Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije

+58
Jaycee Carroll
nikola tesla
serbianhoops
PGR93
zex88
Fiti
maxisb
Markos
Imperator
Manu
srb
Zemljoradnik
Marko
Gale
bigZ
Gencha
Tazz
Tenenac
expert
Zoro
mlekadzija
Kure
Sensui
lazarminator
Novica-Ubica
wolfvaga
vlada
Ray Allen
Psycho
2bad4u
XXL
Naissus
Everton
ZuLuofVozdovac
Bodi Bond
Talicni Tom
Sergej
superhik
NenadBG
drexler
sexdrogabodiroga
Dule Kecman
Anti-RTS
familija
Koleman
blagoje
Mihael
fizicar
Djole
Macijauskas
Junglezburn
PingPong
markoo
Hyperactive
Nolle
Geograf
dane
slobokv83
62 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Macijauskas Ned 11 Sep 2011 - 3:32

Sad gazi do kraja! neo
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od blagoje Ned 11 Sep 2011 - 3:36

Да цитирам себе након пораза од Француза:

blagoje ::Ponavljam, vratice se ovo.


I ne streljajte Savana, uci ce on u seriju kad bude jos potrebnije.


И још једном, пар сати после:

od blagoje taj Pon 5 Sep 2011 - 22:40
Саван после грешке у корацима даје тројку из аута са звуком сирене у трећем продужетку против Турака. Судије не свирају ништа, ми идемо у четврфинале на Македонце, а Турци кући.

Можда сценарио није погођен до у детаљ, али главни јунак јесте. Smile
blagoje
blagoje
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 28.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od dane Ned 11 Sep 2011 - 3:37

Rekoh ja da će nam sreća biti neophodna. Mada sami smo krivi što smo dozvolili da Turci imaju šut za pobedu. Dozvolili smo im previše ofanzivnih skokova u drugom poluvremenu. Kosta je pokazao da i on može itekako da bude koristan, nadam se da je ovo početak njegovih boljih igara.
Svaka čast momci!! Sledeća je Rusija !!!
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Koleman Ned 11 Sep 2011 - 3:39

Za sada ovako:
Sve se vraca, sve se placa. Odigrali smo opet lose odbranu, da se ne lazemo. Ovi su omasili pedeset bacanja ali isto tako i puno otvorenih suteva. Pozitivno je da smo ih tukli i nismo im dali da jedu govna Smile Sudije su najjace. Tepica zajase onaj nista, Krleta 2 puta dvojica ubijaju ma jok lopta, Teodosic pri udvajanju sutiraju lupaju ma jok mrtva.. Opet su dali sve od sebe ali nekada ni to nije dovoljno. Molim vas da ubacite ovaj smajli za ove prilike:
Reprezentacija Srbije - Page 2 34963

P.S.
Ziveo sam za dan kada ce Milenko da me demantuje. Majstorski je odigrao i svaki respekt ide njemu. I dalje tvrdim da ima nekoliko problema ali je danas odigrao besprekorno. Imao je zicer promasen ali posle ofanzivnog skoka. Onaj faul pri trojici je isceniran tako da ni to ne mogu da mu zamerim. Perfektna odbrana. S toga ja cu odrzati svoje obecanje Smile
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od slobokv83 Ned 11 Sep 2011 - 3:39

a Savan ove sezone igra za Efes, nadam se da su ga dobro upamtili Very Happy
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od familija Ned 11 Sep 2011 - 4:03

Koleman ::Za sada ovako:
Sve se vraca, sve se placa. Odigrali smo opet lose odbranu, da se ne lazemo. Ovi su omasili pedeset bacanja ali isto tako i puno otvorenih suteva. Pozitivno je da smo ih tukli i nismo im dali da jedu govna Smile Sudije su najjace. Tepica zajase onaj nista, Krleta 2 puta dvojica ubijaju ma jok lopta, Teodosic pri udvajanju sutiraju lupaju ma jok mrtva.. Opet su dali sve od sebe ali nekada ni to nije dovoljno. Molim vas da ubacite ovaj smajli za ove prilike:
Reprezentacija Srbije - Page 2 34963

P.S.
Ziveo sam za dan kada ce Milenko da me demantuje. Majstorski je odigrao i svaki respekt ide njemu. I dalje tvrdim da ima nekoliko problema ali je danas odigrao besprekorno. Imao je zicer promasen ali posle ofanzivnog skoka. Onaj faul pri trojici je isceniran tako da ni to ne mogu da mu zamerim. Perfektna odbrana. S toga ja cu odrzati svoje obecanje Smile
bravo za tebe druze....

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Anti-RTS Ned 11 Sep 2011 - 4:07

Ovo u ventil! Onakav kriterijum suđenja gde dopuštaju Turcima da biju, a nama za istu takvu odbranu sude faulove, je strašan i to pokazuje koliko više nemamo uticaja u Fibi. Nije Lamonika toliko loše sudio, on je klasičan glumac i sebe stavlja u prvi plan, dok nas je slovenački sudija uništio. Elem, Teodosić je tempirana bomba, koliko je dobro odigrao u prvom poluvremenu, toliko je odigrao katastrofalno u drugom, on podhitno mora da povuče ručnu. Tepić je igrač utakmice, zapravo naš najkonstantniji igrač na ovom prvenstvu. Bjelica solidno odigrao odbranu, Marković je isto bio presudan, pogotovo što je pogodio onu trojku kada nas ništa nije išlo, vrlo zahvalan timski igrač. Kostarika konačno odigrao pravu rolu bekap centra. Kešelj pogubljen, a Savan konačno proradio.

Protiv Rusa će biti zajebano, oni kreću sa Hrijapom na 3, Kirilenkom na 4 i Mozgovim na 5, ko uhvati loptu pored njih, pričaće. Smile Lakše bismo pobedili Makedoniju nego Rusiju.

Inače, ako igramo protiv Rusa kao protiv Turaka danas mi nemamo šta da tražimo. Rašić nam baš fali i to se videlo na ovoj utakmici.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od dane Ned 11 Sep 2011 - 4:14

Mene to baš interesuje kako smo mi tako lako izgubili uticaj u Fibi? Pa nas su sudije bukvalno jebavale u zdrav mozak u ovoj utakmici.
Takodje svi se naravno sećaju šta su nam sudije radile na prošlom SP.
Fiba donosi onakve smešne kazne Grcima Reprezentacija Srbije - Page 2 342805
Fino ih je Edin opisao u svome tekstu, i kako lako menjaju mišljenje kada im Turci ulete sa parama. Postali su gora govna od Uefe i Fife.
Jebem ti više i sport i pravdu koju bi on trebao da donosi, kada na svakom ćošku prevladava interes i novac.
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Junglezburn Ned 11 Sep 2011 - 4:16

dane ::Mene to baš interesuje kako smo mi tako lako izgubili uticaj u Fibi?
Imamo mlad tim, nemamo pare, nemamo ljude unutar organizacije.
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Koleman Ned 11 Sep 2011 - 4:20

E da zaboravio sam da pohvalim Bjelicu zato sto bas muski bije Smile Covek zna kako da napravi faul. Nasi centri bi morali da nauce da kada prave faul ne prave za +1 Sad Bice ovo dobro, sve mi se cini Very Happy Ponosan sam na ove momke. Jednostavno udjose pod kozu 2008. i dovidjenja. Sada mogu da puknu 50 razlike. Napljuvacu ih 100% ali cu posle 10 minuta lupiti 5 puta glavom u zid i reci-mentolu jedan!
@familija
...da nije ovo ironicno?
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od dane Ned 11 Sep 2011 - 4:26

Pa jebiga ako Duda nije autoritet. Kada najboljeg pleja u Evropi na nekim utakmicama protivnici prebiju, a sudije ga ne štite. Do one utakmice kada smo se tukli sa Grcima nisam mogao da verujem da Dudi neko moze da svira tehnicku.
Ali vidim da se to nastavlja i na ovom prvenstvu. Još kada se setim onog lažnog izvinjenja Meninija u Beogradu još mi se više gade.
Marković je danas pravovremenim pravljenjem faulova sprečio dve-tri kontre Turaka clapping
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Junglezburn Ned 11 Sep 2011 - 4:30

Svakako je Duda autoritet, ali mu je tehničku dosudio imbecil koji bi to i rođenoj majci uradio. Teo nema neki tretman, ali nema ga ni Novicki npr. Tako da ja verujem da je to zbog razloga koje sam naveo... Sa naglaskom na pare, i generalno status zemlje, ne samo sportski.
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Dule Kecman Ned 11 Sep 2011 - 4:42

Keselj ce se vratiti na stari put kada se vrati Rasic u tim..
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od sexdrogabodiroga Ned 11 Sep 2011 - 4:43

Pare pare pare. Nikakvi ljudi u FIBI, nikakav iskusan tim, samo pare pare pare. Turci su trenutno puni para ko brod i to je jasno i na ovom prvenstvu.

A nasim momcima svaka cast! Nisam gledao tekmu jer nisam bio kod kuce, ali sam verovao da ce ovo biti pobeda.
sexdrogabodiroga
sexdrogabodiroga
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od drexler Ned 11 Sep 2011 - 4:56

obzirom koliko novca su zadnjih godina novca u evropsku košarku upumpali Efes i Turkish Airlines, ne iznenađuje me ovakva naklonost sudija i bukvalno poklonjeni Emir Preldžić. Uglavnom, pomalo sam se ljutio na sve vas što ste zadnjih 7-8 dana pominjali sudije kada po meni nisu imale nikakvih tendencioznih grešaka.

Danas, pak, ovo je bilo opet na granici skandaloznog. Jebeni Lamonika. bes Čovjek je stvarno ljiga prve vrste! U pičku materinu, valjda smo ga se riješili do kraja turnira. Meni je kap koja preliva čašu bio onaj faul u napadu sviran Savanoviću. Iljasova - ne samo da je tendenciozno odglumio, već je i bio sa obe noge u jebenom polukrugu! besan Tu sam načisto izgubio kontrolu.

Takođe, onaj jedan faul u napadu Ašika nad Krstićem nije svirao Lamonika koji je bio pod samom tablom na metar od njih već Javor koji je to svirao sa bočne linije. Strašno.



Inače, vezano za utakmicu - očaj. I dalje se ne možemo izvući iz govana u koje smo upali, realno, spasio nas je Iljasova koji je mislim oborio rekord karijere po broju promašenih bacanja, tj. uopšteno loš šut turske sa penala (13 promašenih čini mi se) što je u utakmici od 130 poena nedopustiv luksuz.

Idemo dalje!!! zastava
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od NenadBG Ned 11 Sep 2011 - 5:12

definitivno imamo problema sa odbranom.
u poljskoj smo prosecno primali 73.4p,i tako bili tek 8 ekipa,sto nije znaci sada da kazes izrazito ekipa koja prima malo koseva.
u turskoj smo vec primali 77.7p po utakmici,a ako izbacimo nedoraslu angolu koju smo dobili sa 50razlike,i primili samo 44p,onda dodjemo do 81.9p po utakmici.ako bi izbacili i jordan koji je isto slab ali nam je i on dao 69p,primali smo 83.7p po mecu.sve u svemu samo su nam angola i jordan dali manje od 70p,svi ostali preko 70p,tj redom smo primali nemacka 82, australija 79, argentina 82, hrvatska 72, spanija 89,turska 83 i litvanija 99p...znaci vise nego premnogo.ali smo stvarnbo odlicno igrali,bili razigrani,davali dosta poena,pa to nismo toliko apostrofirali.

sada na ep u proseku primamo cak 81.4p i po tome smo tek 18ekipa na prvenstvu.znaci mozemo slobodno reci da igramo jednu od losijih odbrrana na prvenstvu.

to je stvarno previse,a to bi trebalo da nam bude jedan od vecih aduta,jer nemamo puno zvezda u timu,nego dobra fizicka sprema,dobra odbrana,i o tome su i duda i igraci pricali,ali od toga odcigledno nista...

odbrana je dobrim delom losa i zbog lose kontrole protivnickog skoka u napadu,i loseg branjenja 2na2,sa cim su nas neki priotivnici ubijali...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od familija Ned 11 Sep 2011 - 5:31

@koleman
Nije druze, ja kada pisem ozbiljno pisem, cim se malo zezam stavim neki smajlic tipa..... Very Happy ...
Nego mi je dosadilo da se ljudi dele i u reprezentaciji na Partizan i Zvezdu (mada na ovom forumu toga nema toliko jer su ovde uglavnom veliki zaljubljenici u kosarku) pa ce teska srca neko da prizna (kao ti malopre) da je neki iz protivnickog tabora odigrao fenomenalno.....ja sam recimo posle utakmice sa Nemackom i Francuskom ostao u cudu kako su je odigrali Teo(Nemacka)i Keselj (Francuska)....Ono sto je Teo odigrao protiv Nemaca je doktorat na tema igre pleja u modernoj kosarci....a naravno i igra Keselja na pomenutoj utakmioci protiv Francuza....Mogao sam danas da kudim neke igrace, ali ne volim to da radim, volim vise da ih hvalim, recimo danas je Perovic odradio svojih 10-ak minuta fenomenalno...uostalom nek kaze @bodi kakvu sam poruku poslao posle utakmice Francuska-Srbija... aggressive
@drex
Sad me podseti na jedan NEVEROVATAN PODATAK I KOMPROMIS?!?!?!?!
Emir Preldzic je igrao za A reprezentaciju SLOVENIJE?!?!?! a sada igra za Tursku!?
O cemu se ovde radi?!

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od drexler Ned 11 Sep 2011 - 5:54

malog Preldžu gotivim, Zeničanin je, imam tamo prijatelje rukometaše koji ga poznaju, kažu da je pravi Bosančeros Smile , rakija, sogan dolma, gluvarenje, Kemal-Halid-Hanka muzika itd...

Ipak, tokom rata njegova porodica je imala problema sa svojima (muslimanima) jer mu je đed penzionisani JNA general koji je bio razapat između ideologije u koju vjeruje i novonastalih sranja. Uglavnom, nekako su se prebacili u Sloveniju gdje je počeo igrati košarku i igrao je za njihovu mladu repku i nekoliko utamica za A tim.

Onda je nešto ispizdio na njih i poželio da igra za Bosnu je se ponovo povezao sa starim društvom itd... Onda kad je vidio kakvo je sranje u KSBiH, odlučio je da više ne igra ni za jednu reprezentaciju.

Ponuda Turske je došla na Bošino insistiranje, kontam da su mu ponudili velike pare (koje će mu isplatiti kroz naglo povećanje ugovora u Fenerbahčeu). Kako je sve ovo FIBA izvela - nemam pojma, ali očigledno da novac sve može podmazati.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Hyperactive Ned 11 Sep 2011 - 5:58

Sa Krletovog twittera:

"Za sve Srbe! Idemo dalje ,verujte u ovaj tim..."

clapping
Hyperactive
Hyperactive
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 34
Lokacija : Kosovska Mitrovica - Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Ned 11 Sep 2011 - 6:31

Pročitah sve što ste napisali od sinoć, ne isplati se ovako trošiti slobodno vreme. Pobedili smo vrlo srećno ali zasluženo, ne znam da li su turci uopšte poveli na utakmici (valjda je bilo 2-0 za njih), ne bi bilo lepo da su to učinili u poslednjoj sekundi. Pročitah neke komentare da smo igrali loše u odbrani i sa tim se ne bih uopšte složio. Samo u trećoj četvrtini odbrana nije funkcionisala, u ostalima je bila na nivou. Probleme su nam pravili njihovi visoki igrači, pogotovo kada su u petorci Kanter i Ašik, tada nismo mogli da odgovorimo fizički (dobrom zaslugom sudija) njihovoj unutrašnjoj igri. Mene zabrinjava naša bezidejnost u napadu kada Teo ima žute minute. Bez njega mi ne možemo pošten koš da damo a onda on počinje da divlja i ide na ganglije naciji koja ga većime delom vremena obožava. Opet bih se osvrnuo na treču četvrtinu koja je po meni uzrok svih problema danas. Kako smo nju igrali dobro smo i prošli. Jedina akcija koju smo odigrali u tom periodu je bila ona kad Mačvan utrčava na ne znam čije dodavanje i vešto vraća povratni pas do eksplozivnog Koste koju ovaj na opšte iznenađenje svih (ako ste iskreni) završava pogotkom. Svi ostali poeni su bili iz netipičnih situacija. U tom periodu smo pali sa +8 na +3 a poene su davali igrači iz nekarakterestičnih pozicija za njih. Tepić nagažena trojka iz trka, Bjelica srećna trojka, Marković hladnokrvna trojka i vljda je Savan jednu ubo sa svoje pozicije ali iz neizrađene akcije. Tu četvrtinu smo odigrali veoma loše i tu treba tražiti problem. Problem prvog poluvremena je što nismo materijalizovali mnogo bolju igru, tu su se turci vadili nekim minijaturama. Poslednja četvrtina je bila za živce, nismo imali ideju u napadu ali smo dobrom odbranom kontrolisali malu prednost i sticali samopouzdanje za završnicu. Zadnjih 50 sekundi smo odigrali katastrofalno ali sad više nije bitno, pobedili smo i idemo dalje.
Osim mečeva protiv Litvanije i Španije ja sam zadovoljan onim što je pružio ovaj tim Srbije. U naredna 2 meča jedna pobeda nam valjda treba za kvalifikacije za OI, to je realnost a ako se poklope neke kockice možemo mi i do medalje.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od blagoje Ned 11 Sep 2011 - 6:39

Браво Супархиче. up Где да се потпишем?

Мало ми смета што је "Вентил" најактивнија тема тренутно, но то је и донекле нормално с обзиром на контекст ове утакмице са Турцима. Баш зато, твоја анализа је нешто што вреди чекати.
blagoje
blagoje
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 28.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od slobokv83 Ned 11 Sep 2011 - 6:48

@superhik
Bjelica je dodao do Mačvana tada, a on Kosti...Savan je izvukao bezidejnost našeg tima, to samo treba dodati na ovaj tvoj post.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Ned 11 Sep 2011 - 6:52

slobokv83 ::@superhik
Bjelica je dodao do Mačvana tada, a on Kosti...Savan je izvukao bezidejnost našeg tima, to samo treba dodati na ovaj tvoj post.

slažem se za savana, dodao bih još i krleta Smile
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Junglezburn Ned 11 Sep 2011 - 6:53

slobokv83 ::@superhik
Bjelica je dodao do Mačvana tada, a on Kosti...Savan je izvukao bezidejnost našeg tima, to samo treba dodati na ovaj tvoj post.
Da li je to bezidejnost tima, ili je to upravo bila ideja?
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Koleman Ned 11 Sep 2011 - 6:56

Da obrazlozim moju losu odbranu. Broj primljenih poena nije merodavan:
1.Promasili su previse bacanja(mada je, ponavljam, jako pohvalno sto smo ih tako tukli)
2.Mnogo otvorenih suteva su promasili. Pogledacu ja sigurno opet mec kada vreme dozvoli sto i vama preporucujem pa cu se ispraviti. Sada me secanje sluzi Tunceri, Turkoglu, Erslan, cak i Onan(mada najmanje) su promasili mnogo otvorenih suteva. Kao i ostali igraci.
3.Tu ukljucujem i ofanzivan skok koji smo dozvolili.14 skokova mozda i nije mnogo ali su bili bas onako jadni. Uhvati igrac izmedju 3 nasa igraca ili bez pomoci trojke sto je nase jako oruzije(Bjelica, Keselj...) jer realno nemamo bas neku visinu(citaj uopste skok) u vidu Savana na 4 pa i Macvana i Krleta cak. Asik je uhvatio na tu kartu 5 ofanzivnih Sad
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu