Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perspektiva Srbije

+53
košarka je život
Imperator
maxisb
Sergej
air slavkan
mlekadzija
Karadjordje
Djole
nikola tesla
lazarminator
Presretac
Kiril
srb
slobokv83
Tazz
bigZ
Gale
dane
Dule Kecman
Junglezburn
Koleman
Anti-RTS
Danny Trejo
NenadBG
zex88
Mihael
Nolle
sarajlija
serbianhoops
Everton
sexdrogabodiroga
2bad4u
lakovic.
fizicar
Psycho
Naissus
ZuLuofVozdovac
Gencha
vlada
Zemljoradnik
Talicni Tom
TheGodfather
Manu
drexler
superhik
expert
KKP
Macijauskas
bossja
Ray Allen
Zoro
wolfvaga
Bodi Bond
57 posters

Strana 26 od 27 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od košarka je život Ned 10 Jun 2012 - 23:53

Završen turnir "Memorijal Haris Brkić", prošlog vikenda u Beogradu - Hala Sportova.
Ništa novo - Budućnost i Bosna poslovično slabi, Borac za nijansu jači od njih, a Partizan suvereno do pobede.
Koliko god mislili da se kod nas loše radi, u regionu je situacija drastično gora. Budućnost sa forsiranjem jednog dečaka koji ubi igru i 40 minuta igra "jedan na devet", ali sa dva izuzetno interesantna visoka igrača, koji svoj talenat i ne mogu da pokažu od ovog prethodnog.
Bosna, iako u raspadu, dobila Budućnost, ništa posebno nema da se vidi, osim jednog dečaka, visokog oko 2 metra, ali izuzetno oskudnog znanja, tehnike i obuke uopšte.
Borac, sa Lukom Radovićem, nemoćan protiv Partizana, koji, bez i jednog raspoloženog igrača, sa vidnim prezasićenjem od duge sezone, bukvalno odradio turnir.
Zaključak: Kod nas je još odlično, kako je u regionu!
košarka je život
košarka je život
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.05.2012
Godina : 49
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od slucajni posmatrac Pon 11 Jun 2012 - 0:22

Izvinjavam se. Nisam se predstavio kao sto je to red. Imam 55 godina, igrao sam kosarku nekada davno u Beogradu u dobra stara srecna vremena. I dalje pratim zbivanja, utakmice i ostalo vezano za moj omiljeni sport. Sada me interesuju mladi, imam sina 97 godiste koji igra kosarku. Posto ne zivimo u Srbiji nemam puno informacija o mladjim generacijama vec se oabevstavam preko medija, foruma ili prijatelja. Jako mi je interesantno da posmatram rad sa mladima u zemlji u kojoj zivim i poredim sa Srbijom. Ocekujem da preko foruma budem vise u prilici da pratim zbivanja u mladjim kategorijama u Srbiji.

slucajni posmatrac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 09.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od slobokv83 Pon 11 Jun 2012 - 0:28

slucajni posmatrac ::Izvinjavam se. Nisam se predstavio kao sto je to red. Imam 55 godina, igrao sam kosarku nekada davno u Beogradu u dobra stara srecna vremena. I dalje pratim zbivanja, utakmice i ostalo vezano za moj omiljeni sport. Sada me interesuju mladi, imam sina 97 godiste koji igra kosarku. Posto ne zivimo u Srbiji nemam puno informacija o mladjim generacijama vec se oabevstavam preko medija, foruma ili prijatelja. Jako mi je interesantno da posmatram rad sa mladima u zemlji u kojoj zivim i poredim sa Srbijom. Ocekujem da preko foruma budem vise u prilici da pratim zbivanja u mladjim kategorijama u Srbiji.
up

to ćeš ovde biti sigurno u prilici.

pretpostavljam da je Nemačka u pitanju?
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od slucajni posmatrac Pon 11 Jun 2012 - 0:40

Bio si blizu - Svajcarska

slucajni posmatrac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 09.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od košarka je život Pon 11 Jun 2012 - 2:38

"Kako je u Švici, brate, kako je u Švici..." kolce srbparty kolce

Dobrodošao, a o godištu tvoga sina u Srbiji i dešavanjima u srpskoj košarci, uopšte, ovde ćeš naći sve na jednom mestu.
A gde ti igra sin, kako napreduje, kakva mu je perspektiva i kako sve to izgleda u Švajcarskoj?
Čisto, poređenja radi.
košarka je život
košarka je život
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.05.2012
Godina : 49
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od slucajni posmatrac Pon 11 Jun 2012 - 4:24

Pa ... mnogo drugacije - mislim naravno na kosarku. To je jedan od sporednih sportova, posle fudbala, hokeja, skijanja, tenisa, kurlinga itd. Medjutim, sistem je dobro organizovan, osim sto nedostaje publike i naravno prisustva u medijima - kosarka je izuzetno retko na TV-u (osim finala plej-ofa i kupa). Svajcarci su vrlo ponosni sto je njihov Tabo Sefolosa sa Oklahomom dosao do finala NBA i ovih dana se u tom kontekstu kosarka malo vise pominje u medijima. Mlade kategorije dobro rade ali deca imaju i druge interese, zimi skijanje, leti odmor, pa bih rekao da je samo manji broj klinaca stvarno zapaljen za kosarku. Puno se neguje i zenska kosarka. Veze sa klubovima i savezima (posebno beogradskim) su tradicionalno dobre i oni dolaze u Srbiju i ugoscavaju nase ekipe da uce. Ono sto je vrlo bitna razlika je da su treneri mladjih generacija mnogo manje izlozeni pritiscima roditelja, sponzora, funkcionera itd. nego kod nas. Ostavljeni su na miru da rade sa decom i stvore poneki talenat od onoga sto imaju na raspolaganju. Selekcija se obavlja bez presije i treneri imaju punu odgovornost i neprikosnovenu samostalnost u svom strucnom radu. Eto, mogao bih jos dugo no necu da smaram, ali se nadam da si dobio neku sliku.

slucajni posmatrac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 09.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od košarka je život Pon 11 Jun 2012 - 21:21

EEEhhhhhhh...
Kakava idilična priča. Pogotovo ovaj deo gde treneri apsolutno samostalno, i sa punom odgovornošću donose odluke, vrše selekciju i rade sa decom.
To je ono što se u Srbiji izgubilo, a bilo ga je, i te kako.
Nemaština je učinila svoje. Treneri rade za mizerne pare, cca 200 EUR, sa time ne može da se bude samostalan. Tada zavisiš od toga da svoje slobodno vreme koristiš da radiš individualno, za pare, naravno, prihvatajući i one koji nikada neće igrati košarku, samo da bi nešto zaradio. A u to vreme možeš da radiš sa nekoliko svojih igrača koji su talentovani, hoće da rade i napreduju.
Pa infrastruktura...
Nisu toliki problem loše sale, nego to što ima, recimo samo u Beogradu, oko 140 klubova, pa u proseku 3 selekcije, pa barem 3 puta nedeljno, a ozbiljni rade i svaki dan, i nema prostora za neki dodatni rad.
Međutim, ključan je sistem.
Ja još jednom napominjem, veoma verujem u Bodirogu, Tomaševića, Tarlaća, pa i Đilasa, ali, njihov najveći "pain in the ass" su likovi u savezu, poput Todorovića, Adžića, Lakića.
To su likovi koji su počeli vrlo iskreno, sa plemenitom idejom o stvaranju klubova i vrhunskih igrača. Čak i izbacili neke od najboljih košarkaša sa ovih prostora. I na tome im svaka čast.
E onda, u nekom momentu, sve to je postalo ekonomija, biznis, svako dete je samo postalo broj, članarina, određeni iznos.
Tu se gubi prostor za pravu selekciju, nego, ako hoćeš da plaćaš, slobodno dolazi. Da bi želeo i dalje da dolaziš, moram da te pustim da igraš. Kada te pustim da igraš, a jednostavno nisi za košarku, i onaj koji ima lepu perspektivu, pored tebe postaje loš, ili barem ispada loš, iako to možda nije.
I sada, kada je nova ekipa došla u savez, očekivalo se da se: smanji broj "klubova", da se ukinu "fantomski" klubovi (Koledž, Ofi, Zvezda...) formirani od velikih, kako ne bi plaćali preveliko obeštećenje za dete koje žele da dovedu, da se postave jasna pravila igre, da se u selekcije biraju NAJBOLJI treneri i NAJBOLJI igrači.
Ja ni ne sumnjam da oni imaju tu želju, ali, bojim se, ukoliko ovi "lobisti" odbrane svoje pozicije, da će ovi velikani, da se pokupe i sklone.
A onda...
Tada ni taj karling neće biti loša opcija za praćenje u odnosu na takvu košarku. ovca
košarka je život
košarka je život
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.05.2012
Godina : 49
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od slucajni posmatrac Uto 12 Jun 2012 - 4:49

Odlicna analiza, iako nisam tu, tako i ja odavde vidim celu situaciju. U mnogim zemljama postojala je opcija velikog broj klubova, pa prica da ce kvantitet dati kvalitet, pa socijalne price da treba svima uciniti sport dustupan a deca se oslobadjaju od fiskulture u skoli i odlaze na (polu) profesionalne treninge.....
Mislim da je problem sto se i u sportu a posebno na tom nivou toliko skupilo nekog sljama koji zeli da zaradi na svaki moguci nacin. Sa vecom zaradom rastu apetiti za vise vlasti, upravljanja itd. Danas nema vise entuzijazma ni kod trenera, ni kod uprava klubova ni kod roditelja a izgleda sve manje i kod dece koja igraju - cast retkim izuzecima.

slucajni posmatrac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 09.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od košarka je život Uto 12 Jun 2012 - 23:19

Tačno tako!
kod roditelja, a i kod pojedinih malih klubova, ima samo bolesne ambicije, ali, bez entuzijazma.
Čim neko dete malo odskoči, a to se isključivo odražava kroz veliki broj datih poena, "zlostavljanje" lopte u trajanju od 40 minuta po utakmici i ne dodavanju iste nikome, odmah se ide na "nuđenje" tog nekog velikim klubovima, sa početnom cenom od N evra, a nađemo se negde na N-70%. I onda su i jedni i drugi u fazonu kako su napravili dobar posao.
A ispaštaju svi; matični klub, jer mu treba još mnogo vremena da ponovo dođe do novog "vrhunski talentovanog igrača" i na taj način nestaje sa mape interesovanja, dok su mogli oko tog jednog da pokupe još barem 3-4 dobra, pa od njih da prave tim i grade sistem, zatim, veliki klub, jer je ogromna mogućnost da je to još jedna "propala investicija" kakvih je mnogo, pogotovo u zadnje vreme, a ponajviše, taj igrač, i to zato što, nije navikao da igra u sistemu i sa određenom odgovornošću u igri, došao prerano u sredinu u koju ne može da se uklopi načinom na koji funkcioniše i gde ne prolaze individualna rešenja.
Entuzijazam, kao preka potreba sporta u Srbiji, jedino može da nas vrati na staze "stare slave".
A novci... novci će doći kao rezultat svog tog entuzijazma.
Roditelji i ne veruju puno u svoju decu, zato i traže odmah i mnogo.
A sve pod izgovorom: "ako ga plate, znači da računaju na njega i da će da ga guraju".
E ovo je ubilo srpsku košarku. hunter
košarka je život
košarka je život
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.05.2012
Godina : 49
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od superhik Ned 17 Jun 2012 - 20:55

A gde se nalazi sada onaj dečko Mićević valjda, igra na krilnoj poziciji, visok oko 2m, 1989. godište? Rano je počeo da ulazi u igru u ekipi Armani Džinsa, Đorđević mu je davao šansu na kašičicu kao klincu, i posle sam skroz zaboravio na nejga. Podsetilo me finale u Italiji, pa ako neko zna...
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od lazarminator Ned 17 Jun 2012 - 21:01

Ja nemam pojma o kome se radi, ali vidim da ima neki Marko Micevic (igrao i u Armaniju) koji je prosle godine igrao za Latinu Basket prosecno 30.2 minuta i belezio prosecno 13 poena.
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od superhik Ned 17 Jun 2012 - 21:09

jeste marko mićević, našao sam mu statistiku na eurobasket.com
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Presretac Pon 18 Jun 2012 - 8:48

Macijauskas ::Po mom mišljenju stariji Vučetić i nije neki igrač.
Što se tiče Miškovića, koliko ja znam on je trenirao sa prvim timom. On ima i ugovor na godinu dana, što znači da ističe sada i koliko znam neće mu se nuditi produžetak.

Mislim da je Covic tako selektirao igrace "po mom misljenju nije neki igrac..." Zato sad i ima u KK FMP Crvena Zvezda Diva Beograd takav skup talenata i igraca. Nasao sam par klipova tog Vucetica nakon sto sam procitao da je potpisao za Nebrasku i ne ide mi u glavu kako neko za momka od 19god i 213cm koji odlicno sutira, odlicno se krece za svoju visinu, skace sasvim solidno i sl. moze da kaze da nije neki igrac. Mozda sa njim nije radjeno kako treba, mozda mu treba vremena da nadodje - ojaca, mozda mu treba prilika da igra, mozda kod nas vec sa 17-18 godina imamo super igrace i potencijalne NBA zvezde i sl. pa olako kazemo "nije neki igrac..." Bas me zanima za te 4 godine kad izadje sa Nebraske ko ce biti u pravu, vi Covici ili amerikanci...
Presretac
Presretac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Koleman Pon 18 Jun 2012 - 8:56

Zaboravio si Radnicki Very Happy
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Macijauskas Pon 18 Jun 2012 - 11:03

Mi Covici?
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Presretac Pon 18 Jun 2012 - 11:16

Very Happy Pa trebao sam i to da ubacim, posto nije namjera da omalovazavam Crvenu Zvezdu kao klub nego samo da navedem koliki je to kosarkaski gigant koji ima toliku koncentraciju talenta u vidu Ilica, Subotica, Lazica, Covica, Siladjija, Tubaka i ostalih buducih asova nase kosarke. Jedna sjajna selekcija i nije mi jasno kako Pesic nije bio u stanju da uzme titulu sa tako dobro selektiranim timom.
Presretac
Presretac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Macijauskas Pon 18 Jun 2012 - 11:23

Samo mi nije jasno kakve ja veze imam sa tim? Moje misljenje je da on nije neki talenat.
Mozda gresim, mozda i ne, to je samo moje misljenje. Zaista te ne razumem..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Presretac Pon 18 Jun 2012 - 11:35

Macijauskas ::Samo mi nije jasno kakve ja veze imam sa tim? Moje misljenje je da on nije neki talenat.
Mozda gresim, mozda i ne, to je samo moje misljenje. Zaista te ne razumem..

Izvini ako sam te uvrijedio, nego cesto cujem tu recenicu i mislim da generalno olako potezemo te kvalifikacije da neko nije dobar, talentovan itd.
Presretac
Presretac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 30.10.2011
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od 2bad4u Pon 18 Jun 2012 - 13:28

Maci je sujetan, kao i većina trenera, ali i igrača! Ako nije on sam dovoljno talentovan, onda nije ni niko drugi... Very Happy

U određenom delu se mogu složiti sa Presretačem, da se olako odričemo nekih klinaca, kao nedovoljno talentovanih, pa isti posle vrlo uspešno, ili pak perspektivno zastupaju Turske, Nemačke, Španije... Još veći problem je ako su to visoki igrači, preko 210, a mi smo u poslednje vreme hronično deficitarni na centarskim pozicijama... Mislim da najpre kod visokih igrača, radom može da se nadomesti nedostatak talenta.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od slucajni posmatrac Pon 18 Jun 2012 - 20:04

Posto ste pomenuli Sergeja Vucetica evo nekih dodatnih detalja. Momak je u aprilu bio na univerzitetu Providence koji ima dobar kosarkaski pedigre. U istom moment je imao ponude od sledecih univerziteta: Friars, Rode Island, Minnesota Vanderbilt, Georgia Tech, UNC Charlotte, Nevada and Illinois - sve dosta dobre skole. Izmerili su ga na 218 a kazu da je imao jako dobru sezomu ove godine u prep-school. neki komentatori uporedjuju njegov potencijal sa Gasolom zbog agilnosti i igre van reketa. Kazu da je jako dobar skakac. Decko ima 4 godine da se razvija na univerzitetu, nadam se da ce napraviti pravi izbor izelim mu svaki uspeh. A da je steta sto se vise paznje ne posvecuje armiji nasih momaka koji igraju na univerzitetima sirom sveta - to je stara prica.
Za one koje bi zeleli da vide momka - evo linka, prvi je snimak od 30 min a drugi kraci.
http://friarblog.com/tag/segej-vucetic/

slucajni posmatrac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 09.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od slucajni posmatrac Pon 18 Jun 2012 - 20:20

Uredu, u maju je potvrdio da ce preci na univerzitet Nebraska, medjutim ostaje da se vidi koliko ce igrati. Oni na rosteru imaju vec tri centra, jednog nemca i brazilca (oba oko 210) a nedavno je univerzitetu pristupio i vrlo talentovani crni amerikanac (208). Problem je sto su momci koji igraju na ovim pozicijama seniori (znaci na zavrsnoj godini studija) pa tako Sergej, ukoliko ostane pri tome da igra za Nebrasku, mozda nece moci puno da igra ove sezone kao brucos, ali mu se zato iduce sezone otvara perspektiva.

slucajni posmatrac
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 09.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od košarka je život Pon 18 Jun 2012 - 21:06

2bad4u ::Maci je sujetan, kao i većina trenera, ali i igrača! Ako nije on sam dovoljno talentovan, onda nije ni niko drugi... Very Happy

U određenom delu se mogu složiti sa Presretačem, da se olako odričemo nekih klinaca, kao nedovoljno talentovanih, pa isti posle vrlo uspešno, ili pak perspektivno zastupaju Turske, Nemačke, Španije... Još veći problem je ako su to visoki igrači, preko 210, a mi smo u poslednje vreme hronično deficitarni na centarskim pozicijama... Mislim da najpre kod visokih igrača, radom može da se nadomesti nedostatak talenta.

Bravo!
Ono gde smo generalno tanki, su pozicije 1 i 5.
I ništa ne radimo da to razvijemo i popravimo, kako bi napravili nešto.
Mogu čak i da razumem da nema petica, jer nekoliko stvari mora da se poklopi, visina, mozak, volja, talenat, motorika...
Za pleja, treba samo volja i inteligencija, visina apsolutno nije presudna, a motorika se podrazumeva. Uz talenat, koji deca poseduju, nije mi jasno da ne može da se izvrši dobre selekcija i da se to "gura". Pa od 10 izabranih izaći će barem 2 vrhunska.
košarka je život
košarka je život
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.05.2012
Godina : 49
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Koleman Pon 18 Jun 2012 - 22:59

Stize Ristic na pet, nema frke Smile
Inace, Ristic, Rebic, Cvorovic i Djukanovic su igrali turnir za Radnicki FMP u Banja Luci. To je po mom misljenju sjajan potez. Evo sta kaze kosarka.rs:
"Drago nam je da smo osvijili prvo mesto, ali ovaj turnir smo pre svega želeli da iskoristimo kao proveru za četvoricu juniora Crvene zvezde: Ristića, Rebića, Čvorovića i Đukanovića, koji su priključeni našem timu. Svi znamo da je prelazak iz juniorske u seniorsku konkuenciju veoma problematičan, pa smo pokušali postepeno da ih uvedemo u sistem. Oni već neko vreme treniraju sa nama, pa su nam ove utakmice bile preko potrebne. Mislim da su se dobro snašli", konstatovao je Miloš Pejić, trener Radničkog FMP.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od košarka je život Pon 18 Jun 2012 - 23:51

Respekt za Ristića i malog Rebića.
Brano Đukanović je bio "predominantan" dok su bili pioniri, ali sada su ga mnogi stigli i prestigli. O Čvoroviću nemam neko specijalno mišljenje.
košarka je život
košarka je život
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 28.05.2012
Godina : 49
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Koleman Pon 18 Jun 2012 - 23:59

Cvorovic je klasicni fizikalac. Igra dobru odbranu, znaci u skoku ali njegov kosgeterski ucinak je bas zanemarljiv. Niti ima sut, niti ima neki ulaz... Meni se licno ne svidja.

Brano je sjajan suter, bas dobar. Cini mi se da bi mogao malo da bude brzi i da bi mu to mnogo znacilo.

Rebic-veliki radnik i zaista dobar plej. Nabacio je sasvim pristojan sut, ima fin pregled igre, dobar ulaz... Ipak, nema nista da kazes vrhunski, u svemu je dobar. Slede mu najbitnije godine kosarkaskog razvoja pa cemo videti.

Ristic-za mene vec sada sjajan igrac. Mora zasigurno fizicki da ojaca ali on jos ni nema 17 godina. Znamo meceve 20+20+5 za 25 minuta igre. Ima sut, vec ima 210 a verovatno ce i jos da raste. To je za mene drugi vrhunski igrac u najavi koji se pojavio proteklih par godina, prvi je Miljenovic.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Perspektiva Srbije - Page 26 Empty Re: Perspektiva Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 27 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu