Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adeko kup Ex-YU 2011

+30
Anti-RTS
Manu
Tenenac
Psycho
wolfvaga
Geograf
Mihael
Nolle
XXL
Markos
lazarminator
markoo
drexler
dane
bigZ
srb
fizicar
Everton
Zemljoradnik
ZuLuofVozdovac
Talicni Tom
Naissus
sarajlija
Novica-Ubica
Tazz
Macijauskas
Ray Allen
Dule Kecman
Koleman
Bodi Bond
34 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Macijauskas Pon 8 Avg 2011 - 10:25

Fali ovde Sloba da mi diskusija bude vrhunska..Sto ga nema? Rekao je da ce biti Bjelicin zastupnik Smile
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Everton Pon 8 Avg 2011 - 10:36

pazite sve je to ekstra duda , ekipa se poznaje itd,bicemo dobri sad da li je to dovoljno , mi smo u tako raspalom delu zreba da to nije normalno, iskreno cak me ne plase toliko reprezentacije iz susedne grupe LIt,Esp,Tur, koliko imam strah od italijana , nemaca, i francuza a jedna ekipa ispada vec u prvoj fazi.
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Geograf Pon 8 Avg 2011 - 10:43

Bice zanimljiva utakmica sutra, Hrvatska je ipak znatno kvalitetnija od Mak. i Bih. Igraju timski i organizovano, pravi test za nas..i da sutra se igra za sampiona bivse Jugoslavije, tako da motiva ima na pretek..Smile
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od sarajlija Pon 8 Avg 2011 - 10:56

E ovako da prokomentarisem i ja malo :

Dobra igra Srbije ,no nije Srbija toliko dobro igrala koliko je lose igrala Bosna .Pa Partizan bi vise pokazao od ove Bosne budimo realni .

Teo ,Krstic,Savanovic,Rasic razigrani .Ostali jos nisu na nivou al bice bar se nadam .Sa Keseljom je rotacija u odbrani puno bolja to je evidentno al opet nisam siguran koliko ce mo moci samo sa njim na krilu jer nisam optimistican za Bjelicu .
Kosta je katastrofalan bukvalno ,Bobi jos gori . Bojim se da nam ovo ne predje u hronicni problem. Jos ako Novica ne bude isao a iskreno se nadam da hoce mada on nema veze sa 5.
Tripkovic prenio procente sa priprema ,pod hitno se mora trgnuti .On mi je uz Bobija glavni kandidat da ne vidi ljepote Litvanije.
Fali nam kreativnosti kad je Markovic na playu ,ali zato ni jedan normalno ne moze prevesti loptu i mnogo brze igramo.Da je Tripko na nivou i njemu bi bilo lakse a posebno Novica koji se jako brzo otvara u napad.
Iskreno se nadam da povrede Bjelice i Velickovica nam nece prekrojiti tim u negativnom smjeru.Jer sa njima smo i u njihovom najgorem stanju jaci za 20% .

P.s. Hrvati poletni jako ne bi me cudilo da nas pobjede sutra nimalo ,to nam ne bi ni skodilo bas previse

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Talicni Tom Pon 8 Avg 2011 - 11:00

Gledam sada konferenciju sa Dudom, čovjek više kaže kada nešto prešuti nego ono što ispriča. Mnogo teška knjiga za čitanje. Ne znam Sarajlija ko je tvoj izvor, da li je direktno involviran u sam tim ili posmatra sa strane, ali kako ovaj čovjek izgleda i kakav ga inače glas bije ne bi me čudilo da niko osim njega samog ne zna šta tačno misli.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Geograf Pon 8 Avg 2011 - 11:03

@sarajlija
A mozda je njihova losa igra posledica nase odbrane, koja je bila znatno agresivnija nego protiv Makedonije?
Za Tripka se slazem mora da se trgne, da na nekoj pripremnoj utakmici pokida u sutu, sutra ima priliku za to..
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Zemljoradnik Pon 8 Avg 2011 - 11:18

Ne znam zašto kažete "solidna utakmica Hrvata i Slovenaca", "Hrvati igraju organizovano"... Ja iskreno skoro nisam gledao goru utakmicu. Toliko ispuštenih lopti i pasova u noge ili aut, pokušaja nemogućih asistencija, zabijanja u odbranu... Rekao bih da su Hrvati bili užasni, a Slovenci su na kraju uspeli da budu još gori. A sudije su tu negde između...

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Geograf Pon 8 Avg 2011 - 11:35

Jesu gresili ali nisu divljali,znali su sta hoce. To sam napisao pod utiskom od prethodnih godina kada su bili nepovezana ekipa a sada su npr. dobro uklopili Drapera. Tako da mi je to delovalo -organizovano.Smile Inace u ovakvim sastavima po mom misljenju bolji smo od njih za 10-tak razlike.
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od sarajlija Pon 8 Avg 2011 - 11:59

@Talicni

ma ne moze biti involviraniji ,pa jesam li fulio nesto sto sam prenio iz tima?

@georgaf

Stegli smo ih u odbrani nema sta , ova odbrana ce biti bolja kada jos bolje iskontrolisemo rotaciju tu mislim kad se vrate Novica i Bjelica ili barem jedan od njih

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od sarajlija Pon 8 Avg 2011 - 13:05

Ovo sam morao napisati u ovo gluvo doba :

Drugar koji je profesionalni kladionicar i zna sve finte tog svijeta napisao mi je sledece: citiram

"Giba(to mi je inace nadimak)imas za sutra turnir u Ljubljani finale ne propusti .Hrvatska to uzima probaj sa srednjim ulogom ili hendikep sa vecim ulogom"

Ja mu odgovaram "Gdje to brale da namjeste"

On opet" Znao sam da si glup al toliko ne ,pa pripreme su im idealan poligon da namjeste sta hoce i kako hoce, j... te ovaj kifla turnir.idi spavaj.

Nesto ne mogu da povjerujem u to al et...

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Markos Pon 8 Avg 2011 - 13:08

Ja stavljam 10 evra pa ukoliko ubodem do jaja ukoliko ne isto do jaja Srbija je osvojila Smile
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od wolfvaga Pon 8 Avg 2011 - 13:48

Gledao sam Slovence i Hrvate na trticu Very Happy (HRT). Cvitkovic opet pominjao Srbe (ccccc) i neke dugove. Razmisljam d ai sutra gledam finale na istom kanalu, cisto malo njegovih reakcija radi...

Sto se utakmice tice, s jedne strane su veoma neugodni Hrvati, s druge potpuno "restimovani" Slovenci, koji su utakmicu izgubili totalno nerezonskom igrom u napadu u poslednjih 2 minuta, iako su se"Kockasti" nudili na tanjiru. Utakmica sa dosta trcanja, brze kosarke, ali i gresaka (pojedine su bile cak i ekstremno glupe).

Hrvati su podmladili ekipu i to, cini se, u pravom smeru. Nedostaje im "utakmica", ali mogu da budu veoma neugodni, mozda cak i iznenadjenje prvenstva (mada oni uvek figuriraju kao takva ekipa, pa im je 1/4 finale plafon). Ipak ne mogu bez par opservacija apropo doticnih: trio Bogdanovic, Simon, Tomic je odlicna okosnica, koja uz par dodataka moze da bude jedna od top svetskih reprezentacija. Barac je drvo. Ne vidim opravdanost pozivanja Drejpera u reprezentaciju, obzirom da ne donosi nikakav posebni kvalitet ovoj ekipi, a uzima mesto nekom od klinaca (mada kontam da povredom Coko-Moko Ukica Hrvati bezmalo ostaju bez resenja na kecu, a da ima neki reprezentativni kvalitet, no cini mi se da im resenje bas i nije najbolje).

Slovenci niti su podmladili tim, niti imaju tezinu kao pre, recimo, 2 godine (uprkos imenima). Glavna osovina bi trebalo da bude Lorbek-Dragic, a da ih podrze Lakovic, Smodis i Jagodnik. Ipak postoji tu nekoliko problema-ekipa nije ukomponovana do kraja (mislim, sta reci za poslednja 2 minuta i one nereznoske pokusaje za 3), opterecena je godinama, povredama, a klupa je vise nego "mrsava" (sem Zorana Dragica i Mirze Begica donekle), tj mogu komotno na tribine. Ono sto smo videli su mnogo suteva za 3 (ni jedna ozbiljna ekipa ne bazira igru na tako necemu), te mnogo "domacinskog" ponasanja (na neutralnom terenu bi ih Hrvati, cini se, i lakse isprasili) i to je to.

Ukratko, ocekujem da nasi mogu da pobede bez problema obe reprezentacije, u ma kom sastavu igrali...
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Bodi Bond Pon 8 Avg 2011 - 14:17

Džouk može da dobije Dudu samo u nameštenoj utakmici.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od drexler Pon 8 Avg 2011 - 18:14

@sarajlija

nisi fulao ništa, ali uz dužno poštovanje, ne mora da znači da si išta pogodio, jer se uglavnom radi o neodređenim stvarima.
Teško je očekivati da sad svi popušimo priču da je Duda zli alavi đed kome u očima isijava znak dolara dok je Miličić skromni samozatajni momak koji je ispao žrtva.

Iskreno da ti kažem, ja Miličića ne bih zvao u reprezentaciju samo zbog njegove forme. Drugi dio sezone odigrao je OČAJNO i bio je ubjedljivo fizički najzapušteniji igrač lige. Njegovo tromo kretanje i nezainteresovanost u igri i laicima upada u oči.

Uglavnom, tvoja priča ima osnova i može da pije vodu, ali kad ovako stoji na forumu nezvanična i bez bilo kakvog dokaza, realno najviše liči na neku kafansku izmišljotinu.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od sarajlija Pon 8 Avg 2011 - 20:51

@drexler

Milicic kakvo god pola sezone je imao bolji je od Perovica i Marijanovica,sigurno potrebniji reprezentaciji nego ova dvojica zajedno .
To da se toliko ugojio ne pije ti vode licno sam decka vidio kako je strasno graden , mozdsa nije top fit sto je i logicno jer davno mu je takmicarska sezone zavrsena.

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od fizicar Pon 8 Avg 2011 - 21:08

sarajlija

Videćemo večeras. Ja mislim da dobijamo Hrvate, a čak i da izgubimo mislim da tvoja priča o prodaji nema osnova. Ono što mi malo smeta je što ne stoji u temi Samo za članove. Naši novinari čitaju forume i ako kojim slučajem mi ovo izgubimo može biti nekih članaka koji mogu uzdrmati ekipu. Mislim da su tvoje informacije slične onima koje daje neki astrolog. Ako se desi vidiš da sam u pravu, ako ne prećutiš ili nađeš razlog zašto ne. Npr. juče si rekao da ćemo se opet naprimati koševa, pa to baš i nije bio slučaj. Takođe mnoge stvari koje kažeš su neproverljive. Npr. ja mogu da kažem video sam se s Teodosićem u Zrenjaninu prošlog leta i on mi je rekao... Kako to proveriti? Nikako. Ne kažem ništa loše, ali pojedine info koje deliš mislim da nisu za javnost pa ih piši u temi Samo za članove.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Psycho Pon 8 Avg 2011 - 22:47

Slažem se da "škakljive teme" treba da budu sklonjene iz javnog dela foruma.
Sa druge strane si prilično nepristojan kad nekom implicitno provlačiš da laže, a čovek ti prenosi svoje informacije. Možeš uzeti to sa rezervom, možeš mu tražiti dodatne informacije, ali nema potrebe za uvredama.
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Zemljoradnik Uto 9 Avg 2011 - 0:57

Zaboravih - Cvitković tokom prenosa juče rekao "Do sad smo šutirali penale 15 od 14". Very Happy

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Tenenac Uto 9 Avg 2011 - 1:00

Не вјеруем у то па иако је припремна. Вјерујем да смо доста бољи од Хрватске, да је релна разлика између нас и њих бар +15....
Tenenac
Tenenac
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Београд

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Manu Uto 9 Avg 2011 - 1:23


drexler ::Iskreno da ti kažem, ja Miličića ne bih zvao u reprezentaciju samo zbog njegove forme. Drugi dio sezone odigrao je OČAJNO i bio je ubjedljivo fizički najzapušteniji igrač lige. Njegovo tromo kretanje i nezainteresovanost u igri i laicima upada u oči.

Ovo si napisao pausalno, bila mi je jako sumnjiva tvoja tvrdnja jer sam bas pokusavao da pratim njegove igre tokom cele sezone i nikako nisam stekao takav utisak. Napotiv, odigrao je najbolju sezonu u NBA do sada i samo su ga jako ceste povrede skocnih zglobova(jedno 6-7 puta se povredjivao verovatno jer se previse trudio) sprecile da to bude bas fenomenalna sezona za njegove standarde.



https://www.youtube.com/user/TeamDarko?blend=1&ob=5#p/u/0/Z_1li47IEHQ

Evo ovo je bilo protiv Krleta i Bostona, a Krle je u Boston presao pred kraj regularne sezone.
Milicic jeste nas najbolji centar, ali ne mislim da je neophodan, jer nije drasticno bolji od Krstica i Raduljice. Obzirom da ni Raduljice iz ko zna kojih razloga ove godine nema u ekipi u problemu smo kao sto smo bili i na SP.
Manu
Manu
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od drexler Uto 9 Avg 2011 - 1:49

Manu, odgledao sam 20-ak tekmi Minesote ove sezone, i o tome ne pišem paušalno. Miličić nakon al star pauze drastično pada u formi, to možeš provjeriti i na statistici.
Milion puta smo ovde prečešljavali 'slučaj Miličić' i stvarno nemam snage više tupiti jednu istu priču.
Ja nemam predrasuda, zaista cijenim njegov humanitarni rad, i posebno ga cijenim zbog vezanosti za zavičaj (i sam učestvujem u seoskim višebojima Smile...

Ali realno gledajući, Miličić tokom cijele svoje karijere donosi pogrešne odluke, dečko je stvarno imao mnogo šansi, ali uvijek nešto iskrsne, uvijek neke više sile, neko drugi kriv...

Naravno da je Miličić za klasu bolji od Perovića, ali bar mi valjda znamo koliko je to nebitno za reprezentaciju? Imali smo 2005. Rebraču, Jarića i Rakočevića, koji su za dvije klase bolji od Koste, Markovića i Paunu.
Kako su ova trojica doneli srebro, a ova prva trojica nas obrukali, ne znam, ali očigledno nije sve u individualnom igračkom kvalitetu.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Geograf Uto 9 Avg 2011 - 4:19

Da li se zna hoce li se ovaj turnir igrati i naredne godine tj. i svake sledece godine?
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Dule Kecman Uto 9 Avg 2011 - 4:46

Mislim da o tome nije bilo reci, jos je rano..
Ja se nadam da hoce, ali ne u Ljubljani..
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od XXL Uto 9 Avg 2011 - 5:30

Zbog posla nisam gledao utakmicu Crna Gora-Makedonija.Sad pogledam statistiku i prvo mi upadne u oci igrac utakmice Vladimir Dasic 5 skokova,1 asistencija,5 ukradenih,procenat za 2 100% (5/5),za 3 50 % (2/4) ali ono sto mi je prvo privuklo paznju je procenat slobodnjaka 16,6% tj. 1/6...
Malo mi cudno,sta se desava u glavama nekih igraca pa ne mogu vola da ubodu sa slobodnog?!
XXL
XXL
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Borovo

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od sarajlija Uto 9 Avg 2011 - 6:02

Koji smor utakmica SLO:BIH, ipak mi i Hrvati zasluzeno u finalu kad se sve sagleda .

Kvota na hrvate 2,70 hmmmm ....

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 6 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu