabole me što je reprezentativac, neke stvari ne smeju da se rade !

Ali sta vam je Vlada Jovanovic uradio, pa da ga onako ponizite? Mislim, nije on ponizen, vec su sve Delije ponizene onim cinom desetoro ljudi cini mi se...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od wolfvaga Pet 15 Jun 2012 - 22:40

Nole, provokacije govore o coveku, a odgovor o onome ko je odgovorio. Nema opravdjanja za ovakvu atmosferu primitivizma kakvu gledamo vec godinama u finalima plej ofa.

I da, to sto su navijaci Zvezde otisli jos i dalje od navijaca Partizana ne znaci da su oni bolji navijaci, vec veci primitivci. Sto ne amnestira ove prve do iste etikete Smile.
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Koleman Pet 15 Jun 2012 - 22:52

wolfvaga ::Nole, provokacije govore o coveku, a odgovor o onome ko je odgovorio. Nema opravdjanja za ovakvu atmosferu primitivizma kakvu gledamo vec godinama u finalima plej ofa.

I da, to sto su navijaci Zvezde otisli jos i dalje od navijaca Partizana ne znaci da su oni bolji navijaci, vec veci primitivci. Sto ne amnestira ove prve do iste etikete Smile.
1.Slazem se skroz
2.Ne slazem se

1.Ono juce je ogromna sramota za klub, navijace i za sve. Bas mi je bilo neprijatno.
2.Navijaci Partizana nikada nisu bili u prilici da rade ono sto su juce radile cigansture(navijaci Zvezde koji nisu Cigani, nego seljacine primitivne koje jos nisu culi za vatru, pecinci najobicniji). Recimo, navijanje Zvezdinih navijaca je bilo mnogo korektnije u Pioniru nego Partizanovih(gadjanje stolicama parter od 50 ljudi, vise topovskih udara, vise flasa, upaljaca, olovaka...).
Da ti jos kazem za Popovica Bojana. Ja stvarno ne znam gde ti tu vidis najboljeg plejmejkera lige. Aj u odbrani se slazemo ali on je najgori organizator igre u istoriji Zvezde. Ono je smejurija. Dao je juce vaznu trojku i to je to. Kada se lomi mec, James je objasnio mnogo stvari Bojanu. Ubio ga je. Cak ga je juce tri puta probio, pa kao cun(j). Da James ima vise prostora u igri, igrao bi mnogo zapazenije. Imao je sjajne ulaze juce, imao je i kos+faul koji nije dosudjen u kontri Covica, imao je ukradenu loptu Covicu, trojku(standardno o tablu; inace ni na zagrevanju nista nije pogodio), fantasticnu asistenciju Macvanu... Za mene je on prelomio i odlucio mec. I kako je to Cakar sacuvao Tomasa poslednji mec? Strpao mu je 24 poena i bio ubedljivo najbolji igrac na terenu.
P.S.
Bojan Popovic mi je na malobrojnoj listi zelja koje ne bih voleo da vidim sledece godine u timu. Tu su jos:
Mile Ilic, Branko Lazic, Filip Covic, Nikolic i Markovic. Za ostale se ne bih bunio da ostanu ali nije da ne bismo mogli bez:
Save, Petarda pa mozda i Subotica ali on pokazuje dosta dobrih stvari a prilicno je mlad. Vidim u njemu neki potencijal.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Nolle Pet 15 Jun 2012 - 22:54

Vlada ? Na koneferanciji za stampu prozivao atmosferu i javno pretio trecom utakmicom, i atnosferom koja ce biti na njoj, na kojoj su isto bacani topovski udari, na kojoj je gadjan Pesic

Uostalom, da i Partizan ima ovakvu nekakvu halu, Pesic bi se isto proveo, kao i Vlada sinoc, tako da, nema potrebe za tim nekim moralisanjem. Samo to hocu da kazem. Wink

Ni Delije ni Grobari nisu neka velika gospoda. Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od mlekadzija Pet 15 Jun 2012 - 22:56

Вуче, испиздео сам мало због тога што се хвата за туђу сламку, а не види се своја бандера. Лажно моралисање са једне стране, а онда са друге стране заборавиш све што си ти написао и твоји навијачи урадили. Мука ми је од тога. Ја не правдам гађање, пљување, заиста није лепо, не приличи кошаркашкој публици, али када се већ деси па није крај света. Смета ми гледање само једне стране занемарујући своје, поготово од некога ко помиње ангажовање логистике и данима подгрева атмосферу овде на форуму, а самим тим и донекле креира ово што се дешавало. Све су то јебене игре и једних и других па чак и ти његови постови и зато сам плануо и написао то што сам написао. Ни сада не бих променио ништа у мом посту, осим оних правописних грешака Smile
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Djole Pet 15 Jun 2012 - 23:04

Nolle ::Vlada ? Na koneferanciji za stampu prozivao atmosferu i javno pretio trecom utakmicom, i atnosferom koja ce biti na njoj, na kojoj su isto bacani topovski udari, na kojoj je gadjan Pesic

Uostalom, da i Partizan ima ovakvu nekakvu halu, Pesic bi se isto proveo, kao i Vlada sinoc, tako da, nema potrebe za tim nekim moralisanjem. Samo to hocu da kazem. Wink

Ni Delije ni Grobari nisu neka velika gospoda. Smile

Ma daj... sta god da je uradio, a mislim da nije nista strasno, nije zasluzio da bude ispljuvan... i to bukvalno... ako je on zasluzio da bude ispljuvan, ne znam sta je onda Dule npr. zasluzio... Vlada je po meni skroz ok sa te strane, ali morao je da odgovori nekako na pritiske... iako to osudjujem, ali morao je da se bori vatrom protiv vatre... sve u svemu mnogo gadno finale... pljujem na njega, kao sto je pljuvano na Vladu...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od wolfvaga Pet 15 Jun 2012 - 23:16

mlekadzija ::Вуче, испиздео сам мало због тога што се хвата за туђу сламку, а не види се своја бандера. Лажно моралисање са једне стране, а онда са друге стране заборавиш све што си ти написао и твоји навијачи урадили. Мука ми је од тога. Ја не правдам гађање, пљување, заиста није лепо, не приличи кошаркашкој публици, али када се већ деси па није крај света. Смета ми гледање само једне стране занемарујући своје, поготово од некога ко помиње ангажовање логистике и данима подгрева атмосферу овде на форуму, а самим тим и донекле креира ово што се дешавало. Све су то јебене игре и једних и других па чак и ти његови постови и зато сам плануо и написао то што сам написао. Ни сада не бих променио ништа у мом посту, осим оних правописних грешака Smile
Slazem se za gledanje samo jedne strane. Ja se uvek trudim da, iako sam Partizanovac, ne budem jednostran. Upravo zbog toga sam se ovih dana malo vise ukljucio u pisanje, ne mogu vise da citam jednosmernosti koje cepaju forum po navijackoj opredeljenosti. A za ostatak. Pa, pravopisne greske je trebalo odavno da ispravis, zar ne Very Happy?
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Marija Pet 15 Jun 2012 - 23:25

Jel ima negde snimak utakmice, nalazim samo neke delove, nikako celu utakmicu? Smile

Marija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 05.10.2010
Godina : 29
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Jaycee Carroll Pet 15 Jun 2012 - 23:29

Zamolio bih da mi neko isprica sta su uradili komsije nasem treneru.Unapred hvala Smile
Jaycee Carroll
Jaycee Carroll
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 02.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Djole Pet 15 Jun 2012 - 23:30

Jaycee Carroll ::Zamolio bih da mi neko isprica sta su uradili komsije nasem treneru.Unapred hvala Smile

Pljuvan je... bukvalno... ceo sako mu je bio u pljuvacki...

Marija ::Jel ima negde snimak utakmice, nalazim samo neke delove, nikako celu utakmicu? Smile

Cenim da ce uskoro izaci na jutjubu...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Jaycee Carroll Pet 15 Jun 2012 - 23:36

Hvala brate!Nimalo lep "gest" od strane navijaca Zvezde,da je pljuvan Dule mozda i razumem,ali za Vladu koji je jako dobar covek pre svega,ne mogu da shvatim.Ali OK,kao sto znate mi pricamo na terenu,vec godinama pehar
Jaycee Carroll
Jaycee Carroll
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 02.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Djole Pet 15 Jun 2012 - 23:38



Evo zadnjih 4 minuta utakmice... poprilicno sam siguran da ce se pre ili kasnije pojaviti cela utakmica na jutjubu...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od dane Pet 15 Jun 2012 - 23:52

Jaycee Carroll ::Zamolio bih da mi neko isprica sta su uradili komsije nasem treneru.Unapred hvala Smile

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 251957_mar1609_ig

Nije Vlada nego čovek iz našeg stručnog štaba, ali svejedno down
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od zex88 Sub 16 Jun 2012 - 0:33

Pa dobro pljuvanje u dalj je navijacki sport u Srbiji.Isto je prosao Gurovic kada je na derbiju prosao pored D tribine.Gadjanje se podrazumevalo.
zex88
zex88
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od expert Sub 16 Jun 2012 - 1:12

Gledam ovu sliku Vlade Jovanovica i snimke, tek sada mi ovo izgleda strasno. Navijaci kao navijaci, svi su isti, iskoristili priliku, samo sramota je velika sto sudije, delegat(ko vec odlucuje o tome) nisu ispraznile onaj deo posle vise upozorenja za ponasanje, sramota i to velika.
Jos jednom svaka mu cast na svemu sto je sinoc izdrzao.
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Imperator Sub 16 Jun 2012 - 1:56

Nolle ::Mačvan je pljuvan zbog hvatanja za polni organ ispred kopa Delija u Nišu, zbog pokazivanja svega i svačega prema tom istom kopu, itd... Bolje da ne znate šta je u toku serije sve govorio Pešiću kada je imao priliku, on i Raduljica. Gagija bi još 3x trebalo u glavu spičiti, da više ne pokazuje srednjake prema publici...

Igrači Partizana su stalno imali reč više. Da li je to uradio neki Karijev igrač, pa čak i Petar koji je "labilan" ?

Zabole me što je reprezentativac, neke stvari ne smeju da se rade !

Na konto odnosa igraci - publika...

Ponekad se druze zapitam zapitam da li bi ja ili bilo ko od nas kao igrac izdrzao da ne jebe mater navijacima kada me vredjaju celu tekmu. Ja ne videh nikad da se doktoru, profesoru, voditelju dnevnika jebe majka otvoreno (sem sudija Very Happy), ali pickaranje sportista je danas sasvim OK i normalna stvar. Mnogo samokontrole treba da se ima, a to nije nimalo lako kada svaka individua moze da ti pominje redom sve po spisku jer je jelte kupio "all inclusive kartu" koja u svoju cenu ukljucuje gledanje tekme kao neogranicen broj pominjanja majke, jebanja iste u svim pozama potpuno besplatno.

Hmmm...jebu ti mater 10 000 puta na utakmici i onda ti uzvratis jednom i postanes negativac. Da ti neko jebe mater na ulici OK je da se pobijes, ali nije OK da ti neko uzvrati uvredu dok ga ti porpckujes sa tribina celu sezonu. Po meni to su dvostruki arsini...

Svi bi voleli da su sportisit robotizovana gospoda (Tomasevic je recimo najveci gospodin ikada jer je to najporzivanije bice ikada koje te uvrede nije uzvratilo), ali su i oni od krvi i mesa i treba ih razumeti.

Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od mlekadzija Sub 16 Jun 2012 - 2:14

Imperator ::
Nolle ::Mačvan je pljuvan zbog hvatanja za polni organ ispred kopa Delija u Nišu, zbog pokazivanja svega i svačega prema tom istom kopu, itd... Bolje da ne znate šta je u toku serije sve govorio Pešiću kada je imao priliku, on i Raduljica. Gagija bi još 3x trebalo u glavu spičiti, da više ne pokazuje srednjake prema publici...

Igrači Partizana su stalno imali reč više. Da li je to uradio neki Karijev igrač, pa čak i Petar koji je "labilan" ?

Zabole me što je reprezentativac, neke stvari ne smeju da se rade !

Na konto odnosa igraci - publika...

Ponekad se druze zapitam zapitam da li bi ja ili bilo ko od nas kao igrac izdrzao da ne jebe mater navijacima kada me vredjaju celu tekmu. Ja ne videh nikad da se doktoru, profesoru, voditelju dnevnika jebe majka otvoreno (sem sudija Very Happy), ali pickaranje sportista je danas sasvim OK i normalna stvar. Mnogo samokontrole treba da se ima, a to nije nimalo lako kada svaka individua moze da ti pominje redom sve po spisku jer je jelte kupio "all inclusive kartu" koja u svoju cenu ukljucuje gledanje tekme kao neogranicen broj pominjanja majke, jebanja iste u svim pozama potpuno besplatno.

Hmmm...jebu ti mater 10 000 puta na utakmici i onda ti uzvratis jednom i postanes negativac. Da ti neko jebe mater na ulici OK je da se pobijes, ali nije OK da ti neko uzvrati uvredu dok ga ti porpckujes sa tribina celu sezonu. Po meni to su dvostruki arsini...

Svi bi voleli da su sportisit robotizovana gospoda (Tomasevic je recimo najveci gospodin ikada jer je to najporzivanije bice ikada koje te uvrede nije uzvratilo), ali su i oni od krvi i mesa i treba ih razumeti.




mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub 16 Jun 2012 - 2:17

wolfvaga ::Zulu

Sto napadoste coveka?

Па ја нападох човека ономад кад су се дизале тензије. Сада то уопште није случај, можда је мој пост тако протумачен, али намера је била чисто подјебавање за чини ми се мало неумерене изјаве после победе. Када сам писао пост додао сам био и коментар на то како ''Тоша мало прича'' али сам одустао управо да не бих био погрешно протумачен. Дакле никога нисам нападао, само сам се спрдао.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Sub 16 Jun 2012 - 6:26

Vlada je ispao veliki gospodin što na konferenciji za štampu nije spomenuo pljuvanje i gadne stvari koje su huligani radili u toku utakmice.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od slobokv83 Sub 16 Jun 2012 - 6:30

lako je u dobru dobar biti, na muci se poznaju junaci.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 15 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu