Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostale evropske lige

+35
Hyperactive
superhik
Sergej
Sensui
Karadjordje
bigZ
Anti-RTS
Tazz
markoo
Naissus
Talicni Tom
Zemljoradnik
Gencha
Junglezburn
Kure
ZuLuofVozdovac
slobokv83
Psycho
2bad4u
NenadBG
lazarminator
Novica-Ubica
Djole
familija
dane
blagoje
Ray Allen
lakovic.
drexler
Mihael
Koleman
Bodi Bond
Nolle
Dule Kecman
Macijauskas
39 posters

Strana 5 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od Anti-RTS Sre 2 Maj 2012 - 23:58

Igrao sam sa njim. Odličan igrač, tada je igrao kao pozajmljeni igrač Mašinca u KK Goč Vrnjačka Banja. Čini mi se da je kasnije imao neku povredu pa je zbog toga stagnirao. Drago mi je što će igrati ABA ligu.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od slobokv83 Čet 3 Maj 2012 - 5:15


ovako ćemo mi da slavimo kada Zvezda uzme titulu Very Happy
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od Nolle Čet 3 Maj 2012 - 6:39

Misliš FMP ? plez1
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od slobokv83 Čet 3 Maj 2012 - 6:51

ma ko god, ovako ću da slavim Very Happy

Možda Pešić uzme ove godine, vidiš da VJ ne zna Very Happy
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od Nolle Čet 3 Maj 2012 - 8:27

Cigani su jedinstveni, biće bolje...

Možda sam lud, ali ja i dalje verujem da se Kari samo pravi blesav, i da će kada bude trebalo onako iskusno "jako i do samog kraja" da odradi pos'o sa Vladom. Svaki derbi je nešto eksperimentisao i pokušavao. Videćemo uostalom šta će se desiti, da ne idemo van teme bez veze. Wink
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od 2bad4u Čet 3 Maj 2012 - 9:14

Ja stvarno jesam nepopravljivi optimista, ali da mi je Nolletova glava, bar na jedan dan, pa da upoznam i Deda Mraza...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od Macijauskas Čet 17 Maj 2012 - 7:26

Ostale evropske lige - Page 5 AtHWoBiCIAErKRP
Lep doček navijača Olija za zelene..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od familija Čet 17 Maj 2012 - 8:09

U Grckoj HAOS!!!!
Navijaci Oli-ja napravili sacekusu za autobus sa igracima Panate, i bacali neko veliko kamenje!
Peperoglu i Stiven Smit povredjeni, utakmica ODLOZENA DO DALJNJEG!!!!

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od bigZ Čet 17 Maj 2012 - 8:09

Jbm im mater, sve sam odlozio zbog utakmice...
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od dane Čet 17 Maj 2012 - 8:11

Strašno šta se dešava.
Taman sam hteo da na miru uživam u košarci, ali idioti umesto da uživaju što su prvaci Evrope, moraju usput da oćorave igrače najvećeg rivala pegla

Jao što ja nisam neka vlast, makar na dva, tri dana bilo u Grčkoj ili Srbiji.
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od Karadjordje Čet 17 Maj 2012 - 8:22

bigZ ::Jbm im mater, sve sam odlozio zbog utakmice...

+1
Ovome se ne nazire kraj i postaje sve gore i gore...
Mnogo gubi kosarka u Grckoj, pitanje je ko ce od stranaca ubuduce da dolazi u Pao i Oly.
Karadjordje
Karadjordje
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od Sensui Čet 17 Maj 2012 - 9:28

Uzas, bas sam hteo da gledam utakmicu. Mozda ce ovo biti kapisla koja fali kako bi braca Janokopoulos otisli iz PAO-a a sa njima i Zeljko.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od Sergej Čet 17 Maj 2012 - 10:40

Uzas sta reci. Dole je stvarno uzasna atmosfera godinama.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od drexler Pon 21 Maj 2012 - 6:00

Grčka košarka bi bila ugašena bez Obradovića i Ivkovića. Jbte, Duda im je u samo jednoj sezoni napravio 3 reprezentativca (Slukas, Mancaris, Papanikolau), pri čemu je Papanikolau može biti nosilac igre, igrač tipa Batuma
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od Bodi Bond Pon 21 Maj 2012 - 7:09

Strašan igrač je Papanikolau. Kod Dude je eksplodirao.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od Koleman Pon 21 Maj 2012 - 7:16

Gledao sam pola trece i celu cetvrtu. Fantasticni Olimpijakos. Stvarno su odlicni, Hines, Papanikolau, Printezis, Spanulis... Stvarno svi fantasticno izgledaju na terenu i zaista izgledaju kao da rade sta im se kaze-ni vise, ni manje a ipak dovoljno.
Jedino mesto gde se vidi osetna prednost Panatinaikosa je u samom reketu, ne u piku(odlicno ga brane) vec u samom reketu sto je i ocekivano s obzirom na visinu Hajnsa i Dorsija. Vujukasih je bas razgrtao ali mi je neverovatno da za 19 minuta nijedan skok nije upisao. Skokovi su mozda i odlucili mec. 36-27, ofanzivni 9-5.
Maric stvarno mora vise da igra. Mislim da bi lako izasao na kraju, slicno kao Vujukas bi izgledao sigurno. Morao je da ima vise minuta posebno jer je Batist bio izmesten iz meca, 15 minuta-5 licnih. To dugo nisam video.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od bigZ Pon 21 Maj 2012 - 7:19

Ispade Oly strasna ekipa, sa sjajnim pojedincima. Nisam ni slutio potencijal na pocetku sezone. Alal kurac Dudo!
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od familija Pon 21 Maj 2012 - 8:04

Hines (po meni igrac utakmice,) covek od 1,98 koji brani sve pozicije od 1-5...strasan igraca! Papanikolau i Printezis pod uticajem dobrih igara na F4, pucaju od samopouzdanja.. I iako Spanulis nije mogao nista da pogodi, iako je Oli promasio cak 16 sl.b, relativno je lako dobio..vodio je celo drugo poluvreme od 5-10 razlike i savrseno kontrolisao utakmicu...Mislim da ce Pao vrlo tesko odbratniti titulu...

EDIT:
Samo mi ponovo nije jasna minutaza Aleksa Marica.....I pored izvaredno iskoriscenih minuta na F4 ZOC mu opet daje samo mrvice.....Vrati se u staro jato Alekse... super

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od lazarminator Pon 21 Maj 2012 - 18:23

Aco Petrović završio na policiji: Ovo je sramotno!

Na završnom košarkaškom turniru juniora u Draženovom domu došlo je do verbalnom okršaja između direktora Cibone Zdenka Antunovića i jedne od legendi tog kluba Ace Petrovića.

Dok su košarkaši Cedevite, koje vodi bivši kapetan Cibone Veljko Mršić, jurišali ka tituli juniorskih prvaka protiv favoriziranog Zagreba verbalno su se počeli prepucavati Antunović i Petrović.

Osim ružnih riječi i razgovora licem u lice do fizičkog obračuna nije došlo, a povod svađe bila je nedavna naplata starog duga Ace Petrovića od prije devet godina kada je tužio Cibonu.

No, kap koja je prelila čašu je izbacivanje iz momčadi Kaptola, drugoligaša u kojem Cibona priprema mlade igrače za prvoligašku košarku, Acinog 21-godišnjeg sina Marka.

Antunović je nakon incidenta prijavio Petrovića policiji zbog prijetnji, a nakon što je Petrović dao iskaz u postaji MUP-a za tportal.hr je rekao svoju stranu priče:
'U Ciboni su dozvolili da punih devet godina traje spor oko duga i nedavno je donesena pravomoćna presuda te je u petak izvršena ovrha na račun Cibone', mirnim glasom rekao je Petrović dodavši.

'Na nagodbu nisam pristao jer su sudski troškovi veći od 50% duga koliko mi je nudila Cibona. Ovlastio sam odvjetnicu prije devet godina i toj je priči napokon došao kraj.'

No ono što je Acu posebno razljutilo su postupci za koje je uvjeren kako nisu slučajni i kako iza svega stoji upravo direktor Cibone Zdenko Antunović.
'Odmah nakon sudske presude u Ciboni su cijeloj radnoj zajednici zabranili ulazak u moj kafić Amadeus, uvjeren sam kako mi je preko svojih gradskih veza poslao u kafić i komunalnu inspekciju, no to sve me nije toliko zaboljelo kao postupak prema mom sinu Marku koji je u drugoj polovici sezone bio najbolji igrač Kaptola s kojim su imali planove čak i plasmana u viši rang. I ne samo to što mu je trener Josip Sesar rekao da više nije član momčadi nego mu je zabranjen ulazak u Draženovu dvoranu! Saznao sam kako je Antunović to napravio samoinicijativno i da se nije konzultirao s Milanom Bandićem, a to je zabrinjavajuće. Pa gdje to ima?' pitao se ogorčeni Petrović.

Kazao je da je u ponedjeljak bio na policiji – koja ga je tražila dva sata – te im ispričao sve kao i prisutnim novinarima i mnogobrojnim košarkaškim djelatnicima koji su vidjeli incident.

'Na finalnoj utakmici juniora rekao sam Antunoviću da je sramotno što je napravio i nakon toga je počela svađa. Pale su i psovke, nazvao sam ga neandertalcem, no nije bilo nikakvih prijetnji ili fizičkog obračuna. Bili smo licem u lice na centimetar udaljenosti, a ostatak znate', rekao je Petrović.

Drugu stranu priče, tj. komentar direktora Cibone Zdenka Antunovića nismo uspjeli dobiti, jer je bio nedostupan.

Kako god da završila, ova priča zaista je ružno bilo vidjeti verbalno prepucavanje s pregršt psovki u domu Dražena Petrovića njegovog brata Aleksandra i vrlo uspješnog direktora Cibone Antunovića - koji je klub u kratkom razdoblju podigao iz pepela te uspio u njega dovesti najboljeg hrvatskog trenera Jasmina Repešu s kojim jurišaju (bez poraza!) na novu titulu prvaka Hrvatske.
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od familija Pon 21 Maj 2012 - 23:36

lazarminator ::
Aco Petrović završio na policiji: Ovo je sramotno!

Na završnom košarkaškom turniru juniora u Draženovom domu došlo je do verbalnom okršaja između direktora Cibone Zdenka Antunovića i jedne od legendi tog kluba Ace Petrovića.

Dok su košarkaši Cedevite, koje vodi bivši kapetan Cibone Veljko Mršić, jurišali ka tituli juniorskih prvaka protiv favoriziranog Zagreba verbalno su se počeli prepucavati Antunović i Petrović.

Osim ružnih riječi i razgovora licem u lice do fizičkog obračuna nije došlo, a povod svađe bila je nedavna naplata starog duga Ace Petrovića od prije devet godina kada je tužio Cibonu.

No, kap koja je prelila čašu je izbacivanje iz momčadi Kaptola, drugoligaša u kojem Cibona priprema mlade igrače za prvoligašku košarku, Acinog 21-godišnjeg sina Marka.

Antunović je nakon incidenta prijavio Petrovića policiji zbog prijetnji, a nakon što je Petrović dao iskaz u postaji MUP-a za tportal.hr je rekao svoju stranu priče:
'U Ciboni su dozvolili da punih devet godina traje spor oko duga i nedavno je donesena pravomoćna presuda te je u petak izvršena ovrha na račun Cibone', mirnim glasom rekao je Petrović dodavši.

'Na nagodbu nisam pristao jer su sudski troškovi veći od 50% duga koliko mi je nudila Cibona. Ovlastio sam odvjetnicu prije devet godina i toj je priči napokon došao kraj.'

No ono što je Acu posebno razljutilo su postupci za koje je uvjeren kako nisu slučajni i kako iza svega stoji upravo direktor Cibone Zdenko Antunović.
'Odmah nakon sudske presude u Ciboni su cijeloj radnoj zajednici zabranili ulazak u moj kafić Amadeus, uvjeren sam kako mi je preko svojih gradskih veza poslao u kafić i komunalnu inspekciju, no to sve me nije toliko zaboljelo kao postupak prema mom sinu Marku koji je u drugoj polovici sezone bio najbolji igrač Kaptola s kojim su imali planove čak i plasmana u viši rang. I ne samo to što mu je trener Josip Sesar rekao da više nije član momčadi nego mu je zabranjen ulazak u Draženovu dvoranu! Saznao sam kako je Antunović to napravio samoinicijativno i da se nije konzultirao s Milanom Bandićem, a to je zabrinjavajuće. Pa gdje to ima?' pitao se ogorčeni Petrović.

Kazao je da je u ponedjeljak bio na policiji – koja ga je tražila dva sata – te im ispričao sve kao i prisutnim novinarima i mnogobrojnim košarkaškim djelatnicima koji su vidjeli incident.

'Na finalnoj utakmici juniora rekao sam Antunoviću da je sramotno što je napravio i nakon toga je počela svađa. Pale su i psovke, nazvao sam ga neandertalcem, no nije bilo nikakvih prijetnji ili fizičkog obračuna. Bili smo licem u lice na centimetar udaljenosti, a ostatak znate', rekao je Petrović.

Drugu stranu priče, tj. komentar direktora Cibone Zdenka Antunovića nismo uspjeli dobiti, jer je bio nedostupan.

Kako god da završila, ova priča zaista je ružno bilo vidjeti verbalno prepucavanje s pregršt psovki u domu Dražena Petrovića njegovog brata Aleksandra i vrlo uspješnog direktora Cibone Antunovića - koji je klub u kratkom razdoblju podigao iz pepela te uspio u njega dovesti najboljeg hrvatskog trenera Jasmina Repešu s kojim jurišaju (bez poraza!) na novu titulu prvaka Hrvatske.

Kada pogledamo sta se desava u drugim kosarkaskim zemljama koje se visoko kotirajju na Evropskoj mapi (Grcka, Hrvatska...) dolazimo do zakljucka da kod nas nije bas sve tako crno....moze biti i gore (daleko bilo).. Very Happy Very Happy

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od Koleman Pon 21 Maj 2012 - 23:56

Ja u finalu plejofa kod nas ocekujem kombinaciju hrvatskog i grckog scenarija Very Happy
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od superhik Uto 22 Maj 2012 - 0:00

Koleman ::Ja u finalu plejofa kod nas ocekujem kombinaciju hrvatskog i grckog scenarija Very Happy

Ih bre Kole, pa neće Muta da se zamera sa Partizanom plez
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od Koleman Uto 22 Maj 2012 - 0:11

Muta je trenirao Zvezdu od 2000-2002 Smile
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od 2bad4u Uto 22 Maj 2012 - 0:16

Trenirao je i Partizan za koji i navija.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od familija Čet 24 Maj 2012 - 11:41

Kakva luda utakmica u Grckoj! Poluvreme u penalima, a onda prava kosarka u drugom! Moglo bi se reci da je Pao srecno dobio, a ko dobija neizvesne utakmice on i osvaja trofej...Bice zanimljivo..

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

Ostale evropske lige - Page 5 Empty Re: Ostale evropske lige

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu