Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

+37
mlekadzija
Hyperactive
Karadjordje
Fiti
nikola tesla
Danny Trejo
Anti-RTS
Geograf
serbianhoops
familija
Sensui
NenadBG
Everton
drexler
Talicni Tom
dane
Junglezburn
Koleman
Gencha
Novica-Ubica
Sergej
Mihael
Djole
Dule Kecman
slobokv83
Naissus
expert
Macijauskas
Zemljoradnik
Marko
Tazz
superhik
2bad4u
Ray Allen
Nolle
sexdrogabodiroga
Bodi Bond
41 posters

Strana 13 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Bodi Bond Ned 19 Feb 2012 - 11:38

Kao što sam pričao juče kada smo se vraćali za Beograd iz Niša, iz sada već istorijske generacije '91 jedini koji ej na putu da postane igrač je Danilo Anđušić. Oduševljen sam ovim momkom, a mnogo više se pričalo i pisalo i o Nedoviću i o Musliju, i o Đekiću, pa čak i o Radosavljeviću. Oduševljen sam ovim momkom, odavno nismo imali takvog beka.

Rekao bih rutinska pobeda Partizana. Kad god je borba za trofeje retko se viđa lepa košarka, pa tako i sada. Lepih 4 dana u Nišu i svakako najlepši utisak zajedničko pevanje humne Grobara i delija pred početak finala.

Lepo je i to što su zvaničnici timova malo pričali u suđenju. Nekako se nadam, a smatram da je to utopija, da ta pojava fenomena suđenja kod nas i konstantnih kritika može i mora da se prekine. Imamo dobre sudije, a konstantno su na meti. Počelo je davno, Čović i Pauk odavno odoše na Jadran zbog toga, uspešno se nadovezao i andmašio ih u priči o suđenju Dule i tako se uvrežila ta jebeno loša stvar da su sudije krive za sve. Odlično suđenje je viđeno u Nišu i čestitke sudijama na dobro obavljenom poslu!
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Markos Ned 19 Feb 2012 - 11:46

Nazalost nisam gledao utakmicu ali rezultat su mi slali Bodi i Macijauskas i stvarno hvala im na tome Smile Bravo Vlado,bravo igraci,bravo Partizane !
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Ray Allen Ned 19 Feb 2012 - 11:57

@Talicni
Mozda, ali sigurno bi doprineo vise od sina tatinog.
Zvezda gubi 10 razlike 3 minuta do kraja, a u igri je Lazic. U tom trenutku kada se juri rezultat nema vise kalkulisanja.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Talicni Tom Ned 19 Feb 2012 - 12:06

@ Ray Allen

Definitivno da se na tri minute do kraja moglo pokušati sa Nedovićem, mada bi, vjerujem, Partizan i njega neutralisao kako je dobru odbranu igrao. Moja poenta je bila da on još uvijek nije igrač na kojeg sistemski možeš da se osloniš, pa ni toliko koliko možeš u Čovića. Zato mu minutaža i jeste bila mala. A ako bude uspio da ubijedi sebe, pa trenera, a onda i nas da utakmicu može da odigra bez većih padova brzo će doći u situaciju da uzima bitne šuteve.

I da, mislim da se danas vidjelo kolike nebuloze su one paralele povlačene između ovog i prošlogodišnjeg tima.

Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Nolle Ned 19 Feb 2012 - 12:12

Nemanja je meni licno jedan od omiljenih igraca, a mnogo ga gotivim i sve to, ali...

- Mora da sredi sam sa sobom, sta hoce od svoje karijere.
- Mora da shvati da tranzicija i otvoren teren koji on toliko voli, dolazi upravo iz ove odbrane koju Pesic forsira toliko.
- Mora da pi*a krv do kraja sezone na treninzima, pa makar ne igrao ni sekund do kraja sezone
- Mora da razmislja svojom glavom.

Ispada kenjam previse, ali kazem, ne mogu da sada pljujem po njemu, po Pesicu. Ne igra ? Postoji razlog. Koji ? Ne znam. Na njemu je samo da dok ga trenira Kari unapredjuje svoju igru koliko god moze, takav trener ga verovatno vise nikada nece trenirati.

Nedovicu treba podrska, slazem se, ali ne ono cepljenje u fazonu "najbolji si, sta Pesic zna, bolji si od Kobija, itd..." vec podrska koja mu znaci, koja moze da ga digne.

Nasa kosarka nema takvog igraca, i bila bi velika steta da ga izgubimo. Velika se buka stvorila oko njega, zakucavanja, prodori, atraktivan igrac, itd... Sve to utice, podsecam on ima 20 godina, on jos treba da se formira i kao licnost i kao igrac. Samo mnogo rada treba uloziti. Cini mi se da je i on sam svestan toga, ali jednostavno navijaci stavljaju preveliki pritisak na njega, pritisak koji on u ovom trenutku ne moze da iznese.

Izvinjavam se na duzem postu... Nije mu ni mesto na ovoj temi, prebacite da u KKCZ Diva. Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Ray Allen Ned 19 Feb 2012 - 12:19

Svaka cast Andjusicu. Otkinuo je danas, ali i dalje mislim da je Nedovic daleko veci potencijal. I Rakocevicu je mnogo trebalo da sazri.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Bodi Bond Ned 19 Feb 2012 - 12:22

Ray Allen ::I Rakocevicu je mnogo trebalo da sazri.
I nikad nije sazreo. Very Happy
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Ray Allen Ned 19 Feb 2012 - 12:26

Nemoj tako Very Happy
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od superhik Ned 19 Feb 2012 - 13:24

"Čekamo vas u KLS!" poručio je Kari izbezumljenom Vladi Jovanoviću na konferenciji za štampu koja je kasnila 30 minuta. Iako se smejao, Kari je mislio ozbiljno a Vlada je i po potrošnji energije isti kao njegov učitelj, apsolutno je isceđen i neupotrebljiv posle utakmice, nije ni skapirao šta mu ovaj priča.
Zvezda me u poslednjih mesec dana oduševljavala energijom i željom ali večeras je Partizan igrao agresivnije i delovalo je da su više želeli pobedu. Promašena slobodna bacanja na početku, par ubačenih šuteva zvezdinih centara sa 5-6 metara održavali su crveno-bele u egalu. Čitavu utakmicu Partizanu je falio pojedinac koji će da eksplodira i donese prevagu, to je ovaj put, za mene iznenađujuće, bio Anđušić koji je odigrao sjajno. Ja o njemu nemam lepo mišljenje i ne slažem se da je veliki potencijal, spreman sam da se kladim da od njega neće biti ništa ali to je druga priča plez Čaki je odigrao Detroit odbranu na Milutinoviću i Tomasu, prevazišao je sebe. Kada bi uspeo da se iskontroliše što se par presmešnih dodavanja po meču tiče, Čaki bi već sada bio ljubimac navijača, bez obzira na očajan šut koji ga sve više krasi. Raško je pokazao Raduljici kako se igra, Maki se ispromašivao, Raduljica se svađao sam sa sobom i ne znam kad će konačno uspeti sebi da objasni neke stvari... Kecman je doktor i dalje, Božić rutinski podigao pehar, Lučić je bio odličan, Džejms prodao jedno 50-60 lopti, brinem se. Crnac se lako pali, on u svakoj akciji traži alley up, uspeo je Kecmanu i Katiću da baca na zakucavanja??? Ulaz pod koš nema, sumnjiv pregled igre, ne znam, plašim se da smo opet omanuli, šut mu čak i nije loš kad pogledam ostale stvari Smile Najemotivnija scena koje bi se i reditelji turskih serija postideli su pogledi koje su upućivali Vlada i Dule jedan drugom, Vlada sa parketa šalje pozdrave, diže palac u vis, Dule sa suzama u očima udara sebe u grudi, maše, otpozdravlja... Pogubio sam se u pisanju, lepo, još jedan trofej, sreća sreća radost!
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Marko Ned 19 Feb 2012 - 13:52

Cestitam Partizanu na pobedi... Moje vidjenje utakmice, sutra... Samo bih zeleo da kazem da imamo dve picketine (izvinjavam se na izrazu) u ekipi Milutinovica i Covica !

Takodje zeleo bih da se zahvalim Hiku na jucerasnjoj pomoci u Nisu, nadam se da cemo se videti nekom prilikom u BGu !

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Zemljoradnik Ned 19 Feb 2012 - 21:47

Dule Kecman ::@Z
Novinara je kritikovao jer je poceo recenicom, 'kao sto smo se nadali u finalu ce igrati Partizan i Zvezda..'
To je Karija iznerviralo jer vredja ostale ucesnike, konkretno Hemofarm.
Hvala Kec.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od superhik Ned 19 Feb 2012 - 22:11

Zemljoradnik ::
Dule Kecman ::@Z
Novinara je kritikovao jer je poceo recenicom, 'kao sto smo se nadali u finalu ce igrati Partizan i Zvezda..'
To je Karija iznerviralo jer vredja ostale ucesnike, konkretno Hemofarm.
Hvala Kec.

Apsolutno nepotrebna reakcija Karija. Neću da branim novinara koji jeste pogrešio, nepotrebno je improvizovao uvod, spetljao se i nespretno započeo, mlad je i ovo mu je prvi takav posao, nebitno. Kari je na konferenciju došao zacenjen od besa zbog očajnog drugog poluvremena protiv HF. Reagovao je na prvu rečenicu novinara i sav bes iskalio na njemu uz apsolutno nepotrebno "Ko si bre ti!" "Šta predstavljaš ti, ko vam je bre ovaj!" i slično... Pokazao je piroćanac i drugu stranu lica ali dobro, dešavaju se takve stvari.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Sergej Ned 19 Feb 2012 - 23:17

Odakle da krenem Very Happy

Pre svega zelim da istaknem da se domacin svojski potrudio da ispostuje maksimalno sve ucesnike i stvarno su ovi dani u Nisu prosli veoma brzo i uzbudljivo. Mi smo bili u hotelu sa igracima Partizana,naime Partizan je imao zasebno svoj hotel gde smo bili prakticno u karantinu. Odmah po dolasku u Nis primetio sam da stizu ljudi sa svih strana, bilo je tu i grobara delija malo nesto djavola kao i normalnih navijaca koji su dosli da bodre svoj tim. Nis je pokazao svoju tradicionalnu ugostiteljsku moc , tako da su kafane , kafici bili prepuni. Rostilj za neke normalne novce , uopste cene su bile veoma prihvatljive. Razuman nivo , a ne ovde u BG gde te oderu unapred.

Smesteni smo bili u Regent Club hotelu , stvarno prvi put sam tamo bio i mogu da pohvalim i preporucim svima ako se otisnu do Nisa ubuduce. Atmosfera medju igracima je bila odlicna. Nisam mogao da pisem preko mobilnog mnogo , a laptop nisam poneo iskreno da odmorim malo od njega Very Happy Dalje , videlo se medju igracima resenost i smirenost kakvu odavno nisam video. Protiv Mege je manje vise sve bilo ok , mada smo iskreno igrali dosta rezervisano. Mega mi se svidela. Jasan koncept igre , Vukoicic radi svoj posao sjajno priznajem klinci igraju lepu kosarku. Miljenovic je pokazao veliku zelju , igrao je malo i solo ponekad , ali jasno je da on vec sada moze u KLS da pravi razliku. Videcemo da li ce mozda za Superligu da se vrati u Partizan kao sto neki pricaju.

Rutinski dobijena utakmica, posle smo ostali da pogledamo i Vojvodina-Radnicki i dobiju utakmicu Vojvodina je izgubila. Jasno se videlo da Radnicki nije u formu plus povreda Sajmona.

Petak, odmaranje , klasika malo obilazak grada , igraci su uglavnom slobodno vreme provodili u hotelu i okolnim kaficima. Bilo je manje vise sve ok. E uvece smo se posteno napili u foajeu hotela sa nekim prijateljima, pa su nam ljubazni domacini stavili do znanja da malo smirimo glave iskreno Very Happy

Dule Vujosevic je u petak stigao u Nis , ne zeleci da nista prepustim slucaju preko nekih ljudi video sam odlicno odradjen nas skauting za Radnicki. Igraci su bili nabrijani kako se to kaze , reseni da vrate neke zaostale dugove Radnickom. Uostalom kroz ceo turnir videlo se iskustvo u ovakvim situacijama, Partizan je postavljen na takav nivo da nista ne prepusta slucaju. Utakmica sa Radnickim me je posteno iznervirala. Od slabog pocetka preko preokreta u 2/4 da bi sve uprskali na kraju trojkama Bakica i Pavkovica. Odbrana je bila odlicna. Zelim da istaknem fantasticnu rolu Cakarevica koji se pokazao kao specijalac za ovakve utakmice i drzao Pavketa na distanci. Pod kosem su sevali laktovi na sve strane. Sedeo sam iza kosa sa leve strane od kamere , gde su bili uglavnom ljudi iz Partizana i oko kluba i tako da sam imao odlican pregled. Rasko Katic je tako odglumio par puta da je mogao Oskara dobiti Very Happy

Mislim da sudije nisu uticale na igru , Muta je zasluzeno iskljucen posle psovki upucenih Mrdaku i Jurasu. Cini mi se da je Radnicki sagoreo.Kao i Muta zajedno sa njima. Na ovakvom turnirskom takmicenju mora se voditi racuna o svakoj sitnici. Nas skauting tim je procitao igru Radnickog , igrali smo ruzno , ali tako se osvajaju trofeji iskreno. Odbrana , odbrana i samo odbrana. Na kraju mozda i previsok rezultat , ipak je poluvreme bilo egal. Na konferenciji manje vise sve mirno.

Zvezdu nisam gledao kasnije , jer smo otisli sa igracima u hotel pa sam tu iskoristio momenat da popricam sa njima. Iako mladi , videlo se ozbiljnost i cvrst stav na zemlji. bez euforije , kasnije je dosao i Vlada posle odgledane utakmice i moram priznati da je bio veoma dobro raspolozen. Inace skoro uvek je nesto u strahu pred utakmicu,ali za divno cudo sad je bio totalno ok.Najvise nas je odusevio Rasko sa svojim izjavama , Pera i Kec mrtvi ozbiljni a klinci na prvi korak Pere ustaju kao vojska i krecu ka svojim sobama.

I onda je dosla nedelja. Finale se osecalo u vazduhu , zbog nervoze nisam dobro spavao pa sam jutro iskoristio da popricam sa par ljudi iz kluba koji su isto tako ustali ranije. Video sam im u ocima smirenost , cak je i poslovicno cutljivi Tosa bio raspolozen , a Dule je ulivao svima sigurnost cim bi se pojavio. Neverovatan je njegov uticaj i dalje u Partizanu. Ne mogu 100% da tvrdim , ali znam pouzdano da je dosta pomogao oko par iznenadjenja protivniku. Pre svega za polufinale. Iz hotela ispracamo igrace koji polako krecu ka hali nervoza je sve veca , uvek sam ja vise nervozan nego kum , ali ovog puta je bilo drugacije. Za mene je iskreno 1/2 protiv Radnickog bilo kljucno. Tada sam video da osvajamo trofej jer smo delovali veoma ozbiljno u odbrani imali zelju i borbenost da sve zatvorimo.

A finale ko finale. Teska utakmica , ruzna za gledanje do bola . Navijaci sa obe strane popali baklje zadimilo se samo tako plus jedna baklja ostetila reflektor a ovi zvezdini su bacili dole na ljude , ma haos. Vidim da je nas kolega sa foruma bio ugrozen sto je strasno Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 342805 Lep primer na pocetku himna svi pevaju atmosfera ipak ok , vatrena. Navijaca je bilo pola pola mozda malo vise na strani Partizana, ali ovi Zvezdini su mnogo bolje pevali. A tukli su se medjusobno i jedni i drugi.

Andjusic i Kecman su prelomili utakmicu . Moram da priznam da me raduje sve manja minutaza Milosavljevica i nadam se da ce on na leto put Evrope , da bi ovaj momak dobio svojih 30minuta na parketu. Nevidjena smirenost sportska drskost sigurnost kad se lomi mec. James je dobro vodio mec mada je nekad preterivao sa sutevima , Pera i Kec su unosili smirenost a Rasko i Cakar opet borbenost kao i Lucic. Najlosiji su bili Macvan i Milosavljevic. Sudije su svirale prakticno sve. Nemam zamerki , samo neka ovako nastave. Faulovi u napadu su postojali , mi smo igrali prljavije i to nam se svetilo na vise faulova. Kod Zvezde osetno je falio Milutinovic koji je odigrao najlosiju utakmicu od kad ga ja gledam. Popovic je bio poprilicno dobar , Mile Ilic isto tako. Tomas je silovao mnogo , rekao bih da je sagoreo da se bolje pokaze. Za mene iznenadjenje kad sam video Duleta i Gurovica zajedno u lozi shock Prelomni trenutak je trojka Kecmana za 10+ i na ovako malom broju poena to je razlika za pobedu. Rutinski odigrano do kraja i KUP je NAS !

Scena kad se Vlada okrece ka Duletu i pokazuje euforicno pesnicu , a ovaj mu uzvraca skoro istim zarom .... Pokazala je neke stvari. VJ ima APSOLUTNU podrsku ljudi u klubu. I ne daj Boze da je i izgubio kup ostao bi na celu Partizana. Moram da ga pohvalim za odlicno vodjenje utakmice , mala zamerka zbog male minutaze Bertansa samo. Izmene su bile pravovremene , nije kasnio sa odmorima. Sekao je rivale u pravom trenutku. Dao je slobodu igracima, igrali smo non stop izolaciju , James je to veoma dobro radio. Konferecija i detalji ... sve ste to culi vec i procitali da ne ponavljam. A slavlje bilo itekako dobro Very Happy Sacekao nas je docek svih u hotelu kada smo prolazili kroz spalir , pesma za sampiona i slavlje do duboko u noc. Klicalo se svim igracima treneru , meni je ostalo upecatljivo pevanje Cakarevicu od strane svih igraca , Rasko je bio najveseliji kao i uvek. Vlada opet smiren umeren , na utakmici se istrosio 200%. Dule i Tosa u nekim svojim pricama ....

Sve u svemu lepo je bilo. Za nas Partizanovce prelepo. Partizan je i dalje daleko ispred svih klubova iako je ove sezone ranjiviji mozda nego prethodnih godina. Ali proci ce vreme dok se ne pojavi neko ko ce ga skinuti sa prestola. Do tada mi navijaci Partizana moramo da uzivamo. Zvezda se probudila, ali nema kvalitet dostojan treneru koji je vodi. Kari je iz ovih momaka izvukao duplo vise nego sto objektivno mogu. Mozda uz neko pojacanje za Superligu bude zanimljiva borba za titulu.Ako se ovi sastavi trenutni sretnu onda nemam ni najmanju nedoumicu. Radnicki je generalno u padu forme , Muta mora da ih podigne ako zeli nesto vise u nastavku sezone. To bi bilo to za Nis ,jutros smo rano stigli , danas odmaranje da se utisci slegnu , a sutra u nove radne pobede. Cestitam Zvezdasima i navijacima Radnickog na forumu , na fer i korektnoj borbi clapping
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Marko Pon 20 Feb 2012 - 0:23

Evo par reci i od mene. Verovatno sam jedini covek koji je tri dana putovao na relaciji Beograd-Nis. Menjali su se ljudi koji su putovali sa mnom, pa je to tako valjda moralo biti.
Nemam nikakve zamerke na organizaciju, samo nisam navikao na ovoliki broj odvojenih tribina, te nemogucnost da se setate po Cairu, ali dobro, hala je sad neuporedivo lepsa, nzm da li je i funkcionalnija.
Sto se tice same utakmice, da skratim,posto su moji predhodnici sve skoro izlozili... Zvezda sa ovakvim napadom nema sta da trazi, pogotovo ne protiv Partizana ! Milutinovic se ko picka krije po terenu, da slucajno ne primi loptu (i tako vec godinama u vaznim mecevima), Covic potpuno van meca sa ocajnim pasovima, bez mogucnosti da realizuje kontru.Sve u svemu, ispostavlja se da je neophodan igrac na poziciji 1/2, npr Vuk, koji bi juce preuzeo odgovornost, za razliku od navedenih. Zeleo bih da pohvalim Lazica, koji je u sve tri utakmice odigrao korektno, borbeno, kvalitetno u odbrani sa rezonskim resenjima u napadu, nije mi najjasnije zasto ga Pesic sputava u napadu.Takodje, Zvezda nije resili ni jednu kontru, uz to ne moze se sa jednom trojkom, i to onom Mila Ilica pobediti ni mnogo slabiji timovi a kamo li Partizan.
Odbrana solidna, rekao bih da je Macvan procitan igrac (iako je dao juce desetak poena ), u oba meca solidno zatvoren, kod Radnickog od strane Bratica, a juce od strane Subija. Takodje, Zvezda isparirala i na centarskoj liniji,ali zato nije uspela da sacuva Andjusica, koji je prakticno i dobio Zvezdu, po meni onim pogodjenim sutem u poslednjoj sekundi napada.
Ostaje nam da dalje radimo, imali smo svoju sansu, nismo je iskoristili, sa nekim manjim rekonstrukcijama u timu, mislim da mozemo da bude dostojan protivnik u Superligi !
Sjajna atmosfera u Cairu, nadam se da se ponoviti i u Superligi, bez incidenata, prvi put je na kupu hala puna 45 minuta pre pocetka meca !
Takodje, nemam neke ozbiljnije zamerke na sudjenje (iako je Hik mogao da primeti da me je Neskovic posteno iznervirao, pa mu nisam ostao duzan).
Sve u svemu, lepo provedena tri dana, u pojedinim trenucima bese malo naporno, ali vredelo je !
Dogodine u Kragujevcu !


Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Macijauskas Pon 20 Feb 2012 - 0:43

Marko ::
Nemam nikakve zamerke na organizaciju, samo nisam navikao na ovoliki broj odvojenih tribina, te nemogucnost da se setate po Cairu, ali dobro, hala je sad neuporedivo lepsa, nzm da li je i funkcionalnija.

Hik i ja smo se ubili od smeha jer kad god smo bacili pogled ka Marku on je promenio mesto na kojem sedi Very Happy
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Marko Pon 20 Feb 2012 - 0:57

Macijauskas ::
Marko ::
Nemam nikakve zamerke na organizaciju, samo nisam navikao na ovoliki broj odvojenih tribina, te nemogucnost da se setate po Cairu, ali dobro, hala je sad neuporedivo lepsa, nzm da li je i funkcionalnija.

Hik i ja smo se ubili od smeha jer kad god smo bacili pogled ka Marku on je promenio mesto na kojem sedi Very Happy

Very Happy Ovo sinoc je bilo obavezno Smile Nazalost... Ja ne volim da menjam dobitnu tribinu Very Happy Na PAR-RKG sam sedeo u parteru zbog Koleta i Djoleta... Jer ja mogu da preskocim okradu, oni malo teze Very Happy

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Tazz Pon 20 Feb 2012 - 1:00

Ја бих додао да ме посебно радује атмосфера која се ствара у нашој кошарци. Све је мање новинских препуцавања, међусобних. Понашање функционера, тренера, судија и играча је на знатно вишем нивоу него ранијих година. Сви екцеси су у оквиру спортске борбе, и жара игре на терену. Верујем да похвале заслужују људи у савезу. Ово што је било на аутопуту код Јагодине, и сукоби унутар навијачких група су последица малоумности појединаца, и мислим да је то фактор који ће се тешко искључити и у будућности. Верујем да ће плејоф домаћег првенства донети сличну борбу. Једва чекам да почне домаћа супер лига. Браво кошарко. clapping
Момци, желим да Вам најлепше захвалим на сјајним постовима, извештајима и пренесеним утисцима. То је огромно богатство овог форума, и сигуран сам да ће тако бити и у будуће. Све најбоље до наредног празника кошарке. cheers
Tazz
Tazz
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 22.10.2010
Lokacija : Нови Сад

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od lazarminator Pon 20 Feb 2012 - 1:18

Sergej ::
Smesteni smo bili u Regent Club hotelu , stvarno prvi put sam tamo bio i mogu da pohvalim i preporucim svima ako se otisnu do Nisa ubuduce.

Sad sam proverio cene u ovom hotelu, posto puno putujem, kako bih proverio sa nekim cenama sa kojima sam se susretao u Evropi.
Znaci, jednokrevetna soba, za dva dana vikenda, koliko bi covek proveo vremena na turniru, kosta 104 evra ukupno.
Dvokrevetna 142.52 evra, trokrevetna 182.76 evra.

Mislim da je to ogromna cena. Ne razumem te ugostiteljske usluge u Srbiji. To je za evropske uslove velika cifra. Pod tim uslovima tesko da bih mogao da se skrpim, cak i kad bi nasao nekog da mi pravi drustvo, sto je tesko, jer moji prijatelji ne voile kosarku u toj meri.
Recimo u Barseloni, pre mesec i po dana, hotel u centru, prakticno na La Rambli, platio sam 70 evra po danu, jednokrevetna soba sa doruckom.
Kazem, ove cifre su zaista velike.


Poslednji izmenio lazarminator dana Pon 20 Feb 2012 - 1:27, izmenjeno ukupno 1 puta
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Sergej Pon 20 Feb 2012 - 1:24

Slazem se da je hotel skup. Kada bi bila konkrencija veca onda bi i cene bile dosta nize. Ovako Nis ima 3-4 hotela reprezentativnog zdanja. Kapaciteti su bili popunjeni svuda prakticno.

Mi smo ovaj hotel izabrali kada smo saznali da ce i igraci biti u njemu. Da nas je izaslo papreno jeste iskreno Smile
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od familija Pon 20 Feb 2012 - 4:11

Marko ::Evo par reci i od mene. Verovatno sam jedini covek koji je tri dana putovao na relaciji Beograd-Nis. Menjali su se ljudi koji su putovali sa mnom, pa je to tako valjda moralo biti.
Nemam nikakve zamerke na organizaciju, samo nisam navikao na ovoliki broj odvojenih tribina, te nemogucnost da se setate po Cairu, ali dobro, hala je sad neuporedivo lepsa, nzm da li je i funkcionalnija.
Sto se tice same utakmice, da skratim,posto su moji predhodnici sve skoro izlozili... Zvezda sa ovakvim napadom nema sta da trazi, pogotovo ne protiv Partizana ! Milutinovic se ko picka krije po terenu, da slucajno ne primi loptu (i tako vec godinama u vaznim mecevima), Covic potpuno van meca sa ocajnim pasovima, bez mogucnosti da realizuje kontru.Sve u svemu, ispostavlja se da je neophodan igrac na poziciji 1/2, npr Vuk, koji bi juce preuzeo odgovornost, za razliku od navedenih. Zeleo bih da pohvalim Lazica, koji je u sve tri utakmice odigrao korektno, borbeno, kvalitetno u odbrani sa rezonskim resenjima u napadu, nije mi najjasnije zasto ga Pesic sputava u napadu.Takodje, Zvezda nije resili ni jednu kontru, uz to ne moze se sa jednom trojkom, i to onom Mila Ilica pobediti ni mnogo slabiji timovi a kamo li Partizan.
Odbrana solidna, rekao bih da je Macvan procitan igrac (iako je dao juce desetak poena ), u oba meca solidno zatvoren, kod Radnickog od strane Bratica, a juce od strane Subija. Takodje, Zvezda isparirala i na centarskoj liniji,ali zato nije uspela da sacuva Andjusica, koji je prakticno i dobio Zvezdu, po meni onim pogodjenim sutem u poslednjoj sekundi napada.
Ostaje nam da dalje radimo, imali smo svoju sansu, nismo je iskoristili, sa nekim manjim rekonstrukcijama u timu, mislim da mozemo da bude dostojan protivnik u Superligi !
Sjajna atmosfera u Cairu, nadam se da se ponoviti i u Superligi, bez incidenata, prvi put je na kupu hala puna 45 minuta pre pocetka meca !
Takodje, nemam neke ozbiljnije zamerke na sudjenje (iako je Hik mogao da primeti da me je Neskovic posteno iznervirao, pa mu nisam ostao duzan).
Sve u svemu, lepo provedena tri dana, u pojedinim trenucima bese malo naporno, ali vredelo je !
Dogodine u Kragujevcu !

http://www.kls.rs/kup/par_crv.pdf
Macvan je u strasnom padu forme i kao takav u jednoj veoma tvrdoj utakmici ucinak od 9p, 7sk, index 11 je ODLICAN...pa on da je dao neku trojku, bio bi MVP finala i dobili bi mnogo lakse....

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od NenadBG Pon 20 Feb 2012 - 13:10

da malo napisem utiske o utakmici...


kao sto rekoh partizan je na kraju kad se sve podvuce vise nego zasluzeno dobio.bio je boljii u fazi napada i u fazi odbrane.u napadu taman za andjusica koji je fantasticno odigrao minute koje je proveo u igri,i nije mi jasno da je jovanovic toliko corav da ne vidi koliko bi vec ove sezone on mogao da znaci partizanovoj igri,da bi i rezultat bio bolji da mu da vecu minutazu.
u odbrani je partizan isto odlicno odigrao,i zvezda u 4 cetvrtini nije imala ni najmanje tecnosti u napadu i protok lopte.a postizanje koseva nam je bilo tesko kao postizanje gola u fudbalu.
zvezda je napravila previse gresaka,puno je kontri i polukontri upropasceno vecinom bacanjem lopte u ruke protivnika,sut je bio ocajan,sto zbog dobre igre partizana u odbrani,a vala i zbog nas samih(sigurno da tu ima veze i umor i trosenje zbog protivnikove odbrane,ali i igranja svoje odbrane visokog intenziteta)
e sada ono sto zameram pesicu jeste sto u 4cet nije pokusao sa nedovicem,jer je to moglo mozda da poboljsa nasu igru,da je ubrza i da joj neku fizionomiju.nedovic je igrac koji moze da nas razigra,ubrza igru,probije prvu liniju,ide do kraja ili asistira ispod kosa,vrati loptu na trojku,da se zavrti lopta i otvori pozicija za sut.e sada dal bi on ista od toga uradio ili bi igra bila ista,a on neprimetan,ne znam to.ali je definitivno rec o igracu koji ima potencijal i talenat,pa i kvalitet da preokrene utakmicu.takodje mozda je vasic bio resenje(da nije bio povredjen) jer da je ubacio neku trojku mogao je da rasiri odbranu partizana i samim tim otvori opcije u napadu...


partizan je dobio na iskustvo igranja vecih i jacih utakmica,kao i na kvalitet pre svega.uvek se prosto nadje neki igrac da iskoci,da nas "ubije".sada je to bio andjusic,prosli put mislosavljevic,jako cesto kecman,pa i pera bozic da nas pokopa trojkama...


kod nas je milutinovic totalno podbacio,kari ga je medjutim bas drzao,i imao je ponovo veliku minutazu,ko da je pokidao,a on se nije video.kazem mislim da je morao kari da proba sa nedovicem,posebno kada nije bilo igre,i kada se videlo da idemo u poraz ako se nesto drasticno ne promeni.ilic zacudjujuce dobar,pa cak i u odbrani.odlicno smo odigrali odbranu na visoke igrace partizana.imali smo problema u skoku,ali nije to bilo kljucno.mali broj asistencija govori o nesnalazenju na jaku igru odbrane protivnika,i na nepostojanje tecnosti u napadu.tomas solidan,koristan,ali moze on puno bolje. covic nula,nista nije odigrao,jedino gori od njega milutnovic.nedovic je imao malu minutazu,a i tada je bio neprimetan na terenu. bojan popovic sinoc i najbolji.ali neverovatno koliko je to iritantan igrac,neverovatan debil.ja mislim da on covek pogresno poima smisao kosarke.cini mi se da on ne misli da je smisao igre da se da vise poena od protivnika,nego da iznudis vise faulova od protivnika.ajde sto to radi u odbrani,to mi je ok i normalno(u krajnjem slucaju osvajas lopte tako),ali u napadu,njemu kao da je primarni zadatak ne organizacija igre,nego iznuditi faul Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 342805 Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 342805 Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 342805


na kraju bih i o sudjenju.ono nije uticalo na rezultat,ni jedna od spornih odluka ne mislim da bi promenila tok meca.medjutim navlacile su blago za partizan.realno nije to nesto strasno,ne mozes nikako da kazes da su te pokrale,ali od 10 lopti koje mogu i ovako i onako da se sviraju izmedju 7 i 9 su u partizanovu korist.npr onaj faul tomasa kada se postavio za faul u napadu,ali su njemu svirnuli,ne mozes da kazes da su sudije pogresile,kao sto ni za faul u napadu ne bi mogao da kazes da su pogresile da su svirale. slicno je sa onom situacijom gde su svirani koraci tomasu,a moglo je,pa mozda i trebalo da se svira faul nad njim.jedino sto se secam da je svirano u partizanovu stetu od takvih odluka je 1 faul u napadu dzejmsa ( jedan od dva svirana je mislim u svakom slucaju bio),kao i onaj faul u napadu andjusica,iako jeste rukom se blago gradio.znaci velika vecina tih odluka koje mogu i ovako i onako da se sviraju su bile u zvezdinu stetu.uz to je bilo nekoliko gresaka isto na nasu stetu-faul pod zvezdinim kosem nekog od centra nad katicem u skoku,gde ga nije ni pipnuo,mislim da je to bilo na sek do kraja neke cetvrtine.onda nesviran faul nad bojanom popovicemu sustu za 3,videlo se u reprizi cist.faul nad suboticem u kontri,kad mu je jedan igrac partizana uleteo bukvalno u ruke.znaci nekoliko ociglednih gresaka(ne secam se takvih u partizanovu stetu),uz vecinu onih odluka koje mogu i ovako i onako u nasu stetu...


ipak kad se sve povuce i pored tog navlacenja za partizan(npr na nivou domacinskog sudjenja),sudije su ipak obrni okreni bile solidne,i sto je najbitnije nisu uticale na rezultat...generalno nek bude svaku utakmicu do kraja sezone sa partizanom ovakvo sudjenje i da budemo zadovoljni,jer tesko bolje mozemo ocekivati...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Imperator Uto 21 Feb 2012 - 0:13

Ja recimo nisam nimalo zadovoljan našim kupom, a pogotovu finalom.

Trofej je osvojio najbolji tim! Da je ovo recimo bilo finale kupa u Džibutiju i da nemam nikakvu emociju prema akterima meča prebacio bi kanal posle 10 minuta na neku seriju sa još neinteresantnijim brkatim Turcima. Svaka ekipa je imala odnos prema lopti kao prema nečemu sa čime se po prvi put susreće ili nekoj vrućoj pegli bez drške, zabeleživši po 20 izgubljenih lopti. Takoreći na svaka dva minuta po jedna (zavidan rezultat). Zvezda je bila nemoćna u napadu tokom drugog poluvremena, bukvalno je poradjala svaki koš i teško se borila sa svojim postporodjajnim traumama i trudničkim kilogramima. Igra u reketu je bila siromašna, pa je nesrećni Mile prešao u bekove šutere dok su bekovi šuteri prešli u neme posmatrače Bojana Popovića (vala majstore svaka ti čast za odbranu, ali ti si za drugog plejmejkera). Partizan je bio samo za nijansu bolji (čitaj za onog malog Andjušića i Kecmana) i u stilu Baltimor rejvensa odigrao celu utakmicu (ODBRNA DO SMRTI), nastavljajući tradiciju defanzivnih koordinatora na klupi Duleta V. i Vlade J. Radule je opet dokazao da je jedan običan klinac u telu bika nesposoban da odraste i odigra za tim. Na njega možeš da se pouzdaš ko baba u dedin mlitav kurac, a za ono cimanje obruča u poslednjoj četvrtini bi mu dao tehničku na keca.

Kad se samo setim derbija sa 100+ poena po ekipi (koje inače možete samo da nadjete samo na youtube-u ili history channel-u), prosto se deprimiram. Jebote život, MVP je dao 9 poena i imao indek 13 za nepunih 12 minuta igre. Pa koliki mazohista moraš da budeš pa da tom momku ne daš malo više prostora u igri i to u utakmici gde vlada hronična nestašica poena. On ne može da odbrani koš, bla, bla, bla...pa jeste prijatelju ali može bre da ga da, a da se ne oznoji. Neka mali trpa, a ostali neka deru kolena u odbrani. Ode klincu život i ugovor sa nama dok vi forsirate kao glavne protagoniste fizikalce sposobne za epizodne uloge u klubu kakav je Partizan.

Postao sam kao navijač Partizana željan povremenih brzih šuteva kada je čovek sam ko duh, čisto bre da vidim da nekoga i dalje vuče lopta i da igra sa strašću, a ne samo kako trener kaže! To mi nije jasno kod trenera Partizana. Koja je razlika u tome što si sam kao duh šutnuo u 8 sekundi i sam kao duh u 22 sekundi? Ako promašiš u 22 sekundi posle 10 blokova, jurnjave po terenu i unakrsnog makljanja svih igrača onda je to OK, a kad promašiš u 8 sekundi nakon neke lagane kretnje možeš lagano da popaseš klupu. Jasno je da trener treba da kanališe tu energiju kako to jurcanje ne bi preraslo u haos i da "prangijanja" ne sme da bude kada se čuva prednost u završnici, ali ovo preteruju i ubijaju nam svesno igru u napadu.

Nisam zadovoljan mnogim stvarima i sve je to rešivo, ali da ne dužim sa pisanjem write

P.S. Svaka čast na organizaciji i izveštajima forumaša sa lica mesta (ona pljeka od 400 grama mi je u mislima dva dana) i predlažem da se svi učipimo za kutiju bensedina, pa da Marko da Petru P. pred svaku tekmu po jednu tableticu! Siguran sam da bi bio dosta bolji igrač kada bi bio opušteniji.


Poslednji put izmenio Imperator dana Uto 21 Feb 2012 - 0:18, izmenio ukupno 3 puta
Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Nolle Uto 21 Feb 2012 - 0:14

Nedovic nije igrao cini mi se sa razlogom, a ti razlozi se zovu Kecman, Milosavljevic i Andjusic. Nedovic u ovom trenutku nema dovoljno dobru defanzivnu igru. Lepo si ti napisao ume da probije, da zavrti, itd...ali nije napad sve. Iskreno, meni je Nedovic omiljeni igrac, u Zvezdi je evo cetvrta godina. Na pocetku 4 cetvrtine, snimala kamera, iako je grejao klupu, motivisao je ove koje igraju... "ajde jos 10 min, ne postustajte..." ali, uvek to ima nesto ali, vec sam rekao, dok ne popravi rad nogama u defanzivi, nema leba od njega ni u najavi. Ne mora da bude Dijamantidis, ali bar da igra kao Milutin, a ni on nije neki defanzivni ubica. Ne mora da igra on neku spektakularnu odbranu, ali ne sme da dozvoljava da njegovi igraci ostaju sami na sutu. Prosli derbi Gagi nas napuni, u Pioniru Siroki, Fran promasio nekoliko otvorenih suteva. Nedovic moze da bude bitan igrac u Zvezdi, ali prvo neke stvari moraju da se nauce. Vec sam rekao, najboljeg profu u Evropi ima pored sebe, imamo 3 hale za treniranje, pa od jutra do sutra batice, kao i do sad. Jebes talenat, ako nemas radnu etiku. Ne kazem da ne radi, ali decko koji je najveci talenat u ekipi stagnira. Mozda je i to do toga sto ne igra, pa nema veru, samopouzdanje, ali ako hoce da postane dobar-odlican igrac tokom karijere ce morati dosta toga da "proguta", i bolje je da sada prolazi kroz to sa Pesicem sa 20g sa trenerom koji je iskusan, koji je kosarci dao toliko igraca, nego kod nekog debila u inostranstvu koji ce ga donekle i gledati samo kao stranca i investiciju. Mnogo se pise o Nedovicu, ali najmanje o njegovim partijama, ocekivanja su prevelika, pre svega od samih navijaca. Predhodna sezona gde je on bio lider, ne moze da se poredi sa ovom. Nije realno da na nivou kosarke koji zahteva Pesic Nedovic i Cvele igraju po 30 min. Slazem se da im treba prostora i utakmica da bi se dobila sigurnost, ali... Mora da se grize na treninzima, nisu oni jedini igraci, ima ih tu jos, koji Pesicu zele da se nametnu i pokazu da vrede.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od familija Uto 21 Feb 2012 - 0:31

@imperator
Da nisi malo zaboravan?!
http://www.adriaticbasket.com/stats.php?gameid=185&sez=09
Pogledaj ovu statistiku, a onda nadji i pogledaj celu utakmicu i videces da nema NIKAKVE razlike izmedju ove dve utakmice....A ko se jos seca da je ovo bila uzasna utakmiuca, pamte se TROFEJ i kos Kecmana za sva vremena!!!


Poslednji izmenio familija dana Uto 21 Feb 2012 - 0:54, izmenjeno ukupno 1 puta

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Djole Uto 21 Feb 2012 - 0:43

familija ::@imperator
Da nisi malo zaboravan?!
http://www.adriaticbasket.com/stats.php?gameid=185&sez=09
Pogledaj ovu statiustiku, a onda nadji i pogledaj celu utakmicu i videces da nema NIKAKVE razlike izmedju ove dve utakmice....A ko se jos seca da je ovo bila uzasna uuuuutakmiuca, pamte se TROFEJjjjjjjjjjj i kos Kecvmana za sva vremena!!!

Si ti to pijan od ranog jutra? plez1 Very Happy
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš - Page 13 Empty Re: Kup Radivoja Koraća 2011/2012 - Niš

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu