Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

+36
bigZ
Alexandar_81
2bad4u
Tazz
lakovic.
Geograf
sexdrogabodiroga
Gencha
KKP
mlekadzija
Talicni Tom
ZuLuofVozdovac
Junglezburn
vlada
Ray Allen
Macijauskas
Zolja
TheGodfather
Marija
drexler
Hyperactive
expert
superhik
wolfvaga
Dule Kecman
Grobi
markoo
Zoro
Zemljoradnik
Sergej
Everton
Nolle
Mihael
Markos
Imperator
Bodi Bond
40 posters

 :: Arhiva :: Klupske teme

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Gost Pon 4 Okt 2010 - 8:53

Ja jedva cekam subotu,nadam se da cu pronaci vremena da odem na utakmicu,uzeleo sam se pionira samo tako.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od wolfvaga Pon 4 Okt 2010 - 11:53

Manje-vise se sazem sa ocenama da je Partizanu (uprkos mojim zeljama) potrebniji plej nego cetvorka. Pre svega zbog vrlo povoljnog utiska koji je ostavio Lesic i nametnuo se da barem dobije sansu. Drugo, ako bas bude skripalo, cetbvorka se uvek moze dovesti. Amerikanci su uvek suficitarni na dve pozicije i majstori su za pravljenje igraca u tom domenu: 1 (dobra skola, pre svega u tehnickom domenu) i 4 (zbog fizickih karakteristika crnih igraca, koji djipaju kao nezdravi, a ne mogu svi da budu preko 210 cm i uglavnom nisu prirodno "masivni" da se tako izrazim), Srecom, to izgleda znaju i nasi i tako i koncipiraju tim. Dakle: keca pod hitno. Ostalo vec izgleda dobro. Ove sezone smo nesto ranije usli u dobar ritam i to bi moglo da bude presudno a TOP16 (kojim sam savrseno zadovoljan kao rezultatom za ovu sezonu).

P.S. Sacekajte da sezona malo odmakne, pa onda udrite po Djekicu i Mitrovicu. Pripremni je period, a oni su jos uvek mladi (znaci da igraci ne osecaju jos uvek telo kao svoje i da razlicite individue razlicito reaguju na takvo stanje, pored toga, mladost ide uz nekonstantnost, izuzeci samo potvrdjuju ovo pravilo).
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Everton Pon 4 Okt 2010 - 23:11

Zemljoradnik ::
Nolle ::Pope tuzi Partizan xaxaxa, ne mogu da verujem da nije zastitio ugovor, da mu je Zalizani menadjer to se ne bi desilo Smile
Pa takav ugovor su mu ponudili, nije mogao da bira...

Inače, par utisaka sa Kupa Kremlja (koliko mi je loš strim dozvolio da vidim): Lešić me pozitivno iznenadio, igra hrabro, napada koš, pogađa i smršao je Very Happy ; Lučić odličan, hrabar, sjajno trči kontre, Milosavljević i Klobučar sasvim solidni, Katić odličan, Džavai je još malo pogubljen, ali biće on veliko pojačanje kad se navikne na evropski stil igre. Od starosedelaca: Božić ne može vola da ubode, ali bolje sad nego kad počne sezona, Đekića nisam uopšte video, Mitrovića jedva, Veseli još nije uhvatio formu, Kecman standardan, kakav i treba da bude.

Definitivno nedostaje plej, a što se četvorke tiče, možda bi bilo interesantno gurati ove klince i uštedeti pare. Šteta bi bilo da bilo ko od ovih igrača ispadne iz 12 (osim Bešovića).
i moje misljenje ide u ovom pravcu, ja bi na primer drzao tu cetvorku dok god igramo EL, cim ispadnemo najbolje da je otpustimo , i damo vecu slobodu Lesicu i Djekicu, jer za nasu ligu i NLB i ovo je dovoljno, pogotovu ako i Macvan ode iz Vrsca.
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Gost Uto 5 Okt 2010 - 1:43

Problem kod Djekica je da izgleda nezainteresovano i malodusno.Decko lici na kostura u pojednim situacijama,mora da nabaci masu kako zna i ume,inace ce ostati samo suter,a sa tim nema sta da trazi u evroligi.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Markos Uto 5 Okt 2010 - 1:50

Do pocetka prvog kola Euroleague dolazi i plej i cetvorka,vise cu znati sutrra uvece.pozz
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Mihael Uto 5 Okt 2010 - 3:28

Everton ::
i moje misljenje ide u ovom pravcu, ja bi na primer drzao tu cetvorku dok god igramo EL, cim ispadnemo najbolje da je otpustimo , i damo vecu slobodu Lesicu i Djekicu, jer za nasu ligu i NLB i ovo je dovoljno, pogotovu ako i Macvan ode iz Vrsca.

U potpunosti se slazem sa tobom i sa onim sto je Zemljoradnik napisao ( nisam hteo da i njega citiram da ne bude prevelika poruka ).

Mislim da bi u drugom delu sezone sansu trebali dobiti i Lesic i Djekic, kao i Lucic koji je cak u Rusiji igrao na poziciji 4 jer Djekic nije igrao i po meni igrao jako dobro... Mislim da su on i Djekic priblizne kilaze, s tim sto je Lucic malo nizi...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Zemljoradnik Uto 5 Okt 2010 - 6:35

partizannnnn ::Problem kod Djekica je da izgleda nezainteresovano i malodusno.Decko lici na kostura u pojednim situacijama,mora da nabaci masu kako zna i ume,inace ce ostati samo suter,a sa tim nema sta da trazi u evroligi.
Mislim da je još rano za nabacivanje mase. U njegovim godinama to može biti opasno. Drugo je kad je neko prirodno snažan, kao Mačvan... On mora da nastavi da se trudi, da se bori kao prošle godine i da koristi mozak što više.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Gost Uto 5 Okt 2010 - 7:18

Zemljoradnik ::
partizannnnn ::Problem kod Djekica je da izgleda nezainteresovano i malodusno.Decko lici na kostura u pojednim situacijama,mora da nabaci masu kako zna i ume,inace ce ostati samo suter,a sa tim nema sta da trazi u evroligi.
Mislim da je još rano za nabacivanje mase. U njegovim godinama to može biti opasno. Drugo je kad je neko prirodno snažan, kao Mačvan... On mora da nastavi da se trudi, da se bori kao prošle godine i da koristi mozak što više.

Ne bi se slozio da je rano.Cak je Todoric izjavio za Besovica koji je mladji od Djekica kako skoro uopste nece igrati utakmice naredna 4 meseca kako bi radio na telu i masi...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Grobi Uto 5 Okt 2010 - 12:28

Ја се слажем са Земљорадником,још је рано за масу,има времена... Већ смо имали ову расправу на кошарка.рс и Боди је дао одличан пример раног набацивања масе(Надал и његова колена). Мада најбоље је да ми неразбијамо главу већ да сачекамо доктора да нам то са стручне стране објасни.

Што се тиче 4. нисам паметан(то знате Very Happy ). Евидентно је да је тандем Лешић-Ђекић танак за Евролигу,али опет довођењем странца на позицију 4,један од њих двојице губи минуте. Лешић је свакако својим играма заслужио шансу,а опет Ђекић је велики таленат и неби било добро да не игра. Можда је најбоља опција ово што је Евертон рекао,али опет који играч ће то да прихвати?!
Grobi
Grobi
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Imperator Uto 5 Okt 2010 - 19:44

Mislim da nije rano ni za tehniku ni za masu. To se pogotovu odnosi na centre jer oni provedu bar trećinu tekme u guranju i mlaćenju pod košem što u odbrani što u napadu. Ako neko želi da bude igrač mora da radi na oba elementa, a ne da sa 20-21 provali da je koska i da tad nabacuje kilažu.

Ta floskula koja je vladala i kada sam ja bio klinac da "masa ubija kolena" jeste tačna ako ideš u teretanu kao diletant. Medjutim ista fraza gubi na smislu jer svi znamo da taj isti Bešović radi pod nadzorom kako trenera tako i svog kondicionog trenera (koji je valjda neku školu izučio) i koji zna na koji način može ravnomerno da radi na jačanje čitavog tela na pravi način. Pa neće majku mu da mu napucaju ruke i torzo, a noge ništa...niti će da mu rokaju steroide pa će da dobije 10 kila za dva meseca.
Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od superhik Uto 5 Okt 2010 - 22:12

Ne bih sad da nagađam nego pišem na osnovu prethodnih sezona i pripremnog perioda. U pripremnim utakmicama uvek je par igrača dobijalo veću minutažu a radilo se o igračima za koje uprava vaga da li da ih ostavi u timu, šalje na kaljenje ili pusti. Lešić je 88 godište, ovo mu je poslednji voz za Partizan i mislim da je svojim igrama u pripremama ubedio upravu da zaslužuje mesto. Lučić je 89-o, slična situacija. Lučić je prošle godine igrao odlično i na NBA turneji pa se nije našao među 12. Đekić i Mitrović već imaju jednu jako uspešnu sezonu iza sebe (a mlađi su, po meni i talentovaniji, od pomenute dvojice) u kojoj su iskoristili svaki minut, ne verujem da su protraćili leto i tako brzo izgubili poverenje struke.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od expert Uto 5 Okt 2010 - 23:12

Mislim da je posteno sto svi ovi igraci imaju podjednaku sansu u pripremama, dakle svi imaju sansu da se pokazu, a pricati o talentu je nepotrebno jer svi oni igraju za Partizan i ne bi bili tu gde jesu da nemaju kvalitet. E sada ne sazrevaju svi igraci u isto vreme, neko moze da igra vec sa 17 a neko ne moze ni sa 20, samo je pitanje koliko klub moze da istrpi pojedine igrace i naravno koja je filozofija. Svi se secamo prosle godine kada je otpusten Rakocevic da bi Djekic dobio svoje minute u prvom timu i mislim da treba nastaviti sa tim, nije njemu dzabe pruzena sansa. Takodje mislim ako Lesic pokazuje u ovom trenutku vise od njega i da treba da igra ako je u tom trenutku bolje za tim, jer ipak za Partizan su bitni i rezultati, nismo ekipa koja samo pravi igrace, onda bi i taj Djekic pruzao vise i grizao, jednostavno pokazao da li je za Partizan. A na kraju krajeva sezona je izuzetno duga tako da ce svi imati sanse da igraju i da se pokazu. Sve u svemu Djekic je veliki talenat i treba ga istrpeti.

Jedno me interesuje, sta igra mali Lucic, ja sam njega uvek video kao trojku i kada sam ga gledao u prvom timu to je i igrao?? Neko vece Tosa rece kod Tegija da na cetvorci imamo Djekica, Lesica i Lucica koji su jako dobro radili, pa me malo to pokolebalo. Smile
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Zoro Uto 5 Okt 2010 - 23:22

Lučić je u Partizanu MT igrao trojku. Doduše, tačno je da se na pojedinim utakmicama spuštao u reket i igrao leđima prema košu, ali je to prevashodno radio kada ga je čuvao niži igrač. Mislim da je Todorić njega pominjao na poziciji 4 u kontekstu igrača koji u odbrani može da čuva protivničku četvorku a u napadu da raširi odbranu protivnika (igrajući na poziciji 4).
Zoro
Zoro
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Dule Kecman Sre 6 Okt 2010 - 3:22

Sta bi sa promocijom tima ?
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Sergej Sre 6 Okt 2010 - 3:23

Lesic je jako kvalitetno radio ovo leto. Nece on nikada biti vrhunski igrac, ali dobar klupski moze da bude.Izuzetno je borben pozitivno bezobrazan , samo neka nastavi ovako.

Djekic je u zestokoj krizi. To i on zna, zato mu je Vlada pojacao trening dodatno.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Everton Sre 6 Okt 2010 - 3:38

http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=656
cene ulaznica za prvo kolo
tribine 100din
parter 200din

___________________________________________________________

http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=657
direktni prenosi svih utakmica Partizana, takodje jos jedan vid kako se moze pomoci klubu.
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Sergej Sre 6 Okt 2010 - 3:45

Dule Kecman ::Sta bi sa promocijom tima ?


Odlozena je zbog loseg vremena. Verovatno je nece ni biti :neznam:
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Markos Sre 6 Okt 2010 - 4:12

cuo sam da Dzavaji igra za 250k je l' tacno?


Poslednji izmenio Markos dana Sre 6 Okt 2010 - 4:45, izmenjeno ukupno 1 puta
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Sergej Sre 6 Okt 2010 - 4:22

Igra igra al ne ovde plez
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Markos Sre 6 Okt 2010 - 4:45

Sergej ::Igra igra al ne ovde plez

uspeo sam nekako da preokrenem Smile
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Dule Kecman Sre 6 Okt 2010 - 5:03

@Sergej
A bas je Silobad na onoj konferenciji rekao, da ce po povratku iz Moskve biti organizovana promocija tima, ako bude lepo vreme na Kalemegdanu, ako bude lose onda u Pioniru...Mozda ovu prvu utakmicu u subotu iskoriste i u ovu svrhu bball
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Sergej Sre 6 Okt 2010 - 6:28

Znam bio sam ja na konferenciji i Sonja mi je isto rekla, ali sada je opcija ta prakticno nemoguca.Doduse stidljivo se pominjala Hala Sportova kao promocija tima ali vremena vise nema.

Steta, mada nismo ni kompletni nasa promocija ce i ove godine biti Evroliga Smile


Edit-

Marcose i ja sam cuo slicnu informaciju, inace 250k je gornji limit .Prakticno ce biti najplaceniji igrac.Dzerels sada ne moze da racuna na vise od 100-150k , a i to mu je premija. Da igra NBDL ligu ne bi imao vise od 4-5k mesecno. A ovo mu je prakticno ziva lova.

Za Gista vec ne znam.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 6 Okt 2010 - 18:08

http://euroleague.infrontams.tv/index.php?id=3168
Nisam baš siguran da su svesni koju su pesmu stavili u klip. Very Happy
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Sergej Sre 6 Okt 2010 - 23:20

Gde znaju Very Happy

Uh kako je ovo bilo dobro odradjeno, kvalitetno do kraja Smile
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Hyperactive Čet 7 Okt 2010 - 1:18

Been there, done that... Smile
Jedan od najlepsih trenutaka u mom zivotu, moram da priznam.
Jos posebno sto sam ja sa Kosova, pa je bas bilo da se najezis...

P.S. Malo offtopic, ali moram da se pohvalim sezonskom. yess
Hyperactive
Hyperactive
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 34
Lokacija : Kosovska Mitrovica - Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 1. deo - Page 2 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 1. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Arhiva :: Klupske teme

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu