Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

+48
superhik
Anti-RTS
PGR93
wolfvaga
Imperator
lakovic.
Naissus
Junglezburn
slobokv83
Tazz
Zoro
lazarminator
Tenenac
Danny Trejo
Gencha
bigZ
Ray Allen
TheGodfather
dane
ZuLuofVozdovac
NenadBG
Macijauskas
markoo
sexdrogabodiroga
Dule Kecman
Maja
Geograf
Manu
air slavkan
Sarlo
Markos
drexler
Bodi Bond
Everton
XXL
fizicar
Sergej
mlekadzija
Psycho
KKP
2bad4u
Mihael
Novica-Ubica
Koleman
Zemljoradnik
Talicni Tom
Nolle
Sensui
52 posters

 :: Arhiva :: Klupske teme

Strana 32 od 33 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Sledeći

Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Gencha Ned 15 Maj 2011 - 5:12

Everton ::
e sad mene interesuje glavni problem a to se vec sada nazire da smo mi svi zajedno(kad kazem svi zajedno mislim na savez klubove ... ) uspeli da sjebemo jos jednom celu generaciju
Musli
Djekic
Radosavljevic
Andjusic
Rondovic
Jaramaz
daj boze da neko od njih dogura u buducnosti do reprezentacije a vec sead se nazire da ce biti epizodisti ne u reprezentaciji vec u svojim klubovima u narednom periodu.
Nisam bas siguran da su treneri u seniorskim kategorijama krivi za to sto ovi momci nisu uspeli.
Za Muslija se pricalo da je zabo nekog trenera u FMP-u i jednostavno takvo ponasanje nisu hteli da trpe i prodali su ga, opravdano. On nije dobio sansu prosle sezone, jer se tada gurao Raduljica, a verovatno je planirano da ove sezone dobije minute. To je sasvim normalna politika kluba, tako je i Partizan prvo izgurao Krstica, pa onda Perovica, pa na kraju Pekovica. Tako da mislim da je on sam kriv zbog svog ponasanja sto nije ostao u FMP-u, a siguran sam da bi ove sezone imao dosta minuta.
O Djekicu smo vec dosta pricali. Pored talenta, igrac mora da ima specifican karakter da bi bio vrhunski sportista. Dobio je konstantnu minutazu prosle sezone i na pocetku ove, ali Lucic je za mnogo manje vremena pokazao mnogo vise i noramlno da ce on da igra pre Djekica. Deluje mi kao da se njemu ne igra, nego ga teraju ceo zivot, a to je nedopustivo.
Sto se tice Radosavljevica, ono malo sto sam ga gledao, deluje kao stvarno interesantan igrac. Dobre fizicke predispozicije sa dobrim sutem. Mislim da je Nole pricao da on povraca posle svake utakmice. Meni je drago sto je njemu stalo do Zvezde, ali jednostavno da bi uspeo, moras da imas neki sportski bezobrazluk. Kako se Teodosic sa 22-23 godine bije po terenu sa Diamantidisom koji je legenda, Novica koji posle one promasene trojke pogadja posle par utakmica za pobedu... - ako igrac nema takav karakter, nema vajde.
O Jaramazu i Andjusicu smo pricali na temi o reprezentaciji. Njima su verovatno u mladjim kategorijama promasene pozicije. Plejmejker, osim ako nije talentovan kao Teodosic, a ova dva decka su talentovana, ali ne bas toliko, ne sme da se oslanja samo na tu sportsku inteligenciju. Plej mora da bude brz, eksplozivan, prodoran...Trebalo je njih da guraju na poziciju 2, da prangijaju kao nenormalni i mozda bi danas imali 2 igraca koji su makar u rangu Tripkovica.
Rondovica nisam gledao, pa ne mogu da komentarisem.
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od markoo Sre 18 Maj 2011 - 7:45

Zvezda je ostala bez NLB....Metalac ima isti broj pobeda ali bolju medjusobnu kos razliku....Metalac igra sa OKK i tesko ce to ispustili....FMP igra sa Radnickim....Mozda Muta pusti FMP pa onda oni sl.godine igraju NLB...u oba slucaja Zvezda gotova.... Sad
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od familija Sre 18 Maj 2011 - 7:54

Mislim da ce Radnicki pobediti FMP bez problema ali nisam siguran sta ce biti sa utakmicom OKK-Metalac...U sportu su dozvoljena premiranja, pa eto mozda uleti i nekak kinta... Very Happy

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Markos Sre 18 Maj 2011 - 8:04

Znam da Radnicki nece pustiti FMP 100% Smile
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 18 Maj 2011 - 8:08

Radnički ako pusti FMP onda će biti 4., tako da to pada u vodu.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Nolle Sre 18 Maj 2011 - 8:15

mi ionako dobijamo WC iako budemo peti Very Happy Lisac je to Wink
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Talicni Tom Sre 18 Maj 2011 - 8:26

Znači jedina Zvezdina šansa za 4. mjesto je poraz FMP i Metalca i njena pobjeda i tako se izjednačava sa FMP-om sa kojim ima bolji skor. Malo izvjesno, mada ne i nemoguće.
A stvarno ne znam koliko bi dobili plasmanom. Jedino što mi djeluje razumno je da se svi klubovi bore za viši rang, takmičarski i sportski je, znam da možda znači još jednu sezonu krpljenja i krpelja. Bez rješenja i strategije. Ali ama baš niko ne može da me ubijedi da sada za jednu godinu igre u KLS svi zelenaši koji su prali pare preko nas da na iste zaborave i da ćemo ih se tako otresti. Meni se više izvjesnim čini da ćemo tek tad izgubiti bilo kakvu atraktivnost da privučemo igrače, a ovi će papire i potraživanja da sačuvaju, i ovako i onako teško će do para koje nisu ni zaslužili.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od air slavkan Sre 18 Maj 2011 - 9:43

Па зар није ФМП у сваком случају 4.? Имају бољи скор и од Звезде и од Металца.
air slavkan
air slavkan
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 18 Maj 2011 - 9:45

Nemaju bolji skor od Zvezde.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Nolle Sre 18 Maj 2011 - 9:46

ala ste bre... plez

Partizan, HF, RKG i Zvezda će biti učesnici NLB lige SS, nebitno je ko će biti četvrti, peti, šesti Wink
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od familija Sre 18 Maj 2011 - 9:48

@nolle
Znaci Covic ulazi u Zvezdu.... Very Happy

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 18 Maj 2011 - 9:57

Ja sam to čuo odavno, još pre početka Super lige, da je ćelavac dogovorio sve sa Liscem oko WC.

Biće zanimljivo videti da li će se obistiniti i čaršijske priče da će Čova i Muta da pokušaju da smeste i Zvezdi i Partizanu. Naime, priča se da će Muta da pusti Čovu, jer veruje da može da izbaci Partizan na dve pobede, a Čova će za uzvrat da im iskešira 150k evrića za WC. Eto, kad me baš vučete za jezik.

Ipak, ova priča ima mnogo manjkavosti, kad aje ozbiljnost u pitanju. Muta rizikuje mnogo, bez potrebe. Em bi bio 4., em bi rizikovao da ne igra NLB, jer ne treba zanemariti ni političku pozadinu u celoj priči. Jeste Dinkić ozbiljan igrač, ali žuti nisu za bacanje. Smile Sve mi nekako miriše da će tu Čova da najebe. Tako svima odgovara.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od air slavkan Sre 18 Maj 2011 - 9:59

Bodi Bond ::Nemaju bolji skor od Zvezde.
Ја сам био убеђен да је било +8 у Пиониру, кад оно сад видим +11. Very Happy

Ако Звезда преко реда добије позив за НЛБ треба их све пљунути у фацу. Колико год не волео ФМП, њих нећу волети још више.
air slavkan
air slavkan
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od familija Sre 18 Maj 2011 - 10:08

Videcemo sta ce biti, mozda Covic i da Zvezdi to nekim dogovorom.... Very Happy

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Marko Sre 18 Maj 2011 - 11:15

Nolle ::mi ionako dobijamo WC iako budemo peti Very Happy Lisac je to Wink

A sta ako FMP bude treci a Radnicki 4... Sta ce onda biti...

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Zemljoradnik Sre 18 Maj 2011 - 19:43

Eto šta ostade od sporta...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Nolle Sre 18 Maj 2011 - 20:30

pa pazi, Zvezda će uvek biti marketinški isplatljivija nego Metalac, FMP, Zvezda ima halu od 7000 mesta, ima ime koje može da napuni halu u Hrvatskoj, Sloveniji... Pogotovo ako dođe nekih ozbiljnijih promena, koje se već naziru, ali sve će biti mnogo jasnije sredinom juna, Zvezda će biti jedna veoma ozbiljna ekipa u narednim godinama, naravno ne u rangu Partizana, ali kvalifikacije za EL, redovan EC, i borba za domaće trofeje to sigurno. Treba će dosta vremena da prođe, pogotovo za Evropu da mi zaradimo neki respekt. Nama je ustvari najbitnije da se stvari pomere na gore, da neko sa energijom povuče,i da pravimo najvreliji doček gostujućih ekipa u Evropi Wink

Naravno da Metalac i FMP zaslužuju ako su ispred nas da idu u NLB, pogotovo što oba kluba imaju novac, sada već imamo 6 ozbiljnih klubova, i zato bi bilo dobro da se oformi ta druga NLB liga, koja bi sigurno povećala i kvalitet još 2-3 ekipe poput Metalca, FMP-a, daj Bože Vojvodine (koja se vraća polako i staje na noge), pa da igramo ozbiljnu domaću ligu na kraju sa 8 ekipa istog kvaiteta, ovako kada se igra Mega - Partizan, Partizan dobije sa 20% snage preko 10 razlike, gde je tu draž košarke ?

NLB liga jeste dobra, i može da pomogne ekipama koje igraju Evropu, Bože moj, pa Partiazn sigurno ne bi igrao F4 EL da je 4 puta mesečno igrao sa Tamišom i Crnokosom, a ne Olimpijom, Zadrom, Cibonom... Samo što mora i da se napravi NLB II liga, para sada već ima, liga je ojačala dosta, od boljih je u Evropi, i ne vidim zašto to ne bi moglo da se ostvari, da ustanu neki cenri u Srbiji, Split, Makedonci isto zaslužuju da igraju ex Yu ligu.

Problem je u tome što košarka više nije ekonomski isplativa, i niko ne želi da ulaže u ekipe koje ne igraju Euroleague, što zemljoradnik reče, šta ostade od jednog prelepog sporta.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Gale Čet 19 Maj 2011 - 8:20

Odgledao sam FMP-Zvezda. Na kraju dobi FMP , skroz zasluzeno. Jos tokom prvog poluvremena bio sam pod utiskom da Zvezda ni u jednom jedinom napadu nije izmenila recimo 3 dodavanja izmedju igraca, vec uglavnom jedno jedino dodavanje forme radi centru, ovaj stoji sekund u mestu pa je vrati Bakicu ili Nedovicu, i onda se ovaj koji je primio loptu zaleti na ulaz pa kud puklo. I tako 20 minuta. Inace volim da vidim lep ulaz ali ovo je bilo bez bilo kakve mere,tj. mozga.
Osim toga ne secam se da je iz tolikih ulaza usledio povratni pas na tri, makar jednom.Ne, strogo do kraja i sut preko (tri) ruke.
Sad, Zvezda je uprkos tome vodila na poluvremenu, pa je moguce i da je ovakva igra genijelna. Nemam pojma, ali meni je delovalo potpuno bezveze.
Drugo poluvreme sam nazalost pratio sa(daleko) manjom paznjom, pa ne znam da li se kasnije nesto izmenilo,meni se ucinilo ipak bolje.To su poluvreme izgubili. shock
Na kraju, mislim da Nedovic nije za ovogodisnji siri spisak reprezentacije.
Gale
Gale
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od familija Čet 19 Maj 2011 - 14:33

@gale
Ma slobodno kazi druze...jer ovde niko ne prokomentarisa sta je bilo to?!
Ni kosarka, ni basket, ma ni trci ni pucaj....Katasrofa... Igra bez odbrane, bez organizovanog napada, bez ikakvog sistema ni sa jedne ni sa druge strane....
Totalan haos na terenu....
Slazem se sa tobom u svemu pa i za Nedovica...Svaka ozbiljna odbrana, samo je potrebno da ga dobro skautira i njega nece biti nigde...I nemojte sad pominjati kako je igrao protiv Partizana proslu utakmicu, kad je Partizan igrao sa jedno 15% svojih mogucnosti..A i sto bi igrao sa 100%, nema potrebe, bitno je da se ide ka cilju i da se ne potrosi maksimalno, vec koliko je to potrebno...

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Nolle Čet 19 Maj 2011 - 20:11

Zvezda ima sada jedan veoma ograničen tim, i veoma je teško igračima da drže ritam svih 40 minuta. Lično ja bih voleo da mi sledeće godine igramo KLS, klinci da se kale, prodamo ono što možemo, da se napravi neki plan na 2-3 godine, ali za to je prvo potrebno da se završi sezona do koje je ostala još jedna utakmica. Svi po Nedoviću kenjate, dajte i njemu ozbiljne igrače pored njega, pa da vidite kako će da igra, Jerrells ima duplo goru sezonu,a ima duplo bolje pored sebe, tako da itekako može da se poredi, podsećam kada je Nemanja izašao zbog 5 (Neškoviću milu ti...) naša igra u Železniku se raspala. Sve u svemu Cvetković, Sajčić, Čvorović, Radosavljević, Marinković, Lešić, Nikolić + 5 igrača solidnih i da igramo KLS. Naravno verovatno će se ići na to da se igra NLB (verovatno ćemo i igrati), ali tu onda mora generalni remont ekipe, i neki klinci neće moći da dobiju šansu.
P.S Partizan je protiv Zvezde dao maksumum (trenutni) to što 80% ekipe boli ona stvar za dres zabole mene baš, takođe nije mi jasno što to neki opravdavaju sa tim igrali smo koliko smo trebali, vi ste i od Mege mogli lako da izgubite da su oni pogodili neke trojke kao u Pioniru, takoreći više sreće nego pameti Wink
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od 2bad4u Čet 19 Maj 2011 - 21:31

Verujem da bi Nedović sa boljim saigračima imati samo bolje procente, i možda koju asistenciju više, ali ne verujem da bi pokazao bolje utakmice (što se košgeterskog učinka tiče) od ovih. A što se mog ličnog utiska tiče, on i nije baš sjajan u vezi Nedovića. Igra kao indijanac, kao da je iz nekog geta iz Amerike došao. Nisam video pas od njega, uzme loptu, pa silovanje do koša... Ima maksimalnu slobodu, pa otud i koševi koje daje, a od kojih je 90% posle ulaza do samog koša. U ovom trenutku mi njegova igra deluje poprilično jednodimenzionalna. On ima dobre igre i KLS-superligi, pošto je očigledno da se ovde ne ograju odbrane (kao da su Srpski klubovi odustali od Srpske košarkaške škole, sa jakim odbranama), pa se neretko viđa da pukne stotka, nejčešći rezultati su vrlo visoki sa po ~90 koševa na jednoj i drugoj strani. Takva igra odgovara Nedoviću, jer on još uvek igra relativno limitiranu odbranu, a u napadu, protiv slabijih odbrana može da stigne do samog koša. Šut sa poludistance nikada nisam video od njega, a procenti za 3 su mu skromni već dve (nešto jače od toga) godine koliko ga intenzivno pratim.
Slažem se da bi u nekom normalnijem sistemu sa boljim trenerom, i sa boljim saigračima on više napredovati, ali osim odličnih fizičkih predispozicija, ne vidim neku predobru igru od njega.

U pravu si Nolle za Džerelsa, da igra duplo lošije od Nemanje, ali kod Džerelsa je očigledna neverovatna "kurcobolja" i da igra i za KKP, tako da mislim da ne pruža ni 10% svojih mogućnosti u napadu, o odbrani ne razmišlja ni u tragovima.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Nolle Čet 19 Maj 2011 - 22:01

kompletan plej u Evropi sem Dijamantidisa ne postoji, da Nedović igra bolju odbranu i čita odbranu kao mator on ne bi igrao u Zvezdi, ovoj ekipi je ove sezone trebao Moka/Gurović da im se nane nanine svako jutro u 7, 2 treninga dnevno, pa da vidiš kako bi igrali, ovako treninzi ove sezone nisu ličili ni na šta, istezanje, neko vežbanje iz ofanzivnog seta, 5 na 5, i ajmo kući, posle treninga niko nije ostajao, sem Cveleta koji je trenirao i sa prvim timom i sa juniorima, zato se kod njega vidi najveći naprdak, i zato će od njega biti igrač sa velikim I. Nedović je strašan ofanzivan potencijal, ali da bi bio reprezentativni potencijal TRENING, TRENING I SAMO TRENING, kod nekog psihopate a la Moka, dok ne propiša majčino mleko, on ove 2 godine nije radio ništa, jedino se ozbiljno radilo kod Trife, dok i on nije shvatio da nema leba od Zvezde, da je klub u totalnom ku*cu. Napredovao jeste, ali naredne 2 sezone su najbitnije za njegovu dalju karijeru od 20-22 godine, kasnije više neće biti talenat, i da bi se prodao mora da bude ozbiljan igrač, nadam se da će on to shvatiti, jer glup momak nije. Jednostavno dobio je ove sezone odgovornost koju nije mogao da prihvati, prošle godine je imao Vuka, igrao rasterećenije, ima tu slobodu da igra agresivno, pravi faulove za tu malu minutažu, ove godine je morao da se čuva zbog 30-35 minuta igranja, kod njega prelaz nije bio postepen, i to ga je koštalo, po meni. Neko prihvati to dobro, neko loše, zavisi od individue, po meni on nije imao lošu sezonu, mnogi se od njega očekivali 20p-5a partije, ali to nije realno očeivati od momka kome je ovo prva NLB sezona.

http://www.adriaticbasket.info/w2/player.php?id=1032

10.8p 1.6sk 2.5as 1.4stl AS/TO 1.78, Draper je imao 1.89 AS/TO a bio je najbolji plej,a Nedović igra mnogo agresivnije ka košu, znači veći je rizik od TO, siguran sam da će on dići statistiku naredne godine, biće zreliji, iksusniji, i nadam se da će imati ludaka na klupi (Gurovića) koji će moći te klince da malo pritisne, na stranu što je budala, ko je gledao gostovanje Milana Gurovića u emisiji Balkanskom ulicom shvatiće o čemu pričam, ima na YT, on je čovek koji je takav kakav je ali je vrsan košarkaš, i sigurno može mladim momcima nešto da pokaže.

Ja sam iskreno mnogo više razočaran Lazom, mislio sam da će biti bolji od Nemanje.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Ray Allen Čet 19 Maj 2011 - 23:06

Slazem se sa Nolletom.
Kada bih birao izmenju Nedovica i Miljenovica ili Nedovica i Cvetkovica uvek bih izabrao Nemanju. Ja se secam sezone 1998|99 i tada izuzetno mladog Igora Rakocevica. Boze kakve je gluposti tada pravio. Kako je tek srljao u napadu...
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Gencha Pet 20 Maj 2011 - 0:18

Retko koji igrac je sposoban da celu utakmicu igra vrhunski i napad i odbranu, a pogotovu plejmejker koji se mnogo trosi na prenosu lopte...
Zato mislim da nije neophodno da Nedovic igra neku vrhunsku odbranu da bi postao dobar igrac. Najbitnije je da pocne da deli malo vise asistencija.
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Bodi Bond Pet 20 Maj 2011 - 0:33

Gledao sam dosta uživo Nedovića i ove i prošle godine. Ne deluje mi da je napredovao ni u jednom segmentu, samo je dobio veću minutažu. Suludo je osporavati njegov talenat, ali mu treba dobar rad dok nije kasno. Osećaj za asistenciju izgleda da nema, ali to bi trebalo proveriti u nekoj ekipi u kojoj bi imao kome da asistira. Šut mu i nije toliko loš, ali da se popraviti. Ono što meni najviše smeta kod njega to je srljanje. Mnogo podseća na Igora iz mlađih dana kada je to u pitanju.

Neko je pomenuo Miljenovića i poredio ga sa Nedovićem. Dva potpuno različita tipa igrača. Miljenović je virtuoz, dovoljno je pogledati ga 5 minuta i to videti. Isto važi i za Šarića iz Zagreba. Mada, to što su veliki potencijali ne mora da znači i da će postati veliki igrači. Možda će Nedović ili Cvele imati uspešnije karijere od njih. Rad, zdravlje, šansa... Mnogo je okolnosti koje utiču na karijeru.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo - Page 32 Empty Re: KK Crvena zvezda 2010/2011 - 2. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 33 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Arhiva :: Klupske teme

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu