Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije

+58
Jaycee Carroll
nikola tesla
serbianhoops
PGR93
zex88
Fiti
maxisb
Markos
Imperator
Manu
srb
Zemljoradnik
Marko
Gale
bigZ
Gencha
Tazz
Tenenac
expert
Zoro
mlekadzija
Kure
Sensui
lazarminator
Novica-Ubica
wolfvaga
vlada
Ray Allen
Psycho
2bad4u
XXL
Naissus
Everton
ZuLuofVozdovac
Bodi Bond
Talicni Tom
Sergej
superhik
NenadBG
drexler
sexdrogabodiroga
Dule Kecman
Anti-RTS
familija
Koleman
blagoje
Mihael
fizicar
Djole
Macijauskas
Junglezburn
PingPong
markoo
Hyperactive
Nolle
Geograf
dane
slobokv83
62 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Sergej Sub 17 Sep 2011 - 0:43


Kad izlazi prljav ves , ajde da i ja kazem koju rec.

Teo je veliki egomanijak. To odavno nije vidjeno. Nije laz , da ga vrlo malo saigraca voli i postuje , u autobusu uglavnom sam sedi , ni ne pokusava da ima neki blizi kontakt sa igracima. Najbolje se slagao sa Velickovicem ,e sad kako i zasto pojma nemam. Sa Tepicem se prvo zamerio oko nekih banalnih stvari poput " Sto mi nisi dodao loptu kad sam bio sam " itd ...

Njemu je potrebna cvrsta ruka , da ga zauzda dok jos nije kasno. Posle ocajne sezone u OLY zatim loseg EP ide u Moskvu. Tamo nema ovakih zajebancija , inace dobijas po prstima odmah no no ...
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Gencha Sub 17 Sep 2011 - 0:54

drexler ::
8. Nemanja Bjelica. Još jedan nedorečen. Divno izlgeda na parketu, visok, zgodan, vodi loptu, može nešto i da pogodi, aktivan u skoku... ali da li je to dovoljno?
Kralju rofl bow
Dobra analiza, slazem se za Keselja da sa tim predispozicijama mora mnogo vise da probija i ide pod kos.
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Koleman Sub 17 Sep 2011 - 2:12

U razgovoru Karadjordja i mene ustanovljeno je da je Muta najbolje resenje plez
Zaista je zasluzio posle svih zajebancija sto je prosao. Bio je znacajan element nasih uspeha u drugoj polovini 90-ih. Osvojio je sve zivo sa juniorima 87. a imamo ih sada u prvom timu dosta. Bio sampion Juge 2 puta sa Partizanom ocekivano i sjajan uspeh sa KK Buducnost. Na kraju napravio tim od Radnickog i prosecnih igraca(ih kako me to podseca na reprezentaciju, cast izuzecima). Da nije njega mislim da bi zavrsili kao Vosa one godine u NLB.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Ray Allen Sub 17 Sep 2011 - 2:18

Ne bih voleo da Muta postane selektor. Prednost bi dao Trifunovicu, Dzikicu ili Kokoskovu.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od slobokv83 Sub 17 Sep 2011 - 2:54

Koleman ::U razgovoru Karadjordja i mene ustanovljeno je da je Muta najbolje resenje plez
Zaista je zasluzio posle svih zajebancija sto je prosao. Bio je znacajan element nasih uspeha u drugoj polovini 90-ih. Osvojio je sve zivo sa juniorima 87. a imamo ih sada u prvom timu dosta. Bio sampion Juge 2 puta sa Partizanom ocekivano i sjajan uspeh sa KK Buducnost. Na kraju napravio tim od Radnickog i prosecnih igraca(ih kako me to podseca na reprezentaciju, cast izuzecima). Da nije njega mislim da bi zavrsili kao Vosa one godine u NLB.

jedna zanimljivost za Mutu i ovu generaciju 87:

nije poslednje godine u mladim selekcijama, nego godinu, dve pre toga poveo Miloša Teodosića koji je bio najbolji naš plej u tom uzrastu...i opuuuuušteno uzeo zlato..i onda se mislim u Tegijevu emisuju javljala Miloševa majka i pljuvala Mutu (nisam siguran da je baš majka bila, ali neko od rođaka sigurno)...
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od drexler Sub 17 Sep 2011 - 3:11

blejao danas u kafiću i pročitao svu moguću dnevnu štampu.

Već danas, dan nakon poraza, krenula je masovna pljuvačina, "stručni" komentari i glumljenje generala posle bitke. Evo par bisera koje sam zapamtio.

Zoran Radović, već godinama neko bitno mudo u FIBA-i je došao do genijalnog zaključka vezanog za ex-Yu zemlje. Kaže on, nije slučajno što je Makedonija napravila uspijeh, jer oni jedini ne igraju NLB, a ostalih 5 reprezentacija je propalo jer igra NLB. Ja kao osvjedočeni protivnik NLB lige bi jedva dočekao tu činjenicu da je tačno, ali to nema veze s vezom. Uspijeh Makedonaca može se svakako objasniti, ali neigranje NLB-a je čista glupost. Ne moram ni spominjati da je okosnica njihove repke igrala i formirala se kroz NLB ligu (Gečevski, Antić, Samardžiski, Bo, Ilijevski...). Ali važno je da Radović nešto kaže, kao i uvijek on zna prava riješenja. Interesuje me samo kako se ne dohvati nekih stvari iz svoje kuće, npr. zbog čega se sve evropske reprezentacije pretvaraju u Mančester Siti, ili zašto se sistem takmičnje mjenja u 5 do 12, ili zašto se tokom cijele godine nije znalo koliko igrača će činiti roster na EP...

Večernje Novosti su pak dale skoro pola stranice za komentar Milutinu Mrkonjiću?!? I on je odmah sve okrenuo na politiku rekavši nam kako ljudi koji danas vode našu košarku nisu tome dorasli. Priča kako su to prije 40 godina radili Šaper, Đurić i Stanković, i da njemu nije jasno zašto smo se mi počeli zadovoljavati tim nekim 6. i 7. mjestima kad je prirodno da srpska košarka uvijek napada medalju?! Dakle, Novosti su dale da košarku komentariše čovjek koji vjerovatno nikad u životu nije čuo za Parkera i Novickog... Ali ipak se stigao čudom načuditi kako u našoj reprezentaciji nema mjesta za jednog Peđu Stojakovića Very Happy

Daljoj kolekciji sveznadara pridružujem Žurnalovog veterana Danila Šotru, koji je tokom svih ovih 15 dana imao kolumnu u kojoj se iščuđavao današnjoj košarci, žalio sam na pojmove mis-meč i pik end rol, govorio kako je naša košarka bila najjača kad niko nije koristio te termine, kritikovao savez zašto ne koristi savjete legendarnog Ranka Žeravica, podsmjevao se trenerima koji koriste tablu za crtanje na time-outima, govoreći da Novoselu nije bila potrebna paleta i tempere da osvaja prvenstva...

faepalm

spektakl očekujem tek narednih dana kad se još slegnu utisci i kad iz svojih brloga izgamižu ostali stručnjaci sa genijalnim opservacijama
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Talicni Tom Sub 17 Sep 2011 - 3:21

Ima li linka za danas? Ja bih ipak proveo jedno mazohističko košarkaško popodne. Bar prvo poluvrijeme.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Djole Sub 17 Sep 2011 - 3:24

Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Sub 17 Sep 2011 - 3:41

drexler ::
Večernje Novosti su pak dale skoro pola stranice za komentar Milutinu Mrkonjiću?!? I on je odmah sve okrenuo na politiku rekavši nam kako ljudi koji danas vode našu košarku nisu tome dorasli. Priča kako su to prije 40 godina radili Šaper, Đurić i Stanković, i da njemu nije jasno zašto smo se mi počeli zadovoljavati tim nekim 6. i 7. mjestima kad je prirodno da srpska košarka uvijek napada medalju?! Dakle, Novosti su dale da košarku komentariše čovjek koji vjerovatno nikad u životu nije čuo za Parkera i Novickog... Ali ipak se stigao čudom načuditi kako u našoj reprezentaciji nema mjesta za jednog Peđu Stojakovića Very Happy

Tačno sam znao kako će biti pa nisam hteo nijedan sajt da otvorim danas a kamoli da pročitam neke dnevne novine, ali tu je drex da mi digne pritisak Smile Dokonost sam proveo čitajući stare novine (tempo, Koš...) iz 91-92 gde su problemi u košarci bili malo drugačiji a čak i u fudbalu je bilo dosta zanimljivo, jedan Meho Kodro je rekao Partizanu da ga nikad ne zove jer su ga planirali kao pojačanje samo u slučaju da Ljubomir Vorkapić iz Vovodine ne pristane da pređe u crno-bele, kako je samo Meho bio u pravu što se uvredio.
Nego ovo citirano, Mrkonja je svojevremeno bio predsednik KK Radnički CIP (sa Crvenog Krsta) kao direktor pomenute kompanije i savestan kadar koji pomaže jugoslovenski sport. Ako se ja dobro sećam a zato i pišem da proverim, on je Duška Vujoševića vratio u jugoslovensku košarku a on je i bio jedan od glavnih kada je trebalo prvo dovesti Nebojšu Čovića a posle toga naravno i oterati sa mesta predsednika KSJ?
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Mihael Sub 17 Sep 2011 - 4:36

Jel ima neka reprezentacija koja je protvi nas na ovom EP sutirala trojke lose, pa nas i Slovenci zatrpase trojkama u prvom poluvremenu...

Eto, bar ce i Marjanovic malo da igra...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Talicni Tom Sub 17 Sep 2011 - 4:46

Bjelica igra odlično.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Sub 17 Sep 2011 - 4:49

Talicni Tom ::Bjelica igra odlično.

Stvarno lepo igra, očigledno je uspeo da u sebi pronađe neki motiv. Ostali su beživotni, pomalo varniče Kešelj i Mačvan ali mi mučno da gledam ovakav meč.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Ray Allen Sub 17 Sep 2011 - 4:50

U nebitnoj utakmici.
Zasto tako nije igrao recimo protiv Rusa?
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Talicni Tom Sub 17 Sep 2011 - 4:52

Naravno da je nebitna. Više je tu znak pitanja da li je mogao/morao ranije više i da igra i da ima loptu u rukama.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od lazarminator Sub 17 Sep 2011 - 5:08

ocel neko da mi objasni kako mi uopste dobismo Nemce i Turke?
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od fizicar Sub 17 Sep 2011 - 5:16

Igrali su Tepić i Krstić.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Koleman Sub 17 Sep 2011 - 5:27

lazarminator ::ocel neko da mi objasni kako mi uopste dobismo Nemce i Turke?
Za Nemce ne znam ali Turci su jednostavno bili gori od nas. Najgore njihovo prvenstvo u poslednjih 10 godina, igracki. Bar se ja njih u gorem izdanju ne secam.
Bjelica da je imao minuta kao danas, lopte da ne pricam mozda bismo i videli nesto od njega. Meni je on i protiv Spanije objasnio. Covek je odigrao prvi mec za reprezentaciju posle povrede. Sezona u klubu zanemarljiva skroz tako da je meni on majstorski odigrao Smile
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Mihael Sub 17 Sep 2011 - 5:36

I izgubio loptu i promasio 3 kad nam je bilo najbitnije... Po tome je i Perovic danas odigrao dobro, o Macvanu da ne pricamo, nas MVP...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Dule Kecman Sub 17 Sep 2011 - 5:40

Sutra stizu kuci, vec mogu da zamislim face na aerodromu..
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Sensui Sub 17 Sep 2011 - 6:52

Jbg, jesu igrali ko pi... poslednje utakmice ali podrska reprezentaciji.

Sto se Paunica tice, neka mi neko objasni kako to da je decko prosle sezone u Rusiji imao vrlo cesto dvocifren broj poena na utakmicama svog tima a u reprezentaciji ne moze ni da pomisli da sutne...
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od fizicar Sub 17 Sep 2011 - 7:35

Sensui ::Jbg, jesu igrali ko pi... poslednje utakmice ali podrska reprezentaciji.

Sto se Paunica tice, neka mi neko objasni kako to da je decko prosle sezone u Rusiji imao vrlo cesto dvocifren broj poena na utakmicama svog tima a u reprezentaciji ne moze ni da pomisli da sutne...

On većinu poena postiže iz kontri i polaganja.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od fizicar Sub 17 Sep 2011 - 9:39

http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=6850

Očekujmo odgovor od Mute za nekoliko dana Smile Kako glupa novinarska pitanja, ne verujem. Bar po meni. Ja bih postavio tri pitanja.

1. Zašto svi protiv nas imaju visoke procente šuta? Da li je to zbog manjka agresivnosti naše odbrane ili nečeg drugog?

2. Šta je bio problem u odbrani pika? Da li se to nekako moglo nadomestiti?

3. Otkud tolike povrede? Nijedna reprezentacija nije imala povreda koliko mi. Da li je to do kondicionog trenera?

fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Sergej Sub 17 Sep 2011 - 10:15

Muta nema sanse da bude selektor.

Suska se da bi Djilas mogao Pesica da zove.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Tenenac Sub 17 Sep 2011 - 10:25

Сад видех на кошарка.рс да Пешић завршава са Немцима! Али ... не мора ништа да значи.
Ја сам против Муте као селектора.
Данас ме обрадовало што Немања даје знаке живота... једноставно треба да има више лопту у рукама и треба му самопоуздање (које може добити само играњем) и биће он један од стубова репрезентације...
Tenenac
Tenenac
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Београд

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub 17 Sep 2011 - 10:36

Чему журба око постављања новог селектора, да ли ћемо уопште догодине играти квалификације или смо аутоматски на ЕП 2013? И ако играмо не видим потребу да пре нове године ангажујемо селектора јер то ипак кошта, а ако наредне две године нећемо играти ниједно такмичење (што прижељкујем) так онда нема смисла журити.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 12 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu