Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije

+58
Jaycee Carroll
nikola tesla
serbianhoops
PGR93
zex88
Fiti
maxisb
Markos
Imperator
Manu
srb
Zemljoradnik
Marko
Gale
bigZ
Gencha
Tazz
Tenenac
expert
Zoro
mlekadzija
Kure
Sensui
lazarminator
Novica-Ubica
wolfvaga
vlada
Ray Allen
Psycho
2bad4u
XXL
Naissus
Everton
ZuLuofVozdovac
Bodi Bond
Talicni Tom
Sergej
superhik
NenadBG
drexler
sexdrogabodiroga
Dule Kecman
Anti-RTS
familija
Koleman
blagoje
Mihael
fizicar
Djole
Macijauskas
Junglezburn
PingPong
markoo
Hyperactive
Nolle
Geograf
dane
slobokv83
62 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od lazarminator Čet 28 Jun 2012 - 2:22

A niko ne komentarise to sto Duda nije zvao Raska Katica za koga je i Pesic rekao da selektor mora da ga ima u vidu.

"Katić je izuzetno dobar igrač koji, ako je zdrav što mu ja želim, može da konkuriše za reprezentaciju i selektor Ivković mora da računa na njega."

Sto ga Duda nije zvao da ga vide doktori Very Happy
Izgleda da ne ferma Duda Karija mnogo nose
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Ray Allen Čet 28 Jun 2012 - 2:27

Kure ::Nije bre Nedović plej, nema pregled igre i asistenciju, a nema ni šut k'o kršten bek, ali tu su Tepić i Rašić da pomognu u organizaciji igre, a Nemanja neka prodorom probija sa pozicije dva, i super.
Nedovic je u finalnoj seriji nekoliko puta probio odbranu Partizana i omogucio saigracima otvoren sut za tri poena. Naravno Milutinovic i drustvo su uglavnom promasivali.
Nedovic je popravio sut. U finalnoj seriji je pogodio isti broj trojki ,uz bolji procenat suta, za manje provedenih minuta u igri od Andjusica.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Ray Allen Čet 28 Jun 2012 - 2:29

ZuLuofVozdovac ::
Лично мислим да уопште није битно ко ће играти, ипак су ово квалификација.
Tako je.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Sergej Čet 28 Jun 2012 - 2:49

Znaci Jare preziveo Reprezentacija Srbije - Page 30 342805
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Jaycee Carroll Čet 28 Jun 2012 - 2:53

Brate ako sudis prema tome da treba neko da se odmori,onda sto ne bih dobio Luce sansu pre Keselja i Bjelicu koji su igrali teske meceve u plej-ofu ACB i Grcke lige?Marko Keselj moze da igra i na poziciju 2.Muslija nisam gledao,Rakovic jeste dobar,Macvan ce mozda i da propusti kvalifikacije,dok za Stimca sam siguran da nece biti u 12.
Jaycee Carroll
Jaycee Carroll
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 02.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od lazarminator Čet 28 Jun 2012 - 3:08

Jaramaz bi mogao da bude novi Paunic, odnosno da Duda pocne da insistira na tom momku bez nekog vidljivog razloga. Medjutim, treba biti iskren pa reci da dok je decko bio u Partizanu nije mogao da prenese loptu. U Megi je bio bolji, nije bilo pritiska. Ako Duda misli da je reprezentativni potencijal, sta ja onda imam tu da se mesam.

Takodje, u odsustvu Markovica, Paunic je vise nego siguran putnik.
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Djole Čet 28 Jun 2012 - 3:15

Ako vec mora da ima te pitbulove, mislim da je bolje da je zvao Milosavljevica umesto Paunica, koji makar moze da bocne neku trojku ili da pravi ofanzivne skokove...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Dule Kecman Čet 28 Jun 2012 - 3:19

Ako se pogleda statistika Paun samo u reprezentaciji baca cigle.. Milosavljevic je morao da bude na spisku umesto Jaramaza pa makar odmah otpao..
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 28 Jun 2012 - 3:27

Jaycee Carroll ::Brate ako sudis prema tome da treba neko da se odmori,onda sto ne bih dobio Luce sansu pre Keselja i Bjelicu koji su igrali teske meceve u plej-ofu ACB i Grcke lige?Marko Keselj moze da igra i na poziciju 2.Muslija nisam gledao,Rakovic jeste dobar,Macvan ce mozda i da propusti kvalifikacije,dok za Stimca sam siguran da nece biti u 12.

Не знам од чега би Кешељ и Бјелица требали да се одмарају, већи део сезоне преседели су на клупи, Бјелица заиграо по двадесетак минута тек у плејофу. Бјелица је отказао наступ на летњој лиги, управо зато је сад отишао у Амрику, да мало тренира и да га виде јер неће имати прилику да игра мечеве у Америци током лета. То ти је јака индикација да ће он играти а Кешељ код мене увек има предност у односу на Лучића. Мусли и Штимац нису добри, али први је перспективан (додуше мање него што је био пре две године) а за другог вероватно неће постојати алтернатива.


Poslednji izmenio ZuLuofVozdovac dana Čet 28 Jun 2012 - 3:29, izmenjeno ukupno 1 puta
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Djole Čet 28 Jun 2012 - 3:28

Po meni je Lucic u boljoj formi od Keselja trenutno...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 28 Jun 2012 - 3:36

Djole ::Po meni je Lucic u boljoj formi od Keselja trenutno...

Ту бих се сложио. Сад питање је да ли се због тренутне форме треба одрицати играча попут Кешеља чији смо офанзивни потенцијал видели нпр у Турској. Ок ако му то одмах саопшти па га не цима на припреме. Али ако ће да гули месец и по дана припреме а после да буде прецртан нисам сигуран да би био баш задовољан ипак је играч далеко вишег реномеа. Прошло је време када сви једва чекају позив, показало се да кад неки стандардни репрезентативац буде прецртан после припрема ташко да ће опет да се појави док истом селектору траје мандат.

Ја сам рекао да код мене Кешељ увек има предност јер је разлика у таленту код њега и Лучића очигледна. Ја као што знате не волим играче којима је вољни моменат највећи квалитет.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Djole Čet 28 Jun 2012 - 3:55

Pa ja ne znam koji to kvalitet ima Keselj, a da Lucic nema... ima bolji sut za 3 mozda i to je to... nekako su mi slicni obojica, samo sto Lucic ima vise muda da udje pod kos... a i ima iskustva na poziciji 4...

Edit: Keselj je pogadjao one kljucne trojke u reprezentaciji, ali kako je sutirao u Oli, nije mi bas ohrabrujuce... otkud znam...


Poslednji izmenio Djole dana Čet 28 Jun 2012 - 4:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Jaycee Carroll Čet 28 Jun 2012 - 3:59

Ja iako sam Grobar,Marka Keselja obozavam,puno je bolji kosarkas nego li Bjelica.Svidja mi se to sto covek ima "onu" stvar za kosarku.Zao mi je zbog Novice,Tripka i Milosavljevica.
Jaycee Carroll
Jaycee Carroll
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 02.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Fiti Čet 28 Jun 2012 - 4:03

Jaycee Carroll ::Ja iako sam Grobar,Marka Keselja obozavam,puno je bolji kosarkas nego li Bjelica.Svidja mi se to sto covek ima "onu" stvar za kosarku.Zao mi je zbog Novice,Tripka i Milosavljevica.

Jaycee zasto ti je zao Dragana Milosavljevica ? Da odmorimo makar preko ljeta od njega Smile
Fiti
Fiti
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Bodi Bond Čet 28 Jun 2012 - 4:06

Jaycee Carroll ::Ja iako sam Grobar,Marka Keselja obozavam,puno je bolji kosarkas nego li Bjelica.Svidja mi se to sto covek ima "onu" stvar za kosarku.Zao mi je zbog Novice,Tripka i Milosavljevica.
pop1
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 28 Jun 2012 - 4:09

Djole ::Pa ja ne znam koji to kvalitet ima Keselj, a da Lucic nema... ima bolji sut za 3 mozda i to je to... nekako su mi slicni obojica, samo sto Lucic ima vise muda da udje pod kos... a i ima iskustva na poziciji 4...

Edit: Keselj je pogadjao one kljucne trojke u reprezentaciji, ali kako je sutirao u Oli, nije mi bas ohrabrujuce... otkud znam...

По мом мишљењу они се доста разлкују, просто Кешељ у свакој ситуацији може да се подигне и да кош преко директног чувара, Лучић са спољних позиција (и ван и унутар линије за три) може да погоди само кад је баш сам. Чињеница је да Кешељ колико год да рад неће играти толико добру одбрану. Нервирају ме и они Лучићеви покушаји улаза, то се у 50% случајева заврши тако што се залети на човека па онда судија мора да већа да ли је офанзивни или дефанзивни фаул.

Али то су све појединости, у пракси наша репрезентација хронично пати за кошгетерима а Кешељ је играч који свакоме може да да 20 поена, Лучић то не може. Све што Лучић може да уради на терену може и Бјелица тако да не видим да било који његов таленат је ненадокнадив, док Кешљеви поени нам итекако требају. Е сад дозвољавам и супротно мишљење нарочито после добрих партија Лучића у плејофу. Ипак ја се не бих одрицао Кешеља.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Jaycee Carroll Čet 28 Jun 2012 - 4:13

Bodi Bond ::
Jaycee Carroll ::Ja iako sam Grobar,Marka Keselja obozavam,puno je bolji kosarkas nego li Bjelica.Svidja mi se to sto covek ima "onu" stvar za kosarku.Zao mi je zbog Novice,Tripka i Milosavljevica.
pop1
Sta se cudis,verovatno nemamo isti ukus...Za mene je Marko bolji igrac!
Jaycee Carroll
Jaycee Carroll
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 02.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Djole Čet 28 Jun 2012 - 4:16

Naravno, ne bih se ni ja odrekao Keselja, ali mi je on nekako limitiran... i sve sto je postigao za reprezentaciju, to su bili ti sutevi za 3... kljucno mi je to "moze" da da trojku preko cuvara, ali sta ako ne krene? Onda imas jednog igraca manje u petorci ili u dvanaestorci... dok Lucic moze zeljom ili kvalitetnom odbranom da nadoknadi losu partiju u napadu... slazem se da je Keselj trenutno bolji kosarkas od njega, ali mislim da Lucic moze da postane i bolji, ako mu izbiju te bubice pri finti suta itd...

Sve u svemu, Duda je na slatkim mukama sto se te pozicije tice, sto je jako cudno, jer do skoro ta pozicija nam je najveci problem bila...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Bodi Bond Čet 28 Jun 2012 - 4:26

Bjelica je prva opcija na tri, mada je dobio dosta mase i pitanje je da li je sada tri ili četiri, ali sa takvom trojkom u paru ide Kešelj koji je šuter. Kakav god dan da ima moraju da ga jure. Sa Bjelicom i Lučićem ne postoji raznovrsnost u napadu.

Kako vas je Dule zatrovao mišlju da je neko dobar igrač kada je borben. plez1
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Jaycee Carroll Čet 28 Jun 2012 - 4:27

Ja Duleta ne gotivim,jos uvek ne mogu da prezalim odlazak Vlade Sad
Jaycee Carroll
Jaycee Carroll
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 02.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od bigZ Čet 28 Jun 2012 - 4:35

Bodi Bond ::Bjelica je prva opcija na tri, mada je dobio dosta mase i pitanje je da li je sada tri ili četiri, ali sa takvom trojkom u paru ide Kešelj koji je šuter. Kakav god dan da ima moraju da ga jure. Sa Bjelicom i Lučićem ne postoji raznovrsnost u napadu.

Kako vas je Dule zatrovao mišlju da je neko dobar igrač kada je borben. plez1

Ispade Keselj Reggie Miller sa svojim sutem, sto je daleko od istine. Imao je proliv ukupno 2x u reprezentaciji i to je to. Sa druge strane Lucic ima solidan sut za 3, za 2 iz mesta i iz driblinga a ume i da iskamci faul kad krene glavom ka kosu. Bolji je u odbrani, skoku i tranziciji. NE znam dal me je zatrovao Dule ali prednost dajem Lucicu za 2 duzine..
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Čet 28 Jun 2012 - 5:28

Teodosic,
Rasic, Tepic, Nedovic
Micov,
Bjelica, Keselj
Macvan, Labovic, Savanovic
Raduljica, Rakovic

+ Erceg umesto Labovića ako imamo ovakav dvojac na centru
+ Musli ukoliko odustane neko od filozofa sa pozicije 5
- Krstić, računam da to što je Duda pomenuo njegovu povredu znači da ovaj neće ni igrati

To bi bio moj izbor od predloženih kandidata
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Gencha Čet 28 Jun 2012 - 6:32

Cak i ako odbiju poziv Micov, Raduljica, Erceg i Rakovic, meni bi i ovakva ekipa bila interesanttna:

Teodosic, Rasic
Tepic, Anjdusic, Nedovic
Bjelica, Keselj
Savanovic, Labovic
Macvan, Stimac, Musli

Mislim i da je dobro da Krstic u svakom slucaju odmori ovo leto.
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Fiti Čet 28 Jun 2012 - 6:44

Meni sve ovo oko reprezentacije izgleda tragikomicno.
Toliko neozbiljnosti na jednom mjestu,da je to strasno.
Cinjenica da je Jaramaz preziveo secu Reprezentacija Srbije - Page 30 342805 .....
Sva prica vezana za Micova ,svaka cast Dudi na rezultatima ali ne ide ni ovako
Fiti
Fiti
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od 2bad4u Čet 28 Jun 2012 - 8:10

Vidim svakome je Rašić gotovo sigurna opcija u 12?! Pored svih klinaca koji su pozvani, njega niko ni ne pomišlja da izbaci iz 12. Very Happy

Mislim da bilo koji od klinaca sa sve Jaramazom može i jeste bolja opcija od pomenutog.

Polemika oko Lučića i Kešelja ni ne mora da bude polemika. Imamo manjak visokih igrača, Bjelica je čitavu sezonu igrao četvorku, nabacio je i masu, mislim da komotno i u reprezentaciji može na 4, ili da se rotira (u zavisnosti od napada) sa nekom od trojki.
Sa nedostatkom pravih petica, mislim da Mačvan može vrlo kvalitetno da odradi posao pod košem, na obe strane terena, pa se i tu otvara mesto za jednu od trojki da se preseli na 4. Posebno me postojeće četvorke (pre svih Savan i Erceg) ne oduševljavaju masom, snagom za napad, još manje odbranom (ne da su mekano zamešeni, nego su k'o dekin)
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 30 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu