Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

+43
Marko
Tazz
Novica-Ubica
PGR93
bigZ
mlekadzija
Anti-RTS
Djole
alekssandar
Zoro
NenadBG
lazarminator
ZuLuofVozdovac
Hyperactive
air slavkan
dane
Junglezburn
Sarlo
Zemljoradnik
Sergej
Talicni Tom
Dule Kecman
markoo
drexler
Everton
superhik
wolfvaga
Macijauskas
Psycho
Maja
Mihael
sexdrogabodiroga
KKP
Gencha
Danny Trejo
Imperator
Koleman
2bad4u
Nolle
Sensui
Bodi Bond
fizicar
Markos
47 posters

 :: Arhiva :: Klupske teme

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od fizicar Sre 30 Mar 2011 - 11:08

Znam za adresu, ali koliko ja znam ZOC je iz dresa otisao na klupu, uzeo titulu i otisao. Neka neko potvrdi ili opovrgne?
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od superhik Sre 30 Mar 2011 - 11:12

fizicar ::Znam za adresu, ali koliko ja znam ZOC je iz dresa otisao na klupu, uzeo titulu i otisao. Neka neko potvrdi ili opovrgne?

Bio je 2 sezone, u drugoj nije uspeo da odbrani nijednu titulu.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od familija Sre 30 Mar 2011 - 11:14

@fizicar
ajd sto ne verujes meni, nema veze i ne znas me, ali ako isto pisu www.kkpartizan.rs i wikipedia....onda stvarno ne znam kako da te ubedim....

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Everton Sre 30 Mar 2011 - 11:23

Zeljko je bio 2 sezone trener Partizana, posle njega je uleteo struja na jednu sezonu.
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Gost Sre 30 Mar 2011 - 12:15

Bodi je rekao da je uprava odmagala Vladi dovođenjem igrača bez mnogo pažnje. Baš tako! Sećam se kao danas.. početka sezone kada sam kritikovao poteze uprave, a Jungle mi objašnjavao kako je to nastavak dugogodišnje politike.

Samo je jedan problem ljudi... Velika, rekao bih bolesna očekivanja navijača da Partizan mora da bude uvek i samo prvi i da pravi čuda u Evroligi. Ovo je poslednji trenutak da smenu generacija izvršite bezbolno. U suprotnom, moglo bi da se dogodi isto ono što je doživela reprezentacija.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od fizicar Sre 30 Mar 2011 - 12:21

@ familija
Ziveo sam u zabludi. Nova informacija. Sorry.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od familija Sre 30 Mar 2011 - 12:31

@Sharga
Slazem se sa tobom, ali moramo uzeti u obzir jednu veoma bitnu stvar Dule Vujosevic je trener 25 godina a Vlada Jovanovic tek prvu sezonu(ne racunam juniore i kadete ili koga je vec vodio)....
A sto se tice smene generacija, negde sam vec pisao da to nece ici lako, zasto?! Pa recimo tu smenu generacije bi trebao da predvodi Jan Veseli!? ali on iako za dva meseca puni 21 godinu odlazi na kraju sezone....(99%)
Bilo koji igrac da iskoci sledece sezone, recimo Vlada Lucic...ode i on(sa 22,23 godine i tako u krug...Kako izvrsiti smenu kada evropsko trziste postaje sve surovije po pitanju novca, a mi smo i kao klub i kao zemlja na dnu evropske letvice po tom pitanju!?
@fizicar
ma ok druze, tu smo mi stariji da pomognemo sa informacijama dok se jos budemo secali, a kad izlapimo onda zbogom up

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 30 Mar 2011 - 13:53

Imperator je u pravu za ovo da ne sme niko d anam se širi po Pioniru i da igrači Partizana moraju da znaju za koga igraju i da ginu za taj grb, kao što je vazda bilo.

Sa druge strane, mi previše očekujemo. Ovo što familija priča je ključ. Mi ne možemo sa klincima da karamo Barsu svake godine, niti možemo da ubadamo strance svaki put. Prošle sezone ni Li ni Bo nisu trebali da budu u Partizanu, ako se sećate tu su trebali da budu Miloje i Milt Palasio.

Generalno, sa ovakvom Evroligom košarka ide u tri lepe, jer niko nije lud da ulaže a da zna da ne može da igra u tom takmičenju.

Naši klubovi su pukli, ali to je samo naš problem. Veći problem od toga je što košarka puca u zemljama u kojima je koncentrisan kapital. Mi pucamo i dižemo se, a para konstantno nema i to će biti tako dok ima košarke. Ali kada pukne tamo gde su pare onda ćao đaci.

Ove godine u Španiji neke ekipe nemaju 12 igrača u rosteru, bar na početku sezone nisu imali. Mnogo manje se ulaže, a jedini razlog su A licence. To ubija košarku. Što bi gazda ulagao u Gran Kanariju, ako ne može da igra Evroligu? Isto važi za sve zemlje.

Partizan jeste zaslužio A licencu, po svemu prikazanom prethodnih godina, ali to za našu košarku ne bi bilo dobro. Zvezda je pukla, ali ona će se podići. Hemofarm je gotov, FMP po svemu sudeći isto, Kragujevac kada ode Muta propada...

Dobar deo ovog posta nema veze sa temom, ali nešto sam razmišljao o tome... Ne može da škodi, a čim ne škodi... Very Happy
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 30 Mar 2011 - 14:06

Ја се слажем да су превелика очекивања нпр да мора да се добије Барса са клинцима. Али капирам да није превелико очекивање да се добије Раднички у Пиониру. И колико см ја схватио нису људи попиздели после пораза од Монтепаскија, Реала, Макабија, већ су попиздели после пораза у домаћој лиги. Мени ни један пораза Партизана у домаћем такмичењу не смета, али мислим да је од почетка сезоне више играча назадовало (Милосављевић, Џаваи, Гист, па и ови домаћи маторци су све гори) него напредовало (Весели и можда Лућић)
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Bodi Bond Sre 30 Mar 2011 - 14:14

Htedoh reći, da je titula imperativ, tj. da vodi u Evroligu siguran sam da se Partizan ne bi igrao sa Vladom, nego bi bio doveden bolji trener. I da je tako godinama unazad, tj. da moraš da budeš najbolji svake godine i ostali klubovi bi bolje stajali sada, a i Partizan bi bio pod pritiskom non-stop. Na početku sezone smo svi znali da će Partizan da osvoji kod nas sve živo kako god izgledao tim....
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Hyperactive Sre 30 Mar 2011 - 20:00

Ne znam, moja sigurnost u osvajanje domace titule je malo poljuljana posle ovog meca...
Smena generacija treba da se odradi, i to je u redu. Ali ocekivanja nisu prevelika ako ocekujem da igra ekipe ima glavu i rep, a ne da se sve svodi na individualni kvalitet i trenutnu inspiraciju(kao sto je to slucaj cele ove sezone!).
To je moja jedina zamerka Vladi, ali veeelika zamerka. Svako zna da kupi jake individualce i da im loptu sa devizom "radi sta hoces". Ali trener mora da ima viziju igre, i da igrace uklopi u istu. Na kraju krajeva, to je ono sto je Partizan bio do ove sezone. Strepeli smo i proslih sezona, ali uvek kada smo bili David, a ne Golijat.(gledano prema protivniku, sa finansijske strane)
Hyperactive
Hyperactive
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 34
Lokacija : Kosovska Mitrovica - Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Gost Čet 31 Mar 2011 - 0:42

Ja i dalje verujem da titula Partizana nije ugrožena. Hemofarm nema čvrstinu i ozbiljnost za to, dok Radnički može samo da iznenadi, da kraducne pobedu. Da se razumemo, Radnički mnogo gotivim, ali nema tu kvaliteta za seriju od 3 pobede. Fizička dominacija Partizana je ipak prevelika. Da Šulović ima 10 santimetara više, a Džo 10 kilograma manje, možda bismo i mogli da pričamo o iznenađenju.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Hyperactive Čet 31 Mar 2011 - 2:04

Da se razumemo, verujem ja i dalje da cemo mi osvojiti, ali ne mogu da se zakunem da neko nece napraviti iznenadjenje.
Hyperactive
Hyperactive
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 34
Lokacija : Kosovska Mitrovica - Beograd

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Everton Čet 31 Mar 2011 - 2:51

Hyperactive ::Da se razumemo, verujem ja i dalje da cemo mi osvojiti, ali ne mogu da se zakunem da neko nece napraviti iznenadjenje.
upravo ovo je i meni od sinoc u glavi, cak mislim da cemo lakse osvojiti NLB nego KLS.
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od fizicar Čet 31 Mar 2011 - 3:59

sharga ::Ja i dalje verujem da titula Partizana nije ugrožena. Hemofarm nema čvrstinu i ozbiljnost za to, dok Radnički može samo da iznenadi, da kraducne pobedu. Da se razumemo, Radnički mnogo gotivim, ali nema tu kvaliteta za seriju od 3 pobede. Fizička dominacija Partizana je ipak prevelika. Da Šulović ima 10 santimetara više, a Džo 10 kilograma manje, možda bismo i mogli da pričamo o iznenađenju.

Iskreno mislim da je mnogo znacajnije osposobljavanje jos nekog igraca za sledecu sezonu i to je ono sto mene licno najvise muci. Barem da Pesakovica pusti u vatru. Evo taj anemicni i bezvoljni Djekic bio najbolji protiv FMP-a, a u Partizanu nije zadovoljio.

Imperator je rekao, ako se ne varam, i ja se slazem. Trener treba da zna da pokrene, da mladog igraca izvuce iz ucmalosti i sna i da ga ubedi da veruje u sebe. To je Djekic ocito sada dobio u Megi. Svaka cast Lucicu, ali on je trojka. Juce Vlade nekoliko minuta igrao s Gistom na petici i Lucicem na cetvorci, a obojica su vise trojke. A ima Besovica na klupi sa 0 licnih gresaka. Covek nije za mlade igrace. A Vlade neka forsira Peru Bozica koji niti ce igrati sledece sezone niti je bolji od Pesakovica npr.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Sergej Čet 31 Mar 2011 - 5:12

Hvala Bogu da sam imao niz sastanka danas pa se nisam opteretio previse porazom.

Ipak , vise puta u toku ove sezone dokazano je da je uprava krivac br.1 a Vlada br.2

Igraci koji su dovedeni ne zasluzuju da nose dres Partizana. Ne shvataju vrednost igranja.Vise mi je dojadilo da Dzavai i Dzerels ne igraju odbranu , da Gist siluje u napadu , da Milosavljevic izigrava mec vinera .... odbrana ne postoji , 100 koseva da primimo ....

A bas sam se ponadao da smo uhvatili zalet ... Sa ovom igrom nemamo sta da trazimo na F4.

-------

https://zemljakosarke.forumsr.com/viewtopic.forum?t=100
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KK Partizan 2010/2011 - 6. deo - Page 40 Empty Re: KK Partizan 2010/2011 - 6. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Arhiva :: Klupske teme

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu