Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije - 1. deo

+51
sarajlija
familija
lakovic.
Gale
Anti-RTS
NenadBG
Gencha
Djole
Marko
Sensui
Imperator
Markos
dane
Danny Trejo
Maja
Novica-Ubica
Koleman
markoo
ZuLuofVozdovac
KKP
lazarminator
bigZ
slobokv83
Geograf
Nolle
wolfvaga
Ray Allen
superhik
mlekadzija
Manu
Zoro
expert
fizicar
blagoje
Tazz
Psycho
Sergej
Everton
2bad4u
Zemljoradnik
Mihael
vlada
drexler
Dule Kecman
Talicni Tom
TheGodfather
Macijauskas
Junglezburn
Naissus
Tenenac
Bodi Bond
55 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Mihael Ned 17 Okt 2010 - 14:21

Ajde stavicu ovde, ipak je on potencijalni reprezentativac. Naime, radi se o Raduljicinom blogu pa rekoh da vidim sa vama ako mozda znate na sta je mislio kada je napisao:

"Zadesila me je nezgodna i ozbiljna povreda, čiji nastanak, kao i istorijat njenog dijagnostikovanja, ovaj put neću komentarisati (odlučio sam da se ne nerviram)"

E sad, ne znam da li je to ona povreda iz reprezentacije ili je to nesto od ranije i protiv koga je upereno, FMP-a mozda?
Mozda on nikog ni ne krivi ali mi je cudan nacin na koji je napisano pa rekoh da proverim ako neko zna nesto vise.
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Macijauskas Ned 17 Okt 2010 - 21:36

Predsdnik Košarkaškog saveza Srbije Dragan Kapičić kaže da je ostanak Dušana Ivkovića na kormilu “orlova” prioritet i da će sve učiniti da se to ostvari. Ne teramo Dudu iz KSS, on je naš prioritet i ne razmišljamo o alternativama, kaže Kapičić.
Razmimoilaženja na relaciji KSS-Dušan Ivković nisuod juče, a selektor nacionalnog tima je pre nekoliko dana otvoreno optužio čelnike saveza da su ga (ne)činjenjem primorali da napusti prvu otadžbinu i ode u drugu, kako često naziva Grčku.
Predsednik KSS Dragan Kapičić tumači njegove reči kao zlonamerni pokušaj urušavanja lako lomljivog mira u srpskoj košarci.
”Apsolutno je netačno da bilo ko tera Ivkovića iz naše košarke. Ne postoji alternativa za mesto selektora, niko nije ni razmišljao o mogućem nasledniku, ako bi Duda odbio da nastavi posao. Bio je i ostao naš prioritet”, kaže Kapičić.
Prvi čovek srpskog saveza kaže da čeka Ivkovićevev signal za početak pregovora o nastavku saradnje.
“Kada je odlazio u Atinu na kormilo Olimpijakosa, Duda nam je poručio da ima vremena za razgovor. Svakodnevno čekamo Ivkovićev signal da li je spreman da razgovara, lično ili preko svog menadžera. Vučinić još pokušava da stupi u kontakt s njim u vezi s izveštajem sa SP u Turskoj”, objašnjava Dragan Kapičić.
Ivkoviću je nedavno isplaćena jedna plata, ostali su dug od 160.000 evra i obećanje da će biti izmiren do kraja godine.
”Razumem Ivkovićevo nezadovoljstvo i podržavam ga u tome da se dug mora isplatiti. Ali, pogrešno je tražiti krivca među nekolicinom ljudi u savezu. Tendenciozno je govoriti da sponzori neće da pruže podršku ovakvom savezu. Znate, i Duda je deo KSS. Zašto nam nije bolje zbog njega?”, pita se Kapičić.
Kapičić smatra da i država mora se uključi rešenje pitanja ostanka Ivkovića, a on lično spreman je da ide i korak dalje.
“Nemam novca da isplatim Ivkovića iz svog džepa. Kao što on ima pravo da postavi pitanje zašto nije isplaćen, imam i ja pravo da to pitanje prosledim državi. Neka i ona razmišlja o tome zašto je KSS ostao bez selektora koji je ostvario velike uspehe. Ukoliko ne bude drugog načina, tražiću sastanak s predsednikom Srbije Borisom Tadićem. Ako sam ja problem, sutra ću podneti ostavku i ustupiti mesto mladim bivšim asovima, koje sam mnogo puta zvao da dođu na moje mesto”, poručio je Kapičić. "
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od TheGodfather Sre 27 Okt 2010 - 23:45

Kapičić ide u posetu Ivkoviću
Kapičić ide u posetu Ivkoviću
Sastanak predstavnika Košarkaškog saveza Srbije i selektora Dušana Ivkovića je izvestan. Kako prenose Večernje novosti, dogovoreno je da se predsednik i generalni sekretar KSS, Dragan Kapičić i Zoran Gavrilović, sastanu sa trenerom Olimpijakosa početkom novembra u Atini.

Centralna tema je ostanak trofejnog stručnjaka na mestu selektora Srbije, koju naredne godine očekuje Evropsko prvenstvo u Litvaniji, kvalifikaciono za Olimpijske igre u Londonu 2012. Poznato je da Ivkoviću nisu isplaćene zaostale plate u iznosu od 160.000 evra, kao i da KSS nije ispunio preuzetu obavezu da nacionalnom timu obezbedi premije za srebrnu medalju na Evrobasketu 2009. u Poljskoj. Podsećanja radi, reprezentativci i stručni štab dobili su novčane nagrade koje obezbeđuje država.

Očekuje se da će čelnici KSS na sastanku u Atini predstaviti Ivkoviću plan isplate duga, dok je suma za premije trenutno izvan domašaja finansijskih mogućnosti. Ipak, novac neće biti odlučujući faktor za Ivkovićevu odluku da li će završiti olimpijski ciklus na kormilu nacionalnog tima. Njegova procena u velikoj meri zavisi i od situacije unutar KSS, opterećenog mnogim organizacionim problemima.

Osim toga, bliže se košarkaški izbori na kojima će trofejni sport dobiti novo rukovodstvo, verovatno i novi sistem funkcionisanja, polumandatarski ili mandatarski.
TheGodfather
TheGodfather
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Zemljoradnik Pet 29 Okt 2010 - 1:55

Videh sinoć gospodina Kapičića u kafani. Dobro, nije baš kafana, jedno kulturno mesto.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od drexler Pet 29 Okt 2010 - 3:42

Korčagin? Embarassed
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Bodi Bond Pet 29 Okt 2010 - 3:47

drexler ::Korčagin? Embarassed
I aj volim tu da popijem. Very Happy Imaju odličnu dunju. up
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od drexler Pet 29 Okt 2010 - 3:49

znam da je to mjesto vas ETF-ovaca i građevinaca, ali sam se iskusno prišljamčio Very Happy

komunista se krije i čuči u svakom od nas...
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od 2bad4u Pet 29 Okt 2010 - 6:32

U New York-New York, u Krunskoj, su Divac, Paljo.. kao inventar... Smile
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Zemljoradnik Sub 30 Okt 2010 - 23:31

drexler ::Korčagin? Embarassed
Ne, Galerija. A pošto sam ga i juče video tamo sa celom porodicom (sin mu očigledno pravo sa aerodroma došao tamo), raspitao sam se i saznao da je klub njihov.

2bad4u :: U New York-New York, u Krunskoj, su Divac, Paljo.. kao inventar... Smile
Znam da je Palja tamo non-stop (a uveče u Bitefu), ali nisam znao za Divca.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Everton Uto 23 Nov 2010 - 3:23

@Bodi ja sam ti nekoliko puta pricao o ovome a i videces na kraju kad se tako ispostavi , da Dule preuzme nasu reprezentaciju.
http://sportservis.pressonline.rs/wsw/index.php?p=86&ni=15767

inace Luka Pavicevic je prvi pik za selektora CG
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od drexler Uto 23 Nov 2010 - 3:29

sve je ovo još na dugačkom štapu... i osjećam da ćemo o ovom dugo lupati glave. Ali realno, odlazak Dude je u svakom obliku veliki hendikep, tako da bi Dule u toj situaciji mogao biti samo najmanje loše riješenje
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Everton Uto 23 Nov 2010 - 3:33

slazem se , sve je to jos u domenu teorije i nista se jos tu ne zna , ali u ovakvom stanju kakva je nasa kosarka ako se desi da Duda ne prihvati dalju sardnju , ovo bi bio najbezbolniji prelaz , ipak je Dule trenirao polovinu tih momaka i znao bi pravilno da ih iskoristi i motivise, da i ja ne idem sad u price sbbkbb...
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Sergej Uto 23 Nov 2010 - 4:33

Ja sam ipak za Dudu Smile
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Psycho Uto 23 Nov 2010 - 4:44

Sergej ::Ja sam ipak za Dudu Smile
+1
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Tazz Uto 23 Nov 2010 - 5:06

Imam utisak da bi situacija sa bilo kim osim Dude bio korak nazad.... Možda, eventualno, Kari Pešić ali opet ne bi bilo tako ubedljivo.
Tazz
Tazz
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 22.10.2010
Lokacija : Нови Сад

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od blagoje Uto 23 Nov 2010 - 15:40

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:308786-Kapicic-Ivkovic-da-Vujosevic-ne

Ценим да је то са Дулетом на нашој клупи била само навлака неких црногорских медија без икаквог упоришта у чињеницама ,а које су наши медији само пренели. Некоме је доле засметало што их је Дуле одјебао због спасавања гузице у Москви, па рекоше ајд` мало да се замајавамо. Новинари су то.

Наравно, ово сам хтео да напишем још данас и овај Капичићев интервју нема везе са тим (осим што се поклапа са неким мојим предвиђањима). Сачекајмо лепо тај март па да видимо ко ће водити Савез, али ако капичић не лаже( а не видим зашто би) ствар је у томе да ДУда једноставно хоће да зна са ким разговара и да ли се његов концепт слаже са новоизабраним руководством. Сам Ивковић је више пута поновио да он ЖЕЛИ да настави започето. Стварно бих волео
да видим тог лика или ликове који би Дуду одбили и изабрали некога другог, наравно подразумева се да почну да му исплаћују плате које му дугују (барем део ,ако не све ). Ја сам оптимиста, морам да будем.
blagoje
blagoje
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 28.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Bodi Bond Uto 23 Nov 2010 - 16:10

U ovom trenutku alternativa za Dudu ne postoji. Ja ne želim ni da pomislim da Duda ne vodi momke na EP.
Prvo, EP nam je jako bitno jer bi bilo pogubno da ostanemo bez OI dva puta uzastopno.
Drugo, Duda je selektirao ove momke i napravio paklenu mašinu od njih.
Treće, ti klinci gledaju Dudu kao Boga, to može da se vidi za vreme time out-a. Čovek je preiskusan, čini mi se da svaki njegov time out treba da se stavi u košarkaške udžbenike. Igrač ne mora da razmišlja ni o čemu kada igra za Dudu, samo izađeš uradiš šta ti je on rekao.
Četvrto, igramo lepršavu košarku, igramo se košarke, Dule Vujošević ne zna da igra takvu košarku, a pitanje je kako bi se igrači koji su trenutno u reprezentaciji snašli u nekom drugom viđenju košarke.
Šeto, koliko god ja cenio Vujoševićeve trenerske sposobnosti on još nije ni blizu Dude, Željka, Karija... To što je on radio sa Partizanom kapa dole, ali da ga vidimo kada ima budžet, igrače za evropsku titulu... Duda je preiskusan, kao što rekoh, zna kako se osvajaju medalje, osvojio čovek sve živo, a Dule to nema, bar ne još uvek... Nije trenutak da se eksperimentiše...
Rekoh, ne želim da pomislim da Duda ode iz reprezentacije, ali ako se to en daj Bože desi jedini koji bi mogao da ga donekle zameni je Kari Pešić, ali Piroćanac neće da radi na lepe oči kao Duda... Druga opcija je Muta Nikolić.
Jedina dva trenera koja bi još mogla da dođu u obzir su Dule i Željko, ali njihovo shvatanje košarke nije kao Dudino i nije onakvo kakvo najviše odgovara predispozicijama igrača koje mi trenutno imamo na raspolaganju.
Najbolji primer razlike u trenerskom znanju između Dude i Duleta je Aleksandar Rašić... Duda je za 2 meseca izvukao iz njega ono što Dule nije uspeo za 2 godine... I mojtene mi Duleta u reprezentaciju, bar ne još... Ima on još mleka da pije i iskustva da skuplja da bi mogao da vodi reprezentaciju. Neka se prvo stabilizuje u CSKA, u šta ne sumnjam, neka osvoji neku Evroligu, a za reprezentaciju ima vremena i verujem i želim da i do toga dođe jednog dana, ali ne sada!
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od drexler Uto 23 Nov 2010 - 19:34

Bodi, donekle ispravno rezonuješ, ali ne vidim na koju foru bi Muta mogao na klupu prije Duleta. Muta jeste veliki stvaralac, čovjek koji osjeća igru, ali čini mi se da je on još više od Duleta "domaći trener". Ni njega nikad nismo vidjeli u inostranstvu, ni u radu sa velikim zvijezdama, a čini mi se da ni njegov stil košarke nije umiranje u ljepoti, te je s te strane bliži Vujoševiću.

Takođe, po pitanju Rašića, ne vidim šta je Duda bolje izvukao od Duleta. 10 utakmica gdje je u par navrata odlično odigrao, ispogađao neke bitne trojke, i riješio jednu tekmu bacanjima, a u par tekmi se načisto pogubio.
Manje više to je radio i u Partiazanu
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od fizicar Pet 26 Nov 2010 - 13:35

Rasic vidno igra konstantnije. Pogledaj i Tursko prvenstvo. Dobio je na sigurnosti uz Dudu.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od drexler Sub 27 Nov 2010 - 1:25

http://www.mondo.rs/s190302/Sport/Kosarka/Kica-_Greska_CSKA_Muta-_Dule_samo_kuka.html

u principu gotivim Mutu, ali lik je očigledno strašno isfrustriran nekim stvarima. Ne leži mu ovo, ama nikako
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od expert Sub 27 Nov 2010 - 1:36

Muta opleo i po Dudi i po Duletu, kao da i sam nije trener i da ne zna sta je trenerski posao.. covek je prosto ljubomoran..

A ono sto rece za savez, kada cemo mi mladji treneri da dobijemo sansu, koliko ja znam Dule je mladji od Mute, tako da.. Very Happy
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od fizicar Sub 27 Nov 2010 - 1:40

Muta je 56., a Vujosevic 59. Ipak ja glasam za Dudu, a Muta mi se malo smucio ovim svojim izjavama. Treba ga pitati zasto je dao otkaz u sezoni, u kojoj je Bogojevic kasnije stigao na final four?
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Gost Sub 27 Nov 2010 - 1:57

Nije tad Muta dao,nego je dobio otkaz jer je imao skor 0:7.Doso je Kime,mislim pravo iz Nisa gde je 5,6 godina pokusavao da stavi nisku kosarku na noge(bezuspesna borba sa vetrenjacama),posle Mute napravio skor 7:7 u drugom krugu,i preko CSk i olimpijakosa odveo Partizan na F4.
Nemojte da me drzite za rec,ali ako me secanje dobro sluzi tako je bilo.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od blagoje Sub 27 Nov 2010 - 3:21

Давно то беше, чини ми се да смо чак 8 пораза везали у Евролиги у једном тренутку. Мута добија отказ, долази Богојевић. После смо избацили Олимпијакос са 2-0 у осмини финала, при чему су они имали прву кући . Дуда им је био тренер. Ми с обзиром да смо избациоли носиоца преузимамо њихове " привилегије" и имамо предност домаћег терена против ЦСКА иако су они имали бољи скор. Прву добијамо , другу нас уништили у Москви, а мајсторицу мање-више лагано добијамо ,сећам се и неке тројке Ђокића са 10 метара и одосмо на Ф4. Тамо завршавамо четврти, а онда она кобна серија против ФМП-а у полуфиналу тада Winston Yuba лиге. Тада комшије освајају своју последњу титулу, највише захваљујући тандему Топић- Топаловић. Била је то луда сезона.
blagoje
blagoje
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 28.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Psycho Ned 28 Nov 2010 - 22:27

Nastaviću ovde deo dijaloga koji je započeo na temi Radnički KG, a tiče se Mute, Dude i cele priče koja je posle toga pokrenuta...tamo mu nije mesto.

Ljudi, mislim da sad već preterujete u pokušaju da "budete objektivni".
Ja nemam lepih reči za KSS. Ti ljudi godinama sede u svojim foteljama i do sada su uradili samo jednu dobru stvar - doveli su Dudu na mesto selektora. Reprezentativna košarka nam je pre toga pucala po svim šavovima, nije se znalo na kom ćemo se takmičenju više obrukati i na koje ćemo uopšte uspeti da se plasiramo, tim nam je bio pun razmaženih zvezdica koje ljudi koji su vodili tim nisu uspevali da uvedu u red, a birani su od istog KSS. Trebalo je da se pojavi stvaran autoritet i da preseče i stane agoniji na kraj. Duda je isključivi krivac za preporod.
Što se klupske scene tiče - domaća takmičenja su potonula...Kvalitet jako nizak. Postoje tu i drugi razlozi, ali u savezu ne postoji nijedan autoritet, već klubovi vuku kako koji stigne - apsolutno bezvlašće. Igramo NLB, ne igramo...3,4,5 klubova....ne zna se. Na kraju ispadamo smešni pred Liscem koji nam diktira šta će se i kako raditi. Isti ljudi nas malo guraju u ligu, malo guraju iz nje.
Čak je i juniorska liga Dudina ideja...
Agilnost nikakva, zalaganje nikakvo...samo kuknjava...Marketing, finansije...postoje li? Duda je i u to morao da se petlja...verujem ne svojom voljom. Posle izjavljuju kako para nemaju i da će skraćivati i otkazivati pripreme selekcija....Ej!!! Tvoj je posao majstore da pare obezbediš...ne možeš - skloni se...daj prostora nekome ko može. Možda i nisi kriv, ali je to irelevantno. Bitno je da ne funkcionišete.
Stručni savet ne znam kad se poslednji put sastao.
Uticaj u evropskoj i svetskoj košarci - mizeran. Isključeni smo gde god je to moglo da se desi. Toliko velikih imena, a niko angažovan. Da li su pokušali da animiraju nekoga? Sumnjam. To automatski znači gubitak sopstvenih pozicija. Pričaju kako rade volonterski (ko to od vas traži?), kako od toga nemaju ništa, da su spremni da odu - pa dajte onda već jednom...boje se da savez ne ostane obezglavljen? Ja mislim da se ne bi ni primetilo.
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - 1. deo - Page 2 Empty Re: Reprezentacija Srbije - 1. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu