Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije

+45
bigZ
Ninča
Samoborska84
sexdrogabodiroga
Kure
mlekadzija
Gale
Geograf
Sensui
familija
Imperator
Sepultura
nikola tesla
Dule Kecman
Mihael
Anti-RTS
markoo
2bad4u
Talicni Tom
wolfvaga
serbianhoops
Koleman
Fiti
Gencha
bookmaker
Junglezburn
Zemljoradnik
Macijauskas
Zolja
Naissus
expert
superhik
Novica-Ubica
ZuLuofVozdovac
Bodi Bond
Sergej
NenadBG
Djole
Everton
Nolle
drexler
dane
NikolaKG93
slobokv83
Tazz
49 posters

Strana 1 od 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Tazz Ned 26 Avg 2012 - 23:58

More, kad je zakucao preko onog našeg jadnička..... morao sam oči da preklopim Very Happy Very Happy
Tazz
Tazz
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 22.10.2010
Lokacija : Нови Сад

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od slobokv83 Pon 27 Avg 2012 - 0:18

expert ::Koliko se secam ovaj Domovic je dva puta isao u Alkatraz, na King of the Rock turnir, on je bio pobednik iz nase zemlje.

jeste to je taj Domović, zato i kažem.

ne znam da l je neki put prošao prvo kolo u Alkatrazu, tamo ih im 64, znam da je jedne godine ispao od pobednika turnira mislim u prvom kolu.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od NikolaKG93 Pon 27 Avg 2012 - 1:01

Kakve su ovo informacije iz naših medija odmah da će basket 3na3 biti na OI u Riu 2016? Meni se čini da to baš i nije najtačnije.
NikolaKG93
NikolaKG93
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 08.03.2012
Godina : 31
Lokacija : Kragujevac

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od dane Uto 28 Avg 2012 - 7:32

Neverovatno koliko promašenih otvorenih šuteva.
Savanovic je razočaranje kvalifikacija, od onog promasenog šuta protiv Francuske on nije isti igrač. Ajmo momci trgnite se !
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od drexler Uto 28 Avg 2012 - 7:43

jedno od najgorih odbrambenih poluvremena reprezentacije zadnjih par godina. KATASTROFA
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od dane Uto 28 Avg 2012 - 7:51

Tuga jebote, naši igrači kao da su operisani od odbrane.
Jbt nedostaju mi Kosta, Marković i Paun Reprezentacija Srbije 342805
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Nolle Uto 28 Avg 2012 - 7:55

Meni je ovo mučno da gledam.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Everton Uto 28 Avg 2012 - 8:39

gotovo je sa pracenjem raprezentacije, polomicu ruku na kraju, kako igraju ne bi me cudilo da se ne plasiraju u sloveniju
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Djole Uto 28 Avg 2012 - 8:41

Mnogo sam razocaran... imam utisak da nam je kosarka propala... nikad se vise necu nadati nekoj medalji, a kamo li osvojenom prvenstvu... bicu srecan kada nam reprezentacija dogura do 1/4 finala... to je nas vrh...

Tepic, Rasic, Paunic i sadasnji Keselj nisu za reprezentaciju... ovoj reprezentaciji fali Lucic vise nego ista...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od NenadBG Uto 28 Avg 2012 - 8:42

ja koliko vidim vreme je dudi da ide...nek zavrsi kvalifikacije i valjda ep ako se tamo plasiramo uz ovakvu igru(a ipak verovatno hocemo,jer je i prosireno ep) i da mu se zahvalimo za sve ucinjeno i da ide dalje...

ne kazem da je prevazidjen trener,da nema pojma i sl, i dalje je vrhunski trener,jedan od najboljih, ali ocigledno iz nekih razloga vise ne konstrolise situaciju na pravi nacin,mi iz takmicenja u takmicenje sve gore i gore igramo.i ovo vise nema smisla...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od drexler Uto 28 Avg 2012 - 8:54

slažem se sa ovim drugim dijelom, mislim da je Duda pogubio konce ove ekipe. Ne zbog svog košarkaškog (ne)znanja već zbog činjenice da je sam sebe uveo u ovu situaciju.

Vječito pleše sa nekim nekošarkaškim stvarima, laži ili istine oko Rakoča, Micova i Miličića, sada oko Novice, Raduljice i Rakovića, pretjerano povjerenje nekim prosječnim igračima...

Jednostavno, zacrtao je neku svoju priču, ali jako teško "pleše" sa njom.

Nažalost, ja ne vidim kako će se nešto promjeniti i da dođe bilo koji drugi trener. Srbiji fale kvalitetni igrači, a nažalost, nema ih na putu. Duletu i Čoviću su očito važnije druge stvari nego da razigravaju svoje mlade igrače, a mladih igrača u drugim klubovima nema.

Spasa nam nema, ali propasti nećemo nope
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Sergej Uto 28 Avg 2012 - 9:07

Bas smo losi. Totalno neorganizovano. Bojim se da cemo izivsiti i za 2.mesto.Ovako vise ne moze. Bez borbenosti , odbrana nula.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Bodi Bond Uto 28 Avg 2012 - 9:17

Na svu ovu muku uzmem krem bananicu kad ono promenili pakovanje. Propadamo velikom brzinom!
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 28 Avg 2012 - 9:38

Терао бих и ја Дуду, али знајући да тог посла нико неће да се прихвати , видим неког од дежурних демагога (Славнић, Ђорђевић) на овом месту и смркне ми се. Нека гура до европског па ћемо да видимо шта ћемо после.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Novica-Ubica Uto 28 Avg 2012 - 10:25

a mi prosle godine pizdimo na fibu i na talijane sto prosirise broj ucesnika EP.. da nije tako, mi bi vec bili otpisani.. Reprezentacija Srbije 342805
Novica-Ubica
Novica-Ubica
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Sre 29 Avg 2012 - 19:16

Večeras u Nišu seniorska reprezentacija Srbije nakon 11 godina. Poslednji put su igrali protiv Švedske u prijateljskom meču u sklopu naših priprema za EP u Turskoj. Naravno, karata nema, ovoga puta zaslugom KSS, mada ljude uglavnom nije ni briga ko je kriv. Podela besplatnih ulaznica je u 12 časova na biletarnici hale Čair, ali niko ne zna koliko karata se deli!!!

Pres konferencije pred utakmicu nije bilo, izgleda da je to praksa samo u Beogradu, ovde nije bitno.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od expert Sre 29 Avg 2012 - 23:28

http://www.zurnal.rs/2012/08/30/slavnic-ovo-je-sramota/index.html


Славнић: Ово је срамота
30 авг, 2012

Лоше игре репрезентације у квалификацијама за Европско првенство тешко падају првом селектору Србије Зорану Славнићу. Управо, популарни Мока одлично познаје могућности неколицине ових играча (Теодосић, Тепић, Рашић, Ерцег) који су под његовим руководством и дебитовали за национални тим.

Пораз од Израела на Европском првенству у Шпанији 2007. године је био кобан за Славнића. Пре тога Србија је поражена од Русије која је постала шампион Европе и Грчке која је била четврта на том шампионату. Легендарни плејмејкер је после пораза од Израелаца смењен са функције селектора.

– Срамота. Шта друго да кажем. На моју велику жалост и тугу могу да кажем да играчи које сам селектирао и позвао први пут у репрезентацију за минулих пет године не само да нису напредовали, већ да су назадовали. Фрапантно је да за минулих пет година нису напредовали ни за јоту и да нису постали окосница тима што се од њих са правом очекивало – почиње разговор Зоран Славнић, који никако не може да верује да је Србија у пет квалификационих мечева већ доживела два пораза.

Највеће разочарање за већину љубитеља кошарке представљају игре Милоша Теодосића. Управо на његовој позицији Зоран Славнић је годинама предводио репрезентацију СФРЈ и Црвену звезду.

– Не могу да не кажем да сам страшно разочаран Теодосићевом игром и понашањем. У његовој игри се уопште не види било каква одговорност како због властите лоше игре, али ни према саиграчима јер због тога трпи цели тим. Гарантујем да је он најкреативнији играч који се у последњој деценији појавио на нашим просторима и да је уз Почека најталентованији играч којег је Ваљево дало.

Застаје за тренутак Славнић, па наставља:

- Просто је фрапантно како му селектор за пет година није успео да објасни која је улога и какво мора да буде понашање плејмејкера у тиму. Питам се да ли је могуће да је цела нација видела да смо већ десету утакмицу изгубили у којој је он директни кривац за пораз. Не могу да верујем да му једна „тројка” преко Гарбахосе даје толики кредит да се тако неодговорно понаша и доводи свој тим у изгубљену позицију. У минулих пет година његов допринос у репрезентацији није ни близу адекватан имиџу најбољег плејмејкера у Европи. Тако се на жалост не постаје врхунски плејмејкер, а још је чудније да нико није радио на томе да му објасни његову улогу у тиму – као увек конкретан и јасан је Славнић.
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Everton Sre 29 Avg 2012 - 23:37

Moka islandjanin Reprezentacija Srbije 342805
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Sre 29 Avg 2012 - 23:45

Slanićeve reči imaju veliku težinu, verujem da je Duda pocrveneo, a Teo neće moći da spava.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Naissus Čet 30 Avg 2012 - 4:01

Ista prica svaki put...Zanimljiva mi je izjava generalnog sekretara rksis da ce ostatak karata biti podeljeno onima kojima je kosarka u srcu. Reprezentacija Srbije 342805
http://www.juznevesti.com/Sport/Nevidjena-guzva-za-karte-za-kosarku.sr.html
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Čet 30 Avg 2012 - 4:05

Naissus ::Ista prica svaki put...Zanimljiva mi je izjava generalnog sekretara rksis da ce ostatak karata biti podeljeno onima kojima je kosarka u srcu. Reprezentacija Srbije 342805
http://www.juznevesti.com/Sport/Nevidjena-guzva-za-karte-za-kosarku.sr.html

Za razliku od prošlog puta sada je zaista bilo karata na biletarnici. Jutros su umesto planiranih 1000 dodali još 400 preko te cifre, ali očigledno je to premalo za interesovanje koje vlada u Nišu.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Naissus Čet 30 Avg 2012 - 4:10

Razlog vise da dodju ponovo uskoro Smile
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od NenadBG Čet 30 Avg 2012 - 4:10

superhik ::Slanićeve reči imaju veliku težinu, verujem da je Duda pocrveneo, a Teo neće moći da spava.
naravno niti ce duda pocrveneti,niti ce teu biti problem da zaspi,a opet sve sto je rekao moka je istina...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Čet 30 Avg 2012 - 4:14

NenadBG ::
superhik ::Slanićeve reči imaju veliku težinu, verujem da je Duda pocrveneo, a Teo neće moći da spava.
naravno niti ce duda pocrveneti,niti ce teu biti problem da zaspi,a opet sve sto je rekao moka je istina...

slažem se, ali mislim da je njemu pametnije da se ne oglašava u medijima. Zašto on prvi mora da kritikuje, verovatno ga i novinari ispituju baš iz tog razloga ad iritira ovakve kao što sam ja besan
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od slobokv83 Čet 30 Avg 2012 - 4:18

Mislim da su ga zvali na telefon da ga pitaju. Klasicna fora, kada ne ide reprezentaciji oni odmah izbace u novine dezurne pljuvace.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu