Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svaštara 3

+42
familija
Sarlo
Nolle
Gale
PGR93
Anti-RTS
Geograf
slobokv83
Marija
XXL
Imperator
Psycho
Danny Trejo
air slavkan
Everton
Ray Allen
fizicar
Koleman
bigZ
Maja
TheGodfather
superhik
Tazz
Markos
Mihael
KKP
lazarminator
Macijauskas
Bodi Bond
Naissus
Dule Kecman
wolfvaga
Sensui
dane
Talicni Tom
ZuLuofVozdovac
Gencha
Junglezburn
2bad4u
Zemljoradnik
drexler
mlekadzija
46 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Bodi Bond Uto 22 Feb 2011 - 0:49

Milan ili Džoni, večita dilema... Milan kompletan muzičar, a Džoni savršen pisac.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od 2bad4u Uto 22 Feb 2011 - 0:54

Igrao je Sale '87. i '91. za reprezentaciju, i te '87. je imao, za onih desetak ili manje minuta, što ih je provodio u igri, sto procentne šuteve sa svih pozicija (koliko se sećam). Njegova "nesreća" na reprezentativnom planu, je bila što je tada u istoj neprikosnoven na kecu bio Dražen, a drugi play (a naveli smo da je to uobičajeno bilo) je uglavnom bi Zdovc, kao jedan od najboljih odbrambenih igrača u Evropi, koji je igrao više nego korektan i napad (odličan trojkaš).
Mislim da je u tome razlog njegove, u to vreme, nešto siromašnije reprezentativne karijere.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od drexler Uto 22 Feb 2011 - 1:04

https://www.youtube.com/watch?v=P2iya951j40&feature=related

evo da i ja dam svoj doprinos Džonijevom opusu na forumu

jedna od meni dražih njegovih pjesama. Šta reći, čist genije... pogotovo kad počne ubacivati ove dijelove na engleskom Wink
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Zemljoradnik Uto 22 Feb 2011 - 1:07

Muška pravila:

Napokon je neko seo i zapisao sve ovo.

Ovo su nasa pravila!
Molimo obratite paznju.. sva su NAMERNO pod brojem "1"!

1. Muskarci NISU citaci misli.

1. Naucite da korististe WC dasku.
Odrasle ste devojke. Ako je gore, spustite je dole.
Nama je potrebna gore, vama dole.
Mi se ne zalimo sto je vi ostavljate dole.

1. Sport nedeljom: to vam je kao pun mesec ili oseka i plima.
To je tako.

1. Plakanje je ucena.

1. Trazi ono sto zelis.
Ali znaj ovo:
Tanane aluzije ne pale!
Jake aluzije ne pale!
Jasne aluzije ne pale!
Samo reci sta zelis!

1. DA i NE su savrseno prihvatljivi odgovori na skoro svako pitanje.

1. Nama se obratite s problemom samo ako zelite da se resi. To je ono sto mi radimo.
Saosecanje ocekujte od vasih drugarica, one tome sluze.


1. Bilo sta sto smo rekli pre 6 meseci je nedopustivo kao argument.
U stvari, sve receno se nulira i postaje navezece nakon 7 dana.

1. Ako nesto sto smo rekli moze da se razume na dva nacina, a jedan od njih vas cini tuznim ili ljutim, mislili smo na onaj drugi.

1. Mozete nas ili pitati da nesto uradimo ili da kazete kako zelite da bude uradjeno.
Ne oboje.
Ako vec znate kako nesto da uradite najbolje, onda uradite sami.

1. Kad god je moguce, molimo vas recite sve sto imate da kazete TOKOM reklama.

1. Christopheru Columbusu NISU trebale smernice, a ne trebaju ni nama.

1. SVI muskarci vide samo 16 boja, kao default podesavanja Windows-a!
Kajsija, na primer, je voce, a NE boja. Tikva je takodje voce. Pojma nemamo sta vam je to sljezova boja.

1. Ako svrbi, bice pocesano.
Mi to tako radimo.
1. Ako pitamo sta nije u redu, a vi kazete "nista", mi cemo se tako i ponasati - kao da nije nista.
Znamo da lazete, tako da nije vredno svadje.

1. Ako postavite pitanje na koje ne zelite odgovor, ocekujte odgovor koji ne zelite da cujete.

1. Kada moramo da idemo negde, sta god da obuces je dobro... STVARNO!

1. Ne pitajte nas o cemu mislimo, osim ako niste spremne da diskutujete o temama kao sto su fudbal, trke, kosarka i sl.

1. Imas dovoljno garderobe.

1. Imas previse cipela.

1. Ja sam u formi i imam dobru figuru. Okruglo JE figura!

1. Hvala sto si citala ovo.
Da, znam, veceras moram spavati na kaucu;

Ali da li ste znale da muskarcima to uopste ne smeta? To je kao kampovanje.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od mlekadzija Uto 22 Feb 2011 - 1:22

drexler ::
Macijauskas ::Mozda zato sto je najbolji muzicar srpske muzike ? plez1

pored živog Šaka Polumente!? Nema šanse Very Happy

Који је највећи врх у Црној Гори?
Највећи врх у Црној Гори је кад суботом у Трокадеру пева Шако Smile
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od drexler Uto 22 Feb 2011 - 1:30

...iz filma "ničija zemlja" koji je dobio oskara (niđe veze nope ) najjači je soundtrack...
https://www.youtube.com/watch?v=4B9AKh8BqEo&feature=related
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Gost Uto 22 Feb 2011 - 6:51

@Zemljoradnik,odlican tekst.Treba ga ubaciti u citanke.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Macijauskas Uto 22 Feb 2011 - 8:04

Meni se jako svidja novi album S.A.R.S.-a.
Evo mojih predloga:


Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Koleman Uto 22 Feb 2011 - 8:16

Macijauskas ::Meni se jako svidja novi album S.A.R.S.-a.
Evo mojih predloga:


+
https://www.youtube.com/watch?v=s0_G_UuoaKk
https://www.youtube.com/watch?v=luM0JTtiBGQ

Ni ustaj brate nije loša, kao sprdnja(mada nije daleko od realnosti xD ). Prve dve pesme iz tvog posta su stvarno klasa.


Poslednji izmenio Koleman dana Uto 22 Feb 2011 - 8:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od 2bad4u Uto 22 Feb 2011 - 8:35

@Macijauskas clapping

Poslednjih par dana samo vrtim novi album! Po čitav dan. Smile
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Junglezburn Uto 22 Feb 2011 - 17:11

Svaštara 3 - Page 20 X-ti-je-65-72817
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Danny Trejo Uto 22 Feb 2011 - 20:04

Citam vest o kosarkasu Iraklisa i vidim dobro poznato ime:"Naime, bivšem kapitenu naše zlatne univerzitetske reprezentacije iz 2009. pozlilo je u nedelju uveče u Solunu, pa ga je saigrač Vladimir Petrović odmah odvezao u bolnicu."Dalje se u tekstu kaze da je sa Koprivicom sve u redu i da nije mozdani udar u pitanju kako se pretpostavljalo.Video sam ime Vladimira Petrovica za koga sam mislio da je zavrsio karijeru.Vlada Petrovic je Partizanovo dete,nesudjeni Haris Brkic.Imao je cudan kosarkaski put,od sjajne karijere u mladjim kategorijama,preko klupe tima koji je igrao f4 Evrolige (sezona 1997/1998,delio je klupu sa Milanom Dozetom...),preko Ive iz Sabca(trener Milovan Stepandic),mnogobrojnih grckih klubova,Spanije,Albe,eto jos je u Grckoj i ima njihovo drzavljanstvo.Strasan igrac je bio,takav talenat se retko vidja.Prvi put sam ga primetio na turniru tadasnje McDonalds lige za kadete.Uveo ga je trener u igru i odmah je poceo da pravi razliku,deset poena je dao za par minuta,osam iz prodora pa zakucavanja,da i druga dva ne budu zakucavanja pobrinuo se centar Nidza kada ga je opalio po rukama iako su debelo bile iznad obruca.Cudan kosarkaski put,velika greska tadasnje uprave Partizana.Drago mi je da jos igra.....Ne daj se generacijo..
http://www.esake.gr/player/886
Danny Trejo
Danny Trejo
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 30.01.2011
Lokacija : Zemun

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od superhik Uto 22 Feb 2011 - 21:31

Uh Trejo, stvarno me svakim sećanjem podstakneš da nešto napišem. Ako se sećaš debitovao je u Partizanu upravo protiv zvezde u jednom derbiju koji je završen nakon 2 produžetka. Svi bekovi su izašli zbog ličnih grešaka i ušao je Petrović i sa par ulaza rešio meč, a svaki potez je bio neverovatno elegantan. Ne znam zašto je otišao iz Partizana bez dubljeg traga. Dok je igrao u Ivi pobedio je na jednom takmičenju u zakucavanju sa sličnim zakucavanjem koje je imao Griffin sada, 360 stepeni ali jednom rukom, NEVIĐENO kod nas do tada. Pobedio je Čubrila u finalu i zaradio televizor u boji!!! Pratio sam ga i kasnije, sasvim pristojna karijera i siguran sam da je mogao pružiti Partizanu više nego neki bekovi koji su u to vreme prošli kroz naš tim.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Macijauskas Uto 22 Feb 2011 - 23:25

Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od drexler Uto 22 Feb 2011 - 23:55

već sam jednom pričao sa Dennyem o tome Smile , i prilično sam siguran da Vladimir Petrović nije bio u timu kod Bogojevića 98, mislim da je baš te sezone bio All Star koga se dobro sjećam kada je u Ivinom dresu uzeo Filipsov kolor TV.
Ipak, gotovo je nemoguće na netu naći te podatke tako da ostavljam mali prostor da nisam u pravu Wink
Mislim da je V. Petrović bio u KKP sezonu 1996/97, kada su u odnosu na F4 tim tu još bili Berić i Koturović... Ali da ne davimo dalje, nije bitno.

http://www.euroleague.net/news/i/9105/180
evo ovde imate sve strelce na svim F4 turnirima od Gana 1988 do Pariza 2010, odlično štivo, da se podsjetimo nekih velikih igrača koji su igrali tokom 90-ih.
Moj prvi F4 koga se skroz sjećam je onaj 97 sa Dudinim Olimpijakosom, i ludim Dejvidom Riversom...
A gledajući ove statistike, ne mogu da ne žalim što Partizan bar jednu sezonu nije sačuvao Istambulski tim... 93 godine EL je uzeo Limož Svaštara 3 - Page 20 342805 . Doduše, tad su bile i sankcije pa nismo ni mogli igrati :/
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od superhik Sre 23 Feb 2011 - 0:19

Vladimir Petrovic - 5 trofeja sa Partizanom, 3 državna prvenstva, 2 državna kupa. 64 utakmice - 75 poena (1.2ppg). Igrao u Partizanu 1994 (trener Željko Lukajić) 1995 (Bora Džaković) 1996 (Ranko Žeravica).
sad sam gledao u Partizanovom media-guide da ne nagađamo. Sećam se da je ranije neko pominjao to ali nisam bio siguran da li je na ovom forumu. U svakom slučaju čim ga dosta ljudi pamti a evo kakav mu je učinak bio i sa koliko je godina otišao iz Partizana, činjenica je da smo se prerano odrekli tog igrača.

inače na sajtu kkpartizan mogu se skinuti poslednja 3 vodiča za medije u kojima je apsolutno kompletna statistika KK Partizan sa svim igračima koji su igrali od nastanka kluba. Za nas nenormalne, idealna stvar.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Danny Trejo Sre 23 Feb 2011 - 0:29

drexler ::već sam jednom pričao sa Dennyem o tome Smile , i prilično sam siguran da Vladimir Petrović nije bio u timu kod Bogojevića 98, mislim da je baš te sezone bio All Star koga se dobro sjećam kada je u Ivinom dresu uzeo Filipsov kolor TV.
Ipak, gotovo je nemoguće na netu naći te podatke tako da ostavljam mali prostor da nisam u pravu Wink
Mislim da je V. Petrović bio u KKP sezonu 1996/97, kada su u odnosu na F4 tim tu još bili Berić i Koturović... Ali da ne davimo dalje, nije bitno.

http://www.euroleague.net/news/i/9105/180
evo ovde imate sve strelce na svim F4 turnirima od Gana 1988 do Pariza 2010, odlično štivo, da se podsjetimo nekih velikih igrača koji su igrali tokom 90-ih.
Moj prvi F4 koga se skroz sjećam je onaj 97 sa Dudinim Olimpijakosom, i ludim Dejvidom Riversom...
A gledajući ove statistike, ne mogu da ne žalim što Partizan bar jednu sezonu nije sačuvao Istambulski tim... 93 godine EL je uzeo Limož Svaštara 3 - Page 20 342805 . Doduše, tad su bile i sankcije pa nismo ni mogli igrati :/
drexler...propustas zezanje,postavio sam pricu o Magicu na kosarka.rs u NBA "raspravi o najboljem igracu ikada".Nemam sa kim da se raspravljam na pravi nacin,ti ces brate naci neke rupe garant.Sad sam na poslu pa ti kad stignes pogledaj.Da,za Limoz.Pa koliko se secam Boza Maljkovic ih je trenirao a Kukoc je vodio loptu na kraju kao plej te istu izgubio.Tako Limoz koji je igrao najruzniju kosarku pobedi a Kukoc je posle otisao u NBA,puca mu patka.Razmisljam da iskopiram pricu o Magicu ovde... Jel Rivers bio povredjen protiv nas 1997?Znam da smo ih makli sa onim Tomicem,Vukcevicem,Rivers,...Duda na klupi...ah ta 1997,2:0 i cao djaci.Bas je slatko bilo
Smile Smile Smile
Danny Trejo
Danny Trejo
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 30.01.2011
Lokacija : Zemun

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od fizicar Sre 23 Feb 2011 - 0:34

Danny Trejo ::
drexler ::već sam jednom pričao sa Dennyem o tome Smile , i prilično sam siguran da Vladimir Petrović nije bio u timu kod Bogojevića 98, mislim da je baš te sezone bio All Star koga se dobro sjećam kada je u Ivinom dresu uzeo Filipsov kolor TV.
Ipak, gotovo je nemoguće na netu naći te podatke tako da ostavljam mali prostor da nisam u pravu Wink
Mislim da je V. Petrović bio u KKP sezonu 1996/97, kada su u odnosu na F4 tim tu još bili Berić i Koturović... Ali da ne davimo dalje, nije bitno.

http://www.euroleague.net/news/i/9105/180
evo ovde imate sve strelce na svim F4 turnirima od Gana 1988 do Pariza 2010, odlično štivo, da se podsjetimo nekih velikih igrača koji su igrali tokom 90-ih.
Moj prvi F4 koga se skroz sjećam je onaj 97 sa Dudinim Olimpijakosom, i ludim Dejvidom Riversom...
A gledajući ove statistike, ne mogu da ne žalim što Partizan bar jednu sezonu nije sačuvao Istambulski tim... 93 godine EL je uzeo Limož Svaštara 3 - Page 20 342805 . Doduše, tad su bile i sankcije pa nismo ni mogli igrati :/
drexler...propustas zezanje,postavio sam pricu o Magicu na kosarka.rs u NBA "raspravi o najboljem igracu ikada".Nemam sa kim da se raspravljam na pravi nacin,ti ces brate naci neke rupe garant.Sad sam na poslu pa ti kad stignes pogledaj.Da,za Limoz.Pa koliko se secam Boza Maljkovic ih je trenirao a Kukoc je vodio loptu na kraju kao plej te istu izgubio.Tako Limoz koji je igrao najruzniju kosarku pobedi a Kukoc je posle otisao u NBA,puca mu patka.Razmisljam da iskopiram pricu o Magicu ovde... Jel Rivers bio povredjen protiv nas 1997?Znam da smo ih makli sa onim Tomicem,Vukcevicem,Rivers,...Duda na klupi...ah ta 1997,2:0 i cao djaci.Bas je slatko bilo
Smile Smile Smile

Kopiraj pricu o Magicu Smile Samo je pitanje da li na svastari ili da se napravi posebna tema?
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od drexler Sre 23 Feb 2011 - 0:39

ima u okviru tačke razno podforum "zanimljivosti iz sveta košarke". Možda bi bilo u redu da tu premjestimo ovakav tim priče, a da svaštaru ostavimo za Azru, Fedora Emilianenka i postere o erektilnoj disfunkciji studenata ETF-a Wink
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Danny Trejo Sre 23 Feb 2011 - 0:43

Magic je bio cudo od igraca.Pored toga sto je mogao skoro svaku situaciju da resi sam,bio je sinonim za asistenciju.On je ostale igrace u timu cinio boljima.Debitovao je u plej of seriji.On je svoje ime upisao u istoriju ne samo NBA lige nego i svetske kosarke.Nikada vise u istoriji lige nije zabelezeno ono sto se desilo u sestoj utakmici finala izmedju Philadelphia 76ers-a i LA Lakers-a.Lejkersi su gugili 3-2 u seriji,igrali su na gostujucem terenu u Filadelfiji.Najbolji igrac Lejkersa Karim Abdul Jabar se povredio u 5 utakmici (mislim da je izvrnuo clanak na nozi)u kojoj je postigao 40 poena.Dok se pred Lejkersima nalazila "nemoguca misija" u borbi za 7 utakmicu,(morali da pobede Filadelfiju na njenom terenu u 6 utakmici i odvedu seriju u LA)svi su bili depresivni,ocaj u svlacionici.Tada se oglasio rookie,koji je doveden kao prvi pik na draftu 1979 godine i rekao saigracima:"Ne brinite momci,sa vama je Magic".Svi su poceli da se smeju,niko nije verovao dok utakmica nije krenula,na stranu Lejkersa.Magic je taj nadimak zasluzio upravo te noci.Postigao je 42 poena,imao 7 asistencija,15 skokova.Cak je skakao za loptu na otvaranju utakmice.Postigao je pobedonosni kos horogom ,sto je bila inace specijalnost Karim Abdul Jabar-a.Zameniti ucinak igraca koji je davao u proseku 33 poena na utakmici(Jabar) i to kao rookie,je retko dostignuce,a u kakvom momentu je to uradio?Sve to je neponovljivo dostignuce.Mogli smo da vidimo razna cuda na NBA parketima,neverovatne zavrsnice,Sam Casella u svojo rookie sezonu,u dresu Hjustona ali ovo ni pre ni posle toga.Za one koji nisu imali priliku da ga gledaju(Ja ga gledao dve sezone do povlacenja usled ustanovljenog virusa HIV,kao i pregrst video snimaka)valja reci da je Magic bio "allround "igrac.Povukao se posle 13 sezona igranja u NBA,a tada je bio "mnogo"dobar,bolest ga je naterala.Vlade Divac je imao srecu da odigra NBA finale sa takvim asom,ostali smrtnici nisu(James Worthya i ostale ne ubrajam u smrtnike,bar dok je kosarke ).Osvojio je za tih 13 sezona pet titula,vise puta bio proglasavan MVP-em finala,drazao/i rekord po broju asistencija na mecu(24),rekord po broju asistencija u play-off seriji (22).Bio je clan najboljeg dream-tima koji je ikada sastavila liga na Olimpijskim igrama u Barseloni 1992 godine.E to je bio Magic,sinonim pleja sa 207 cm,centar po potrebi,savrsen suter,kralj asistencija .Shvatam da on nije tema,nametnulo se poredjenje sa Bryant-om pa da kazem svoje misljenje.Jedan je Magic,te asistencije se i danas prepricavaju.Ostao je veran Lejkersima do kraja karijere
It's kind of Magic
Svaštara 3 - Page 20 G189904_u48051_nba_g_mjohnson_430
Dalje,gledao sam Magica dok sam trenirao u Pionirima i stremio ka kadetima a Bryant-a od 20 godine,tako da sam ispratio celu njegovu karijeru koja jos traje,nije mi dakle dalek Bryant.Sa 20 godina nisi mator covek i itekako te zanima sport,mislim da sam u stanju da ih realno poredim.Ne slazem se po pitanju predispozicija,raznovrsnosti,suta,univerzalnosti.Ako neko igra sa 207cm od pleja do centra,onda je univerzalniji igrac.Ako je najbolji "plej"u ligi i dvojka u ligi,opet tu nesto skripi u prici jer su to Kobeove pozicije,koji ne moze da igra centra ili cetvorku kao sto ne moze iste i da cuva.Ako je Magic mogao da cuva igrace na svim pozicijama i da igra na svim,kako je onda Bryant bolji u odbrani?Sto se raznovrsnosti tice,nju upravo cine sva moguca napadacka resenja,sut ,asistencije....Svaku sistuaciju je mogao da resi 1-1 ili 1-3,na vise nacina,bas kao i MJ i Kobe.Ja ne sporim Bryantu da je veliki igrac,jedan od najvecih ali brojevi govore da je Magic postigao vise za manje vremena.Brayan je za 14 sezona osvojio 5 titula,Magic za 13.Bryant je jedinu od titula osvojio protiv Sakramenta,udarcem u lice Bibija ,video je ceo svet.Vodili su Kingsi,imali loptu 5 sekundi do kraja Bryant udara pesnicom u lice Bibija i uzima loptu,daje kos u kontri.Tako je doslo do 7 utakmice u LA.Sudije su "odbile"da premotaju snimak.To je i danas najveca afera ili jedna od najvecih u istoriji lige.Dalje,MJ je igrao od 1984 godine u NBA ligi,Magic se pojavio 1979/1980.On i MJ su delili 6 profesionalnih sezona.Jordan je bio prvak lige sa Bullsima tek u poslednjoj sezoni,upravo onda kada je postao najbolji a Magic i Bird na zalasku.U sezoni pre nego sto ce se povuci,kada je MJ bio pravi,Magic je bio MVP lige,bio je isto vise puta(1987,19891990),pet prstenova(1980,1982,1985,1987 i 1988).Porazom u finalu 1990/1991 vec bolesnog asa(ne znam da li je jos to i znao )je pocela nova era,era Michael Jordana.Praznine u godinama koje vidite ,izmedju titula su posledica tri titule Boston Celticsa (sa Larry Bird-om)i prljavaca iz Detroita (2 titule sa Isisah Thomas-om).U toj konkurenciji se MJ susio 6 godina pa zablistao.Svi su znali da je sjajan,Ja sam za Jordana prvi put cuo 1986 ,bas kao klinac,verovatno sam na videu i prvu utakmicu pogledao koja datira od tada.Ovaj covek je svojom pojavom skinuo sa trona u toj noci 1980 legendarnog Julius Erwing-a ili dr Dzeja.Koju je legendu skinuo Kobe?Jordan se povukao pa su oni poceli da haraju.Kobe je u ligi od 1996 a Jordan se povukao 1998 posle finala.Magic je u svojo "rookie"sezoni uzeo titulu i to kao vodja tima,sa 20 godina.Bryant je dosao u ligu kao najmladji igrac u istoriji(sa 18 godina) a uzeo prvi prsten sa 22,znaci posle 4 profesionalne sezone!Cim je otisao Shaq(sa njim tri,dve zasluzeno),dugo se cekalo.Protivnici nisu bili poput Dtroita ili Larry-jevog Bostona ali mozda sam ovde subjektivan.Uostalom ,bitna je lepota kosarke.Evo ti druze nekih snimaka ,pokreti i potezi ovog jedinstvenog igraca su neverovatni.Da dodam,MJ je bio strasan one poslednje sezone ali tesko je cuvao matorog i bolesljivog Magica.Ajd' u zdravlje,uzivajte drugari u snimcima ovog divnog igraca.Moze se puno lepog videti.Poslednji snimak je legendarno finale,ruki,centar,asistencije u letu a dr Dzej sa druge strane


Poslednji put izmenio Danny Trejo dana Sre 23 Feb 2011 - 0:56, izmenio ukupno 3 puta
Danny Trejo
Danny Trejo
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 30.01.2011
Lokacija : Zemun

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od fizicar Sre 23 Feb 2011 - 0:45

drexler ::ima u okviru tačke razno podforum "zanimljivosti iz sveta košarke". Možda bi bilo u redu da tu premjestimo ovakav tim priče, a da svaštaru ostavimo za Azru, Fedora Emilianenka i postere o erektilnoj disfunkciji studenata ETF-a Wink

+1

Hahahaha Very Happy
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od superhik Sre 23 Feb 2011 - 0:47

Limož je osvojio titulu na stvarno čudan način i izuzetno dekadentnom košarkom ali koga briga uzeli su najvažnije. Trener im je bio Maljković a iz ekipe se sećam Zdovca i beka, izvesnog amerikanca Janga. E taj crnjo je imao apsolutno odrešene ruke. Slično kao Lee u Radničkom, odnosno još radikalnije. On je prangijao kako uzme loptu na protivničkoj polovini, Limož je igrao utakmice na 60 poena a ovaj je davao 20-30 svaki meč. Ostatak ekipe je svu energiju trošio u odbrani a ne mogu da se setim još nekog igrača. Finala se sećam kroz maglu a po člancima iz novina znam da je Kukoč stvarno nešto zabrljao na kraju. Te sezone je Beneton bio apsolutni favorit za osvajanje.
Što se Olimpijakos-Partizan serije tiče, ako se dobro sećam bili su povređeni i Rivers i Tarlać i čini mi se još neko. Mi te sezone nismo briljirali, kao četvrti u grupi smo prošli dalje, Cibona nas je razvalila 2 puta u grupi(prvi međusobni duel nakon raspada države kome sam prisustvovao u Pioniru i zamalo umro od tuge). Međutim u doigravanju nas je pogledala sreća, prošli smo oslabljeni Oly, preuzeli domaći teren u četvrtfinalu i 2 puta u Pioniru pobedili sjajni CSKA i domogli se F4 gde su nas Zoran savić i Predrag danilović pošteno otresli o patos.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Danny Trejo Sre 23 Feb 2011 - 0:53

Evo postavio sam ga,dva posta iznad pa ne mora da se trazi.Ako ima nesuglasica ili ponavljanja,to je posledica cinjenice da je sastavljen od dva posta....
Danny Trejo
Danny Trejo
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 30.01.2011
Lokacija : Zemun

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od fizicar Sre 23 Feb 2011 - 0:54

Danny Trejo ::Evo postavio sam ga,dva posta iznad pa ne mora da se trazi.Ako ima nesuglasica ili ponavljanja,to je posledica cinjenice da je sastavljen od dva posta....

Danny ajd ipak postavi ovo i u temi koju je predlozio drexler. Ne znam jesi li primetio njegov post?
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Danny Trejo Sre 23 Feb 2011 - 0:59

fizicar ::
Danny Trejo ::Evo postavio sam ga,dva posta iznad pa ne mora da se trazi.Ako ima nesuglasica ili ponavljanja,to je posledica cinjenice da je sastavljen od dva posta....

Danny ajd ipak postavi ovo i u temi koju je predlozio drexler. Ne znam jesi li primetio njegov post?
Vazi,nesto kasnije,sada moram da palim.Ajde premesticu ga posle ,pa cemo otvoriti raspravu.Valjda ce biti zabavno.Nemam sada vremena,rado cu ga premestiti kasnije Smile
EDIT:Kasno sam ga primetio,vise puta sam prepravljao i ubacivao filmove...Pozzz
Danny Trejo
Danny Trejo
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 30.01.2011
Lokacija : Zemun

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 3 - Page 20 Empty Re: Svaštara 3

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu