Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanimljivosti iz sveta košarke

+43
Anti-RTS
slobokv83
maxisb
mlekadzija
Gencha
Djole
PingPong
Ray Allen
familija
Sensui
Mihael
Tazz
dane
XXL
Koleman
Danny Trejo
air slavkan
fizicar
bigZ
Nolle
Dule Kecman
Macijauskas
Grobi
blagoje
superhik
Naissus
Everton
Markos
2bad4u
wolfvaga
Talicni Tom
ZuLuofVozdovac
KKP
expert
Bodi Bond
drexler
Zolja
Zemljoradnik
Zoro
Psycho
Imperator
lazarminator
Junglezburn
47 posters

 :: Ostale teme :: Razno

Strana 2 od 19 Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći

Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od drexler Sub 25 Dec 2010 - 9:15

čini mi se da je gradić Po sjedište francuskog ogranka terorističke grupe ETA baskijskih separatista
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od KKP Ned 26 Dec 2010 - 0:26

Saigrači se tukli na tribinama

Tuča dvojice gledalaca na tribinama nije nešto što se naročito retko viđa, ali ovaj snimak je brzo obišao internet, jer su se potukli Renardo Sidni i Eldžin Bejli, saigrači na univerzitetu Misisipi Stejt. Obojica su suspendovani, uskoro će biti izbačeni iz škole. Sidni je svojevremeno bio velika srednjoškolska nada.

https://www.youtube.com/watch?v=3l1vNZSSiuw&feature=player_embedded

Kakvi diletanti i debili... Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 342805
KKP
KKP
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 13.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Knjazevac

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub 8 Jan 2011 - 16:02

За оне који нису знали, овако изгледа нова спортска хала у граду Бару, у Црној Гори. Имајући у виду колика је посета кошаркашким мечевима у нашој земљи, мислим да би испунила потребе већине градова у Србији, који су величине до 50 000 људи (Бар има 40 000). Не бих имао ништа против ни да Човић изгради једну овакву у Железнику, а као што се хвалио својевремено код Тегија да ће изградити халу од 15 000 места када генерација Мусли-Миљенивић буде стасала и освоила шампионсу титулу, па да им користи за Евролигу.... Узгред хала ми се свиђа много више од Миленијума.

Капацитет хале је 2.5 хиљада места.

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Hala1

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Hala2

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Hala3

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Hala4

Иначе можда је ложа мало већа и нарушава изглед те трибине на којој се налази, али јебига Црна Гора је мала земља са пуно функционере. Можда су могли целу халу да направе да буде ложа, да се сви осећају много важни
Cool
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od Talicni Tom Ned 9 Jan 2011 - 0:50

Igralo se juniorsko prvenstvo Evrope u njoj. Vidio sam tada da je OK. Ali ovo izgleda fenomenalno. Komotno, dovoljno razmaka od terena. Koliko li je koštala?
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od wolfvaga Ned 9 Jan 2011 - 0:55

Evo smederevske hale. Prima 3 000 gledalaca, na grad od oko 80-85 000 stanovnika... Cisto da ne bude da i mi nemamo dobrih, novih hala...

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Halasmederevo1

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Halasmederevo2
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od 2bad4u Ned 9 Jan 2011 - 2:51

Hajde kada je već početo u tom smeru, i Zrenjanin je dobio zamenu sa Medison (najstariju dvoranu na Balkanu)
Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 21_big

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 22_big

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 24_big

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 25_big
Inače nova hala je odmah do starog Medisona, manjeg je kapaciteta nego stara hala pre rekonstrukcije (u finalu rukometnog Kupa Šampiona sa Barsom smo se nagurali oko 7000 tada, kasnije smanjen kapacitet), i kapacitet joj je 3000 sedećih (drugih ni nema Very Happy ) mesta...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od lazarminator Ned 9 Jan 2011 - 8:21

sta je to u Smederevu... ova hala, novi bazen... otkud kinte frajeri... eto kad se ne krade. Kada u ovoj drzavi niko nista ne bi maznuo samo godinu dana, bili bi Svajcarska.
svaka cast za Smederevo

A Medison pamtim jer sam pre nekih 15 godina tamo gledao za mene legendarno polufinale rukometnog Kupa Jugoslavije Proleter - Samot. Moj Samot je izgubio jer je Pocuca branio nemoguce. Tad sam zaista mislio da od tog Pocuce ne moze biti boljeg golmana
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od Markos Ned 9 Jan 2011 - 8:34

Kad bih svaki nas veci grad imao ovakvu salu,gde bi nam bio kraj...
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od Everton Ned 9 Jan 2011 - 8:37

cuo sam danas na SOS-u i da Indjija gradi novu dvoranu.
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od wolfvaga Ned 9 Jan 2011 - 10:45

lazarminator ::sta je to u Smederevu... ova hala, novi bazen... otkud kinte frajeri... eto kad se ne krade. Kada u ovoj drzavi niko nista ne bi maznuo samo godinu dana, bili bi Svajcarska.
svaka cast za Smederevo

A Medison pamtim jer sam pre nekih 15 godina tamo gledao za mene legendarno polufinale rukometnog Kupa Jugoslavije Proleter - Samot. Moj Samot je izgubio jer je Pocuca branio nemoguce. Tad sam zaista mislio da od tog Pocuce ne moze biti boljeg golmana
Jednostavno su dobro prodali zelezaru, eto otkud kinte Smile. Planira se izgradrnja i rafinerije, tako da Sd, iako na prvi pogled posteno posluje, polako postaje novo Pancevo. A posle nek me neko pita sto sam otisao iz tog grada...
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od wolfvaga Ned 9 Jan 2011 - 10:46

P.S. Da ne zaboravimo i stari dobri "Smederevac" Milana Blagojevica Smile. Sada ga proizvode i na tufne Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 342805 Very Happy...
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od ZuLuofVozdovac Ned 9 Jan 2011 - 15:37

Иначе, управа НЛБ лиге није дозволила да Лајонси пређу да играју своје утакмице у Милановцу, жалећи се да новоизграђена хала у том граду нема довољан капацитет за играње тог ранга такмичења. Иако мислим да Милановац није град који би требао да има НЛб лигаша, смешно је да нова модерна хала нема услова, а услове испуњавају Јазине, Домжале итд... Мени ово изгледа културније од ФМП-ове хале...

Хала има 1700 места, коштала је 1.4 милиона евра, а још 400 000 је касније уложено за откуп анекса који се налази поред хале, који садржи пословни постор, сауне, теретане, и сличне ствари који је по првобитном уговору припао Словенцима који су градили халу.

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Gm4n

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Gm3z

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Gm1q
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od drexler Ned 9 Jan 2011 - 21:20

kada govorite o novim halama, da pomenem i jednu u kojoj sam igrao. Prije 2 godine Zvečan je igrao u Drugoj srpskoj ligi (grupa Zapad) i mi smo ostali zapanjeni uslovima. Dvorana prima nešto manje od 2000, ali je skockana, utegnuta, sa zapadnjačkim šmekom... U svlačionicama postoje stolovi za masažu (čovječe, osjetio sam se kao NBA zvijezda Wink ) a WC je čist da možeš pitu jesti sa keramike... Stvarno prijatno iznenađenje, sve to je naravno posljedica stihijskog ulaganja vlade na KiM u cilju zamagljivanja realne situacije, ali ajde da ne idem sad na drugu stranu.

Što se tiče Inđije, i ja sam čuo za neke bahate planove tipa nova fensi hala kapaciteta 9000 gledalaca, ali zbilja volio bih da vidim planove koji prezentuju isplativost takve investicije.
Split je za SP u rukometu sagradio luksuznu Arenu od 12000 mjesta, ali ona sada posluje u teškim gubicima, ali opet, sačekajmo, ovi iz Inđije su više puta pokazali da su sposobni ljudi (mada im fijasko sa Peppersima nikad neću oprostiti)
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od KKP Pon 10 Jan 2011 - 0:42

KKP
KKP
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 13.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Knjazevac

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od Naissus Pon 10 Jan 2011 - 0:53

Izgleda da ce dobiti tu arenu Indjija od 9000-10000 mesta, po recima Jesica Indjija finansira 100% izgradnju hale, a i ove godine ce poceti sa izgradnjom novog stadiona. Mislim da Nis nece da vidi EP u rukometu.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon 10 Jan 2011 - 13:14

За мене је велика енигма та спортска хала у Инђији. Оно што засигурно знам је да ће то бити најмодернија хала у Србији, велики део ће бити укопан под земљу чиме ће повећати енергетску ефикасност, ваздух у хали ће се грејати геотермалном енергијом, а за грејање гледалишта ће бити коришћен посебан систем по којем ће се када гледалац седне у столцу укључивати посебни грејачи у њој који ће се напајати електричном енергијом добијеном од соларних панела постављених око хале, чиме ће се елиминисати она загушљивост и воњ у хали током зимских месеци. Хала по плану треба да се отвори у мају 2011, али чини ми се по неким најавама да ће бити готова тек крајем године. Највећа непознаница је капацитет. Ја сам чуо да ће капацитет хале бити 2500 места. Толико је писало у новинама када је почињала да се гради, ту бројку сам налазио и касније. Међутим сада када се потезала прича око Европског првенства у рукомету, Јешић је на једном месту рекао да је капацитет хале 6000 за рукомет и одбојку а 8000 за кошарку. Ја лично мислим да је то новинарска грешка, јер гледајући халу и пројекат делује ми да је немогуће да у њу стане толики број људи, да је смедеревска хала много већа а прима 3500 људи... дакле 2500 је по мом мишљењу најреалнија бројка, ја бих молио некога из тог краја да информацију провери па да нам прецизно каже.

пројекат

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Indjija

довде се стигло са радовима

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Indjija2

А ова бројка што је Наисус рекао 9-11 000 је сигурно нетачна, а ти би брате ако си већ из Ниша требао да знаш да иако се неће градити нова хала, биће уложено 2.5 милиона евра у реконструкцију Чаира, који иако оронуо је јако лепо архитектонско решење, и сада када га буду потпуно реновирали и нашминкали биће бонбона, па ће се ЕП играти ипак у Нишу. Имајући у виду тренутно стање спорта у Нишу (само повремено рукометашице направе неки резултат), мислим да ће објекат потпуно задовољавати потребе.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od Naissus Pon 10 Jan 2011 - 13:39

Pominjala se ta brojka pre univerzijade, zbog toga sam i rekao(greska moja). Znam da se nece graditi nova hala i da ce biti rekonstruisan Cair, koji nikad nece biti kao sto treba! EHF je potpunu rekonstrukciju ocenio nerezonskom obzirom da se ulaze veliki novac. Posto zivim u Nisu, kako su poceli sa sminkanjem od bonbone nece biti nista! Ako bi bili bolji uslovi mozda bi se i otvorile neke nove mogucnosti, neki novi sportski uspesi? Zar treba da budemo ograniceni? Da ne idemo u off previse...
Da Smile Pomenuo sam Nis i EP u rukometu, jer dobija izgleda domacinstvo Indjija Very Happy Ko ce da ide do Nisa, ovako lepo Vrsac, NS, Beograd, Indjija Smile
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon 10 Jan 2011 - 14:26

Ово је пројектован изглед Чаира после реконструкције, мени ово уопште не изгледа лоше, нити ''лимитирајуће'' као што кажеш за било који спортски колектив, па и за наше највеће клубове. Дворана је просторно већа од Пионира, далеко лепша имаће наравно нешто мањи капацитет од пионира али биће много комфорнија. Да ли си упућен колико ће бити тачан капацитет, пошто сам чуо да ће бити доста проширен у односу на садашњу бројку.

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Cair3

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Cair

ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od Naissus Pon 10 Jan 2011 - 14:40

Sve je lepo to, ali....Tacno bi trebalo da bude 4948 mesta, za 1100 mesta vise u odnosu na sadasnji kapacitet.
http://www.njuz.net/nis-ipak-domacin-evropskog-prvenstva-za-rukometase/
Smile
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon 10 Jan 2011 - 17:47

Капирам те ја, још боље би било да је направљена нова, велелепна хала цар Константин, капацитета од 8-9 хиљада како се и планирало, али како то обично бива, политичари су испалили град за кинту.... Нова хала коштала би 21.5 милиона од чега је република требало да обезбеди 15 милиона а остало град. Међутим мислим и да је пројекат мало каснио, а и град је покушао да од тог новца део одвоји за реновирање музеја што је такође било нешрофесионално... Ипак, мислим да је све то само изговор који је измишљен да се Нишу не би дала кинта, а пошто је то изазвало велико незадовољство у граду видим да ће бити компензовано тиме што ће влада дати 9 милиона за нову трибину стадиона Чаир који личи на Чернобил. Можда ће овако и боље испасти, ова реновирана хала Чаир сигурно неће имати ништа горе услове него што би имала та нова хала, а са друге стране са новим стадионом Реал са Нишаве сигурно ће лако стићи до највишег ранга такмичења (или ће бар бити погуран), па ето нове спортске атракције у граду. Наравно ако и тај пројекат стадиона не служи само за јефтини маркетинг жутих у овој изборној години....
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od Everton Pon 10 Jan 2011 - 21:40

pronasao sam ovu tekmu na jednom HR forumu
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od superhik Pon 10 Jan 2011 - 22:27

@ zulu

Ovde u Nišu se svake godine nešto obećava. Tih planova i projektovanih izgleda dvorana, stadiona, arena... smo se nagledali. Nikad ništa nije napravljeno. Rekonstrukcija Čaira nije ni počela, pitanje je da li će i kada početi. Slažem se sa Naissusom da ćemo verovatno izgubiti domaćinstvo u rukometu i da će to dobiti Inđija koliku god halu napravili. I da, nije Nišu država kriva, niko im nije skinuo pare nego je gradska vlast toliko neodgovorna da sama radi protiv interesa grada zbog ličnih interesa naravno. I tako rade sve gradske vlasti od 1997. do danas, da ne bude zabune da vučem na neku stranu. Ovaj grad je totalno uništen, ne postoji na svetu drugi grad po veličini u jednoj državi koji je ovako unazađen. U to sam 100% siguran.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od Zemljoradnik Pon 10 Jan 2011 - 23:48

Toliko je uništen da mislim da više čak nije ni drugi po veličini, čini mi se da je NS sad veći, ili je bar blizu. A svi ljudi iz Niša koje znam samo pričaju o tome kako je grad depresivan i kako hoće da pobegnu odatle glavom bez obzira...

Ali da se vratimo na košarku. Mislim da nedostatak kvalitetnih dvorana čak nije ni u prvih pet problema naše košarke (što ne znači da ih ne treba zidati, naprotiv). Ako pogledamo ono što se zove "navijačka baza" večitih i veličinu Beograda, može se zaključiti da ta dva kluba imaju lošiju posetu verovatno od svih klubova koji igraju prva dva najjača ranga takmičenja kod nas. Kultura odlaska na utakmice se neće tek tako razviti sama od sebe, a tamo gde ljudi redovno idu na utakmice kako god njihov tim igrao, samo je preživela ta kultura od ranije, nije sad stvorena. A kultura se stvara marketingom. Dakle, ko god želi da razvija košarku u svom gradu/opšitini/kraju, mora da se pozabavi popularizacijom sporta i popularizacijom odlaska na sportske događaje, zatim organizacijom kluba, radom sa mlađim kategorijama (naravno dobrim odabirom trenera i igrača), finansijama, a onda će na red doći modernizacija postojeće ili zidanje nove hale. U suprotnom, može da prođe kao Hemofarm koji je izgradio (dobio) novu, modernu halu, ljudima je jedno vreme bilo interesantno da idu na utakmice, jer je to bilo nešto novo u njihovom gradu, ali brzo su odustali.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od blagoje Uto 11 Jan 2011 - 1:23

Naissus ::Sve je lepo to, ali....Tacno bi trebalo da bude 4948 mesta, za 1100 mesta vise u odnosu na sadasnji kapacitet.
http://www.njuz.net/nis-ipak-domacin-evropskog-prvenstva-za-rukometase/
Smile

Наисус, нисам те разумео. Је ли заиста почела та реконструкција или се и ти спрдаш, пошто овај сајт преноси измишљене вести ? Дакле, та евентуална реконструкција нема везе са овим што пише у овом чланку.
blagoje
blagoje
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 28.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od Naissus Uto 11 Jan 2011 - 3:32

Upravo tako, ovo sto sam poslao jesu saljive vesti. Sa rekonstrukcijom se "pocelo" jos septembra, a ja sam bio u hali pre 3-4 nedelje i jedino sto je uradjeno jeste da su zamenjene plocice u wc-u! Toliko je rekonstruisano za 4 meseca.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Zanimljivosti iz sveta košarke - Page 2 Empty Re: Zanimljivosti iz sveta košarke

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 19 Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Ostale teme :: Razno

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu