Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NBA liga 2012/2013

+29
bookmaker
Ninča
Dule Kecman
Anti-RTS
Junglezburn
Novica-Ubica
Imperator
Zemljoradnik
Talicni Tom
markoo
Sepultura
Gencha
Koleman
slobokv83
Djole
serbianhoops
nikola tesla
Fiti
Mihael
Nolle
skepticar
lazarminator
Mark Madsen
Everton
Bodi Bond
Macijauskas
Ray Allen
ZuLuofVozdovac
drexler
33 posters

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Ned 8 Jul 2012 - 3:44

Ја се ту у потпуности слажем са дрексом, уопште немам високо мишљење о Хамфирсу, зато сам и написао ''распали Хамфирс''. То је играч који зна да ухвати лопту и ништа више од тога. Он себи не може да изгради позицију, има лош шут, у одбрани не постоји, чак је и релативно глуп па не зна да се отвори из пика. Дакле он ухвати много лопти па набије статистику, у нападу после неког од тих отпадака поентира и ту је крај његових могућности. Није ћудо што иако је слободан играч не постоји веће интересовање за њега. Друга је ствар што је он добар играч за неки фантази, кошарка је мало озбиљнија од виртуелних игара.

Nolle ::On bi u Netsima bio glavni, ali on nije igrač franšiza, to su oduvek bili spoljni igrači

Ово да су носиоци франшизе ''одувек'' ниски играчи би врло лако могло да се окарактерише као глупост.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Koleman Pon 9 Jul 2012 - 2:25

Ja zaista ne verujem da su Bullsi izjednacili ponudu za Asika NBA liga 2012/2013 - Page 9 342805
NBA liga 2012/2013 - Page 9 548530_10150984598833463_289899076_n

Au koji je ovo camac(dole desno)


Poslednji izmenio Koleman dana Pon 9 Jul 2012 - 3:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon 9 Jul 2012 - 2:54

Вест ко ја је мене највише изненадила је да је Орландо договорио sign and trade са Њу Орлеансом, Рајан Андерсон је прешао у Хорнетсе, потписао четворогодишњи уговор вредан између 34 и 36 милиона а Густаво Ајон је послат у у Орландо. Када сам пре недељу дана чуо гласине да Андерсон преговара са Сакраментом мислио сам да ће Орландо сигурно изједначити понуду, ипак је у питању играч који је највише напредовао у прошлој сезони. Објашњење је следеће - након понуде коју је Андерсон добио од Хорнетса, Орландо се прерачунао и одлучили су да не изједначе понуду него да договоре sign and trade и извуку колико се извући може. Одлука није тако лоша, имајући у виду да на тој позицији већ имају Дејвиса који прима 6,5 милиона и драфтовали су два висока крила, вероватно им је било превише да дају и Андерсону 8-9 милиона годишње (на једну позицију би им отишло двадесет милиона). При том Николсон је играч веома сличан Андерсону, такође много шутира за три, нешто је слабији скакач али мислим да има већи потенцијал да буде претња под кошем, већ сада има бољи хорог.

Све је то само предјело, њихов главни задатак је да увале Хауарда, а колико видим ситуација је данас дошла до усијања.

Раџа Бел је договорио са Јутом излаз из уговора, његов уговор остаје у књигама али ће му бити исплаћена максимално половина пара, сад када је слободан најзаинтересованији су Лејкерси.

Koleman ::Ja zaista ne verujem da su Bullsi izjednacili ponudu za Asika NBA liga 2012/2013 - Page 9 342805

Нисам налетео на тај податак. Ако је истина, Бузеру за две године следује амнестија, или ће Булси искористити Шарлотов (веома вредан) пик прве рунде који поседују да истоваре Бузеров уговор.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od drexler Pon 9 Jul 2012 - 3:55

čekaj stvarno, je l ovo Durantu sve stopalo shock . Brat bratu, papuča broj 55
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Koleman Pon 9 Jul 2012 - 4:01

drexler ::čekaj stvarno, je l ovo Durantu sve stopalo shock . Brat bratu, papuča broj 55
Morao sam malo da se pomucim da se setim gde sam video ovu sliku:
NBA liga 2012/2013 - Page 9 422817_10150585410591655_81781281654_9349700_466789124_n

Da slucajno uhvatim njegove patike na nekom mecu, mogao bih da ih koristim za istovar suta.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon 9 Jul 2012 - 8:39

Дати Новаку 15 милиона и потписати уговор на 4 сезоне због неколико погођених тројки из угла када га нико није чувао је тако у стилу Никса....

Што се Хауарда тиче, закувава се, на крају ће још најбоље да прође Кливленд. Прича се како је један од оних који кочи договор Хамфрис који неће да пиотпише само једногодишњи уговор. По мојим информацијама, мислим да је већ решено да добија трогодишњи уговор а да је као компензацију Кливленд добио могућност да истовари Волтона Орланду, а добиће и једног пика приде. Оно што ми није најјасније зашто Орландо никако неће Бруукса, већ би радије неког пика прве рунде...

Подсећам само да Нетси иако немају више истичућих уговора, имају пар играча којима су истекли уговори (Сундијата Гејнс, Демјон Џонс, Армон Џонсон, Шелдан Вилијамс) који ће бити укључени у трејд и потписаће једногодишње уговоре са тимем где буду послати да би омогућили Бруклину да преузме што више уговора од Орланда. Укупна максимална вредност уговора тих играча је чак 8,7 милиона долара е сад тршко да ће баш добити максимум (али ће већина добити више него што би могли на било ком другом месту).
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Mihael Pon 9 Jul 2012 - 11:02

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Untitled


Rekoh sinoc maciju i cini mi se kragziju da cu okaciti zanimljivu sliku sa Nikolom Pekovicem, pa rekoh da je stavim Smile .
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon 9 Jul 2012 - 14:34

ZuLuofVozdovac ::Дати Новаку 15 милиона и потписати уговор на 4 сезоне због неколико погођених тројки из угла када га нико није чувао је тако у стилу Никса....

А онда су довели Кембија, 3 сезоне, 13,2 милиона. Гарантоване прве две године по 5 милиона, трећа од 3,2 је опција тима. У питању је sign and trade са Хјустоном, у супротном смеру су отишли Тони Даглас, Џером Џордан, Џош Харелсон, два пика друге рунде (2014 и 2015) и кеш.

Дени Грин продужио уговор са Сан Антониом, 12 милиона укупно за 3 сезоне.

Ако изузмемо нагађања око Хауарда вест дана је свакако одлука Индијане да изједначи понуду Портланда за Роја Хиберта - у питању је максималан уговор (мада сам чуо да формално неће изједначити него да ће му понудити уговор исте висине који ће он прихватити, али тек морам да сазнам која је конкретно корист од тога за тим, да не изједначе него да му понуде и они). Иако смо се мање-више сложили да Хиберт не вреди тих пара (дакле у просеку 14,5 милиона годишње) морам да истакнем да би Индијана направила далеко бољи посао да су урадили исто оно што је Орландо урадио данас са Андерсоном - да су га пустили да оде а да су тражили за узврат Мајерса Леонарда, можда и неког драфт пика, сигуран сам да би Протланд пристао на тако нешто (не би пропустили прилику да уграбе Хиберта). Сигуран сам нпр да ће Кејмен (ког су интервијуисали као алтернативу) добити уговор отприлике као Хејс (дакле око 6,5 милиона годишње и не више од две сезоне), Леонард има руки уговор од милион и по, њих двојица дакле би заједно имали око осам, а могли би и да ангажују шутера (типа Лу Вилијамс) и опет не би дали пара колико ће дати само на Хиберта... И када су Кејмен и Вилијамс у путању причамо о двогодињшим и трогодишњим уговорима, овако су са Хибертом изгубили финансијску флексибилност у наредне четири сезоне, он јесте квалитетан, али није баш играч због кога треба разбити касицу.....
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Nolle Pon 9 Jul 2012 - 21:27

Zulu ako sam te dobro shvatio, Niksi su uzeli i Camby-ja 3/13.2 i ostavili Novaka 4/15 ?

Njima se baš može da bacaju pare u bunar Very Happy

Što se tiče Hiberta, ako će Ašik da uzme onol'ke pare, onda bogme Roj i vredi.

Brandon Roy potpisao za Minesotu, jel to gotovo ? Nešto sam se izgubio malo oko toga... Smile

Ova leta u NBA su uvek zanimljiva, milion kombinacija ima svake godine. Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Koleman Uto 10 Jul 2012 - 0:43

Opet je u zizi prica Howard u Lejkersima. Navodno je Bajnam izjavio:
''does blue suit me?''

@Nolle
Roy je presao u Minesotu 100%. Malo su ga mozda preplatili s obzirom da je veliki rizik imati igraca koji se oprastao od kosarke zbog povrede. 10 miliona za 2 godine... Bas los ugovor po mom misljenju. Cak iako eksplodira i isplati se rizik postoji mogucnost da ode iz kluba posle godinu ili dve.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od slobokv83 Uto 10 Jul 2012 - 3:22

a ja glasao za Kana za ovu sezonu, izgleda da će njegovi potezi obeležiti sledeću Very Happy
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Mihael Uto 10 Jul 2012 - 4:28

Jeste da je Ron Ron poznat po lupetanju i cudnim izjavama ( cak je i ovde zestoko lupnuo za Barklija ), ali ipak nesto znac kada Ron kaze da mu je najteze kada cuva Roja:



Inace, Roj kaze da se osecak fenomenalno, da se godinama nije tako dobro osecao i da ocekuje da ce biti starter, odnosno da ce se igrati akcije za njega, bez obzira sto kaze da to nikome nije govorio, niti je to zahtevao u ugovoru, alo jednostavno kaze da je takav igrac i da se posle operacije oseca fenomenalno.
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 10 Jul 2012 - 9:52

Батум није ''потписао'' понуду коју му је дала Минесота, јер би онда Портланд то могао аутоматски да изједначи. Ако не потпише ни за један тим, остао би у Портланду још годину дана (због ''квалификоване понуде'') и онда би постао неограничено слободан агент. Он то користи као вид притиска на Портланд да направи неки sign and trade и дозволи му да пређе у Минесоту. Читајуући његов последњи интервију на нба.ком чини ми се да је он мостове којима би могао да се врати назад у Портланд већ спалио... Тешко да би га прихватили након таквих изјава.

Портланд и Минесота преговарају.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Koleman Uto 10 Jul 2012 - 11:15

Evo par vesti cisto da napisem:
De Colo potpisao dvogodisnji ugovor sa Sparsima te ce imati organizaciju iz Francuske.
Rashard Lewis izgleda potpisao za Majami i to za veteranski minimalac od 1.35 miliona po sezoni. Posle onolikih plata konacno je dobio neku u srazmeri sa partijama koje pruza. Odlican potez za Majami posto nemaju bukvalno sta da izgube.
Ebanks potpisao na jos godinu dana za Lejkerse.
Atlanta potpisala Lua Vilijamsa.
Dankana, kao i Garneta gledamo jos tri godine u NBA u istim timovima, za iste pare-34 miliona Smile
Mucenje oko Howarda ne prestaje. Navodno u trci Cikago, Hjuston, Atlanta, Lejkersi i Bruklin... to be continue...
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 10 Jul 2012 - 11:50

Око Хауарда је тренутно најинтригантнија комбинација по којој би он завршио у Лејкерсима, Бајнам у Хјустону, а Орландо би добио брдо пикова и незрелих клинаца уз одређено олакшање селерија. Ја бих то назвало класичном намештаљком која би вероватно имала последњи чин за годину-две када Орландо буде добио првог пика.

Report: Latest Dwight Howard blockbuster deal involves 17 NBA teams, 5 NFL teams, 2 MLB teams and a Jonas Brother

http://fauxjohnmadden.lockerdome.com/articles/98865869
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Junglezburn Uto 10 Jul 2012 - 12:19

ZuLuofVozdovac ::
Report: Latest Dwight Howard blockbuster deal involves 17 NBA teams, 5 NFL teams, 2 MLB teams and a Justin Bieber
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Bodi Bond Uto 10 Jul 2012 - 15:34

Samo ovde da napišem. Tema sa prognozama i sve one blagojeve lepe slike i tabele je u Arhivi, a ona tema sa diskusijom je obrisana.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od slobokv83 Uto 10 Jul 2012 - 19:49

e ako se Biber razume u košarku...
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Nolle Uto 10 Jul 2012 - 21:53

Koleman ::
Atlanta potpisala Lua Vilijamsa.


Izuzetno glup potez Filadelfije, pustili su jednoj od najboljih šestih igrača, dali su pika, i doveli jednog veoma nestabilnog igrača, koji igra sa velikim oscilacijama, od sjaja, do očaja (Dorell Wright). Takođe Atlanta je dobila sjajnog igrača (ne mogu da nigde nađem podatak kakav je ugovor u ovom trenutku), ali ono što upada u oči je zaista preveliki broj spoljnih igrača u njihovom timu. Teague, Harris, Stevenson, Morrow, Farmar (mada on će ponovo u Evropu možda), Jenkins. Tako da je možda ovo i prvi njihov loš potez ovog leta.

Teague – 2.4 mil $
Harris – 8.5 mil $ (na draft expres piše skoro 10mil$ za ovu sezonu)
Stevenson – treba da potpiše ugovor
Morrow – 4 mil $
Farmar – 4.25 mil $ / player option
Jenkins – ne mogu naći podatak, ruki je (23. pik)
+ Williams

Oni će blizu 20 miliona verovatno i više baciti samo na bekove (PG/SG), još i Farmar ako ne ode u Evropu... Gužva samo takva...

P.S
Izgleda da se dolaskom Lewisa formirala startna petorka Majamija za sezonu koja nam dolazi. Ovaj ugovor odgovara Lewis-u, koliko je ojadio samo ekipe sa svojim masnim ugovorom, on do kraja karijere i za džabe treba da igra.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 11 Jul 2012 - 3:55

Довођење Луа Вилијамса (колико сам чуо 3 године по 5 милиона годишње) је што се мене тиче фантастичан потез, један од најбољих за који су се десили овога лета. Види Ноле, већина набројаних играчa са овог списkа су доведени не због неких изразитих клвалитета, већ да би се остварили трејдови којима се Атланта ослободила уговора Џоа Џонсона и Марвина Вилијамса. Истовремено, свиђа ми се што и поред тога што ће догодине имати доста слободног селерија, они размишљају и о резултату и не пуштају ову сезону низ воду. Мороу је играч који може да одигра и на ниском крилу, чини ми се да ће целе сезоне управо играти на тој позицији, било као измена Смиту било као део ниске петорке када Смит буде играо на PF. A Фармар је чини ми се већ постигао договор о раскиду уговора (нисам сигуран да су завршени папири), биће му исплаћено 1,7 милиона и постаће слободан играч, већ је добио позамашну понуду ЕФЕС-а.

Атланта још од одласка Џамала Крофорда има проблем када треба реализовати кључан напад, сада су трејдовали и Џоа Џонсона и јасно је да им је неопходан један ''go to'' играч што Лу Вилијамс, рођени поентер, свакако јесте. Додајмо на то да су га добили по изузетно повољној цени. Сматрам га много квалитетнијим играчем од Лина који је добио 30 милиона $ за 4 сезоне а Лу је добио 15 $ за три сезоне (Драгић исто 30 милиона $ за 4 сезоне). Када се упореди са осталим уговорима сличних играча, ово делује као убедљиво најбољи посао.

G:Херис, Тиг, Лу Вилијамс, Стивенсон, Џенкинс (Р)
F: Џош Смит, Ал Хорфорд, Џордан Вилијамс, Мајк Симит (Р) (Едит+Мороу)
C: Петро, Пачулија

Дакле када потпишу уговоре са рукијима, имаће 12 играча а по НБА правилима потребно им је 13 да би почели сезону. У свако случају ово нити је превише нити је спољна линија претрпана. Очекујем још два појачања под кошем. А Хокси су послали и трејд понуду за Корвера, али ће он највероватније завршити у Минесоти.

П.С. што се Хериса тиче, њему је 10 милиона $ просечна висина уговора који је потписао пре неколико година, али то је вредност уговора са бонусима, уговор је тако структурисан да су бонуси исплаћени на почетку тако да му је плата у овој сезони 8.5 милиона $.


Poslednji izmenio ZuLuofVozdovac dana Sre 11 Jul 2012 - 7:31, izmenjeno ukupno 1 puta
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od drexler Sre 11 Jul 2012 - 5:38

naravno, Atlanta je odradila jako dobar posao. Ipak, ja ne bih stao na ovome, i pokušao bih ići još dalje, u totalni rebilding. Naravno, po pitanju Džoša Smita.

Volio bih kada bi za njega dobili nekog "košarkaša". Feriju svaka čast, čovjek izgleda voli konkretluk.

Takođe, pohvalio bih i Hornetse. Prije svega što su se oslobodili Arize i Okafora, sa sada i Luisa. Novi gazda je odlučan, liga ga je pomogla, a ima sreću da mu operativne poslove radi Del Demps, čovjek iz GM škole San Antonija.

Jedina mana je za sada Erik Gordon i njegovo kurvalisanje oko ostanka. Naravno da ga lagano mogu mečirati, i vjerovatno hoće, ali ostaje nekako gorak ukus kad znaš da ti se igrač toliko opirao ostanku.


Što se tiče Hauardove sage, demonstrativno odbijam da je pratim. Taj čovjek mi je svojim stavovima postao najomraženiji NBA igrač, a prilično sam flegma po tom pitanju. Svaka mu čast kad je mene uspio iznervirati, dabogda završio u nekom Nižnjem Novgorodu ili Montegranaru
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Koleman Sre 11 Jul 2012 - 6:56

NBA liga 2012/2013 - Page 9 428971_492691297410923_364295921_n

Steta sto Rasard nije uzeo sedmicu Sad
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od slobokv83 Sre 11 Jul 2012 - 21:02

teško da će neko skinuti Majami sledeće sezone, već vidim da će biti prava mašina...jedino da se ne izglupiraju i puste Batijea.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Koleman Sre 11 Jul 2012 - 21:54

slobokv83 ::teško da će neko skinuti Majami sledeće sezone, već vidim da će biti prava mašina...jedino da se ne izglupiraju i puste Batijea.
Sanse nema da se to desi.
I Pridjoni otisao put NBA. Pridruzio se Kinezu i Detetu... Ne znam sta ce sa tolikim plejevima.
Edit:
E kada se nisam slogirao sada... Indiana dala Kolsiona i Dzonsa za Mahinmija shock
Da ne pricam da su Netsi potpisali maksimalan ugovor sa Lopezom i digli ruke od Howarda.

So Lopez, Gordon and Hibbert all get varying levels of max deals. Not hating, but they've accomplished exactly what to warrant them? I get star potential, dumb owners and all that. But even Arenas, Rashard and Joe Johnson gotta shake their heads at max deals now dished out.
Ja ovde ne bih nista dodao osim-Zar nije bila poenta lockouta, izmedju ostalog, da se ne preplacuju igraci? Pa sta se ovde vise desava.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Nolle Sre 11 Jul 2012 - 22:30

Lopez = 4 do 5 miliona godišnje... max ugovor bes
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NBA liga 2012/2013 - Page 9 Empty Re: NBA liga 2012/2013

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu