Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

+43
Marko
Tazz
Novica-Ubica
PGR93
bigZ
mlekadzija
Anti-RTS
Djole
alekssandar
Zoro
NenadBG
lazarminator
ZuLuofVozdovac
Hyperactive
air slavkan
dane
Junglezburn
Sarlo
Zemljoradnik
Sergej
Talicni Tom
Dule Kecman
markoo
drexler
Everton
superhik
wolfvaga
Macijauskas
Psycho
Maja
Mihael
sexdrogabodiroga
KKP
Gencha
Danny Trejo
Imperator
Koleman
2bad4u
Nolle
Sensui
Bodi Bond
fizicar
Markos
47 posters

 :: Arhiva :: Klupske teme

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od fizicar Sre 30 Mar 2011 - 6:56

Sulovic je zahvalan igrac. Nije za evroligu, ali za nasu ligu je sasvim ok. Najveci problem mu je skok. Jungle i ja smo pricali ko ce koga nadigrati u duelu on Dzavaja ili obratno, ali nismo imali priliku da gledamo taj duel jer je Dzavaju decu pravio Mijatovic.

+- statistika Besovica je +5 cisto da napomenem. Naravno dobio je pola minuta u igri jer imamo sjajnog drugog centra Dzavaja. Bozic odlicno krenuo posle strasan pad. Izgubili smo zbog ocajne odbrane i to je to.

Ne znam zasto Pesakovic i Jaramaz nisu dobili sansu. Siguran sam da bi imali bolji procenat nego Bozic. A da zaboravih oni nemaju dovoljno godina i popucale bi im koscice...
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Gost Sre 30 Mar 2011 - 7:19

Prva i treća četvrtina su bile festival trojki na obe strane. Ako neko uspe da popravi šut Partizana za tri poena biće to Muta Nikolić. Čovek im je jednostavno dozvolio da šutiraju koliko žele. U prvoj deonici to je koristio Božić, u trećoj Milosavljević i Lučić.

U drugoj četvrtini Čakarević je pokazao da ima kvalitet za evroligaški tim. Biće mu potrebno iskustvo ali se jasno videlo da je kompletniji igrač od svih Partizanovih krila. Uz Čakarevića, drugu četvrtinu je obeležio Šulović. U napadu odlična pik en rol igra, u odbrani je zapušio rupe koje su zjapile dok su na petici bili Mijatović i Špica. Videlo sa da je Muta Nikolić insistirao da Šulović šuta za tri poena uprkos komičnosti tih situacija. BIla je to taktička zamisao kako bi zaplašio mečku rešetom. Šulović ima još mnogo prostora za napredak, a veliki je radnik. Ne zaboravite da je ovo dečku prvi meč u ovom rangu takmičenja jer je pre toga igrao(i to vrlo malo) samo protiv Zvezde i OKK BGD Smile .

Bio je ovo sudar dva potpuno različita koncepta. Šuteri protiv skakača. Pobedili su šuteri i to bez najboljeg igrača Džoa Vukosavljevića. Imali su rutinera Daču Mijatovića: bez skoka, penzionerski. Napomenuo bih lošu igru plejmejkera Radničkog, i Stiva i Vuleta.

Ziheraški pristup i strah od reformi su se večeras odslikali jasnije nego u bilo kom porazu Partizana ove sezone. Vreme je za promene i stvaranje novih asova. Navijači pomodari će gunđati zbog gubitaka i neke izgubljene titule. Pravi ljubitelji košarke i istinski navijači Partizana razumeće šta je smena generacija.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Everton Sre 30 Mar 2011 - 7:31

2bad4u ::Džerels, Gist, Džavai- šampioni. Žali Bože slova kojima se ispisuju njihova imena!

ja im takodje zelim sto gore ugovore u narednoj sezoni jer bolje nisu zasluzili.
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od drexler Sre 30 Mar 2011 - 7:39

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 05_06_1966_fudbal_Czvezda_Partizan_01
KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 12_05_1968_fudbal_Czvezda_Partizan_01

evo malo stare garde...
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Gost Sre 30 Mar 2011 - 8:10

Dreksler huligan.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Sergej Sre 30 Mar 2011 - 8:14

Cestitam Radnickog na odlicnoj igri i pobedi. Mi smo se obrukali , nije nam prvi put.Sramota je za Partizan ovo. Primiti 100 koseva usred Pionira ... Bruka i sramota.

Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Sergej Sre 30 Mar 2011 - 8:17

Dule Kecman ::Pa prodato je sigurno jedno 4500 godisnjih.. U Pionir gostujuci navijaci ne dolaze.. Very Happy

Prodato je oko 5000-5500 pretplatnih , od toka oko 4000 za tribine. Gostujuci navijaci mogu da dobiju neki simbolican broj karata u skladu sa kapacitetom naravno.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 30 Mar 2011 - 8:51

@fizicar

Pošto si mislio na moju izjavu kada si rekao da bi im popucale koščice to je jako nekorektno sa tvoje strane. Prvo, obrati mi se direktno, nema nikakvih problema. Drugo, nema razloga za zajedljive izjave. Da, Bešović jeste napredovao u odnosu na Bešovića od pre dve godine sada je dosta bolji, ali Jawai ovakav kakav je je mnogo bolji centar od njega trenutno. Treće, nije isto dati šansu mladom beku i mladom centru. Bek ne mora da bude jak da bi igrao i tu se slažem sa tvojom konstatacijom da je bolje bilo da je igrao Pešaković ili Bogdan nego Pera.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od fizicar Sre 30 Mar 2011 - 9:05

Nisam mislio nista lose. Niti da nekom spustim. Izjava za košcice je bila sa ciljem da skrenem pažnju na to da su mladi igrači prikucani za klupu i da Vlade očito ima problem s tim. Odsad ću se truditi da citiram. Imaš li objašnjenje za Pešakovića? Neko? Bilo kakvo. Moj sarkazam potiče od toga što kada ja napišem Vlade ne daje šansu Đekiću neki kažu da je netalentovan, neki da se ne trudi, neki su za da mu se da šansa... Mitrović pozajmljen - netalentovan je recimo, Bogdanović ne dobija šansu - suviše je mlad, Bešović je suviše mekan i u poslednje vreme sve manje netalentovan, Jaramaz - netalentovan ili se ne trudi na treninzima, Pešaković? U čemu je s njim problem? Da li se ne trudi na treninzima ili je netalentovan? Moja poruka je bila sa dozom sarkazma, ali nije upućena samo tebi... Već svima onima koji neće da priznaju da Vlade ima problem da ubaci mlade dok se utakmica lomi, odnosno sa svima koji neće sebi da priznaju da je ziheraš.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 30 Mar 2011 - 9:15

Najlakše je pljuvati po Vladi. Koje je to mlade Vujošević ubacivao kada se lomilo, tj. koga je to Vujošević doveo u klub i odmah ga gurnuo u vatru, izuzev Tepića koji je bio vođa generacije '87. Partizan nije toliko jak da može protiv svih ekipa da gura mlade. Đekić svoje šanse u ovoj sezoni niej iskoristio, a imao ih je. Mitrović takođe, a ni u Megi ništa ne pokazuje. Pešaković je tek došao u klub, verovatno nije još ni sve akcije naučio. Jaramaz i Bogdanović su momci koji nisu dobili šansu zbog Klobučara, a to je već greška u proceni. A u klub ga je doveo Vujošević. Bogdan je tokom godine dosta često bio i povređen. Ne sumnjamd a će svi oni dobiti šansu.

Ne sumnjam da će Bogdan, Đekić, Jaramaz i Pešaković dobiti svoju šansu, a da li će je iskoristiti videćemo. Isto tako i Bešović.

Naravno, greši i Vlade, ali isto kao što treba istrpeti mladog igrača tako treba i trenera. Uprava mu u mnogome otežava posao gomilanjem igrača na pojedinim pozicijama.

Za ovo večeras veliku odgovornost snosi i Vlade, ali nije smak sveta.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od markoo Sre 30 Mar 2011 - 9:18

Vlada je kriv za ovo veceras i TACKA!!!!
U posl.cetvrtini 4 minuta je igrao bez centra kada su nas oni sa nadoknadili minus od 74-65 za nas,probijali su nas a pustali nas na suteve sto smo i radili ali nas naravno nije htelo.Ovu utakmicu je Muta dobio a Vlada izgubio!!!
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Talicni Tom Sre 30 Mar 2011 - 9:23

Ne treba biti u zabludi da će mldi dobiti šansu ove godine. Ako nije bilo ideje da se na beku mladi isprobaju tokom sezone sada šansu neće dobiti sigurno. I to što budu odigravali biće neeobavezno i bez pritiska. Njih ove godine nemau ideji da imaju bilo kakvu i bilo ko ulogu u ijednoj mogućoj kombinaciji i ulozi na terenu. Možda nisu ni zaslužili treningom ne znam, ali se ne bih složio ni da su imali šansu, pa ni Đekić.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 30 Mar 2011 - 9:42

Требало би Влада и Мута да замене радна места, да једно 3 године Влада ради мало као самосталан тренер у Крагујевцу па да после добије шансу и у Партизану. Ипак није Влада крив што Алексић завуче тројку преко човека из ћошка у последњој секунди после једне од ретких добрих одбрана Партизана на мечу... У ситуацијама када центар да 6 тројки тренер мало тога може да уради. То кажем иако нимало не волим Владин стил и начин вођењаа мечева и критикујем га целе године. Такође млади играчи имају милион мана али тренер је тај који треба да им помогне да се са њима изборе. Ако је играч лењ тренер мора да га натера да ради више, ако лако улази у проблем са пеналима да се више посвети његовој игри у одбрани, ако је очигледно да игач иманеки неотклоњив недостатак да установи има ли начина да он то у својој игри копензује меком другом предношћу...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Imperator Sre 30 Mar 2011 - 9:51

Ocu ostavku, a ne izgovore.

Pa mi bre ne mozemo da spojimo dve ljudske utakmice celu jebenu sezonu, skoro svi igraci van forme, a pola utakmica se igra u grcu. Ko je Radnicki uz svo duzno postovanje prema tom klubu, da on na nasem terenu igra motivisanije, borbenije, konkretnije od nas? Igra tima je slika i prilika trenera, njegove vizije i rada, a igra nam je cisto sranje.

Imam ja razumevanja za mladog igraca kad vidis da on raste i trud se, ali kod ovog naseg mladog Fila Dzeksona ne vidim nikakav napredak. Koji igrac je pored njega usavrsio nesto, kako je tim napredovao kroz sezonu...e pa nije nijedan igrac napredovao i tim je slobodno mogu reci nazadovao. Ej bre onaj Gist je u kontra ritmu celu poslednju cetvrtinu...dva puta igra 1 na 5 kada se lomi rezultat ko poslednji indijanac, gubi lopte i vidi se da treba da leti napolje. Ali ne, Dzekson ga ostavlja da proda jos jednu loptu i da nam zakuca poslednju ekser na sanduku danasnje tekme. Ne mozemo da branimo pik jer imamo trutove, pa brale nadji resenje. Ovako se molimo da protivnicki centri ne pogode na pik end popu nista...pa jebem ti ja kosarku i igru u odbrani. Nadji resenje...preuzimaj, igraj kombinovanu odbranu, cepaj zonu...tebi baja daje 6 trojki, a ti Dzeksone nista da uradis??? Sram te bilo amateru!

Jos kad neko kaze, ali mi smo uzeli Kup, verovatno cemo uzeti prvenstvo, na F4 smo NLB-a, povraca mi se. Kakva nam je konkurencija, da bi smo mi te trofeje nazvali uspehom. Ostali timovi imaju mizernije budzete i igracki kadar od nas...a mi igramo na guzove. Muta bi nas sa tri kvalitetna crnca polomio ko sise, a da ne pricam koja bi to bila visa matematika da svi ostali klubovi u nasoj ligi imaju 4 stranca.

Sve u svemu Vesely je zakon, Lucic je OK, a ostali danas zasluzuju da im se navijaci najebu majke.

Over and out!

Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od familija Sre 30 Mar 2011 - 10:03

Nema potrebe da posle jednog poraza dizemo toliku paniku! Jeste igra losa, i jeste sve losije u odnosu na prethodnu sezonu, ali gubili smo mi i ranije utakmice u kls (u ligaskom delu), cak nismo ni kretali uvek sa prvog mesta u doigravanje, ali smo uvek na kraju bili sampioni!!!
Ali ne mislim da smo bogom dani da mi uvek budemo prvi, i ako ne budemo, treba da izvucemo pouke i da se spremamo za prelazni rok kako bi ove godine bolje i na vreme kompletirali ekipu....naravno i iz ove utakmice treba izvuci pouke i ispraviti sto se moze ispraviti sa ovim igrackim kadrom...

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Imperator Sre 30 Mar 2011 - 10:10

familija ::Nema potrebe da posle jednog poraza dizemo toliku paniku! Jeste igra losa, i jeste sve losije u odnosu na prethodnu sezonu, ali gubili smo mi i ranije utakmice u kls (u ligaskom delu), cak nismo ni kretali uvek sa prvog mesta u doigravanje, ali smo uvek na kraju bili sampioni!!!
Ali ne mislim da smo bogom dani da mi uvek budemo prvi, i ako ne budemo, treba da izvucemo pouke i da se spremamo za prelazni rok kako bi ove godine bolje i na vreme kompletirali ekipu....naravno i iz ove utakmice treba izvuci pouke i ispraviti sto se moze ispraviti sa ovim igrackim kadrom...

Brale gledam ih uzivo cele sezone u Pioniru...i da mu bem kevu, do sad smo izvukli sve pouke ovog sveta...i ovo nije panika, vec iznosenje cinjenica.
Ali kontam 100 ljudi 100 cudi (misljenja), 100 zemunaca 200 vazdusnih djonova.

Ja hocu ostavku...
Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 30 Mar 2011 - 10:19

familija ::
Ali ne mislim da smo bogom dani da mi uvek budemo prvi, i ako ne budemo, treba da izvucemo pouke i da se spremamo za prelazni rok kako bi ove godine bolje i na vreme kompletirali ekipu....

Могу да замислим ситуацију да Партизан не узме титулу (што је ипак мало вероватно), али не могу да замислим ситуацију да после тога не смени тренера. Узгред Мута је престао да буде тренер Партизана аодвео је екипу на Фајнал фор евролиге (купа шампона или као се већ тада звало)...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od familija Sre 30 Mar 2011 - 10:24

@imperator
Ma gledam i ja brate, bio sam i veceras (naravno nisam iz BG-a pa ne stignem od obaveza bas sve da pogledam), i shvatam te i razumem sta pises!Mozda si i u pravu, ali to je KK Partizan jako malo radio u toku sezone ili vrlo retko (mozda jednom ili dvaput za ovi 30-ak godina sto ja pratim) tako da sam misljenja da bi trebalo zavrsiti sezonu ovakva kakva je pa sta ispadne!!! Cinjenica je da i Vlada gresi, ali je i pojedinci igraju jako lose, i da neki po kvalitetu uopste nisu za Partizan....Novac jako utice na sve pa i na nas, i ja bas nisam optimista,sto se tice narednih godina, uopste kosarke kod nas u Srbiji a i u Partizanu....Jer odlazi nam najbolji igrac(Veseli) a tek za nekih 2 meseca ce imati punih 21 godinu!!! Pa kojim tempom mi mozemo da napravimo tim od mladih igraca!?!?! Cim neko odskoci sezonu ili maksimalno dve on ode!?!?! Mi smo tu nemocni....Krpimo se sa nekim starijim igracima i strancima sumnjivih kvaliteta (opet novac u pitanju) i tako trajemo... a dokle!?!?

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od fizicar Sre 30 Mar 2011 - 10:25

ZuLuofVozdovac ::
familija ::
Ali ne mislim da smo bogom dani da mi uvek budemo prvi, i ako ne budemo, treba da izvucemo pouke i da se spremamo za prelazni rok kako bi ove godine bolje i na vreme kompletirali ekipu....

Могу да замислим ситуацију да Партизан не узме титулу (што је ипак мало вероватно), али не могу да замислим ситуацију да после тога не смени тренера. Узгред Мута је престао да буде тренер Партизана аодвео је екипу на Фајнал фор евролиге (купа шампона или као се већ тада звало)...

Nije ih on odveo vec Kime Bogojevic. Muta je bio zaređao poraze pa dao ostavku.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 30 Mar 2011 - 10:33

Могуће, сећам се да се почело са 3 пораза па је после тога везано 7 победа. А видиш мута ми је остао у глави из тог периода...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od fizicar Sre 30 Mar 2011 - 10:37

Sigurno. Kime je dao izjavu kako je on nastavio da igra Mutine akcije i sl. On je prekinuo seriju poraza i odveo ih na final four. Ipak moje mišljenje je da je Muta od onda dosta napredovao, radio je dosta kao pomoćni trener u reprezentaciji. Samo pitanje je kako se slaže sa Tošom i Sašom?
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Nolle Sre 30 Mar 2011 - 10:39

samo još ja da nešto kažem i gotovi ste plez
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od familija Sre 30 Mar 2011 - 10:50

Evo sad nadjoh na sajtu KK Partizana, samo se dva puta dogodila smena u toku sezone!(naravno pricam za vreme od 80-ih godina pa na dalje)
Prvi put u sezoni 85/86 kad je umesto Lucica dosao DV, i drugi put to kada je Kime smenio Mutu, sezona 97/98!
od 70-ih pa do DV i njegove prve ere u Partizanu uglavnom su radili treneri po dve tri sezone(Zeravica, Reba Corkovic, Duda) a posle Duletove prve ere u Partizanu od 90-2000 je bilo puno turbulencija po pitanju trenera, (osim naravno ZOC-a koji je radio prve dve godine! Uglavnom su radili po godinu dana (Lukajic, DZakovic,Zeravica, Muta-sezonu i po, Lucic, Trajkovic, Ruso) I naravno od 2001 DV...a evo i adrese ko hoce da pogleda...

http://www.kkpartizan.rs/trofeji/

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od fizicar Sre 30 Mar 2011 - 10:51

Zeljko je Partizan trenirao samo godinu dana.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od familija Sre 30 Mar 2011 - 11:06

@fizicar
Imas adresu i udji da vidis(ako ne verujes meni)
A drugo i ja sam gledao te utakmice uzivo, znaci sezonu 91/92 kada smo osvojili tadasnju evroligu(ili vec kako se zvala) i narednu kada nam zbog sankcija nisu dali da igramo i kada nas je zvezda dobila u finalu cini mi se 3-2 u pobedama!

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 39 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Arhiva :: Klupske teme

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu