Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svaštara 3

+42
familija
Sarlo
Nolle
Gale
PGR93
Anti-RTS
Geograf
slobokv83
Marija
XXL
Imperator
Psycho
Danny Trejo
air slavkan
Everton
Ray Allen
fizicar
Koleman
bigZ
Maja
TheGodfather
superhik
Tazz
Markos
Mihael
KKP
lazarminator
Macijauskas
Bodi Bond
Naissus
Dule Kecman
wolfvaga
Sensui
dane
Talicni Tom
ZuLuofVozdovac
Gencha
Junglezburn
2bad4u
Zemljoradnik
drexler
mlekadzija
46 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Bodi Bond Sub 29 Jan 2011 - 15:14

Je l može neko na yt-u da iskopa onu Savanovu trojku protiv Argentine ako se ne varam...
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Naissus Sub 29 Jan 2011 - 15:48

Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Bodi Bond Sub 29 Jan 2011 - 16:40

Hvala Nišlijo.
Ako bi neko bio ljubazan da okači torente sa RTS-ovim snimcima utakmica iz Turske... Ako neko ima te torente neka ih okači na onoj temi Korisni linkovi.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od drexler Sub 29 Jan 2011 - 21:15

drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Macijauskas Sub 29 Jan 2011 - 22:21

https://www.youtube.com/watch?v=alENHjUeiE4&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=aTQZT7dYU3g

Evo ja da se nadovezem, sa dve pesme, na Drexa...
Samo se ne bi bih slozio da je orgazam underrate Smile
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Macijauskas Sub 29 Jan 2011 - 22:23

Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Mihael Ned 30 Jan 2011 - 5:55

Za sve one koji razmisljaju o najboljem filmu sa kosarkaskom tematikom, mala pomoc...

"Bodi, pas košarkaš" Very Happy
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Junglezburn Ned 30 Jan 2011 - 5:58

Mihael ::Za sve one koji razmisljaju o najboljem filmu sa kosarkaskom tematikom, mala pomoc...

"Bodi, pas košarkaš" Very Happy
rofl rofl rofl
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Junglezburn Ned 30 Jan 2011 - 8:13

- Pratim ja sve i znam da ste izuzetno talentovani za kolektivne sportove. Kada tako mala zemlja iznedri tako velike vaterpoliste ili košarkaše, onda samo mogu da kažem - bravo.
Arsen Venger.
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od KKP Ned 30 Jan 2011 - 8:33

Naissus ::Kako pali Yugo na -10
‎1. odes na Google translate http://translate.google.com/
2. namesti english to english
3. kopiras ovo:
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv. vvvvvvvvvvvvvvvv. vvvvv. vvvv. Yehbehm tee maiku
...4. i klikni na listen (izgovor)
Smile

Very Happy Very Happy Very Happy
KKP
KKP
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 13.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Knjazevac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od KKP Ned 30 Jan 2011 - 8:34

Bodi Bond ::Dobra fora, poslao mi drug pre neki dan, crk'o sam od smeha...
A ni ovo nije loše... Very Happy

Dragce, legenda Very Happy
KKP
KKP
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 13.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Knjazevac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od drexler Ned 30 Jan 2011 - 9:00

završeno je SP u rukometu, pa mi dođe da se "olakšam" na ovoj temi...

Francuska je novi-stari prvak svijeta. Ovaj tim nastavlja žetvu zlatnih medalja. OI Peking 2008, SP Zagreb 2009, EP Beč 2010, SP Malme 2011. Usuđujem se reći da je ova generacija Francuske uspješnija i bolja i od Švedske 90-ih. Momci igraju svemiski rukomet. Sistem koji je stvorio Danijel Konstantini još za vrijeme legendarnog srednjeg beka Džeksona Ričardsona još je unapređen sada, kada ekipu sa klupe vodi Klod Onesta, a na terenu Nikola Karabatić. Jednostavno, teško je profilisati ovakvu ekipu, niti je napadačka, niti odbrambena, niti pretjerano brza, niti sa najboljim šuterima, ni golman im nije najbolji... oni su prosto u svakoj kategoriji tu među Top 3, što stvara vrhunsku igru, atomski rukomet. Treba napomenuti da su ovo prvenstvo iznjeli bez dva jako bitna igrača, Danijela Narsisa u napadu i Gijoma Žila u odbrani, ali to gotovo da se nije osjetilo. Omeje, Bertran Žil, Abalo, Gigu, Fernandez i kompanija su NEPOBJEDIVI.

Danska je za mene pozitivno iznenađenje. Oni iz godine u godinu napreduju, stvarno su velika rukometna nacija. Bili su jako blizu i u finalu, međutim, čini se da je finale zavisilo samo od Francuza i njihove ozbiljnosti. Danska po meni ima najboljeg golmana turnira, mladog Landina koji je dostojna zamjena legendarnom Kasparu Hvidtu. Sve u svemu, uživanje je gledati danski rukomet, igraju napadački, lepršavao, i imaju najbolji par krila na svijetu (Lindberg i Kristijanen).

Španija je uzela bronzu, ali ne vidi se tu neka konstantnost, vrlo je moguće da na narednom turnirubudu 8-9... Budućnost njihovog rukometa poet će zavisiti o volji stranih igrača da uzmu njihov pasoš, pošto su domaće snage mršave. Kad smo već kod toga, Šterbik je imao lošu formu, u polufinalu su ga Danci izbušili (i to sa krila, što mu je nekad bila specijalnost). A šta drugo i očekivati od čovjeka čiji je čitav život ispunjen krizom identiteta. Mađar, Jugosloven, Srbin, Španac...? Nije mu lako.

4. je Švedska, ali ni oni nisu ništa posebno pokazali, i na narednom turniru će imati veliki pad. Ovde su prošli u polufinale, ali na domaćinsku gurku (u rukometu sudije imaju veliku moć da poguraju neku ekipu, ovde su skandinavci imali veliku pomoć). Dakle, pokušaj reanimacija švedskog rukometa je najvjerovatnije propao.

Slijedi krug reprezentacija od 5-8 mjesta gdje najozbiljniju ekipu imaju Hrvati. Oni imaju malu krizu, ali mađioničar Ivano i dalje igra, što im garantuje položaj u vrhu. Na ovom turniru su im falili Čupić i Horvat, a i imali su najgore golmane na turniru. Predviđam im polufinale u Beogradu.

Island je uvijek opasan, a to da li će završiti sa medaljom ili na 9-10 mjestu zavisi od njihovog raspoloženja, pošto im kvalitet nije sporan.

Poljska. I dalje gura istu ekipu, bili su hit ranijih godina, sad su malo provaljeni. Ali utisak godine je njihov bek Karol Bilecki koji je izgubio oko na prijateljskoj utakmici sa HRV u julu, a danas i dalje igra rukomet. I tako jednook rešeta mreže, radi se nevjerovatnom sportisti. Još jedna potvrda kakvi su rukometaši sportisti, što bi rekao moj nekadašnji trener - "rukomet je borilačka vještina sa loptom"

Srbija?
Ima dana, pričaće se o Srbiji još. Uglavnom, nismo našli rezultat, nismo dobili nove igrače, nismo unapredili igru... I dalje prangijamo sa 9m, imamo krkane koji mogu potegnuti, ali kada zagusti jako smo slabi, poziciona igra nam je nikakva, veza sa pivotom tanka, krila uglavnom dokona... Niko ne spori da su Vujin, Ilić, Šešum, pa čak i Stojković A klasa, ali majku mu, nešto stalno fali. Šta, to nije našao Tuta Živković, ni Veselin Vujović, nije ni Elezović, ni pokojni Kurteš, ni Jovica Cvetković, ni Sead Hasanefendić, evo ni naočiti Vuković Nema nade da ćemo nekako izaći iz čabra. Postoji mala šansa da će nas rehabilitovati EP kod kuće, ali teško, jako teško. U Srbiji se voli rukomet, zaista, ima djece koja treniraju, neki centri su i dalje živi (Zrenjanin, Kać, Priboj, Zaječar), neki su načisto zamrli (Aranđelovac, Bačka Palanka, Crvenka...), ali rukomet je "na aparatima", para nema "ni za lijeka", mislim da MVP naše lige ne igra za više od 800-900e.
Jad.

Neki moj utisak ovog prvenstva je da su ga obilježili veterani. Momci sa 35+ godina i dalje su aktivni i kidaju, Kristijansen, Boesen, Žil, Dinar, Garsija, Entrerios... Ni u jednom sportu igrači nisu toliko dugovječni kao u rukometu. Čak se i zapitam jesmo li se mi prerano odrekli Ratka Nikolića...?

Žao mi je ako sam smorio, ako je bar nekoga ovaj post zainteresovao, dobro je, jer rukometu koji u Srbiji izumire svaki fan je bitan
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od mlekadzija Ned 30 Jan 2011 - 10:16

Дрекс, око центара само мало. Б. Паланка је пукла са Приватизацијом Синтелона, али се не бих сложио за Црвенку. Недавно сам ишао тамо да гледам Црвенка - Ц. звезда и видео доста тога. Рукомет није на врхунском нивоу, али момци из Црвенке су изгинули и замало изненадили. Има ту пар играча који могу достићи неки озбиљнији ниво. Слажем се у неку руку са тобом, јер вероватно никад више из Црвенке неће изаћи такви асови као што су били Шкрбић, Бојанић, Јововић, Фајфрић, Холперт, сјајни голмани Пушник и Мјеримачка, али имају идаље добру школу. Најсвежији ''производ'' је Саво Мештер. Уз то, Црвенка је ове године у борби за Европу тј за треће место у нашој лиги.
Додао бих и Врбас који се лагано буди. Дуго смо били у каналу, уништавали клинце гурајући их већ са 16-17 год у први тим да их канта ко стигне, али сад је ушло мало новца у клуб и ствари су одмах другачије. Увек је из нашег града долазио понеки квалитетан играч репрезентативац(Елезовић, Војводић, Момић, Баровић, Дамјановић, Мирицки, Марчета, Вујадиновић, Стојановић, Ћурковић) па тако очекујем да и ова генерација предвођена Карановићем(сјајан пивотмен) изнедри неко име за национални тим.
Дакле, и најмање своте новца могу да оживе неки центар, а самим тим и наш потонули рукомет и надам се да ће се то у скорије време и догодити.

Са овим делом везаним за СП се слажем у потпуности.

ЕДИТ: заборавио Небојшу Јокића међу звездама РК Црвенка Smile
ДРУГИ ЕДИТ: Силно сам се зајебао за позицију на табели ове год. Знам да ми је другар са којим сам гледао утакмицу после тог меча са звездом говорио како се боре за Европу, а сад гледам и видим да су задњи Embarassed Embarassed Embarassed


Poslednji izmenio mlekadzija dana Ned 30 Jan 2011 - 10:37, izmenjeno ukupno 1 puta
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Macijauskas Ned 30 Jan 2011 - 10:21

Ja bih dodao svoje drugare Smile
Momci su pre 2 godine bili prvaci Srbije za svoju generaciju, a prosle su bili 2.
Inace ono sto fali kosarci u Kg-u oni imaju, svi imaju dugorocni ugovor sa Radnickim, i ako su svi jos ispod 18 godina, a pre svega igraju za mladi tim neke nize lige, to je ono sto treba i kosarci.
Dakle imaju talenta kale se, neki povremeno igraju za prvi tim.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od drexler Ned 30 Jan 2011 - 10:36

-ja sam o Crvenki pisao prije svega pod utiskom priče u Žurnalu od prije par mjeseci gdje je predsjednik kluba pjevao u teškim pesimističkim notama. Ali prihvatam ispravku, nadam se da ćete opstati. Takođe, Vrbas sam zaboravio...

Uopšteno gledamo, Vojvodina je po rukometnoj tradiciji među najplodnijim regijama u Evropi, prosto je nevjerovatno kako se rukomet voli tu kod vas... Što se tiče Bačke Palanke, tu sam nešto bolje upoznat s obzirom da sam tamo živio jednu godinu, i uopšteno, tamo ima puno mojih Drvarčana, čak su i bitni rukometni ljudi porijeklom iz Drvara (Grubor, Rađenović), kao i sadašnji reprezentativac, Šešum. Slažem sa da je Tarket kriv za gašenje kluba, ali ne samo on, nego i neki konkretni ljudi.

Ali da ne dužimo, na kraju krajeva, ipak je ovo košarkaški forum. Smile
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od mlekadzija Ned 30 Jan 2011 - 10:39

Исправих се за Црвенку. Другар који игра рукомет, а са којим сам гледао ту утакмицу ми је причао како су добри, како ће се борити за Европу, а ја сад погледао табелу и видим да су задњи. Ипак, то не мења моје мишљење да имају пар солидних играча, а сазнах и да им је један бек на прагу потписивања уговора са једном екипом из Израела. Можда их то на кратко опорави Smile
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Bodi Bond Ned 30 Jan 2011 - 10:45

Mihael ::Za sve one koji razmisljaju o najboljem filmu sa kosarkaskom tematikom, mala pomoc...

"Bodi, pas košarkaš" Very Happy

Moraću da pojačam trening, jer pored baletana ima još kandidata za branje ušiju. tease

Junglezburn ::
- Pratim ja sve i znam da ste izuzetno talentovani za kolektivne sportove. Kada tako mala zemlja iznedri tako velike vaterpoliste ili košarkaše, onda samo mogu da kažem - bravo.
Arsen Venger.

Svi vide samo ne oni koji bi trebali!
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Macijauskas Ned 30 Jan 2011 - 10:50

Opet ti tu mene nesto prozivas Bodi? Very Happy
Nemoj ja ovde da pricam zasto ti mene koji iz Kg-a dolazim na utakmicu isapaljuljes i dolazis tamo pred kraj utakmice plez1
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Bodi Bond Ned 30 Jan 2011 - 10:55

Macijauskas ::Opet ti tu mene nesto prozivas Bodi? Very Happy
Nemoj ja ovde da pricam zasto ti mene koji iz Kg-a dolazim na utakmicu isapaljuljes i dolazis tamo pred kraj utakmice plez1
Polako s' to ispaljivanje. Very Happy
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od mlekadzija Ned 30 Jan 2011 - 11:10

Боље немој да причаш rofl rofl sarcastic sarcastic rofl rofl sarcastic sarcastic
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Macijauskas Ned 30 Jan 2011 - 11:13

Necu, jedino ako me bas naljuti Very Happy
Obecao sam mu da necu Very Happy
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od lazarminator Ned 30 Jan 2011 - 11:50

Covece, al se izmaltretira da nadjem online budilnik. Crkla mi baterija na mobu, ne znam kako bi se probudio.
Elem, ako nekom ikad bude trebalo, link je: http://www.klokoo.com/
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Tazz Ned 30 Jan 2011 - 21:23

Tazz
Tazz
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 22.10.2010
Lokacija : Нови Сад

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Markos Pon 31 Jan 2011 - 0:23


Tagoe od danas i zvanično u Humskoj

Princ Tagoe, reprezentativac Gane, biće danas u 15.00 i zvanično promovisan u prvo pojačanje Partizana u ovom prelaznom roku. Fudbaler Hofenhajma stiže na šestomesečnu pozajmicu u redove šampiona Srbije.

Ganac je bio na meti Stouk sitija i Kelna, ali kako mediji u Gani saznaju odlučio je da dođe među crno-bele posle razgovora sa novim selektorom "crnih zvezda" Goranom Stevanovićem, koji je ranije vodio "parni valjak".

Prema navodima istih izvora, "parni valjak" će imati mogućnost otkupa ugovora od nemačkog tima kada istekne pozajmica, a cena je dogovorena na milion evra.

Princ je u karijeri nastupao, pored Hofenhajma, još i za Harts iz Ouklenda, Itihad iz Džede, Al-Šabab i Etifak. Zanimljivo je da je pre nekoliko godina bio pominjan i kao moguće pojačanje Crvene zvezde, ali tada nije došlo do dogovora.
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od superhik Pon 31 Jan 2011 - 2:28

Meni je mnogo jači utisak vest o sramoti sa Moreirom. Oduvek sam mrzeo kad nekog dižu u visine a na kraju ga popljuju kao poslednjeg skota. Sramota je šta rade sa čovekom da bi ga zavrnuli za kintu, nadam se da će uspeti da se odbrani i da će ih odrati od para. Stvarno nisam upućen u slučaj i možda i grešim, ali mi tako ljigavo deluje ovaj incident oko njega, strašno.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 3 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu