Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije - 2. deo

+49
Sergej
NenadBG
lakovic.
Naissus
sexdrogabodiroga
mlekadzija
blagoje
Junglezburn
slobokv83
Hyperactive
Nolle
PingPong
superhik
markoo
Koleman
vlada
Sensui
Tenenac
Djole
familija
wolfvaga
Markos
Mihael
Novica-Ubica
fizicar
lazarminator
Manu
Anti-RTS
Gencha
dane
ZuLuofVozdovac
Gale
Geograf
bigZ
Macijauskas
Ray Allen
Bodi Bond
Zemljoradnik
Everton
drexler
Psycho
Tazz
2bad4u
mikoni
srb
sarajlija
Karadjordje
Talicni Tom
Dule Kecman
53 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Macijauskas Pet 5 Avg 2011 - 7:43




neo neo neo
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od bigZ Pet 5 Avg 2011 - 8:28

sarajlija ::E ovako ovo moram da napisem :

Posto imam xy osobu koja je u tabotu reprezentacije Srbije i svakodnevno se cujem sa njom moram sljedece istaci. Zalizani ima nevjerovatan uticaj na Dudu i Dzilasa .Poznavajuci Dudu to malo izgleda nevjerovatno al opet se mora uzeti u obzir da novac rusi sve barijere.
Posto je ta osoba direktno vezana za mjerenje svih parametara nasim igracima i uporedjavanje sa konkurentskim(ako se dodje do njih a najcesce dodje) ovo su nase ubjedljivo NAJGORE PRIPREME.Sve nekako izgleda s brda s dola. Duda se malo izgleda i prekombinovao sa igracima , ne vidim logiku zvati i cekati toliki broj povrijedjenih igraca. Opet ponavljam nijedan trening nas nije bio kadrovski kompletan. Sut kod bekova sem Rasica bolje da procentualno ni ne iznosim.
Definitivno nesto se desava ,volio bih da ovo sve nije tako i da me momci demantuju vec na ovom kupu nacije ,btw gdje su Slovenci ipak blagi favoriti

Matori, morao bi biti malo konkretniji kada iznosis takva saznanja. Svima je jasno da pripreme nisu med i mleko, taj tvoj izvor je morao znati da je Ubica povredjen i pre nas, da Tepic, Paunic, Markovic i Teo ne mogu vola da ubodu to svi znaju. Na ovu tvoju informaciju da Zalizani ima uticaj na Djilasa moram da se nasmejem makar do trenutka dok nam ne kazes odakle potice ta informacija. A da bi neko ozbiljnije shvatio tvoje tvrdnje pokusaj da se pozabavis pravopisom makar malo.. hvala
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od bigZ Pet 5 Avg 2011 - 8:46

I voleo bih da mi upuceniji malo objasne taj navodni uticaj menadzera na Dudu. Gde je tacno izvrsen pritisak, koji igrac je u reprezentaciji a da mu tamo nije mesto? Koji igrac je u proslosti imao vecu minutazu u odnosu na konkurenciju zbog toga sto mu je zalizani menadzer? Koja je korist Dusana Ivkovica u svemu tome ako se uzme u obzir da je potpuno finansijski obezbedjen i nezavistan? Nisu to igraci koji vrede po 10 milki pa da je procenat od procenta znacajna suma za nekoga ko je ponajbolji trener u Evropi.
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Geograf Pet 5 Avg 2011 - 9:40

Taj Raznatovic je uradio super posao za reprezentaciju prosle godine ako je on gurao Keselja, znamo svi kako je ovaj odigrao. Ovo pisem zato sto je prosle godine bila prica sta ce Keselj u rep., tako da treba da verujemo Misku tj. Dudi ( salim se malo ali smara ta prica)..
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Gale Pet 5 Avg 2011 - 10:28

bigZ ::
sarajlija ::E ovako ovo moram da napisem :

Posto imam xy osobu koja je u tabotu reprezentacije Srbije i svakodnevno se cujem sa njom moram sljedece istaci. Zalizani ima nevjerovatan uticaj na Dudu i Dzilasa .Poznavajuci Dudu to malo izgleda nevjerovatno al opet se mora uzeti u obzir da novac rusi sve barijere.
Posto je ta osoba direktno vezana za mjerenje svih parametara nasim igracima i uporedjavanje sa konkurentskim(ako se dodje do njih a najcesce dodje) ovo su nase ubjedljivo NAJGORE PRIPREME.Sve nekako izgleda s brda s dola. Duda se malo izgleda i prekombinovao sa igracima , ne vidim logiku zvati i cekati toliki broj povrijedjenih igraca. Opet ponavljam nijedan trening nas nije bio kadrovski kompletan. Sut kod bekova sem Rasica bolje da procentualno ni ne iznosim.
Definitivno nesto se desava ,volio bih da ovo sve nije tako i da me momci demantuju vec na ovom kupu nacije ,btw gdje su Slovenci ipak blagi favoriti

Matori, morao bi biti malo konkretniji kada iznosis takva saznanja. Svima je jasno da pripreme nisu med i mleko, taj tvoj izvor je morao znati da je Ubica povredjen i pre nas, da Tepic, Paunic, Markovic i Teo ne mogu vola da ubodu to svi znaju. Na ovu tvoju informaciju da Zalizani ima uticaj na Djilasa moram da se nasmejem makar do trenutka dok nam ne kazes odakle potice ta informacija. A da bi neko ozbiljnije shvatio tvoje tvrdnje pokusaj da se pozabavis pravopisom makar malo.. hvala
Једна од највећих форумашких сласти : Наћи граматичку грешку у посту неистомишљеника и онда га очински исправити. faepalm


Poslednji izmenio Gale dana Pet 5 Avg 2011 - 13:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od sarajlija Pet 5 Avg 2011 - 11:39

@bigZ

Mozda pisem malo nepovezano ali ne smijem da konkretno pisem ,nadam se da me shvatas.
Zbog toga necu vise nijedan post da napisem na temu reprezentacije a uvjerisec se i sam kada krenu utakmice,vidjeces da to nije ta ekipa od prosle godine i da rezultat nece biti priblizno ocekivanom.

A kad me vec vuces za jezik za Zalizanog da ti kazem da licno zbog njegovog hira Rakovic nije na pripremema reprezentacije vec se opija po Budvi sa ex tim menadzerom.
Milicic ? Nepotreban? To i djeca mala znaju da nije tako mada nas svi ubjeduju da za njega nema mjesta .Halo ljudi svi ko zemlja jaki na 5 mi ne vodimo najboljeg centra ,ko je kriv Duda i Zalizani . Btw sa Milicicem sam se licno vidio ,boravi u Bosni odakle su mu rodiltelji.

Javi se na pp pa cu to sve objasniti u detalje.

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Gost Pet 5 Avg 2011 - 12:13

Šta skačete na dečka?! Izneo je najdobronamernije informacije koje poseduje. Treba misliti svojom glavom, bez idolopokloničkog strahopoštovanja prema bilo kome. Vođenje gomile povređenih igrača na pripreme je decenijama unazad bio specijalitet fudbalske reprezentacije. Svaki put se završavalo krahom i svaki put se govorilo da sledeći put idu samo fizički spremni. Još kao dete naučio sam da je vođenje povređenih igrača najgora moguća stvar koja može da se napravi pri selekciji. Mislim da je Duda tim činom odustao od sopstvenih principa.

Koliko se sećam Dudi je bio problem da pojedini afirmisani igrači kasne 15 dana na pripreme. Sad nije problem da njih 5 bude povređeno tokom celih priprema.

Duda će sigurno pokušati da izvuče maksimum iz datog materijala, ali je skepticizam potpuno prirodan, pogotovu ako celom sranju dodamo jadan individualni učinak polovine reprezentativaca ove sezone.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet 5 Avg 2011 - 12:30

@sarajlija

Е сад стани, ово је и мене почело да занима. Занемари сукоб са онима који те прозивају, ја искрено верујем да све што си написао си од некога чуо и да том некоме верујеш. Да ли је то тачно видећемо.

Мене занима та ствар око Миличића. Још у априлу сам на нету прочитао да ће лето провести у Америци и да неће играти за репрезентацију. Сад ме занима кад је он сазнао да неће бити позван, јер ми је тешко да поверујем да се то знало још у априлу. И да ли је он кумовао тој одлуци својим неодазивањем на телефон или неодлучношћу или ко зна већ чиме? Верујем ја да си ти причао са њим, али ниси написао ништа што ти је он рекао, а притом узми то све са дозом опреза јер то што није на списку је за њега савршен алиби, питај ти њега што га није било нпр прошле године и препрошле? Притом спадам у људе који сматрају да је он апсолутно неопходан.

Ако нећеш да ми одговориш јавно можеш и на ПП, а тамо можеш да ми пошаљеш све што хоћеш, рачунај да си у земљу закопао.

Узгред, ја сам кад је објављен списак причао да је лош. Не значи то аутоматски да ћемо лоше проћи на првенству али списак је сам по себи неизбалансиран, није вођено рачуна о форми играча у пршлој сезони, повредама...

Bodi Bond ::Ne verujem da je Duda loše odradio pripreme. Možda od starta istih nije imao kompletnu ekipu, možda čeka neke igrače jer nemamo bolje.

Ма разумем ја да чекаш играча ако немаш бољег. Али не разумем да на припреме не поведеш још једног, макар био лошији, да ако овог не дочекаш тај други попуни рупу....
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Talicni Tom Pet 5 Avg 2011 - 12:45

ZuLuofVozdovac ::@sarajlija

Ако нећеш да ми одговориш јавно можеш и на ПП, а тамо можеш да ми пошаљеш све што хоћеш, рачунај да си у земљу закопао.


Slažem se sa cijelim postom, ovo citiram da bi se zemljak i mene sjetio. Sarajlija, stavi me u CC.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Pet 5 Avg 2011 - 13:32

sarajlija, molim te da i meni pošalješ dotičnu poruku. Nije da ti ne verujem, naprotiv, ali se o nesuglasicama u reprezentaciji pričalo i pred SP. Uvek ista priča.

I vi koji pričate o Dudi i Mišku, ko je osim Miličića još mogao da igra a nije pozvan? Meni pada na pamet jedino Micov, a on je Miškov igrač, pa zašto nije i on pozvan?

Duda svoj decenijski stican ugled ne bi prodao tek tako, koliko god da voli pare. Ti igrači koji su došli na pripreme nisu amateri. Oni su uigrani. Dugo već igraju zajedno. Ne znam zašto svi priželjkujete neuspeh.

Da se ovde dohvatim i teme U16 reprezentacije koju vodi Nikitović. Ne znam kakva promocija igrača se tu Mišku stavlja na teret. Tu selekciju uglavnom čine igrači FMP-a. Nosioci igre su iz FMP-a (Rebić, Đukanović, Kaplanović, Ristić). Tu se jedino može kao promocija smatrati postavljanje Nikitovića za trenera.

Otkaz Raduljice, Rakovića, pominjanje svađe sa Novicom... Dozvolićete da više verujem Dudi koji već 40 godina radi u košarci i gradio je našu košarku nego Raduljici, koji je jedino dokazao da je dobar drugar za zajebavanciju, a košarkaško znanje još nije pokazao.

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 N500986440_768468_8057

Što se tiče Rakovića, ako je dovoljna reč menadžera da se on odrekne reprezentacije neka mu je srećno leto sa Irinom 2hot, oličenje morala.

Što se tiče Novice, tu ćemo još da vidimo šta će da se izdešava. Ono što sigurno znam je da je on van terena potpuno drugačiji nego na terenu. Van terena je papuča i to ljubičasta. I to ga oko prsta vrti neviđena glupača. I ko kaže da Maki ne bi igrao bolje od njega, ako ništa bar je odigrao više utakmica u poslednje dve godine.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Everton Pet 5 Avg 2011 - 13:43

hocu i ja PM Smile , i mene zanima slucaj milicic takodje ako znas nesto vise i slucaj Pavlovic.
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od dane Pet 5 Avg 2011 - 14:03

Hoću i ja pm Smile Baš me zanima to što si čuo !!!
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet 5 Avg 2011 - 14:26

Хоћете П.М од мене? Ево може: терајте се у пичку материну! Very Happy

Ма нек напише човек слободно у затворени део форума који се до сада показао као место где се може дискутовати у поверењу, ко ће да шаље толике приватне поруке.

Боди, Мицов и Миличић су само неки од оних који су требали да буду на списку. Ја нећу да наводим играче, зато што ћемо онда ући у расправу ко је од кога бољи и слично. Не кажем ја проблем је што тај и тај добро игра а није позван., Већ проблем је сама чињеница да за неке играче просто нису позване алтернативе.

Што се високих играча тиче то је још и ок, али ниски? О том дисбалансу сам већ писао. Позвано је само 7 бекова који треба да се боре за 5 места. А за 2 места на ниском крилу боре се 3 играча од којих је један дошао повређен а други је клинац. Шта би се десило да је нпр доктор рекао: Бјелица не може да игра? Чакаревић мора да паузира неколико недеља, ишли би са једним игачем на тројци? Па није могуће да је цела Србија спала на 3 кошаркаша... Сама чињеница да се Бјелица опоравио, не говори да је Ивковић био у праву већ да је имао среће... А видећемо тек на шта ће све то да личи. Све је то сувише неозбиљно, нарочито у овој ситуацији када је позвано 5-6 играча који су у старту били повређени или су на припреме дошли руинирани.

А то потенцирање ових и оних несугласица у репрезентацији ме уоште не занима. Ја овде причам само да је селекција лоша, а ваљда форум и постоји да о томе дискутујемо. Селектор најбоље зна - то није аргумент. Ко се слажеш са селектором нека напише било шта што би оправдало не вођење још неколицине играча који би прошли кондиционе припреме и били спремни да ускоче ако се они који имају тренутно предност не опораве.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Sub 6 Avg 2011 - 0:11

Prognoze Bjelicinog oporavka su bile jesna, tako da se od početka znalo kada će biti spreman, tako da ti taj argument ne stoji. Koliko god vi pričali da je loša selekcija mi bolje od ovoga nemamo.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Geograf Sub 6 Avg 2011 - 0:15

Pa zamislite kakve reakcije bi bile da se Duda u startu odrekao Novice i Bjelice zbog njihovih povreda. Oni su kljucni igraci ove ekipe i naravno da treba da se cekaju..
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od 2bad4u Sub 6 Avg 2011 - 0:21

Ne radi Duda od juče, i imao je verovatno malih milion slučajeva povreda tipa Bjelica, Novica etc... Te sa te strane ne vidim neophodnost širenja spiska... Zamera se nepozivanje Miličića, ali čovek je odavno odlučio, i da se ja pitam (sreća pa se ne pitam) za njega bi vrata reprezentacije bila blinirana. Osim što je neopevana budala, bez mozga, ima i negativan uticaj na saigrače (moja slobdna procena). Što se bekova tiče, ne vidim neki Bog zna kakav izbor za proširenje spiska.
Takođe, kao i Bodi smatram da je ovo pozvano, ono najbolje što trenutno nudim (jer tim ne čine najbolji pojedinci, već grupa igrača, koji se najbolje nadopunjuju i najbolje igraju zajedno), a oni su u prethodna dva okupljanja to i potvrdili...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub 6 Avg 2011 - 5:08

Седамдесети пут: нико не каже да нпр Бјелица није требао да буде позван! Какво црно одрицање у старту? Кажем да је уз њега требало ту да буде још играча на крилу да ускоче ако се нпр испостави да не може да игра. И то да ли ће Бјелица играти не одлучујемо ми већ лекари у Шпанији, који су могли из ко зна каквог разлога да му кажу - не може, и ту ни сво Дудино искуство не би ништа помогло. Три месеца је минимални период опоравка од такве повреде, и могло је лако да се деси да та три месеца не буду довољна. И шта би онда радили, масирали би Чакаревићу стопала? А верујте ми Бјелица би испоштовао одлуку лекара каква год да је, сигурно не би ризиковао да се замери клубу који га плаћа. Дакле требало је позвати било кога само, да постоји играч који пролази припреме и евентуално ускаче ако нпр бјелица не може да игра. То што се он опоравио и што ће играти, не значи да је Дуда испао паметан, него да је имао среће.

А ово за Новицу само процените да ли је добро чекати га и докле. Сетите се оног чекања Томашевића на ЕП2005 и како се све то завршило. Он је добар играч, ок и ако пропусти овај турнир у Словенији, али треба имати границе кад је чекање у питању... Људи, почело је уигравање, завршна фаза припрема.

Посебно замерам Ивковићу што није ни на шири списак уврстио играче који би могли да представљају здраву конкуренцију овим позванима јер су многи сезону провели на клупи или трибинама попут Бјелице, Новице, Тепића, па донекле и Косте. Јесу ови позвани најбољи које имамо, али само хипотетички, тј. кад се сетимо како су играли кад су били у животној форми... Шта су показали Новица и Бјелица у протеклих 12 месеци па да имамо на чему да базирамо оптимизам? Да је упола енергије која је утрошена у извлачење Новице из тоталног играчког колапса утрошено за рад са играчима који су могли здрави и прави да дођу на припреме ма како се звали, питање је ко би од њих ту био бољи.

Чакаревић је оправдано позван, јер је перспективан (можда му је пре место у универзитетској), али ја га нисам доживљавао као равноправну конкуренцију Бјелици и Кешељу, већ више као играча који је позван да би напредовао тренирајући са репрезентацијим и да би попуњавао број на тренингу. А Бјелица и Кешељ су имали такве сезоне (а Бјелица и повреду) да је стварно било врло ризично не позвати још пар играча који би се равноправно такмичили са наведенима. Ко је позван као алтернатива Тепићу? Ваљда се извукао из кризе, ја ћу стварно да полупам телевизор ако буде пружао партије на нивоу прошлогодишњих....
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Zemljoradnik Sub 6 Avg 2011 - 9:05

Šta ti bi Bodi da odjednom braniš Dudu, Zalizanog i Nikitovića? shock Very Happy

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Sub 6 Avg 2011 - 9:12

Nikitovića ne branim, jebo ga Duda koji ga je postavio za selektora, samo se u nekim stvarima preteruje.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Macijauskas Pon 8 Avg 2011 - 0:28

Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Gost Pon 8 Avg 2011 - 2:30

Bjelica, Kešelj i Tepić po mom mišljenju nije trebalo da se nadju na užem spisku zbog povreda i igračkog diskontiuniteta. Širom Evrope a i u Srbiji ima naših igrača koji bi jako dobro mogli da odigraju epizodne uloge kakve će imati ova trojica. Da ne govorim o tome kako bi neki afirmisani igrači prihvatili igranje za reprezentaciju ako bi imali više vremena za odmor.

Valjda je svima jasno da su nosioci naše igre Teo, Savan i Krle. Treba izdvojiti i priličan napredak Koste Perovića(u poslednjih godinu i po) koji polako postaje naš oslonac. S obzirom na sezonu za nama, svi ostali mogu da budu samo dobri ili loši epizodisti. Mi nemamo u reprezentaciji igrače kao što su Jagodnik i Ožbolt, takozvane klupske igrače koji iznenade i razigraju se kad nikome od nosilaca ne ide. To nam fali još od Čuture, Perasovića, Topića i sličnih faca...

I ja sam za kontinuitet i za stvaranje tima, ali ne na način da se onemogući normalan rad ili da se pogaze elementarni principi.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Pon 8 Avg 2011 - 2:38

crazy

Ne vidim šta je Savan prošle godine u Turskoj pokazao više od Novice, pa da se kaže da je on nosilac, a Novica nije.

Srbija u ovom sastavu ima 2 igrača koji su vrhunska klasa, a to su Teo i Krstić. Imamo 2 igrača koji su klasa, Savan i Kosta. Imamo i još par igrača kojima treba kontinuitet da bi postali klasa, a to su Bjelica, Tepić, Novica, Mačvan... Rašić se kod Dude stabilizovao i od njega se može očekivati neka konstanta, koristan igrač. Marković dobar back up, itd.

Da se Duda vodio tvojom logikom Teo bi sada gulio kolena u Kavali, a mi bismo na EP išli kao hrana za ajkule. Je l možeš da garantuješ da u Litvaniji neće sa Bjelicom da se desi ono što se desilo sa Teom u Poljskoj? Ili možda sa Tepićem? Ili je ipak bolje da je pošao Ratkovica za koga znaš da nema taj potencijal, ali eto imao je dobru sezonu?
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Gencha Pon 8 Avg 2011 - 3:18

sharga ::Bjelica, Kešelj i Tepić po mom mišljenju nije trebalo da se nadju na užem spisku zbog povreda i igračkog diskontiuniteta. Širom Evrope a i u Srbiji ima naših igrača koji bi jako dobro mogli da odigraju epizodne uloge kakve će imati ova trojica. Da ne govorim o tome kako bi neki afirmisani igrači prihvatili igranje za reprezentaciju ako bi imali više vremena za odmor.

Valjda je svima jasno da su nosioci naše igre Teo, Savan i Krle. Treba izdvojiti i priličan napredak Koste Perovića(u poslednjih godinu i po) koji polako postaje naš oslonac. S obzirom na sezonu za nama, svi ostali mogu da budu samo dobri ili loši epizodisti. Mi nemamo u reprezentaciji igrače kao što su Jagodnik i Ožbolt, takozvane klupske igrače koji iznenade i razigraju se kad nikome od nosilaca ne ide. To nam fali još od Čuture, Perasovića, Topića i sličnih faca...

I ja sam za kontinuitet i za stvaranje tima, ali ne na način da se onemogući normalan rad ili da se pogaze elementarni principi.
Ko kaze da ce Bjelica i Tepic imati epizodne uloge?
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Pon 8 Avg 2011 - 3:25

Ma, trebalo je umesto Tepića, Bjelice i Kešelja na spisak staviti novog plejmejkera vrsnog tima iz Grčke, Ljubičića i centra u cvetu mladosti Jova Stanojevića.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Manu Pon 8 Avg 2011 - 4:08

Auuuu Bodi, Perovic klasa??? I to si ga stavio ispred Novice i Tepica? Very Happy
A i Sarga je postao saljivdzija, Tepica bi se odrekao? Svi znamo za njegove mane, ali koga bi to umesto njega?

Gledao sam ceo mec osim prvih 5 minuta prvog i prvih 5 drugog poluvremena. Ako je neko maestralno odigrao u tim periodima, neka mi neko skrene paznju... thumbsup Imam nekoliko utisaka, najjaci je Rasic! Covek me je odusevio, izgleda je mnogo napredovao. Je l jos neko osim mene primetio da je jako popravio kretanje, kako u odbrani tako i u napadu sa loptom kad krene u dribling. Deluje mnogo stabilnije, odlucnije i agresivnije. Delovao je da je u svakom trenutku znao sta radi, poput Tea. Sumnjam da sam se istripovao, vreme ce pokazati da l sam bio u pravu, ali mi se cini da je napravio napredak slican Teovom nakon EP 2009.
Tepic je isto ostavio lep utisak, mada je u drugom poluvremenu po ko zna koji put pokazao da je jako nepredvidljiv igrac, da se od njega nikad ne zna sta se moze ocekivati. Sve u svemu od njega ne racunjauci Tea i mozda Rasica(ako se nisam istripovao) nemamo boljeg beka. Bitan igrac bez sumnje.
Paun je isto jako dobar , i on je znacajnije popravio kretanje poput Rasica, pravi pit bull . Bice koristan definitivno.
Teo, Krle i Savan standardno odlicni.
Jako los utisak ostavili Tripko, Macvan i Markovic, kao da su sa marsa pali. Pogubljeni skroz. Bilo bi fino da bar jedan od njih otpadne, deluju mi totalno beskorisni. Ja sam bez dileme za Lucica, Dragovica i Drcu umesto njih, ali ne znam zasto selektor nije resio da i ove godine poput 2009 prikljuci seniorima neke igrace iz univerzitetske selekcije, mozda zato sto univerzijada pocinje kasnije ove godine, nemam drugo objasnjenje. U svakom slucaju ucinjena je nepravda prema njima, nije im data sansa, isto su mladi a veci talenti i korisniji igraci od pomenutih.
To, uz nepravdu prema Raduljici i verovatno Milicicu(raspitacu se kod Sarajlije za to) mi stvara gorak ukus u ustima, jer bi sa svima njima bili brutalna ekipa, verovatno najjaca na turniru. I ovako imam dobar osecaj da cemo da uzmemo medalju(uprkos nevidjenoj ovogodisnjoj konkurenciji), ali nije to to. Pa prosle godine su nas Turci dobili na silu i na sudijsku kradju, ali da je tu bio Raduljica umesto smokljavog Koste ne bi mogli na silu, pa im ni kradja ne bi bila dovoljna.
Samo se pitam dokle cu da gledam Kostu i Tripka u reprezentaciji, ovo od davno vise nema smisla?! Koliko je Dule ucinio dobru stvar za nasu reprezentaciju sto je forsirao Novicu i moze se reci Tepica, toliko nas je zajebao i vecinu prevario sa ovom drugom dvojicom, izgleda cemo se odmoriti od njih tek kada odu u penziju.
Manu
Manu
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu