Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perspektiva Srbije

+53
košarka je život
Imperator
maxisb
Sergej
air slavkan
mlekadzija
Karadjordje
Djole
nikola tesla
lazarminator
Presretac
Kiril
srb
slobokv83
Tazz
bigZ
Gale
dane
Dule Kecman
Junglezburn
Koleman
Anti-RTS
Danny Trejo
NenadBG
zex88
Mihael
Nolle
sarajlija
serbianhoops
Everton
sexdrogabodiroga
2bad4u
lakovic.
fizicar
Psycho
Naissus
ZuLuofVozdovac
Gencha
vlada
Zemljoradnik
Talicni Tom
TheGodfather
Manu
drexler
superhik
expert
KKP
Macijauskas
bossja
Ray Allen
Zoro
wolfvaga
Bodi Bond
57 posters

Strana 20 od 27 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Sledeći

Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Everton Pet 6 Apr 2012 - 5:18

citam malo kod bosanaca forume, jbt koja je ono tamo bolest, ovom Salicu su j**** sve zivo i mrtvo, a sad je legenda shock

mi isto treba da stavimo do znanja ko je glavni , ali isto tako ne treba da gomilamo igrace , tako da obracamo paznju samo na profil igraca koji nam nedostoju u tim generacijama
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Talicni Tom Pet 6 Apr 2012 - 21:45

Albert Švajcer turnir počinje danas.
Ne znam da li je ovo jedini i zvanični link, ali samo sam njega našao: albert-schweitzer-turnier.
Igra 16 reprezentacija, po 4 u grupi. Mi smo u grupa sa SAD, Danskom i Grčkom. Prvu utakmicu igramo sa Dancima u 14:30. Nadam se da će statistika biti ažurna, kao i da će se naći neki snimci na http://www.eurohopes.com/home i http://www.europeanprospects.com/ gdje su već objavljeni tekstovi o pojedinim reprezentacijama.
Da vidimo baš gdje je ova naša u odnosu na konkurente.

EDIT: Definitivno je ovo skup mnogo talentovanih igrača, već dokazanih na prošlim EP do 16 i 18 godina. Vidim da Špani imaju jak sastav, po najavama i Turci, Italijani dolaze sa Tesitorijem i Imbrom, pročitah i da za Izrael igra Zalmanson, vidio sam da jednom igra za Makabi TA i pitao sam se odakle im ovaj, a on ispade podmladak, dok su mi Amerikanci potpuna nepoznanica. Čini mi se da Francuzi ovaj put nemaju dovoljno kvalitetan sastav, jer je to tim sličan onome koji je učestvovao na turniru u BG i nije se proslavio.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Macijauskas Pet 6 Apr 2012 - 23:13

Ameri čini mi se dolaze sa nekim petim timom, mislim da nisu preterano jaki.
Ono što mi je neverovatno, da je Janković prošlog leta igrao Ep za godinu dana stariju reprezentaciju, a sada nema mesta za njega u njegovoj.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Koleman Pet 6 Apr 2012 - 23:20

Macijauskas ::Ameri čini mi se dolaze sa nekim petim timom, mislim da nisu preterano jaki.
Ono što mi je neverovatno, da je Janković prošlog leta igrao Ep za godinu dana stariju reprezentaciju, a sada nema mesta za njega u njegovoj.
Sam je birao taj put. Ne trenira nigde, nema klub...
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Macijauskas Sub 7 Apr 2012 - 1:52

Može individualno da trenira, verovatno to i radi. Sad zato što nije potpisao sa Zvezdom ne treba da igra za reprezentaciju?
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od 2bad4u Sub 7 Apr 2012 - 2:14

Trenirao je sa klubom (ako se već individualno ne računa) do pre par nedelja, a na utakmicama juniora je bio jedan od najboljih...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Talicni Tom Sub 7 Apr 2012 - 2:40

Evo pbp za Srbija - Danska
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Talicni Tom Sub 7 Apr 2012 - 3:55

Završili smo pobjedom 75 -46, kod nas najefikasniji Milutinov sa 12, Ristić, Andrić sa 11 i Radičević 10 poena.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Koleman Sub 7 Apr 2012 - 9:16

Macijauskas ::Može individualno da trenira, verovatno to i radi. Sad zato što nije potpisao sa Zvezdom ne treba da igra za reprezentaciju?
Ne ali nije za ocekivati da igra pre momaka koji aktivno treniraju i igraju utakmice.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od 2bad4u Sub 7 Apr 2012 - 10:15

Kada je napunio 18 godina, odnosno od kada ne trenira? Mesec dana? Za to vreme je zaboravio da igra, ili su ostali naučili...?!

Kontrolna utakmica kadeta u Zrenjaninu: Srbija – Španija 62:68

Kadetska reprezentacija Srbije poražena je od vršnjaka iz Španije u prvoj kontrolnoj utakmici odigranoj u Zrenjaninu. Izabarnici trenera Marka Ičelića nisu u prvom poluvremenu u dva navrata iskoristili priliku da se rezultatski odlepe, a utakmica je rešena početkom trećeg perioda kad su Španci stekli dvocifrenu prednost: Srbija U16 – Španija U16 62:68 (16:22, 14:9, 9:18, 23:19).

- Loše smo odigrali finiš prve i druge četvrtine kad smo rivalu dozvolili da u poslednjih 30 sekundi napravi seriju od 6:0 i 7:0. Šut nas nikako nije služio, promašili smo previše zicera, čak 15 slobdobnih bacanja, pogodili samo dve trojke u finišu meča kad je sve bilo rešeno. Primetna je neuigranost, ali i indiviudualna neobučenost naših igrača. Predstoji nam dosta rada, ali sam uveren da možemo mnogo bolje – optimista je Marko Ičelić.

SRBIJA U16: Marinković, Glišić 3, Radovanović 6, Spasojević 2, Pavlović 16, Đoković 11, Simić 7, Karadžić 3, Prijović, Lazarević 3,
Jovanović 6, Koračin, Grujić 2, Peno 3.

ŠPANIJA U16: Kosta 3, Literas 2, Oroz 4, Garsija 3, Alonso 13, Martinez 12, Bauza 14, Omeragik, Mendijola, Van Haren 6, Triginer 9, Perez.

Nisam stigao da uzmem zvaničnu statistiku sa imenima i brojevima igrača. Inače Pavlović sa brojem 12(204 Krilni centar, centar), koji je i najefikasniji se pokazao vrlo dobar, snažan momak, igra pod košem, dobro kontroliše loptu, ima dobar ulaz, opucao je par puta i za 3 ali nije ušlo. Očajno je izvodio slobodna bacanja.

Još dva momka bih izdvojio, ali znam ih samo prema brojevima. igrači sa brojem 5 i 8 su se pokazali kao klinci koji imaju potencijal. Obojica igraju na spoljnim pozicijama, mogu i play-a i beka da pokriju. I jedan i drugi imaju odličnu kontrolu lopte, dobar pregled igre (pogotovo osmica), i jedan i drugi sjajno probijaju, idu do kraja, umeju da naskoče na par metar i pogode, ili odu do kraja i podele asistenciju.
Ostali se nisu istakli. Peno (kao lik koji je najpoznatiji u ovom godištu) očajan, igra spolja (192cm) ima kontrolu, ali ništa ne videsmo od njega.

Španci 5 puta bolje igraju kolektivnu odbranu, imaju dva odlična igrača. Igrač sa brojem 11 igra na centarskim pozicijama, sjajan, čak i podseća na Gasolove... I igrač sa brojem 7, sjajna fizika, dobro šutira, igra odbranu, fenomenalno zakucava (pomalo liči na Nedovića, ali igra već sada jedno 14 puta bolju odbranu)
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Koleman Sub 7 Apr 2012 - 22:57

Kada je napunio 18 godina, odnosno od kada ne trenira? Mesec dana? Za to vreme je zaboravio da igra, ili su ostali naučili...?!
Nije u tome stvar. Kao prvo vi na ovo gledate kao da sam ja cigan pa mi je zao sto on nije potpisao i sada mu zelim sve najgore a to nije istina. Jednostavno je glupo da igrac u tim kategorijama kada se najvise razvija nema treninge, makar i mesec dana a ima i vise od toga.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Koleman Sub 7 Apr 2012 - 23:58

Izvinjavam se zbog duplog posta a i verovatno sam promasio mesto za pisanje ovoga. Nocas je odigran mec USA VS World za mlade igrace. Za World je igrao Cvetkovic kao i Saric iz Hrvatske(13 poena, 14 skokova). Nisam nasao statistiku, tj. izbacena je samo proslogodisnja ali sam nasao kao vest i celokupan snimak meca:


http://www.usabasketball.com/mens/hoopsummit/12_hsum_game.html

Prebacite na drugom mesto ako treba.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Macijauskas Ned 8 Apr 2012 - 0:15

Daj Kole ne zajebavaj, pa nije Vranjanac sedeo kući jeo čips sve vreme i gledao filmove. Sigurno je trenirao.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Nolle Ned 8 Apr 2012 - 1:18

Nije, jeo je čips, gledao filmove, blejao po Obelićevom, Teatru, itd... Very Happy preskočio si bitne stavke. Smile

Koga bre zabole više za njega, sam je odgovoran za svoje postupke. Niko mu drugi nije kriv do njega samog ako svoju karijeru upropasti. Bio je kapiten. Samo je jednu sezonu trebao da odigra u FMP, on nije mogao. Sada neka igra po Nemačkama, Belgijama i trećim Italijanskim ligama sa američkim srednjoškolcima.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od 2bad4u Ned 8 Apr 2012 - 1:26

Eto zašto nam košarka propada.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od maxisb Ned 8 Apr 2012 - 2:00

Koleman ::... celokupan snimak meca:

....

thumbsup
maxisb
maxisb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 38
Lokacija : Zagreb

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Talicni Tom Ned 8 Apr 2012 - 4:26

Gledam sada ovu utakmicu, ne djeluje Cvetković uopšte loše kako to statistika pokazuje. Vrlo dobro tehnički i brzinski. Čak su sad i ovi komentari rekli par pohvalnih za njega.
Od ostalih ovaj Kinez je odličan, a komentatori se ubiše hvaleći Wigginsa koji je valjda još i dvije godine mlađi.

Edit: Evo privodim i posljednju četvrtinu, naravno gledam na preskoke, Šarić definitivno dominira za ovaj nivo izuzetnom građom i izuzetnom tehnikom za tu visinu i pregledom igre, što mu u kombinaciji sa lošom timskom odbranom SAD omogućava dosta prilike da se istakne. Treba imati u vidu da igra na poziciji četvorke što svakako nije njegova prirodna pozicija, ostaje pitanje da li će sve ovo moći raditi i na seniorskom nivou. Ako bi mogao bila bi to zvijer.
Wiggins je ustvari šuter, izuzetno atletičan i dobrog šuta, komentatori ga porede sa Brajantom.
Pohvalih već ranije Cvetkovića, ostajem pri tome i dalje, pozitivan je u svim stvarima koje su primarne za pleja, doduše nisam vidio da je imao nijednu a kamoli 5 izgubljenih lopti. Dobar u prodoru, što je iznenađujuće imajući u vidu da igra protiv crnih igrača. Naravno nisam vidio šuta što je poznato da mu je loša strana. U svakom slučaju izgleda dosta bolje od onog Čizauskasa pa i od Vestermana.
Kinez izgleda fenomenalno građen, visok i okretan.

Od Amerikanaca, ovaj Šabaz se natrpao, ima neki Noell (možda i Nolle ko li će ga znati plez) podsjeća na Dejvisa sa Kentakija, vižljast i skočan.
Mada Amerikance nisam puno ni gledao, ko bi to sve popratio.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Ray Allen Ned 8 Apr 2012 - 6:51

Talicni je spomenuo Nerlens Noela, najbolje rangiranog srednjoskolca. Zaista podseca na Dejvisa. Sjajan atleta, odlican defanzivac, ogroman raspon ruku, mada morace jos da ojaca. Najblizi da ga dovedu u svoje redove su Dzodztaun (opste poznata cinjenica da su Hojasi koledz koji najbolje radi sa centrima), S. Karolina i naravno Kentaki. U poslednje vreme spominje se i Sirakjuz. Noel vodi poreklo sa Haitija. Roditelji su se sa ostrva doselili u Boston (otac taksista, majka cistacica u bolnici). Stariji brat (15 cm nizi od Nerlensa) igra americki fudbal na Boston koledzu. Noel je veliki talenat, ali pod hitno mora da promeni frizuru.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Macijauskas Ned 8 Apr 2012 - 6:55

Rej zna sve kao Aca Stojanović Smile
Inače ovaj Wiggins stvarno deluje odlično..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od 2bad4u Ned 8 Apr 2012 - 9:55

Druga kontrolna utakmica kadeta u Zrenjaninu: Srbija – Španija 67:75

Kadetska reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Španije i u drugom kontrolnom meču odigranom u Zrenjaninu. Za razliku od prvog duela (62:68) izabranici trenera Marka Ičelića odigrali su mnogo bolje, imali i dvocifrenu prednost u trećem periodu, ali su u neizvesnoj završnici promašili čak 11 slobodnih bacanja što ih je koštalo poraza: Srbija U16 – Španija U16 67:75 (15:23, 19:10, 18:11, 15:31).

Posle izjednačenog prvog poluvremena, srpski kadeti zaigrali su mnogo bolje u nastavku meča stekli 11 poene prednosti, a na startu četvrtog perioda imali osam poena viška. Međutim, usledile su povrede plejmejkera Ilije Đokovića i Stefana Lazarevića, a zatim i peta lična greška Marka Radovanovića. Iako su do 35 minuta gotovo perfektno šutirali sa linije slobodnih bacanja, srpski reprezentativci su do kraja meča bili neprecizni 11 puta, što su Španci umeli da kazne i ostvare novi trijumf u Zrenjaninu.

- Odigrali smo mnogo bolje nego u prvoj utakmici. Uspeli smo da pružimo daleko jači otpor Špancima. Imali smo vođstvo većim delom meča, ali su nas povrede i promašena slobodna bacanja u finišu koštala trijumfa. U samoj završnici igralo je dosta igrača iz generacije 97. koji su godinu dana mlađi od španskih igrača. Predstoji nam još dosta rada, moramo se što bolje pripremiti za turnir u Francuskoj gde nas očekuju još veča iskušenja – istakao je Marko Ičelić.

SRBIJA U16: Marinković 4, Glišić, Radovanović 8, Spasojević 2, Pavlović 17, Đoković 16 Karadžić 6, Prijović, Lazarević 2, Jovanović 6,
Koračin 2, Grujić 6, Peno 4.

ŠPANIJA U16: Kosta 13, Literas 8, Oroz 2, Garsija 18, Alonso 11, Martinez 9, Bauza 10, Omeragić, Mendijola, Van Haren 2, Triginger 2, Perez.

Simić se juče povredio, danas nije igrao, na kraju Đoković i Lazarević, svi na spoljnim pozicijama, odnosno u organizaciji, na kraju je Peno bio na kecu. I danas smo imali petnaestak promašenih slobodnih bacanja, dok Španci odlično šutiraju, ne samo slobodnjake, već generalno. Do bukvalno 3 minuta do kraja smo imali 10 razlike, ali onda potop. Kao i juče Španci mnogo ozbiljnije igraju odbranu, posebno timsku. I među njima ima par igrača koji će imati odlične karijere... Bodiroga je bio u publici, sa bratom (smo smo se pozdravili, nismo pričali mnogo)
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Talicni Tom Ned 8 Apr 2012 - 10:09

Čime IČelić zaslužuje da bude trener bilo koje mlade reprezentacije? Jel neko nešto bolje od mene vezano za njega vidi ili zna?
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Zemljoradnik Ned 8 Apr 2012 - 10:38

A ko će drugi? Oni koji su sigurno bolji (naši evroligaški treneri) neće time da se bakću, tako da ne vidim ko tu preostaje da je bolji od njega.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od maxisb Ned 8 Apr 2012 - 11:46

Talicni Tom ::Gledam sada ovu utakmicu, ne djeluje Cvetković uopšte loše kako to statistika pokazuje. Vrlo dobro tehnički i brzinski. Čak su sad i ovi komentari rekli par pohvalnih za njega.
Od ostalih ovaj Kinez je odličan, a komentatori se ubiše hvaleći Wigginsa koji je valjda još i dvije godine mlađi.

Edit: Evo privodim i posljednju četvrtinu, naravno gledam na preskoke, Šarić definitivno dominira za ovaj nivo izuzetnom građom i izuzetnom tehnikom za tu visinu i pregledom igre, što mu u kombinaciji sa lošom timskom odbranom SAD omogućava dosta prilike da se istakne. Treba imati u vidu da igra na poziciji četvorke što svakako nije njegova prirodna pozicija, ostaje pitanje da li će sve ovo moći raditi i na seniorskom nivou. Ako bi mogao bila bi to zvijer.
Wiggins je ustvari šuter, izuzetno atletičan i dobrog šuta, komentatori ga porede sa Brajantom.
Pohvalih već ranije Cvetkovića, ostajem pri tome i dalje, pozitivan je u svim stvarima koje su primarne za pleja, doduše nisam vidio da je imao nijednu a kamoli 5 izgubljenih lopti. Dobar u prodoru, što je iznenađujuće imajući u vidu da igra protiv crnih igrača. Naravno nisam vidio šuta što je poznato da mu je loša strana. U svakom slučaju izgleda dosta bolje od onog Čizauskasa pa i od Vestermana.
Kinez izgleda fenomenalno građen, visok i okretan.

Od Amerikanaca, ovaj Šabaz se natrpao, ima neki Noell (možda i Nolle ko li će ga znati plez) podsjeća na Dejvisa sa Kentakija, vižljast i skočan.
Mada Amerikance nisam puno ni gledao, ko bi to sve popratio.

Evo, pogledah i ja cijelu utakmicu.
Šarić definitivno igrač kojega bih najradije volio imati u svojoj ekipi. Igra racionalno, smireno, a odluke su mu nejverojatno zrele. Tehnički je izuzetno dotjeran. Često ti visoki igrači imaju problema s kontrolom lopte jer imaju visok dribling, što kod njega nisam uočio. Izuzetno je odgovorno odigrao što se tiče skoka u obrani. Fantastičan pregled igra.
Drugi po redu igrač kojega bih odabrao u svoju ekipu je Cvetković. On je odličan mladi play. Igra vrlo zrelo za svoje godine, što je i najbitnije za jednog organizatora igre. Koristi mozak i donosi stvarno dobre odluke. Obrana je odlična. Bez obzira na fizikalije definitivno budući reprezentativni igrač, ako ga zaobilju ozljede. Pravi play! Sa preludim Teom Cvetković će vam odlično ubaciti malo balansa sa svojom racionalnošću. Wink
Ovaj Wiggins je sjajan atleta, odličnu tehniku vođenja, solidan šut, ali je još uvijek prezelen. Carini loptu, ispucava se i zbilja podsjeća na Kobea. Very Happy Još je mlad, možda i nauči da je košarka timski sport. Wink
Šabaz, ili kako se već zove i piše, sigurno buduća zvijezda. Ispucao je jedno 357895 lopti kada to i nije bilo najbolje rješenje. Nešto je pogodio, nešto nije. Jedino što mi se sviđa što je ljevoruk, kao i ja. Very Happy
Noel mi je još i najbolji dojam ostavio od Amerikanaca. Fino koristi obadvije ruke. Solidno igra pick. U obrani je pravi bananamen, a i tu koristi obadvije ruke.
Od Dalie sam očekivao puno više.
Kinez Z-nešto Weng je bio oke za tako mladog i visokog igrača. Ima par izrađenih poteza. Solidno koristi pivot. Imao je par ishitrenih odluka, no oke za mladog igrača.
Sedlaček je totalna face. Wink

maxisb
maxisb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2011
Godina : 38
Lokacija : Zagreb

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Koleman Pon 9 Apr 2012 - 9:49

Pobedili nasi juniori Amere 78-68.
Andric iz Partizana 23 poena, 9 skokova
Ristic 18 poena, 5 skokova
Radicevic 13 poena, 4 skoka, 4 asistencije
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Nolle Pon 9 Apr 2012 - 21:13

statistika sa predhodne 3 utakmice

http://www.basketball-bund.de/wp-content/uploads/SRB_ACC.html

Čvorović najveću minutažu ima. Ne znam da li je on jedina prava trojka u ekipi, pa zbog toga, ili šta ?
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 20 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 27 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu