Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije - 2. deo

+49
Sergej
NenadBG
lakovic.
Naissus
sexdrogabodiroga
mlekadzija
blagoje
Junglezburn
slobokv83
Hyperactive
Nolle
PingPong
superhik
markoo
Koleman
vlada
Sensui
Tenenac
Djole
familija
wolfvaga
Markos
Mihael
Novica-Ubica
fizicar
lazarminator
Manu
Anti-RTS
Gencha
dane
ZuLuofVozdovac
Gale
Geograf
bigZ
Macijauskas
Ray Allen
Bodi Bond
Zemljoradnik
Everton
drexler
Psycho
Tazz
2bad4u
mikoni
srb
sarajlija
Karadjordje
Talicni Tom
Dule Kecman
53 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Ray Allen Pon 8 Avg 2011 - 5:05

Drca u reprezentaciji rofl rofl rofl
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Manu Pon 8 Avg 2011 - 5:19

Decku nije data sansa, a Markovic se slepa vec cetvrtu godinu u reprezentaciji uz minimalan napredak, to je nepravda i steta za nasu kosarku!
Manu
Manu
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od lazarminator Pon 8 Avg 2011 - 5:51

Хоћеш ли молим те да ми објасниш каква је то неправда нанета Радуљици? И по којој то логици сматраш да треба да отпадне Коста пре Бобија?
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Dule Kecman Pon 8 Avg 2011 - 5:55

Kad sam doziveo da Manu hvali Rasica Very Happy
Sala na stranu, drago mi je da si uvideo sinoc sasvim ok odbranu.. :)Evo ga i danas i u napadu, samo sipa.cool


Poslednji izmenio Dule Kecman dana Pon 8 Avg 2011 - 5:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Pon 8 Avg 2011 - 5:56

Drča ne može da igra u Zvezdi, a kamoli u reprezentaciji.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od srb Pon 8 Avg 2011 - 5:56

Lucicu i ne treba da se da sansa kad dokazano nije kalibar, 22god, spor za 3ku slab i nizak za 4ku. Solidan klupski igrac za rotaciju
srb
srb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.08.2011
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Gost Pon 8 Avg 2011 - 7:05

Anti-RTS ::Ma, trebalo je umesto Tepića, Bjelice i Kešelja na spisak staviti novog plejmejkera vrsnog tima iz Grčke, Ljubičića i centra u cvetu mladosti Jova Stanojevića.
U baš si duhovit. Za rezultat nije bitno da li je neko u cvetu mladosti, kao ni to da li mu iznad čela piše Partizan, Barselona i slično... Ponovo ste mogli da vidite(protiv Bosne i Makedonije) da bez Teodosića, naša igra ne liči ni na šta. Tačnije igre i nema. Ljubičić je bio dobro rešenje za slučajeve kad Teo ima loš dan, kada ga sudije osakate faulovima ili ako se ne daj Bože povredi. Tu kreaciju u igri ima vrlo malo košarkaša a Ljubičić je jedan od njih. Ratkovica je najbolji plej nemačke lige sa kreacijom kakva nam je potrebna. I on je mogao da bude rezervni kreativac. Stefan Marković sa ovakvom igrom bolje neka se preseli na trojku, na nisko krilo.

Što se tiče Stanojevića, on je igrač koji će i u 40.godini biti doktor košarke. Prejak i mudar pod košem, siguran sa penala. Bio je ove godine lider tima koji je u samom vrhu izuzetno jake turske lige. Rešetao je Fener, Efes, Bešiktaš i ostale... Pre neku godinu, svi su se smejali Pešiću kad je vratio Koturovića u poznim godinama. Kotur nas je tada bukvalno došlepao do finala. Ja bih rado trpeo Bobija, ali ako pričamo o rezultatu, onda bi Stanojević bio odlično rešenje za role od 5 do 10 minuta po meču.

Uvek sam pristalica mladih igrača, ali ne mislim da treba ići glavom kroz zid ako su povređeni.

Bodi, što se Novice tiče, nikada nisam sporio da treba da bude nosilac. Ipak, ako do poslednjeg dana nećemo znati da li je zdrav ili ne, onda je svaka analiza besmislena. Rašić se vratio u život prošle godine i verujem da će svaka druga utakmica biti njegova uspešna epizoda. Što se Tepića tiče, on je svetlosnu godinu daleko od uloge nosioca igre. Takva priča ravna je Manuuovoj želji da u prvih 12 udje Luka Drča. To i dalje ne znači da Milenko ne može da odigra neki solidan meč na prvenstvu. Naprotiv, verujem da u svakom trećem može da ima uspešne epizode. Pozdravljam Dudinu odluku da, kad je već reskirao, pokloni Tepiću ogromnu minutažu i sva prava u igri. Jedino tako može da ga vrati u život ali ne treba zaboraviti da već godinama tog dečka svi vraćaju u život. Ta balada sa njim i sa Tripkom postaje zaista mučna. Bjelica mi je omiljeni igrač ali, aman ljudi, on nije bacio 3 lopte za celu godinu!!!!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Gost Pon 8 Avg 2011 - 7:13

Anti-RTS ::Ma, trebalo je umesto Tepića, Bjelice i Kešelja na spisak staviti novog plejmejkera vrsnog tima iz Grčke, Ljubičića i centra u cvetu mladosti Jova Stanojevića.

Very Happy Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Pon 8 Avg 2011 - 7:21

sharga ::Bjelica mi je omiljeni igrač ali, aman ljudi, on nije bacio 3 lopte za celu godinu!!!!
Bjelica je, do povrede, u ACB ligi odigrao 22 meča sa prosekom od 11 minuta. Za to vreme imao je prosek 4 poena, 2 skoka, 1 asistencija. Prosek za 2 poena 67% (20/30), prosek za 3 poena 43% (13/30), prosek za 1 poen 67% (6/9).

U Evroligi je igrao na 13 utakmica prosečno 9 minuta sa učinkom 1.2 poena i 1.7 skokova. Za 2 3/11, za 3 2/9, bacanja 3/6.

Brojke, a i igra, za prvu sezonu više nego dobro.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Ray Allen Pon 8 Avg 2011 - 7:26

@Bodi
Ne preteruj. Nije bas da je Bjelica igrao vise nego dobro, ali bolje krilo od njega nemamo i on nam je neophodan.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Pon 8 Avg 2011 - 7:29

Ono što sam ja gledao u Kahi je bilo dobro. Nije bilo akcija za njega, posao koji je tražen da odradi za tu minutažu odradio ej odlično. Jedino što mu se može zameriti su brze lične u velikom broju utakmica.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Ray Allen Pon 8 Avg 2011 - 7:34

Tako je. U stanju je da za 10 min. napravi 5 licnih. Morao je takodje biti i malo drcniji, ali naredna sezona je njegova.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Gost Pon 8 Avg 2011 - 7:45

Bodi Bond ::
sharga ::Bjelica mi je omiljeni igrač ali, aman ljudi, on nije bacio 3 lopte za celu godinu!!!!
Bjelica je, do povrede, u ACB ligi odigrao 22 meča sa prosekom od 11 minuta. Za to vreme imao je prosek 4 poena, 2 skoka, 1 asistencija. Prosek za 2 poena 67% (20/30), prosek za 3 poena 43% (13/30), prosek za 1 poen 67% (6/9).

U Evroligi je igrao na 13 utakmica prosečno 9 minuta sa učinkom 1.2 poena i 1.7 skokova. Za 2 3/11, za 3 2/9, bacanja 3/6.

Brojke, a i igra, za prvu sezonu više nego dobro.

Ja ne znam koje su brojke ovde dobre. Posebno ne vidim brojke koje ga preopručuju za nosioca igre u reprezentaciji. Napominjem da je POVREDA ključni razlog za eliminaciju.

Što se tiče Ljubičića, on je sada prvi plej Univerzitetske selekcije koja je neka vrsta B tima i dodatne šanse za kvalifikaciju u A reprezentaciju. Možda je i to smešno poznavaocima košarke. On ne bi ni na koji način ugrozio Tea kao lidera jer dolazi iz malog tima i ulazi na mala vrata. Odlično se postavlja nakon odbitaka i kao plej je jedan od najboljih skakača lige. Nama je zatvaranje ofanzivnog skoka najveća boljka, pa bi i zbog toga Ljubičić legao kao dupe na nošu.


Poslednji izmenio sharga dana Pon 8 Avg 2011 - 7:50, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Pon 8 Avg 2011 - 7:49

Ići sa Ljubičićem na Rubia je nešto poput onog lopatom na bager. Taj dečko još nije ni primirisao ozbiljnoj košarci.

Što se tiče Bjelice, nemam dalji komentar, uzalud je...
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od fizicar Pon 8 Avg 2011 - 7:51

Sto se tice ove selekcije ako Novica i Bjelica budu ok ja da sam na selektorovom mestu precrtao bih Paunica, Milosavljevica i Marjanovica.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Manu Pon 8 Avg 2011 - 8:25

@Srb

Lucic spor za trojku!? Pa decko je nase najpokretljivije krilo, igra strasnu odbranu, a zna i u napadu "po nesto". Mlad, opasan i kompletan igrac, nema objasnjenja za njegovo nepozivanje, jednostavno steta.

@Anti-RTS

Drca je ocigledno imao licni sukob sa Uvalinom, jer takodje nema drugog objasnjenja za grejanje klupe Nedovicu i Cvetkovicu, za koje je doktor kosarke. A moguce je da i nije bilo nikakvog sukoba vec da je Uvalin jednostavno prso...

@Lazarminator

Gde si uspeo da procitas da sam napisao da Bobi treba da ide pre Koste? Seprtlje i jedan i drugi, bave se kosarkom samo zato sto su krupni i jako visoki. Ni T od talenta. Raduljici je naneta nepravda jer je otpao zbog Koste, za kojeg je doktor kosarke i sila u reketu. A da voli da se kurci i splavari i to je tacno, ali je veruj mi najbolji mu ortak Keselj jos gori(znam iz prve ruke), pa to Dudi nije smetalo da ga vodi(ako je uopste to razlog zasto je Raduljica ispao).

I Sarga nisam nigde napisao da Drca treba u 12, vec na siri spisak, da mu se da sansa i podigne elan za sto ozbiljnije bavljenje kosarkom.
Manu
Manu
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Macijauskas Pon 8 Avg 2011 - 9:02

Bjelica je jedan od bitnijih srafova ove ekipe i ja bih ga cekao i godinu dana da se oporavi.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od srb Pon 8 Avg 2011 - 9:18

@ Manu
Da Lucic ima 16 god. pa da se kaze mlad je, moze da ispravi mane ali on ima vec 22 a pun je nedostataka. Po meni nista spec u odbrani a u napadu katastrofa, priznajem mu samo zelju i zalaganje. Zahvalan da ga imas u rotaciji 5-10 min i to je to. Nadam se da nikad nece prici ni blizu A reprezentaciji. Jedina 3ka koja je zasluzila poziv pored pozvanih je Micov

p.s. Manu da li si se ti zalagao prosle godine za Peru Bozica u reprezentaciji ili sam ja nesto permutovao?
srb
srb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.08.2011
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od drexler Pon 8 Avg 2011 - 9:22

nije, Manu se zalaže za Drču, Lučića, Aleksandrova i Alexa Dragićevića up
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Manu Pon 8 Avg 2011 - 9:29

Jesam, imas dobro pamcenje jer sam cak i ja to zaboravio Very Happy , ali seti se kako je Pera odigrao tu F4 sezonu...Pa sa koliko je Teo eksplodirao, sa 22. Na sta je licila Bjelicina igra sa 21 ili Kesljeva sa 22 pre nego sto su zaigrali u reprezentacji. Sada su duplo bolji nego sto su bili tada. Isti bi slucaj bio sa Lucicem, Drcom i Dragovicem, kada bi bili pozvani. Ja za raliku od tebe ne vidim ozbiljne Luciceve nedostatke, a u odbrani decko kida.
A i da dodam da je Dragovic u juniorskim danima bio apsolutno jednako dobar kao i Teo(naravno totalno razlicit tip igraca), jer ih pratim jos od 2004-05, tako da nema razloga da ga ne dostigne i u seniorskoj konkurenciji, kada bi mu se dala sansa kao i Teu. Samo da podsetim da je Teo sada najbolji evropski igrac, pa se moze lako zakljuciti kakav potencijal lezi u Dragovicu.
Manu
Manu
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Pon 8 Avg 2011 - 9:34

Samo si izostavio jedan maleni detalj, dok je Teo pakleno radio, od perioda koji pominješ, Dragović je vijao ribe po Holivudu.

Drča je nou koment. Ima nešto u njemu, tj. ima vic u rukama, ali idi na basket u bilo koji deo ove zemlje i naći ćeš igrača koji ima vic u rukama. Drča i ono što je igrao u Zvezdi igrao je katastrofalno, a nije da nije imao šansu. Evo i sada je zahvaljujući Mišku u Univerzitetskoj selekciji pa ćemo ga videti.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Manu Pon 8 Avg 2011 - 9:52

Koliko samo ja Bodi znam jako losih Teovih meceva iz FMP perioda pa su nastavili da ga forsiraju, i evo sta je posledica. Isto treba i sa Drcom i mozemo dobiti jos jednog brutalnog pleja. Dragovic je jurio ribe jer je verovatno izgubio sav elan za kosarkom u gotovo smesnoj NCAA ligi, zajebao se posteno ali je jos uvek mlad i ima vremena da to nadoknadi.
Manu
Manu
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od srb Pon 8 Avg 2011 - 10:04

@ Manu
Jbg radi memorija i dalje Smile
Jeste Teo eksplodirao u 22, ali se znalo da je jedan od najtalentovanijih igraca Evrope jos od njegove 16e, bio MVP na U20 prvenstvu, fenomenalan talenat koji je mukotrpnim radom usavrsio.
Lucic je radnik, sa solidnim fizikalijama ali malo talenta, ni blizu kalibar reprezentacije
srb
srb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.08.2011
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Pon 8 Avg 2011 - 10:05

Smešnoj NCAA ligi!? Ja ti iz prve ruke mogu reći da Dragović prvo treba da reši u svojoj glavi neke stvari. Njegova stagnacija nema veze sa tim da ga neko ne forsira ili ne želi da ga forsira. Porediti Drču i Tea je neumesno, oni nikada nisu bili na istom nivou, osim ako su bili zajedno u porodilištu.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Talicni Tom Pon 8 Avg 2011 - 10:27

Forum je počeo da se pali Very Happy
Do početka prvenstva biće svega Very Happy
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 2. deo - Page 3 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 2. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu