Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Košarkaška liga Srbije 2010/2011

+35
familija
NenadBG
Mihael
dane
XXL
Sergej
Talicni Tom
ZuLuofVozdovac
lazarminator
Dule Kecman
bigZ
Џонтра
fizicar
Nolle
Koleman
Gencha
Manu
Junglezburn
mlekadzija
Imperator
Naissus
2bad4u
Markos
Djole
KKP
Everton
Marko
Macijauskas
Bodi Bond
Zoro
Ray Allen
superhik
expert
drexler
Zemljoradnik
39 posters

Strana 22 od 22 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2010/2011 - Page 22 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Počalji od Zemljoradnik Čet 26 Maj 2011 - 23:53

superhik ::Lukajićevom timu nešto ozbiljno fali (verovatno isto što i Mutinom polse nekoliko ispuštenih pobeda) a ne znam da objasnim šta je to.
Reče Struja negde na polovini sezone da "nikada nije trenirao grupu boljih ljudskih karaktera niti lošijih sportskih karaktera". Mada mislim da to njega ne opravdava. A ni Mutu, on je bar oduvek poznat po tome što ume da motiviše igrače. Imam utisak da se našim igračima čim pređu u seniore ubija svaki sportski motiv.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2010/2011 - Page 22 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Počalji od drexler Pet 27 Maj 2011 - 1:05

Bravo za Superhika, poseban respect za omaž Mutinom međunožju rofl
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2010/2011 - Page 22 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Počalji od Naissus Pet 27 Maj 2011 - 3:18

Pohvale za izvestaj!
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2010/2011 - Page 22 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Počalji od Bodi Bond Pet 27 Maj 2011 - 5:01

superhik, fenomenalno, kao i obično. clapping

Pogledao sam sada KZN i oni Kragujevački novinari treba da se stide. Svojim pitanjima/tvrdnjama samo podižu tenziju. Da ne ulazim sada u to koliko su te tvrdnje bile neprofesionalne i netačne.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2010/2011 - Page 22 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Počalji od superhik Pet 27 Maj 2011 - 5:30

Zemljoradnik ::
superhik ::Lukajićevom timu nešto ozbiljno fali (verovatno isto što i Mutinom polse nekoliko ispuštenih pobeda) a ne znam da objasnim šta je to.
Reče Struja negde na polovini sezone da "nikada nije trenirao grupu boljih ljudskih karaktera niti lošijih sportskih karaktera". Mada mislim da to njega ne opravdava. A ni Mutu, on je bar oduvek poznat po tome što ume da motiviše igrače. Imam utisak da se našim igračima čim pređu u seniore ubija svaki sportski motiv.

I meni vrlo često tako deluje. Razmišljao sam i šta je razlog tome. Uvek nekako dođem do finansijskog momenta. Ne postoje dugogodišnji ugovori sa igračima, nema nikakvih garancija od strane klubova. Igrači to dobro osećaju, znaju da im je svaki klub u Srbiji samo prolazna stanica, niko nema volju da se zadrži duže u nekoj sredini. Partizanova dominacija i unapred upisane titule nikako ne doprinose sportskim motivima ostalih. Igrač kao jedinka želi da izvuče maksimum iz kluba u kome se trenutno nalazi i da pobegne što dalje, da se unosnije proda. Sportski motivi se javljaju tek kasnije kad ostvare materijalnu sigurnost, a to se redovno dešava van Srbije u nekim zrelijim godinama. Trenutno svaki mladi igrač u Srbiji sanja o boljem angažmanu, ne verujem da postoji ijedan koji bi želeo i sledeće sezone da igra u istom klubu. Setio sam se, Filip Čović verovatno, što je i razumljivo.


@bodi
Jesu nezgodni kragujevčani, malo tamo ima pravih novinara koji se pojavljuju na konferencijama (ali ih ipak ima). Većinom su to žestoko navijački obojeni momci. Ipak, opravdao bih onog momka koji je postavio prvo pitanje Struji a ovaj ga okarakterisao kao pokušaj provokacije. Pitanje je bilo isključivo vezano za par loše organizovanih napada Hemofarma na kraju, pogotovo za situaciju u kojoj nakon TO loptu bacaju u aut. Skoro sam siguran da nije bilo zlonamerno (iz dosadašnjeg iskustva). Struja je reagovao kako je reagovao, imam i za njega opravdanje, stvarno je bio i psihički i fizički istrošen do maksimuma. Varnice su se osećale sa svih strana i on je reagovao kao kapisla.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2010/2011 - Page 22 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Počalji od Bodi Bond Pet 27 Maj 2011 - 5:40

Nisam mislio na pitanja za Struju, već za Mutu.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2010/2011 - Page 22 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Počalji od superhik Pet 27 Maj 2011 - 5:45

Bodi Bond ::Nisam mislio na pitanja za Struju, već za Mutu.

Smile
Deo sa Mutom je bio smešan, u fazonu "ej Muto on ti rekao da si takav i takav"
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2010/2011 - Page 22 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Počalji od air slavkan Sub 4 Jun 2011 - 8:33

Интервју са Милованом Савићем, мени је било занимљиво да га читам:

http://www.stat.co.rs/kls/vest.php?id=411
air slavkan
air slavkan
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Košarkaška liga Srbije 2010/2011 - Page 22 Empty Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 22 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu