Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

+47
Ray Allen
Sensui
Koleman
XXL
lazarminator
vlada
blagoje
Novica-Ubica
Maja
Psycho
Tazz
Grobi
bigZ
Corleone
markoo
NenadBG
Djole
ZuLuofVozdovac
Manu
2bad4u
bossja
KKP
Dule Kecman
wolfvaga
Markos
Gencha
Zoro
drexler
TheGodfather
Talicni Tom
mlekadzija
Imperator
Marko
Sergej
mikoni
expert
superhik
Everton
Mickey
Geograf
Junglezburn
Tenenac
Zemljoradnik
Macijauskas
Mihael
Nolle
Bodi Bond
51 posters

 :: Arhiva :: Klupske teme

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Macijauskas Pon 17 Jan 2011 - 9:03

Fantastican tekst, odusevljen sam.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Nolle Uto 18 Jan 2011 - 1:20

hahahahahahaha Uvalin hahahahahaha ne mogu sebi da dodjem

text odlican !
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Maja Uto 18 Jan 2011 - 3:04

Задрани прете: Не падне ли Звезда, падат ће главе !!!
18 јан, 2011

Атмосфера пред утакмицу Црвене звезде у Задру доведена је до усијања! Пред овај суботњи меч на Народном тргу у Задру појавили су се претећи графити, највероватније намењени челницима Задра због лошег стања у клубу.

”Не паднe ли Звезда, падат ће главе”, написали су навијачи незадовoљни стањем у којем се налази овај славни клуб.

Задар месецима живи на рубу стечаја, а навијаче боли то што се све одразило на лоше резултате.

Подсећамо, Задар и Звезда се грчевито боре за опстанак, а суботњи меч може и да одлучи о тиму који испада из НЛБ лиге. На табели обе екипе имају по 5 победа и 12 пораза.

pop1 pop1 pop1

Maja
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 37

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Nolle Uto 18 Jan 2011 - 3:47

Клуб у јулу није знао где се налази, стечај, јуниори у екипи, тотална смушеност. После судске одлуке, кренуло се у стварање тима са анонимним тренером, који је окарактерисан као велики ентузијаста, и велики Звездаш, јавности је обећао једну младу, полетну и ратничку Црвену Звезду. На почетку припрема стварно и би тако доведен је Никола Калинић, враћен Ђорђе Мајсторовић, доведени су Дрча, Николић, млади неафирмисани Џамар Јанг.

У припреме се кренуло без икаквог плана, Украјна, Мађарска, Шпанија. Утакмица против Уникахе. Спомињан је и повратак Милана Гуровића. На припремама свака три дана се неки играч повреди, заиста су били јаки тренинзи, на шта ови аматери сем Страхиње Милошевића и Дарка Балабана нико није могао да испрати изгледа. А што је најгоре од свега, на тим припремама нисмо добили ниједну утакмицу. Једна ко ниједна.

У сезону се ушло са младим играчима и повређеним капитеном, са ким је на сваке 2 недеље било ускоро се враћа на паркет. Сезона је отворена катастрофално, са 6 пораза у низу, од тога 2 против Радничког и Задра на домаћем паркету (утакмица са Задром најгора утакмица коју сам гледао икада). После тих 6 пораза, тим се мало консолидовао, видело се да са клинцима не може, па сада 3 странца + Браца играју од 200 минута 140. Нанизали смо неке победе, створила се вештачка еуфорија, која је у утакмици са Нимбурком спуштена. Имамо 5 победа и утакмицу у Вишњику која вероватно одлучује. Али ми у екипи немамо 2-3 играча који ће у тој утакмици преузети одговорност на себе и довести тим до победе, а много јачи Зведини тимови су тамо падали

Александар Цветковић – Једно од најпријатнијих изненађења, дечко од 17 година, који игра као да има 27 година. Дечко који се полако намеће, који добија минуте. На почетку није био толико офанзивно оријентисан, али изгледа да су му ове утакмице заиста улиле самопоузање. Једна од ретких светлих тачака Звезде

Лука Дрча – Осцилације у игри су веома приметне, једноставно ово је за њега прва „озбиљна“ сезона (колико се сезона играња за Звезду може схватити озбиљно). Да поседује капацитет за поседује, и то се види неким луцидним потезима, искакањима из шаблона, асистенцијама, шутевима споља. За њега би било добро да и наредне сезоне игра НЛБ па да се прода, али са Зведом НЛБ сезону он чини ми се неће доживети, а има вишегодишњи уговор, тако да му не гине КЛС следеће сезоне

Немања Недовић – Играч који доживљава праву пљувачину на сваком кораку, једноставно он је заменик капитена, лидер на терену, од њега се са 19 година очекује нешто што он не може. Очигледно је превелики притисак, који он не може да издржи, а у питању је заиста талентован момак, са физикалијама, брзим првим кораком, и одличним осећајем завршетка око коша. Многи га прозивају што блеји на ФБ до касно, што не показује оно што је показивао прошле сезоне, жељу, мотив, хтење, али његова улога је за 6 месеци дошла до тога да је он од 3 плеја иза Вука и Тејлора дошао до тога да буде лидер Звезде где навијачи чак и у оваквом тренутку имају очекивања, која су у овом тренутку за ове момке превелика

Џамар Јанг – Странац ко странац, од њих се очекује највише, једини проблем је у томе што је и он као Дрча дошао са колеџа, где се кошарка дијаметрално разликује од ове у Европи, он је тамо био звезда,најбољи стрелац, а овде је дошао да буде један од, види се та његова жеља да узме лопту, да шутне када хоће,а Увалин колико год се драо нема тај ауторитет. Потенцијал поседује да буде страшан шутер, али он би много боље играо за неки мало јачи тим, тим који има акције, и тим који његово одлично кретање без лопте може да искористи. Али и овакав Јанг који игра вероватно на 60% је један од најбољих наших играча

Борис Бакић – Љубимац навијача, повређен, угојио се, требало би да се врати на паркет после Задра, мада прочитајте горе, то се спомиње сваке 2 недеље. Не верујем да ће он ову сезону успети да одигра, а ово му је можда била и последња шанса да се прода. Има уговор до краја сезоне

Лазар Радосављевић – Заиста не знам шта да кажем, од перспективног играча који обећава, спао је на то да пре утакмицу са Цибоном повраћа од треме. Није лако клинцима који играју. Јер колико год Звезда била у були, ипак постоје очекивања она потајна у сваком тренутку. Ми уместо нашег Кецмана за будућност, добисмо играча који повраћа пред утакмице и боји се, а то је све до самопоуздања које нема, а у ових неколико месеци није ни покшавао да га поврати, заједно са тренером, у виду неке мање роле – минутаже

Вујадин Суботић – вероватно најомражеинији играч у Страхињу „ Ле Брона“ Милошевића у екипи Црвене Звезде, играч који игра од сјаја (Хемофарм) до очаја у 5 или 6 утакмица заредом није постигао двојку. Сада има уговор до краја сезоне, подигао је форму, али ипак, сви ми добро познајемо шта он може да пружи и колико може да да у овом тренутку, чак и једној оваквој Звезди

Страхиња Милошевић – Наша девојка за све, поентер, асистент, плеј, скакач, свугде га има, а не зна ништа. Добро мало га претера са овим не зна ниша, зна нешто, али он није играч какав покушава да буде у Звезди, да буде лидер, главни, да од њега све креће, такви играчи су ретки. А он поготово не може то да буде после 3 године „робије“ код комшија, где се после сваког лошег потеза окретао ка клупи, гледао тренера. Једноставно играо у грчу, а сада се па превише ослободиио, и ради генерално ствари које не треба, али и то је до тренера, јер не уме да исконтролише играча

Страхиња Драгићевић – Заиста не знам, није играо 3 године, а Увалин је њега на почетку сезоне окарактерисао као веома битан шраф у нашој „баскет игри“, ускоро се враћа, па ћемо видети

Рикардо Марш – Очигледно је залутао, није скренуо лево код Албакуркија или како већ, није ни он нешто посебно, али у оваквој Звезди изгледа као Владе Дивац лично, доминира, изгледа самоуверено, поседује леђну технику као Штимац Кикановић и Балабан заједно. Заиста наш најбољи играч. Није ово за њега, јер он није играч који игра 40 минута, за њега је 15 минута пуна капа, једноставно није ни он играч који може да игра на неком високом нивоу, само што у Звезди сваки иоле квалитетан играч искаче.

Сава Лешић – Тек одиграо неколико утакмица, биће он ту и следеће сезоне у КЛС, иста ситуација као са Милошевићем, велики грч има, сада то полако треба, дечко је Звездаш, зна шта и како, има уговор на 3ипо, па ћемо видети

Иван Маринковић – 93 годиште 209 ¾, конституција дечачића, ноге балерине, али потенцијал има, ко прати ЈЈЛ схватиће о чему причам, за њега би било нпр добро да следеће године Звезда игра КЛС и онда са Лешићем да чини тај тандем четворки.

Урош Николић – За кратко време, постаде љубимац симпатизера у Пиониру, борбеност, храброст, мотив, један од ретких који то показује ове сезоне. Имао је пар добрих утакмица, солидан играч, атлетски изгледа доста јако, стабилно, трчи контре, скупља доста скокова, дели блокаде, офанзивно је мало слабији, али да је и ту онолико добар колико и на дефанзивном крају терена, не би он играо у Словенији и Звезди већ 3 године

Ентони Мајлс – Дежменкасти је постао свима симпатичан, као и његова жена и клинци који на полувремену пикају баскет. Он је играч у годинама, који зарађује последње паре, ово му је једноставно одрађивање посла, али такав је по природи вероватно, па је увек спреман на зезање, шалу, итд... Мека рука је његов трејд марк, али нас је та мека рука неколико пута коштала. Да не причам о његовој игри у одбрани

Дарко Балабан – Играч који је требао да буде први центар екипе, играч који је такође дошао из Партизана, али није положио центарску школу Душка Вујошевића са прелазном оценом, а времена је имао, у последњих неколико утакмица је добијао шансе, најбољеа партија са Олимпијом. Такође један од оних који ће остати ако одемо у КЛС

Михајло Увалин – Заиста не знам, колико год он био енергичан, срчан, он исто толико нема ама баш никакве везе са кошарко, схватам ја да има полу професионалце у екипи, али да ти за 6 месеци не можеш да научиш играче да гризу у одбрани, да поставе зону, да знају како да чувају 2 на 2, да у нападу умеју нешто друго сем рогова и блока за Јанга, то већ не могу да схватим. Човек има освојену титулу у Белгији, има неко искуство мајку му, али онда се сетим то је ј***** Белгија. Потписујем да 90% овог форума зна бар дупло више од њега о магичној игри под обручима. А кад се само сетим колико пута се Владо Ђуровић нудио, смучи ми се све

Све у свему, у ових 6 месеци смо преживели велике осцилације, турбулентно би у нашој Звезди као и увек, излаза нема, тонемо у живи песак, штапа нема, навијачи ће поново долазити у мањем броју, ватрени чекају „боље време“, Павловићу се моћ осладила, Жежељ чека лову за другаре из сенке којима нико не зна имена, Ражнатовић има пар играча, на којима ће зарадити за нека нова кола, и тако. А великан које носи име Црвене Звезде тоне све дубље у дубље, срамоти се све више и више, што у Србији, што шире, али док одређени људи узимају паре и уживају, то и није толико битно. Шта брига те људе за традицију, људе који воле Звезду, који желе да је виде на врху, да сија пуним сјајем, да се поносе наша деца што имамо једну јаку и стабилну Звезду, али џаба што ја то овде пишем када ми то нећемо видети још дугооо година, а и тада је велико питање, да ли ће Звезда бити оно што је била. Клуб који је донео кошарку на ове просторе и освајао титуле на „Ролан Гаросу“
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Gost Uto 18 Jan 2011 - 4:26

Nolle odličan tekst. Konačno si i ti sazreo Smile... Nemaš više snage za ispisivanje rostera Smile Jedino se ne slažem za Bracu, jer nema drugog načina da igrač proigra, nego da pokuša da igra. To radi i Braca i u njegovoj igri ima primetnih pomaka. Lepo si rekao da je bio na robiji i sada mora da se vrati međ' slobodne ljude. Nije to lako Smile

Nemanja igra sasvim dobro i ja sam zadovoljan ali sam razočaran time što Uroš Nikolić deli minutažu sa poluamaterom Majlsom, što Balaban nema baš nikakvu ulogu, što Radosavljević koji pokazuje znake života nema minute...
Razočaran sam pre svega odstupanjem od početnog koncepta a o treneru sam toliko pričao da su mi se usta osušila.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Mihael Uto 18 Jan 2011 - 6:40

sharga ::Nolle odličan tekst. Konačno si i ti sazreo Smile... Nemaš više snage za ispisivanje rostera Smile Jedino se ne slažem za Bracu, jer nema drugog načina da igrač proigra, nego da pokuša da igra. To radi i Braca i u njegovoj igri ima primetnih pomaka. Lepo si rekao da je bio na robiji i sada mora da se vrati međ' slobodne ljude. Nije to lako Smile

Nemanja igra sasvim dobro i ja sam zadovoljan ali sam razočaran time što Uroš Nikolić deli minutažu sa poluamaterom Majlsom, što Balaban nema baš nikakvu ulogu, što Radosavljević koji pokazuje znake života nema minute...
Razočaran sam pre svega odstupanjem od početnog koncepta a o treneru sam toliko pričao da su mi se usta osušila.

Promenice se to sledece seozne u KLS ako zvezda ne ostane u NLB ligi, otici ce i Majls i Mars pa ce sigurno minutazu dobiti i Balaban, pa i Radosavljevic...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Koleman Uto 18 Jan 2011 - 12:11

Imam užasno dobar osećaj za Zadar Smile ali isto tako mislim da ćemo nekom silom do kraja ispasti xD
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od mlekadzija Sre 19 Jan 2011 - 8:08

Crvena Zvezda je odlučila da promeni kapitena. Od utakmice sa Zadrom kapiten će biti iskusni centar Uroš Nikolić, koji će ovu ulogu preuzeti od mladog Nemanje Nedovića.



Stručni štab ekipe je izuzetno zadovoljan zalaganje i ponašanje iskusnog Nikolića, pa je odluka da se njemu dodeli kapitenska traka donekle i očekivana.

Uroš Nikolić je odigrao 17 utakmica ove godine u NLB ligi. Prosečno beleži 8.2 poena i 5 skokova.

Uroš Nikolić je odigrao svoju najlošiju utakmicu baš protiv Zadra u prvom meču ove sezone, kada se nije upisao u strelce za devet minuta provedenih na parketu. Verovatno se nada mnogo boljoj partiji u Subotu.

U tim protiv Zadra trebao bi da se vrati Boris Bakić posle dugog odsustva. Bakić se oporavio od povrede kolena koju je zadobio prošle godine u aprilu.
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 19 Jan 2011 - 12:15

Kakav debilan potez da mladom igraču to urade... Osim ako nije imao neke ispade van terena...
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Maja Sre 19 Jan 2011 - 12:18

Slazem se Bodi,bas debilan potez.

Maja
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 37

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Gost Sre 19 Jan 2011 - 12:39

Tekst je debilan jer ne donosi nikakvu informaciju kako zašto i slično...
Uroš Nikolić je definitivno pravo rešenje s obzirom na angažovanost i srčanost. Slažem se da je izuzetno čudno oduzimanje trake tek tako, ali nešto nisam stekao utisak da Nemanja ima kapitenske sklonosti. On jednostavno deluje kao odličan individualac. Tajming je možda i dobar jer je kod Uroša počela lagano da pada sportska tenzija a da raste nervoza zbog cele situacije a verujem, pre svega, zbog nelogične raspodele minutaže izmedju njega i poluamatera Majlsa.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od markoo Sre 19 Jan 2011 - 20:27

Iskreno,nisam cuo da to iko radi u sred sezone....
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Nolle Čet 20 Jan 2011 - 4:45

ni ja ali Nedovic polako posustaje... mora malo da se trgne, ne radi valjano uopste, posle Nimburka su malo pali, ipak su to sve neiskusni igraci

Sharga - Myles je igrao na ozbiljnom koledzu, Evropski igrac sa kolikim tolikim iskustvom, govoriti da je amater... To sto odradjuje ugovor, jbg. Da nema njegove zene, mi ne bi imali atmosferu u Pioniru Very Happy
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Nolle Čet 20 Jan 2011 - 5:32

У суботу нас очекује рат, борба, утакмица сезоне, на овој утакмици играчи морају да пропишају мајчино млеко, да крви буде до колена ако треба. На муци се познају јунаци и ово како знамо и умемо, ако желимо да опстанемо морамо-требамо да добијемо. Ако већ нисмо могли да против Игокее и Нимбурка на нашем терену изборимо предпоследње место у НЛБ. Онда ћемо то морати да тражимо на најтежем гостовању у лиги. Друге нама нема. Они такође имају велики притисак, од навијача. Пустиће 99% бесплатан улаз, тако да је могућа пуна хала и њихови ватрени на њима у мало већем броју него обично, са познатим репертоаром песмица.

Нама се враћа капитен. Изгледа на свој захтев жели да буде у 12 у Вишњику, и што је најбитније ЖЕЛИ ДА ИГРА. На тренинзима ове недеље је доста добар, подигао је морал мало екипи, његовом самом појавом на терену. Тако да ћемо добити дефанзивну чврстину са њим споља. Није фит за пуну минутажу, али изгледа да може да одради 10-15 минута у пуном интезитету.

У овај меч момармо да изађемо максимално спремни, форусирани, напаљени. Макар за те ствари код Увалина не морам да доживљавам у неким битним утакмицама ове сезоне, иако су постојали изузетци.

Споља са Бакићевих 10-15 минута, добијамо једну доста добру ротацију и са Цвелетом и Дрчом, дефанзивни трио који може да парира Цару и Мејсону (Владовић се повредио), ја се надам да нас Цар неће напунити као у Пиониру. На Задране може да утиче велики притисак са трибина, и зато је битно да прву четвртину одрадимо ратнички и бескомпромисно, да бар једну утакмицу у сезони стиснемо зубе од самог старта, и одиграмо 40 минута у колико толико добром ритму. Ово је утакмица где се види коме титрају јајца,а ко има оно доле да преузме ствари у своје руке и доведе тим до победе (у Београду је то био Цар,али те две утакмице су тотално различите)

Такође надам се да је Увалин схватио, да минутажа Мајсла и Ника треба да буде обрнута. Николић је довољно поркетљив да чува Брауна, тако да нема потребе да гледамо окршај црнаца Браун – Мајлс у шутевима за три поена. Лешић се надам се пробудио мало, очигледно су му фалиле утакмице, неко треба бар 10-12 минута да одмара Марша, човек темпо више не може да издржи, иако играмо 4 утакмиц месечно, ово на свака три дана му баш није пријало. Нема Задар толико опасне играче доле па да он мора да игра 40 минута.

Ово је Недовићева шанса, сада може да покаже свој пун потенцијал, повратком Бакића он поред себе има 3 боља дефанзивна бека од себе (Цветковић, Дрча, Бакић) и сада колико толико може да одигра растерећено, да се не залеће, колико ће он то искоритисти, видећемо. Такође мислим да је редукација Јангових минута под обавезно, повратком Баке се вероватно смањује та минутажа, са 35 на 25 минута, али било би лепо када би нпр у једном тренутку Звезда играла са петорком Цветковић – Дрча – Бакић – Милошевић – Николић, једна покретљива дефанзивна петорка са играчима који могу да погоде за 3 поена без проблема (чак и Николић)

Бакића не треба много притискати одмах на почетку, али он је нама Звездашима љубимац, човек који оставља 101% и никога не оставља равнодушним када га гледа, 10-15 минута за почетак је сасвим довољно, да мало притисне Цара и одигра квалитетну одбрану, ону његову препознатљиву

Среће ће нам требати много за 2 дана, одавно нас онај горе није погледао у резултатском смислу, да ли ће се то све вратити у суботу, не знам, али ја као Звездаш по определењу. МОРАМ ДА ВЕРУЈЕМ !!!

П.С у Задар највероватније не путује Радосављевић

Недовић, Дрча, Цветковић, Јанг, Бакић, Милошевић, Суботић, Марш, Лешић, Николић, Мајлс, Балабан
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Ray Allen Čet 20 Jan 2011 - 8:28

Nedovic je ove sezone igrao toplo hladno. Imao je izuzetnih partija ( kao recimo protiv Radnickog), a imao je i losijih partija. Oscilacije u igri mladog igraca su normalna stvar. I dalje stojim pri misljenju da je Nemanja nas najperspektivniji igrac. Protiv Buducnosti i Igokee lose je odigrao veci tok meca, ali je u zavrsnici briljirao. Dakle, nije neko koga ce dva ili tri losa poteza obeshrabriti. Oduzimanje kapitenske trake ne bih komentarisao. Najveci problem u Nedovicevoj igri je nedostatak osecaja za organizaciju igre.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Gost Čet 20 Jan 2011 - 9:39

Majls u ovom trenutku nije ozbiljan igrač. Mogao bi solidno KLS da igra.
After two months, Vujadin Subotic left Crvena Zvezda with his contract which expired after the last game.
Subotic started the season with OKK Beograd and then moved to the Serbian powerhouse with a short term contract.
Subotic was averaging 3.6ppg in Adriatic League.
Ode Vuja

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od markoo Čet 20 Jan 2011 - 10:47

Mislim da ce Zadar da pokida Zvezdu u subotu...Oni su uvek extra napaljeni kada igraju protiv Srpskih timova...posebno im daje snagu vaznost utakmice.Mislim da Zvezdini momci ne mogu psihicki da izdrze pritisak i da ce se slomiti pre nego sto pocne utakmica....
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Koleman Čet 20 Jan 2011 - 11:03

Besplatan ulaz u Zadru. Biće ludnica, ponavljam, a oslanjam se na preveliki pritisak na Zadrane kao i eksploziju nekih igrača.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od 2bad4u Čet 20 Jan 2011 - 23:08

Sastaju se dve ekipe sličnih (ne)kvaliteta. Identičan broj bodova, slična finansijska situacija, na strani Zvezde istorijat kluba, mada ni Zadar nije ništa manje bolji ili lošiji ni u tom segmentu.
Ma koliko opterećenje bilo na strani Zadra, imperativom pobede, ni Zvezda nije amnestirana tog osećaja, jer je ovo možda i najbitnija utakmica ovih ekipa. Ako pritisak publike bude bio na Zadru da pobedi, duplo veći će biti na Zvazdi da izgubi, tako da realno sagledavajući situaciju, mislim da je Zadar u znatnoj prednosti i da je ozbiljan favorit u predtojećoj utakmici.

Iskreno se nadam da grešim, i da će Zvezda iznaći snage da pobedi!
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od superhik Čet 20 Jan 2011 - 23:50

Zvezda je umela da pobedi hrvatske timove na strani i kada je kvalitetom kaskala za njima. Ali pobeda nad Zadrom u ovom trenutku bi meni predstavljala fantastican podvig i preveliko iznenadjenje. Nisam optimista i ne verujem da ovaj trener i ovi igraci mogu do pobede.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Talicni Tom Pet 21 Jan 2011 - 23:30

Kulminacija je sezone za oba tima u jednoj utakmici i nikakvi izgovori o problemima finansijske, igračke, organizacione, ove illi one prirode ne mogu biti izgovor. Ne kuburi se sa problemima cijelu sezonu da bi se danas rekloo da se ne može. Oni koji su mislili da odustanu, valjda su do sad otišli, napustili brod kako kod jednih tako i kod drugih. Zato očekujem da se obje ekipe bore muški i hrabro.
Kada je riječ o Zvezdi, strategija je jasna. Igrači moraju vjerovati u sebe i jedni u druge, u svoju igru, kako u napadu tako i odbrani. Zvezda ima šansu samo ako ima šut, spoljnu igru, koja onda omogućuje i unutrašnju, koja je dolaskom Marša postala stabilniji dio naše igre. Mi, ma koliko suludo to zvučalo, moramo vjerovati u Janga i njegov šut, u Majlsa i njegovu trojku, u Nedovića i njegove prodore, konstantu Marša i Strahinje. Potonji mora da bude stub naše odbrane uz nekoga iz bekovske linije koji mora da udavi Cara. Da li je to Drča, Subotić ili Baka, ili svi zajedno ne znam neka se pogledau u oči i neka kažu jedni drugima da svi moraju da iznesu teret obaveze da urade što je do njih. Sve ovo mora da uspije ako želimo pobjedu. Mi drugu strategiju ne možemo imati, jer nemamo dovoljan kvalitet. Ako pobijedimo, znači da smo korak bliže prema luci spasa i samo to, ako izgubimo znači da više nismo ni zaslužili i da plaćamo konačni račun greškama od Zmage na ovamo.
Ne znam šta je moguće, ja ću da vjerujem, jer Zvezdu volim, drugačije ne mogu i ne smijem, nadam se da tako misle i drugi navijači i sami igrači.
Znam da je teško, adrenalin mi već pomalo radi, svo ovo čini ovaj dan većim i značajnijim u mom (našem) životu. Pa da ga ako Bog da preživimo sa uspjehom.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Nolle Pet 21 Jan 2011 - 23:41

Мени је данас адреналин на врхунцу, шта смо ми Звездаши доживели да преживљавамо, ово не желим никоме, а није нам први пут, јебем ли га то је онај Звездашки инат који нико на свету нема, оно шмекерство које нас краси

Терет је огроман на леђима, играју неискусни играчи, осетиће се притисак од самог почетка.

Овде се неће умирати у лепоти, овде ће бити у питању ко ће на крају утакмице последњи стајати на паркету и највероватније донети опстанак својој екипи

Ова утакмица доста може на психолошком плану да утиче на играче, све зависи од њих, и највише од њихове психолошке стабилности, да ли ће успети да се исконтролишу, или ће у пуној хали поклекнути. Највише због тога је и Бакић, на своју иницијативу отишао у Задар ! Од Марша и Милошевића очекујем највише, а од Бакића не толико играчки колико мотивационо да дигне екипу, он много значи екипи, поготово овим клинцима који су ту


СВЕ ШТО САД ХОЋЕМО ЈЕ... Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od fizicar Pet 21 Jan 2011 - 23:59

Nolle ::


СВЕ ШТО САД ХОЋЕМО ЈЕ... Smile

Titula...? Very Happy
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Nolle Sub 22 Jan 2011 - 0:06

Понављам, АДРЕНАЛИН на ВРХУНЦУ, боље данас да прескочимо Very Happy
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od fizicar Sub 22 Jan 2011 - 0:16

Salim se naravno. Malo ti vracam jer i ti nekad znas da... Smile Zelim srecu zvezdi danas. Nadam se da ce da dobije Zadar trojkom u poslednjoj sekundi cisto da se vise jede Very Happy
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo - Page 39 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Arhiva :: Klupske teme

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu