Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svaštara 3

+42
familija
Sarlo
Nolle
Gale
PGR93
Anti-RTS
Geograf
slobokv83
Marija
XXL
Imperator
Psycho
Danny Trejo
air slavkan
Everton
Ray Allen
fizicar
Koleman
bigZ
Maja
TheGodfather
superhik
Tazz
Markos
Mihael
KKP
lazarminator
Macijauskas
Bodi Bond
Naissus
Dule Kecman
wolfvaga
Sensui
dane
Talicni Tom
ZuLuofVozdovac
Gencha
Junglezburn
2bad4u
Zemljoradnik
drexler
mlekadzija
46 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Svaštara 3 Empty Svaštara 3

Počalji od mlekadzija Sre 26 Jan 2011 - 1:21

Macijauskas ::Da ne ulazim i ja sad u neke rasprave oko svega ovoga, prvenstevno sto sam previse zelen za tako nesto.
Ali bih se samo nadovezao oko insajdera, tj. pre svega tu podelu medju politicarima.
To je sve jedna velika maska, njih briga za stanje u drzavi i to njihovo prepiranje po medijima je samo jedna sarada.
Toma Nikolic ima vikendicu u jednom mestu blizu Kragujevca, u istom mestu porodicni priljatelji imaju takodje. Tamo su svi redom dolazili, zajedno pijancili, druzili, ko god je na vlasti nama dodje isto.
Jedino ako ima nekog ovde iz neke partije, pa ako njegovi dodju na vlast, mozda dobije bolji posao Very Happy Very Happy

Породична кућа у Шумарицама је на 10-ак метара од мојих рођака. Огромна кућа са увек 3-4 аутомобила испред, за сваку прилику.

бигЗ, хвала!
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od drexler Sre 26 Jan 2011 - 1:40

neću puno da ulazim u ovu temu jer baratam sa jako malo činjenica i argumenata, a ova materija me uopšte ne dotiče, jer o profesionalnim navijačima imam izgrađen čvrst stav.

Elem, neko se ovde na početku rasprave dotakao odnosa presuda navijačima Partizana i toj tzv. "gnjilanskoj grupi". Ovako gledano sa strane, poređenje te dvije stvari je mješanje baba i žaba.

Ja sam prvi duboko isfrustriran disproporcionalnošću u presudama Srbima i njihovim protivnicima tokom ratova u ex Yu. Cijeli svijet nas gleda kao "bad guys" i nešto veće krivce za sranja tokom 90-ih, a to se jasno ogleda u radu Den Haškog suda. Moj stav je skroz drugačiji, štaviše, ubjeđen sam da svaki narod nosi podjednaku odgovornost za ove ratove. Kako Hag ne dijeli moje mišljenje, često sam napižđen na njih, i u meni se stvara taj osjećaj isfrustriranosti koji dovodi do praga vaće tolerancije prema domaćim optuženicima.
OK, stvari stoje tako, javna je tajna da je Atif Dudaković ratni zločinac, ali ne za Hag. Na taj način ja gradim kontrastav, i postajem apsolutni protivnik hapšenja Ratka Mladića, iako sam svjestan da je taj čovjek radio sranja. Ja ne mogu podržim to što je on (vjerovatno) radio u Srebrenici, ali uvijek bih mu svoju kuću pružio kao utočište jer ne želim da on bude u Hagu a Dudaković ne, i tako priznam iskonstruisanu laž da su Srbi veći koljači od muslimana. Ne želim da sam svom narodu serem u usta i nadam se da Mladić nikad neće biti osuđen.
Slično reagujem i na činjenice da su na slobodi Orić, Purda, Glavaš, Haradinaj, Tači i ostatak kompanije. Ne želim da legalizujem njihove akte u ratu tako što ću njih gledati na slobodi, a Karadžića, Pavkovića, Ojdanića i ostale u Hagu.
To je moj neki način borbe tih frustracija.

Ali ljudi... onaj Francuz? Pa kakve on veze ima sa tim? Zar trebamo svoje nezadovoljstvo statusom u svijetu i u međunarodnim organizacijama da liječimo tako što ćemo pustiti na slobodu ljude koji su ubili čovjeka koji je potpuno bezazlen došao ovde na vikend?

"E jebite vi nas, oduzmite nam 15% zemlje, pobijte naše civile, ostavite na slobodi njihove ubice... ali kurac,evo mi ćemo sad pustiti ubice Tatona, eto vam, sad smo vam pokazali".

Duboko se saosjećam sa žrtvama rata, i sam sam izbjeglica i neke stvari znam i iz prve ruke. Ali ovo saopštenje koje pordi ubice Tatona i masakr na Kosovu nema nikakvih logičnih veza, nemojmo ispadati smješni, daj da jednom stvari postavimo na mjesto.

Ukoliko je ovaj postupak valjano sproveden (nisam pratio, kao što rekoh, ič me ne interesuje) i ako su ovi momci stvarno krivi, nadam se da će ostati u zatvoru što je duže moguće, jer je Srbija ljepša zamlja kad su oni u zatvoru umjesto na ulici.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Zemljoradnik Sre 26 Jan 2011 - 2:42

Kad smo već udarili po politici...
Drex, slažem se u svemu (čak i oko haškog suda), ali ne i oko Mladića. Moj je stav da svako treba da odgovara za ono što je napravio, bez obzira na stranu (iliti nacionalnost), zato nikako ne bih štitio Mladića, čak i da su svi hrvatski, muslimanski i albanski ratni zločinci ostavljeni na miru. Ja ne brojim koliko je osuđenih sa koje strane, brojim koliko je ukupno osuđenih. I to je racionalan stav. A emitivno naravno da mi smeta što ispada da smo mi najviše krivi, iako u ovakvim ratovima nema manje ili više krivih - svi su podjednako krivi.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od 2bad4u Sre 26 Jan 2011 - 3:07

Dokačili ste se teme koja je ostavila ogroman psihološki trag na svakome od nas, na ovaj ili onaj način. Na nesreću, proživeo sam sa mnogima od vas bukvalno svako sranj3 koje nam se izdešavalo u poslednjih dvadeset i kusur godina. Ne plačem jer sam svoje najbolje godine proveo u najgore vreme koje ovi krajevi poznaju u nekoj doglednoj prošlosti...
Reći ću samo da živimo u čmAru i da mi je više puta godišnje žao što nas nisu skroz sravnili, kada su nas bombardovali, jer nam je mesto življenja krajnje bolesno, i da mi nikako ne živimo nego preživljavamo....
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Junglezburn Sre 26 Jan 2011 - 3:30



Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Gencha Sre 26 Jan 2011 - 3:39

Zemljoradnik ::Kad smo već udarili po politici...
Drex, slažem se u svemu (čak i oko haškog suda), ali ne i oko Mladića. Moj je stav da svako treba da odgovara za ono što je napravio, bez obzira na stranu (iliti nacionalnost), zato nikako ne bih štitio Mladića, čak i da su svi hrvatski, muslimanski i albanski ratni zločinci ostavljeni na miru. Ja ne brojim koliko je osuđenih sa koje strane, brojim koliko je ukupno osuđenih. I to je racionalan stav. A emitivno naravno da mi smeta što ispada da smo mi najviše krivi, iako u ovakvim ratovima nema manje ili više krivih - svi su podjednako krivi.
Upravo tako, svi mi u Srbiji znamo koliko je haski sud nepravedan, ali mi bi trebalo da isporucujemo optuzene generale zbog sebe, a ne zbog drugih. Samo tako nas nece vise smarati bad-guys-ima, jer cemo pokazati da su te zlocine cinili individualci, a ne svi mi kao nacija.
@2bad4u: Nije kod nas bas toliko strasno, ortak je bio u Egiptu i pricao je kako ljudi rade i za po 80 dolara mesecno i zive uzasno. Mogu zamisliti kako je tek u jos manje razvijenim africkim, azijskim i juznoamerickim zemljama shock
Gencha
Gencha
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 26 Jan 2011 - 4:34

Ух сад... Није све баш тако ружичасто. Као прво потпуно се слажем са дрекслером у погледу Младића. Са једне стране имам осећај за правду, а са друге стране имам љубав према свом народу. Ако Србија поступи на морални начин и испорући Младића, то ће касније бити искоришћено за стварање лажне слике о нама, и потркепљивању тезе о Србима као злочиначком народу. Дакле ако може да му се суди у Србији ок ако не може довиђења. Причу да тиме ми скидамо љагу са свог имена и показујемо да су злочине чинили индивидуалци смо видели како функционише, увек те пресуде наносе штете Србији и Србима ма где да они живе. После сваке такве пресуде тражи се ревизија Дејтона, после сваке такве пресуде тражи се од нас да доносимо резолуције у нашем парламенту. Зато ако се те пресуде не односе на нас? Они на западу само желе да прд својим бирачима оправдају свје учешће у предходним ратовима, а те пресуде имају управо тај смисао.

Друго не схватам коментаре који су на линији ми треба њима да га испоричимо зато што је праведно и једино тако ће нам се скинути са курца ови са запада. То су две потпуно супротстављене тезе. Или ствари радиш зато што мислиш да је тако исправно или ствари радиш из прагматичних разлога, тј да би ти се неко скинуо са курца. Ово изгледа мени као да би сви волели да он оде тамо јер ћемо због тога лакше ка Европи, а то ћемо својој савести да представимо тако да је морално да он тамо иде да би одговорао за оно што је учинио. А шта ћемо са чињеницом да у Хагу ниједан Србин нема право на правично суђење. Шта ћемо са тиме да ко тамо оде њему је већ пресуда написана, само треба још да се испуни та формалност да се оржи суђење... Да ли ико има морално право да нам тражи Младића када људи у том Хагу труле и по 10 година без пресуде (Шешељ), па где је ту правда? Или ћемо рећи радимо оно што је праведно а заболе нас за оне са запада и онда је једино логично да иако га ухватимо му судимо ове, или ћемо рећи ''продајемо његову главу иако знамо да је унапред осуђен'' и онда се не вадимо на неки шатро морал (ово се не односи само на Младића већ и на све остале). Мислим да је Србија морала да шаље људе тамо нарочито док су трајали преговори око Косова да би скинула међународни притисак са грбаче али да је то раније чињено са много више достојанства, генералима и њиховим породицама је давана пензија, да деца имају од чега да се школују, испраћани су као јунаци.. Данас малтане људи у трамвају причају ''ајде нека иду више у пизду материни само да ми мало боље живимо''.

На коментаре који своју земљу поистовећују са чмаром и жале што нас неко није сравнио са земљом не одговорам. Ја живим сасвим лепо, људски а квалитет свог живота не могу да измерим смо новцем.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Talicni Tom Sre 26 Jan 2011 - 4:56

Ljudi nemojmo o politici.

Evo jedna pjesma, fenomenalna je.

Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od dane Sre 26 Jan 2011 - 4:57



Najbolja pesma Metalike!!! Ujedno i najbolji Black album!!
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Gost Sre 26 Jan 2011 - 5:05

Niti cemo bolje ziveti ako isporucimo Mladica,niti cemo bolje ziveti zbog presude za ubistvo Tatona.Jednostavno uvek ce biti necega za ucene.Problem je sto Srbi sami sebi treba da pomognu,a ne da vecito ocekuju pomoc spolja.A Srbija je jadna,bedna,popljackana vise iznutra nego spolja.Narod nema vise snage za isterivanje pravde....valjda je kroz vekove i istoriju dokazano da dobro trpimo,previse dobro.

I da ne smaram vise,u vezi presude-ne sloboda,vec pravedno sudjenje.Ovo je bio izmontiran proces,neki od tih momaka stvarno nisu bili na mestu tragedije.Skretanje paznje javnosti sa bitnijih tema,dodvorivanje Francuzima,zastrasivanje "huligana" kako vidim da neki tumace presudu,vise nije ni vazno sta je razlog.Pravda odavno ne stanuje u Srbiji,a ovo je bio jos jedan samar ljudima koji znaju da misle svojom glavom.

U vezi medija-ukljuci mozak,iskljuci b92.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od 2bad4u Sre 26 Jan 2011 - 5:13

Nisam pobornik teorije zavere, tipa čitav svet je protiv nas i samo nas čekaju na ziceru da ponovo budemo zločinački narod... Šta više siguran sam da ih boli 2ki za nas, kao i nas za njih.

Za onih 400-500 hiljada ubijenih, 3,5-4 miliona raseljenih, milion porušenih domova i svime onim što ide uz ove cifre, sigurno ima neke odgovornosti Mladića, i to ne male odgovornosti. Slažem se da treba, i svi ostali iz "neprijateljskih" tabora da odgovaraju takođe, ali ovaj se NAS TIČE.

Ne razumem način razmišljanja ako nisu njihovi osuđeni zašto bi bili "naši"!?

Istom logikom dajemo amnestiju i TAJKUNIMA! Znate i u Bangladešu su pokrali čitavu državu, možda i više nego što je to kod nas, kupili ih sve, kontrolišu ih u svakom pogledu, pa ništa. Neka onda i "naši" ima još nešto da pokupe od nas, doniraćemo im svako po bubreg...
Ili ma nemam ništa protiv KORUPCIJE, postoji i u Zimbabveu...
Ma monopolizam i nije loš, postoji i u Egiptu, a i da ga nema bilo bi mnogo različitog svega pa ne bi mogli da se odlučimo koju poslastičarnicu da vodimo decu (pod uslovom da budu dobra), da gledaju kako druga deca jedu sladoled...
Ili političari nas malo KRADUCKAJU, i biju, al' nema veze, u Tunisu svoje i UBIJAJU...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od 2bad4u Sre 26 Jan 2011 - 5:18

hazarder ::Niti cemo bolje ziveti ako isporucimo Mladica,niti cemo bolje ziveti zbog presude za ubistvo Tatona.Jednostavno uvek ce biti necega za ucene.Problem je sto Srbi sami sebi treba da pomognu,a ne da vecito ocekuju pomoc spolja.A Srbija je jadna,bedna,popljackana vise iznutra nego spolja.Narod nema vise snage za isterivanje pravde....valjda je kroz vekove i istoriju dokazano da dobro trpimo,previse dobro.

I da ne smaram vise,u vezi presude-ne sloboda,vec pravedno sudjenje.Ovo je bio izmontiran proces,neki od tih momaka stvarno nisu bili na mestu tragedije.Skretanje paznje javnosti sa bitnijih tema,dodvorivanje Francuzima,zastrasivanje "huligana" kako vidim da neki tumace presudu,vise nije ni vazno sta je razlog.Pravda odavno ne stanuje u Srbiji,a ovo je bio jos jedan samar ljudima koji znaju da misle svojom glavom.

U vezi medija-ukljuci mozak,iskljuci b92.

E vidiš u tome je i poenta! Boli Evropu da nas trpa u bulju, ucenjuje, omalovažava... Želi da sami shvatimo svoje probleme i da ih iskorenimo, da se unormalimo kao društvo, čak nam i upire prstom u gro onih vidljivih... Ali džabe nama pričati kad smo mi nebeski narod, bolji, lepši, talentovaniji, pametniji od bilo kog drugog...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Zemljoradnik Sre 26 Jan 2011 - 5:31

Ok, ovo je otišlo predaleko. Drago mi je što možemo o ovome da pričamo bez svađe iako se ne slažemo, ali mislim da je stvarno dosta politike.


Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Gost Sre 26 Jan 2011 - 5:32

Bas sam se pitao kad ces da napises ovakav post Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 26 Jan 2011 - 5:53

Шта значи теорија завере? Ни ја не верујем у теорију завере, него знам ко меје бомбардовао. И то није урадио читав свет него одређених 18 држава. А знам и зашто, сигурно не зато што ми жели добро. Ако су ти људи желели добро зашто данас имамо толико сведочења људи са запада да је Америха хтела да бомбардује Србију по сваку цену, само се тражио разлог и пронађен је измишљеном Вокеровом извештају? Да ли смо ми опет криви што се нисмо ивинили Ђури што нас је тукао?

У ратоваима и Босни и Хрватској погинуло је 83-96 хиљада људи, не ни 400 ни 500 хиљада. Сваки живот је вредан и управо зато не треба их вређати препумпавањем бројки. Током рата је расељено далеко мање људи него што је расељено после завршетка тих ратова. Људи су напустили домове у унитрашњости Србије и одишли у Београд, неки стигли и до Америке, Канаде.. Из кућа их нису истерале бомбе већ беда и сиромаштво (мада има и оних бесних који су имали и посао и шта да једу али су намерно отишли просеравајући се о неким системима вредности и сличним стварима)

Ко ти жели добро тај те не уцењује него ти искрено помогне. Наше друштво има проблема и треба са њима да се обрачуна, али веровати да њих боли уве за нас је апсурдно. Ако их боли уве за нас зашто су нам послали овде море уцена шта ако се не појавимо на њиховој политизованој додели Нобелове награде? Ако их боли уво за нас зашто су њихове амбасае тако жучно агитивале да се одржи Геј парада, а кад је први пут пропала , ови што су требали да парадирају су одржали окупљање у дворишту Шведске амбасаде? Циљ је показати да ниједна држав на свету не може да буде успешна ако не сарађује са њима. И то не зато пто нас посебно мрзе, него би исте ствари предузели и преотив сваке друге која не жели да слуша... Уосталом чиме се све бавио Викиликс, него тиме да америчке дипломате дођу и дају ти захтеве, ти можеш да их испуниш и будеш награђен или не испуниш и будеш кажњен.

Хвала им много што нам тако срдачно указују шта у нашем дружтву не ваља... Ако би могли следећи пут уместо томахавка да користе бар неки штап за показивање, мање ће да боли.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Gost Sre 26 Jan 2011 - 6:11

@zulu
Mi se jesmo izvinili Djuri sto nas je tukao.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Junglezburn Sre 26 Jan 2011 - 7:47

Danas malo tvrđi zvuk...
Za ovo mora da se pojača ton! bilder





Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Sensui Sre 26 Jan 2011 - 8:42

Da se razumemo,Srbija i zemlje ex-Yu ne predstavljaju neku posebno veliku stavku u geopolitickim planovima zemalja Zapada.Ono sranje koje se desilo 90-ih je umnogome bilo podstaknuto sa Zapada jer im Jugoslavija nije vise odgovarala kao "tampon zona" izmedju Zapada i SSSR-a jer SSSR nije vise postojao a Yu je bila postala isuvise mocna(i skupa za izdrzavanje)da bi postojala.Tako da su Zapadne sile samo iskoristile sve rastuci nacionalizam u svim bivsim republikama(pogotovo u Srbiji) kako bi samo malo "pogurale" te zemlje ka ratu(naravno sve iza kulisa).

Sto se EU tice, ako zelis da pristupis tom klubu moras da ispunis njihove zahteve(koji su u vecini stvari sasvim legitimni).To znaci da usvojis vladavinu prava,trzisnu ekonomiju i ostale kriterijume iz Maastrichta kako bi pristupio.Medjutim pravi problem nije u EU vec u Srbiji jer zapravo politicari postavljaju pitanje Evrope kao politicko pitanje gde je sve bajno i krasno a zapravo nije sve tako lepo, pogotovo ne za ovako slabasnu ekonomiju kao sto je nasa.Zapravo, EU treba da bude cilj kojem cemo stremiti a na putu do tog cilja mi moramo promeniti sebe i ojacati nasu privredu jer Evropa ne prima "socijalne slucajeve".Prvo mi treba da ojacamo sebe a nakon toga clanstvo u EU ce doci kao posledica nasih uspeha na privredno-socijalnom planu.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od wolfvaga Sre 26 Jan 2011 - 13:32

Ljudska glupost je nemerljiva, gotovo kvantna kategorija. A sto vise vremena prolazi od exYu ratova, to vise kristalisem istu kao jedini razlog zasto se sve desilo. Sve je ociglednije i nama sa ovih prostora (a poznati smo da nam sporo dolazi iz dupeta u glavu, pre svega zbog intenzivnih emocija) da je sve to inicirano spolja i da se na tome dugo radilo, obzirom da su nam iskoriscene najbolnije tacke i to u potpunosti.

Ono na cemu svi moramo da radimo je preuzimanje krivice. Narodi kao i pojedinci snose odgovornost za svoje postupke, a mi u Srbiji jos uvek nismo dostigli ovaj nivo, jos uvek smo "narod srama" (sramota nas je sopstvenih nedostataka, sramota nas je da priznamo, sramota nas je da odrastemo). Da se razumemo, nisu ni neki drugi mnogo bolji ali su uspesnim poltronisanjem "izmuzli" odredjene pozicije (uglavnom tavorece). MIslimd a ovo treba iskoristiti kao sansu i napraviti od sebe narod koji preuzima odgovornost i krivicu za ono sto radi.

U duhu iznesenog, nema teze i lakse krivice. Nema mere u krivici. Ima je ili nema. Ako je neko na ulicama Bg ubio mladica-turistu, samim tim je sve jasno. E sad da li je dobio 5, 10 ili 30 godina zatvora, po meni je manje bitno. Jedna stvar koju mogu da prihvatim kao dodatni argument je da SVI koji imaju neku vrstu krivice MORAJU da je snose. U protivnom, sve se svodi na princip srece (sto u Srbiji najcesce ispada), pa kako se kome zalomi. Ali onda nema daljeg filosofiranja, pozivanja na zakone, pravne norme, obicajne uredbe i td...
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od mlekadzija Sre 26 Jan 2011 - 13:52

Svaštara 3 Covek-pored-sinise-65082
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od wolfvaga Sre 26 Jan 2011 - 14:10

mlekadzija ::Svaštara 3 Covek-pored-sinise-65082
Very Happy
Bravo, bravo rofl
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Dule Kecman Čet 27 Jan 2011 - 2:04

Bravo za Noleta, 3:0 protiv Federera.. clapping
Sinoc u areni Troicki i Tipsa..
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Naissus Čet 27 Jan 2011 - 2:29

Svaštara 3 Macbezlistt
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od drexler Čet 27 Jan 2011 - 3:19

započeo sam priču o odnosu Srba prema Ratku Mladiću, a čini mi se da sam ostao nedorečen.

Gadi mi se na sva sranja koja je moj narod radio u ratovima, i iskreno, u normalnim situacijama ja bih prvi izagravao LDP-ovca i tjerao ih govnjivom motkom u Hag.

Ipak, u slučaju da se mi pomirimo sa situacijom da drugi neće da izručuju svoje zločince a mi svoje hoćemo, čak iako je dto donekle viteško dijelo, mi dolazimo u jako lošu situaciju. Ja kontam da je posljedni takav slučaj bila Švabija 45. Ona je bezrezervno prihvatila sve zahtjeve Zapada, osudila sve svoje oficire i priznala svoju krivicu za sve.

Ako vi želite da to i Srbija uradi - ja ne želim. Ne mislim da je srpski narod zločinački, ne mislim da imamo nacistički predznak u svom mentalitetu, i ne pada mi na pamet da na taj način amnestiram sve što su radili ustaše, balije i šiptari.

Dakle, Ratko Mladiću, sram te ako si pobio sve te civile, najgori si izdanak srpskog roda, ali Ratko Mladiću, nisi ništa gori od Dudakovića, Haradinaja i Glavaša, pa ako neće oni u Hag, nećeš bogami ni ti.

Kapak
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Sensui Čet 27 Jan 2011 - 7:13

Bravo Novace zbog pobede nad Federerom.

Bice tesko protiv bilo koga u finalu ali bi vise voleo da igra sa Fererom.Protiv Mareja bi morao da igra drugacije nego protiv Federera,sa manje topspina i vise dijagonala(nesto slicno kao sto radi Tipsarevic protiv Shkota, a Janko ima pozitivan ucinak protiv njega) jer ako bude udarao topspin bice nezgodno, prevashodno jer Andi je odlican defanzivac i kontra-udarac.Novak bi trebao da izlazi na mrezu tek u slucaju kada bi imao sasvim izgradjen poen(mada nazalost on retko izlazi na mrezu i tako mora uvek da odigra par udaraca vise.Danas protiv Rodzera je imao par odlicnih situacija da resi poen na mrezi ali se uvek vracao nazad.Decko ima odlicnu ruku za tako nesto i nadam se da ce vise koristiti taj resurs ubuduce).U tom mecu ce koncentracija morati da bude na najvisem nivou kao i strpljenje jer ce biti mnogo duzih razmena udaraca nego sto je to bilo danas.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu