Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

+37
mlekadzija
Hyperactive
Karadjordje
Fiti
nikola tesla
Danny Trejo
Anti-RTS
Geograf
serbianhoops
familija
Sensui
NenadBG
Everton
drexler
Talicni Tom
dane
Junglezburn
Koleman
Gencha
Novica-Ubica
Sergej
Mihael
Djole
Dule Kecman
slobokv83
Naissus
expert
Macijauskas
Zemljoradnik
Marko
Tazz
superhik
2bad4u
Ray Allen
Nolle
sexdrogabodiroga
Bodi Bond
41 posters

Strana 2 od 14 Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći

Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Dule Kecman Ned 12 Feb 2012 - 23:42

Ovo je stvarno bruka..
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Macijauskas Ned 12 Feb 2012 - 23:44

Koliko beše su rekli da će pustiti karata u prodaju?
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Djole Ned 12 Feb 2012 - 23:49

Macijauskas ::Koliko beše su rekli da će pustiti karata u prodaju?

3500 valjda? Nisam siguran...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od superhik Ned 12 Feb 2012 - 23:50

1500 kompleta, 4 kompleta maksimalno po osobi. Tragično je ako neki od ovih ljudi koji satima stoje u redu a žele stvarno na košarku, ne da preprodaju karte, ne bude imao sreće i kupi svoje komplete. Prodaja je konačno počela, oko 11. 30h

Svi se raspituju ko može da identifikuje onog što je na kosarka.rs pustio vest da prodaja kreće u 10, nude se dobre pare za prepoznavanje njegovog lika a meni plata kasni Embarassed


Poslednji izmenio superhik dana Ned 12 Feb 2012 - 23:57, izmenjeno ukupno 1 puta
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Dule Kecman Ned 12 Feb 2012 - 23:55

Verovatno su stampali komplete ovih sat i po.. Bolje i nikakve informacije, nego ne proverene, naucice lekciju na tezi nacin Very Happy
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od sexdrogabodiroga Pon 13 Feb 2012 - 1:50

Videcemo koliko ce od tih 1500 karata stvarno doci do tih ljudi, jer do sada nijedna sportska manifestacija u renoviranoj hali nije prosla bez skandala oko karata.
sexdrogabodiroga
sexdrogabodiroga
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od superhik Pon 13 Feb 2012 - 1:54

po informacijama koje imam, građani koji su čekali u redu kupili su oko 500 kompleta, 1000 je negde nestalo. Većina iz onog reda je izvisila za karte.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Macijauskas Pon 13 Feb 2012 - 1:58

Zato sam ja pitao jutros koliko su karata su rekli da će pustiti, pošto sam čuo jutros da više od 500,600 neće stići u ruke građana.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Bodi Bond Pon 13 Feb 2012 - 3:04

@superhik
Na sajtu lepo piše da se informacija uzme sa rezervom. Smile
A i oni koji su poranili uzeli su karte...

Naravno, mahinacije su u pitanju, zato i niej bilo zvaničnog obaveštenja kada će krenuti prodaja. Oko 500 je prodato.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od superhik Pon 13 Feb 2012 - 4:38

Kupili su karte oni koji su došli u 6 ujutru, oni koji su došli u 8h nisu kupili, to nije normalno. Ako je rečeno da se pušta 1500 kompleta zašto nije tako i urađeno? 8 miliona evra je uloženo u renoviranje hale od 3800 mesta, a u opciji je bilo pravljenje nove za 8000 ali su vlastodršci odlučili da se ponašaju "odgovorno prema gradskom novcu i potrošili su samo 8 miliona", videćete vi koji dođete u Niš za šta.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Naissus Pon 13 Feb 2012 - 5:36

Pogasene su sve "oficijalne" stranice na fb, rksis, kup radivoja koraca 2012., dogadjaj isto, mnogo je bilo negativnih komentara...
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od slobokv83 Pon 13 Feb 2012 - 5:54

ma bole mene noge idem da gledam Ribnica-Partizan u petak, ionako je to najvažniji meč za Ribnicu ove sezone, dolaze kasapi i bole me noge Very Happy
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Mihael Pon 13 Feb 2012 - 9:52

Ajde malo da skrenemo sa klinackih prepucavanja, evo ja cu da iznesem svoje misljenje o kupu.

CZB: Podigli su formu, igraju dobro, Tomas je poceo da igra veoma dobro, ekipa deluje dobro, Pesic po meni radi dobar posao od nove godine. Sto se tice igraca, mislim da ce dosta zavisiti od Tomasa-Milutinovica-Popovica. Ako cemo realno, ovaj tim CZB mi se ne svidja, Nedovic-Cvetkovic-Tomas-Milutinovic su cetiri igraca koje bi zadrzao, mozda i Subotica, ostali mi jednostavno ne ulivaju poverenje, niti igrama, niti ponasanjem.
Najveca prednost: Pesic
Najveca mana: 80% tima nije sposobno da igra onako kako to Pesic zeli, vecina nema potrebno iskutvo za ovo takmicenje, tesko ko moze da se pridruzi Milutinovicu i Tomasu koji igraju konstantno, a trebace im jos neko.

Radnicki KG: U poslednje vreme igraju jako lose, po meni Nikolic uopste ne radi dobar posao, mislim da ima bolji tim nego sto to rezultati pokazuju ali se kod njega ne zna ko pije a ko vodu nosi. Igraci rade sta god hoce, a on jednostavno ne zna kako da ih ukomponuje i da im zadatke koji im odgovaraju, osim pick and roola naravno. Sto se tice tima, Radnicki ima najvise igraca koji mogu da odigraju bar jednu utakmicu dobro. Uvek neko moze da eksplodira, a Sajmon, Pavkovic, Markovic i Skot su po meni osnov ekipe, Bakic i Sinovec takodjer mogu da odigraju na visokom nivou. Iskustva imaju mnogo, vi ti igraci su vec nekoliko puta igrali u kupu, neki su ga i osvojili ( naravno, dok su igrali u Partizanu ) ali to im moze biti od velike vaznosti.

Najveca prednost: Par igraca koji mogu u 1 ili 2 utakmic da odgraju bolje nego inace. A u eventualnom 1/2 i Muta koji jedino protiv Partizana zna da odigra, ili Partizan protiv njega ne zna da odigra, kako god hocete.

Najveca mana: Isti ti igraci, po meni nedostatak kontrole i isti taj trener.


KK Partizan: Nesto mi tu nedostaje, cini mi se da mogu bolje i da trener ne izvlaci od njih maksimum, mada, nekad pomislim da su mnogi od tih igraca koji igraju jednostavno ograniceni kvalitetom i da se od njih previse ocekuje. Gagi ne moze da bude konstantna opasnost u napadu, on je covek borac ali nema onu lepotu u igri koju bi igrac na njegovo poziciji morao da ima. Cakar je isto takav, u napadu jos vise ogranicen, dodavanja su mu zalosna, ono sto on pokusava da doda misli da ne pokusavaju ni mnogo mladji i neiskusniji igraci. Macvan i Raduljica mi ne ulivaju samopouzdanje, bojim se da nisu za velika dela...

Najveca prednost. Iskustvo, pre svih Bozica i pogotovo Kecmana koji ce znati igrace da pripreme za kup. Takodjer mnogo znaci i dolazak Dzejmsa koji je sigurno probudio ekipu i dodao im malo samopouzdanja.

Najveca mana: Mozda Vlada...

O ostalim timovima ne treba pricati, mislim da nemaju sanse za neko iznenadjenje, cak ni Hemofarm.


E sad, sto se tice neke prognoze, cini mi se da je CZB skoro pa sigurna u finalu, hoce li ga osvojiti, zavisi od meca Radnickog i Partizana, ako Radnicki pobedi, moje misljenje je da titulu osvaja CZB. Ako Partizan dobije Radnicki, mislim da CZB ne moze da ga dobije u finalu, mislim da jos uvek nemaju tim za to...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Marko Pon 13 Feb 2012 - 10:00

Lazic je povredjen, duvace promaja na 2... Ne znam da li ce ga Mica osposobiti za Kup...
Koliko da upotpunim deo analize

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Macijauskas Pon 13 Feb 2012 - 10:21

Evo moje mišljenje je da Radnički nema nikakve šanse iz prostog razloga, da za ove 3 godine kad god je bilo najpotrebnije da pobede, uvek su odigrali kao poslednje kukavice i nikad nisu napravili taj iskorak za nešto više. I za to krivim Mutu.
Ne vidim ni jednog igrača koji u ovom timu može da reši neki važan meč.
Što se tiče Zvezde čini mi se da je Kari čuvao dosta toga u prvom derbiju i da je svesno pusti taj meč niz vodu. Ne kažem da nije hteo da pobedi.
Kari sigurno zna kako se osvajaju titule i posebno u ovakvom sistemu takmičenja i to je najveća prednost, kao i to što je Zvezda u najboljoj formi. Iskreno se nadam da će Milutinović i Nedović blistati i predvoditi Zvezdu.

Partizan naravno ima najveće šanse da osvoji kup, međutim deluje da će ove godine imati mnogo teži zadatak nego predhodnih godina.
Meni se čini da je Mačvan najveća prednost Partizana jer ni Radnički ni Zvezda nemaju čime da ga čuvaju, samo je pitanje da li će to Vlada iskoristiti. I jedino njega vidim kao igrača koji može da bude taj meč viner.
Kao što bih voleo da Milutinović i Nedović nose Zvezdu, tako bih voleo da neki mlađi igrači Partizana dobiju veću minutažu i oni pokažu svoj talenat.

Sve u svemu nadam se kvalitetnim utakmicama i da igrači znaju za čiji kup se bore..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Ray Allen Pon 13 Feb 2012 - 10:25

Macijauskas ::Evo moje mišljenje je da Radnički nema nikakve šanse iz prostog razloga, da za ove 3 godine kad god je bilo najpotrebnije da pobede, uvek su odigrali kao poslednje kukavice i nikad nisu napravili taj iskorak za nešto više. I za to krivim Mutu.
Ne vidim ni jednog igrača koji u ovom timu može da reši neki važan meč.
Što se tiče Zvezde čini mi se da je Kari čuvao dosta toga u prvom derbiju i da je svesno pusti taj meč niz vodu. Ne kažem da nije hteo da pobedi.
Kari sigurno zna kako se osvajaju titule i posebno u ovakvom sistemu takmičenja i to je najveća prednost, kao i to što je Zvezda u najboljoj formi. Iskreno se nadam da će Milutinović i Nedović blistati i predvoditi Zvezdu.

Partizan naravno ima najveće šanse da osvoji kup, međutim deluje da će ove godine imati mnogo teži zadatak nego predhodnih godina.
Meni se čini da je Mačvan najveća prednost Partizana jer ni Radnički ni Zvezda nemaju čime da ga čuvaju, samo je pitanje da li će to Vlada iskoristiti. I jedino njega vidim kao igrača koji može da bude taj meč viner.
Kao što bih voleo da Milutinović i Nedović nose Zvezdu, tako bih voleo da neki mlađi igrači Partizana dobiju veću minutažu i oni pokažu svoj talenat.

Sve u svemu nadam se kvalitetnim utakmicama i da igrači znaju za čiji kup se bore..
Tacno tako.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od slobokv83 Pon 13 Feb 2012 - 10:26

Partizanova najveća prednost su trenutno igrači pod košem Mačvan i Raduljica, za mene Raduljica i više jer stvarno ne vidim ko može da ga zaustavi u kupu. Predviđam mu MVP trofej u kupu, eventualno Mačvanu.

Dalje, bekovske i krilne pozicije su opet bolje nego kod ostalih, po meni je Lučić stekao fino iskustvo u Evroligi i pružao neke sjajne partije. To zajedno sa Gagijem i Čakarom i kada pridodamo Kecmana koji je stvoren za ovakve utakmice, ne vidim ko može da parira Partizanu, jer dvojac ispod koša ostavlja prostora da se razmašu ovi spolja.

Pozicija na kojoj je Partizan tanji u odnosu na ostale je pozicija plejmejkera. Tu ne može da prismrdi Radničkom, a bogami ni Zvezdi.
Džejms je po meni još u fazi uigravanja i mislim da neće znati šta ga je snašlo kada se nađe u ludnici kupa u Nišu.

Drugi favorit je Radnički, kome ne bh dao više šansi od Zvezde.

Radnički ima dobre igrače, ali njihova igra deluje divlje, a upravo je to i dobro-koliko i loše za ovaj sistem takmičenja. Ako Skot bude imao svoj šou, lako mogu da se prošetaju do kraja. Upravo apostrofiram njega i dodao bih Pavkovića kao ključ Radničkog za osvajanje kupa.

Zvezda ide sa ogromnom energijom, imaće lakše utakmice do finala, nadamo se, a onda u tom jednom meču sa ložanom Petardom i sa brzim bekovima Milutinovićem, Lazićem i Nedovićem, po meni može samo da proba da napadne trofej, ali na tome će i ostati jer jednostavno Zvezda nema kvalitet za trofej, a ono što je po meni još bitnije, nikako ne može da igra neizvesne završnice, jednostavno nema igrača za to. Jeste Tomas dobar, ali dečko nije skorer i kada dođe finiš utakmice, ako bude Partizan on će znati da iskontroliše utakmicu do kraja. Zvezdini igrači već vidim će da izgore u preteranoj želji.

Radnički je druga priča, ima sve osim konstantnosti, pa na jedan meč može svakoga da dobije i na inspiraciju pojedinca. Imaju oni igrača da rešava meč, a bogami imaju i iskustva da ga iskontrolišu do kraja.

Znači, Partizan najveći favorit, Kragujevac drugi, a Zvezda treći favorit za osvajanje kupa. E to je realnost.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Macijauskas Pon 13 Feb 2012 - 10:30

Slobo ko to može da reši meč iz Radničkog?
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od slobokv83 Pon 13 Feb 2012 - 10:33

Pavković i Skot.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Macijauskas Pon 13 Feb 2012 - 10:40

Pavković prošle godine u drugoj polufinalnoj utakmici protiv Radničkog izgubio utakmicu za prolaz dalje odmah. Uzeo je da reši od koša do koša, imao prostor za polaganje i uplašio se bacio flouter, skratila mu se ruka i doneo Radničkom ne zaslužen poraz.
Meni ni čim Skot nije ubedio da on može da reši meč, nadam se da grešim.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od slobokv83 Pon 13 Feb 2012 - 10:49

uh, uh, nemoj da me zezaš za Pavkovića plez1

Pavković je takav tip igrača. Zvezda je dobila Radnički u Kragujevcu zato što je Pavković odigrao katastrofalno....dok je protiv Partizana odigrao kao u transu...
Skot ima skok-šut i divljanje koje niko ne može da brani, ako je precizno to se da samo kasti...

uostalom da pogledamo kup pa ćemo videti. Imam neku karmu ili kako to već da nazovem kad god spomenem ovako neke igrače, a drugi se usprotive, ono se obavezno posle toga desi da oni reše utakmicu Very Happy
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Macijauskas Pon 13 Feb 2012 - 10:52

Što se mene tiče nemam ja ništa protiv, nek bude tako. Smile
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od slobokv83 Pon 13 Feb 2012 - 10:55

pa znaš kako, moje neko predviđanje je da ne mogu dve zaredom da dobiju na inspiraciju. Ako dobiju Partizan, protiv Zvezde gube sigurno i to je jedina šansa Zvezde da osvoji, da Radnički uđe u finale.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Sergej Pon 13 Feb 2012 - 11:02

Danas sam pricao sa par nasih starijih igraca. Bilten je hvala Bogu odlican. Raspolozenje maksimalno , kao i atmosfera. Ide se na pobedu. Partizan ce igrati svoju igru na centre sto se maltene vec zna.

Zabranjeno je vređanje učesnika igre, odnosno svih koji su na terenu, uključujući i oficijelna lica. Obaveza glavnog sudije je da najpre upozori, potom da isprazni deo ili celu tribinu, na kraju i da prekine utakmicu. O bezbednosti u dvorani i oko nje brinuće između 400 i 500 ljudi, a možda i više, ukoliko se ukaže potreba - konstatuje Živković.


Voleo bih da se ovo ispostuje do kraja, ako je moguce.

Mislim da je Radnicki svesno oborio formu , ali to ce im se obiti o glavu. Nisu igrali utakmice prakticno 2 nedelje , suvi treninzi nikad ne mogu da nadomeste meceve. Samim tim mislim da ce Partizan mnogo lakse odigrati taj mec. Ocekujem veciti derbi , ali ne potcenjujem nijednog rivala.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od 2bad4u Pon 13 Feb 2012 - 11:22

Zvezda može da odmara do finala, jer ima dve lagane utakmice. I Partizan i Radnički i prvim utakmicama imaju jače protivnike od ostatka drugog dela žreba, osim Zvezde naravno.

Nisam ni siguran da je Radnički siguran polufinalista! Ako ne budu odigrali kako treba, Vojvodina će ih izbaciti, jer je jača od polovine NLB ligaša. Ko je nije gledao, a pretpostavljam da većina ovde prisutnih nije, ne zna koliko je to ozbiljan tim. Ako Radnički prođe, može da dobije Partizana, ponovo na neko ludilo u napadu, jer su odbrambeno izuzetno limitirani! Već sam i pre izvesnog vremena rekao, ekipa koja može svakog da pobedi (ukoliko ih prosere, a ume, u napadu) u Evropi, ali i od svakoga da izgubi.

Očekujem Zvezda Patrizan finale, a to je jedna utakmica, nevezano za trenutnu formu i trenutni sastav i trenera, sve je moguće. Cenim da je 50:50, šansa jednih i drugih.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 2 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 14 Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu