Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evrokup

+37
maxisb
slobokv83
bigZ
Djole
ZuLuofVozdovac
dane
Danny Trejo
Dule Kecman
Talicni Tom
Koleman
air slavkan
Macijauskas
Sensui
KKP
lazarminator
Naissus
Maja
Sergej
Everton
sexdrogabodiroga
Tazz
Gencha
Psycho
2bad4u
Markos
Imperator
TheGodfather
Junglezburn
Nolle
superhik
klavijatura
mlekadzija
expert
drexler
Bodi Bond
Ray Allen
Zemljoradnik
41 posters

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od bigZ Uto 29 Nov 2011 - 11:17

Sale dobio Cedevitu u Zagrebu u produzetku sa pola kosa. Smile Smile.
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od dane Uto 29 Nov 2011 - 11:28

I oborio mi tiket. Ali neka ne zalim, Sale mi je idol i bio bih presrecan kada bi on postao vrhunski trener.
Ali videcemo, vreme ce pokazati!
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od slobokv83 Uto 13 Dec 2011 - 8:46

Dobi Budućnost, ko bi rekao da će Čeda da postanem ključni igrač kome na kraju kad se lomi ostavljaju celu stranu da odigra i to je radio odlično...
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Junglezburn Uto 13 Dec 2011 - 8:50

Slobo, jesi li gledao? Kako su delovali Dubljević i Čeda, za NLB?
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od maxisb Uto 13 Dec 2011 - 9:54

Cedevita u Zagrebu izgubila od Spartaka. Cedevita je još jednom pokazala da je "mlada" ekipa. Fali tu još koja sezona europske košarke za sazrijevanje, po mom mišljenju. Mogu oni odigrati odličnu utakmicu, ali ne mogu držati visok ritam kolo za kolom. Degađaju im se i klasične boljke zelenih ekipa (npr. bez problema im se prošetaju protivnici do koša, a nisu ni blizu bonusa i to se ne dogodi jednom...) Bilan je bio stvarno dobar. Vidi se da netko s tim dečkom dosta radi individualno. Odlično trči za centra od 213, u dotrčavanju zauzima prednju poziciju i ostvaruje prednost. Spartak odigrao prosječno, dovoljno dobro da dobije. Dragičević je bio odličan. Osim što je odlično pratio prodore vanjski igrača i kažnjavao svaku pomoć koju je njegov čuvar davao, s visokog posta je par puta odlično podijelio lopte. Sve u svemu solidna utakmica, ali vrlo vidno za klasu slabija košarka od euroligaške.
maxisb
maxisb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 38
Lokacija : Zagreb

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Zemljoradnik Uto 13 Dec 2011 - 10:40

Imam utisak da svi mi na ovim prostorima nekako "dozvoljavamo" svojim ekipama da se nazivaju neiskusnim... Ne može ekipa da bude neiskusna, mogu igrači i trener. Dobro, Cedevita ima dosta neafirmisanih, mladih igrača, ali imaju 7-8 iskusnih i Zulu kao trenera sa solidnim, čak i Evroligaškim stažom. Takve ekipe ne smeju da ima "boljke zelenih ekipa". Ja pre mislim da je u pitanju javašluk, odnosno nerad u kombinaciji sa kurcoboljom, a obe bolesti su vrlo karakteristične za ove naše predele...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Novica-Ubica Uto 13 Dec 2011 - 10:49

iskreno mislim da njih zaboli djoka za eurokup.. valjda im je cilj F4 ABA i plasman u EL sledece sezone..
Novica-Ubica
Novica-Ubica
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od slobokv83 Uto 13 Dec 2011 - 10:53

Junglezburn ::Slobo, jesi li gledao? Kako su delovali Dubljević i Čeda, za NLB?

drugo poluvreme...gledao sam baš zbog fantazija. Čeda je bukvalno glavni igrač Budućnosti, ali to ne znači veliki index jer odrađuje i puno prljavog posla u odbrani...pošto je bio egal, poslednjih desetak napada dok nije došla penal završnica,spusti se lopta za Čedu, a ovaj se leđima gura ka košu i onda pivotira i sa drugim korakom uvek poentira pored čuvara, čini mi se tri napada za redom...takođe, kada skupe na njega on vrati loptu, a onda se najčešće opali trojka od Andersena, Popovića, čak je i Dubljević postigao jednu trojku na povratni od Čede, znači i Dubljević izađe na trojku kada Čeda zida...Čeda je imao i skokova u odbrani, ali je imao i par puta zaletanja i na levi i na desni ulaz što je promašivao...Generalno, sa njim se nikada ne zna jer ako nekoga drugog krene on se sklanja i čeka drugi plan, ali dosta akcija ide preko njega, sad samo treba gledati ko ga čuva, to je sa Savovićem išlo teško prošlo kolo, mada i tu bi bio dobar da je bilo samo malo sreće...ja ga ostavljam protiv Laškog, videćemo.

Dubljević baš lepo igra, koristi igru dva na dva maximalno, siguran pod protivničkim košem, baš lagano postiže te poene, može on biti dobra kupovina, ali mislim da nije neko ko može da odvali, ali ni da podbaci mnogo.


Gledao sam i Cedevitu i nije mi se svidelo kako je Drejper igrao, nešto mi se čini da će Partizan da ga sačuva i ovaj će da ode u minus. Takođe su šuplji bili pod košem, Dragičević i Zupan su ih razvalili, ali bukvalno...Baždarić se sada malo više pita.

Anderson je nakupio index na kraju sve u penal završnici, mada on uopšte nije loše rešenje, jer trči kontre, pogađa trojke na povratni pas od Čede i lepo razigrava Dubljevića u dva na dva.

EDIT: kada kažem povratni od Čede, ta lopta baš fino kruži i onda neko opali trojku ili napravi fino ulaz do koša.

slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Junglezburn Uto 13 Dec 2011 - 11:14

Zahvaljujem! Smile
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od maxisb Uto 13 Dec 2011 - 12:41

Zemljoradnik ::Imam utisak da svi mi na ovim prostorima nekako "dozvoljavamo" svojim ekipama da se nazivaju neiskusnim... Ne može ekipa da bude neiskusna, mogu igrači i trener. Dobro, Cedevita ima dosta neafirmisanih, mladih igrača, ali imaju 7-8 iskusnih i Zulu kao trenera sa solidnim, čak i Evroligaškim stažom. Takve ekipe ne smeju da ima "boljke zelenih ekipa". Ja pre mislim da je u pitanju javašluk, odnosno nerad u kombinaciji sa kurcoboljom, a obe bolesti su vrlo karakteristične za ove naše predele...

Moguće da si upravu. Mada, pošto njih privatnik plaća, moralo bi biti malo ozbiljnijeg pristupa. Možda ima istine u onom što kaže Novica-ubica, da im eurocup nije uopće takmičarski interesantan ove sezone, a po meni to im nije najbolje rješenje.
Možda termin "neiskusna ili zelena ekipa" i nije baš najsretniji opis situacije, ali nisam našao povoljniji izraz da opišem moj osobni dojam. Stoji to što si naveo da imaju par iskusnih igrača koji imaju stvarno jake utakmice u rukama i nogama i, kao što kažeš, Zula ima euroligaškog iskustva, ali opet, jedan, za pojmove Cedevite, megastar Smodiš ima privilegiju da ne napravi prekršaj kada ga igrač probije, bez obzira što ekipa nije u bonusu i on nema nikakvih problema s osobnim pogreškama. Na njega trener baš i ne diže glas. On je veliki, afirmiran igrač koji je došao u mali, neafirmiran klub i na taj način pomaže rastu malog kluba i ima određene ustupke, nije došao kao humanitarac, dobro je plaćen, ali opet se ne mogu oteti dojmu da ovaj odnos prema njemu stoji. Sudci, mada oni nemaju veze s današnjim porazom, ne gledaju isto Cedevitu i npr. Partizan u Europi. Kada igrač dolazi u Partizan zna se šta se od njega očekuje. Imat će krvava koljena ili neće igrati. Nema tu puno filozofije. Dok Cedevita ne stekne svoju reputaciju proći će još malo vremena. Mislim također, da kada npr. Marko Čakarević dođe iz Radničkog i igra prvu sezenu u dresu Partizana, kada u zadnjoj četvrtini izlazi na parket Pionira apsolutno je uvjeren je da će dobiti utakmicu bez obzira koji je rezultat i protiv koga igra, jer pobogu pa Partizan uvijek dobija u Pionira i svi oko njega u to vjeruju! Malo karikiram i neću ulaziti previše u domen psihologije, samo pokušava pojasniti šta sam mislio pod tim da dres jednog kluba nosi dosta toga u sebi. Kada na sve navedeno dodaš one pomenute neiskusne igrače dobiješ ono na šta sam mislio kada sam rekao da im treba još sezona u Europi i da su neiskusna ekipa.
maxisb
maxisb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 38
Lokacija : Zagreb

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 13 Dec 2011 - 12:47

maxisb :: Smodiš ima privilegiju da ne napravi prekršaj kada ga igrač probije, bez obzira što ekipa nije u bonusu i on nema nikakvih problema s osobnim pogreškama. Na njega trener baš i ne diže glas.

Синдром - Влада Јовановић. Лечи комплексе напушавањем клинаца а странци могу да га лупају курцем по челу...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Zemljoradnik Uto 13 Dec 2011 - 20:44

@maxisb
Razumeo sam šta si hteo da kažeš i sve to stoji, definitivno Cedevitin dres još uvek ne nosi težinu ni kod igrača ni kod sudija (pa ni kod protivnika). Ali nikada neće ni nositi ako "Smodiš ima privilegiju da ne napravi prekršaj kada ga igrač probije", a to se zove neozbiljan pristup poslu, u konkretnom slučaju, Smodiša, Zule i sportskog direktora. Smodiš tako sigurno neće pomoći rastu malog kluba, a Anzulović neće nikada imati autoritet, niti napraviti rezultat.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od maxisb Uto 13 Dec 2011 - 23:24

@zemljoradnik
U pravi si...I ja vjerujem da bi trebali svoj posao malo bolje raditi, barem u eurocupu. Da ne bude samo negativna kritika s moje strane, reći ću da u globalu klub za sada radi sasvim solidan posao. Hoda stepenicu po stepenicu. Prvo je Bažda bio veliko iznenađenje, sada Smodiš. Bez obzira kako on igra, lakše će iza njega doći neki veći igrač u klub. Ozbiljan pristup poslu i trener s autoritetom svakako moraju biti osnova u tom koračanje. Bez toga nema ničega. Eto, nemojte šta zamjeriti. Smile
maxisb
maxisb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 38
Lokacija : Zagreb

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Zemljoradnik Sre 14 Dec 2011 - 0:37

Tebi svakako ne zameram ništa, nego našim (a pod tim mislim na kompletnu ex-Yu) košarkaškim radnicima. Smile
A Cedeviti i Tedeskiju svaka čast! Izuzetno poštujem ono što rade, jedina ozbiljna mrlja na njihovom radu, po mom mišljenju, je ono besmisleno otpuštanje Subotića. Iz onoga što je moglo da se pročita po vestima i forumima nisam baš siguran da znam šta se tu tačno dogodilo, ali svejedno mi se ne sviđa. Skloniti trenera koji ima odlične rezultate i umesto njega dovesti Acu Tricu, je u najmanju ruku glupo...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od slobokv83 Uto 20 Dec 2011 - 21:27

Ne znam da li je neko primetio da je Žarko Rakočević imao index 37 u Evrokupu juče.

Ostende - Valensija statistika
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Zemljoradnik Uto 20 Dec 2011 - 22:35

Au! I naši iz Ostendea dobri. A što nema Markovića, zna li neko?

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od slobokv83 Uto 20 Dec 2011 - 22:38

misliš na Dušane Very Happy
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Nolle Uto 20 Dec 2011 - 23:08

Gde igra Klaver ?
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od nikola tesla Čet 22 Dec 2011 - 0:48

U Valensiji.
nikola tesla
nikola tesla
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 30
Lokacija : BG-Karaburma

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Nolle Čet 22 Dec 2011 - 1:12

Nije igrao protiv Ostendea ?
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Macijauskas Čet 22 Dec 2011 - 1:23

Cini mi se da je Klaver povredjen.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Junglezburn Uto 21 Feb 2012 - 9:45

Dashaun Wood doneo pobedu Albi protiv Benetona sa 15 poena u poslednjih 5 minuta meča, i 5 asistencija u 4/4 - indeks 37.
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Macijauskas Uto 21 Feb 2012 - 12:58

Da l' je moguće da je Dzile izgubio kući od Šjora Bože..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Djole Uto 28 Feb 2012 - 9:27

Becirovic - rekordan broj idiotskih odluka na jednoj utakmici... zasluzena pobeda Lietuvosa, Benetton je bio bez igre, drzao ih je sut za 2 i 3... Becirovic uvaljivao koske svima zivima, jer izgleda nije smeo sam da zavrsava ulaze... katastrofa...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Ray Allen Uto 28 Feb 2012 - 9:56

Eto zasto ga sjor Boza nije zvao u reprezentaciju.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Evrokup - Page 7 Empty Re: Evrokup

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu