Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adeko kup Ex-YU 2011

+30
Anti-RTS
Manu
Tenenac
Psycho
wolfvaga
Geograf
Mihael
Nolle
XXL
Markos
lazarminator
markoo
drexler
dane
bigZ
srb
fizicar
Everton
Zemljoradnik
ZuLuofVozdovac
Talicni Tom
Naissus
sarajlija
Novica-Ubica
Tazz
Macijauskas
Ray Allen
Dule Kecman
Koleman
Bodi Bond
34 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od sarajlija Ned 7 Avg 2011 - 8:43

Ne znam sta da kazem ,ovo danas nit mi smrdi nit mi mirise.Nije lose ali daleko od toga da je dobro.Budimo realni igrali smo bez pozicije 3 i prve cetvorke al et to ne umanjuje puno omjer snaga jer ista ta Makedonija je bila i vise nego jadna dan prije protiv Bosne.
Ne znam koliko je Duda razmisljao o toj poziciji 3 i sta se ustvari desava s Keseljom zasto je on odmarao danas kao jedino pravo krilo nema logike.
Bjelica jeste dobio signal da igra sto je i najbitnije od svega manje vise zbog poena koliko je on bitan za sam koncept al opet je pitanje koliko ce on moci,vrlo je moguce da mu prva utakmica bude ujedno i prvo kolo EP sa Italijanima.A sta ako on ne bude ni mogao igrati = ....!

Jos gore ce nam biti ako Novica ne bude na EP iz dva razloga.
1.Savanovic ce se dosta potrositi na pripremama a zasto citaj pod 2
2.Macvan kao da je s marsa pao ,ne znam kako je toliko nazadovao za tako kratko vrijeme u Maccabi a otisao je kao najbolji igrac Jadranske lige.

Mada mislim da bi Novica trebao da bude spreman al nikad se ne zna.

Brinu malo i bekovi i ti sutevi van linije od tri poena ,na tome se mora raditi rekao sam i prije da imamo vrlo los procenat suta ,pogotovo Tripkovic.
To sto je ova faza priprema nema veze pogledajte ostale bekove ili trojkase kako su igrali u prvim kontrolnim utakmicama mada je malo to glupo porediti.

p.s. fale Novica i Keselj definitivno,Milenko samo tako nastavi

p.s.s. Sutra protiv BIH vjerovatno nece igrati Teletovic koji je malo opet zakacio to problematicno koleno pa sutra mu slijedi snimanje i cisto sumnjam da ce Sabe rizikovati toliko.

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Koleman Ned 7 Avg 2011 - 8:48

Novica ako se ne oporavi u gadnom smo problemu Sad Savan ce umreti. Mada ja ne bih toliko pljuvao Macvana, tek je prvi mec, mozda los dan. Ono sto treba da birne je sto ga je pojeo PERO ANTIC.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Zemljoradnik Ned 7 Avg 2011 - 9:01

Šta je vama? Mačvan je odigrao jednu lošu utakmicu i odjednom je nazadovao u poslednjih 6 meseci!? Jel vi pročitate ono što ste napisali pre nego što pošaljete? Jel treba opet da čitamo trabunjanja kao na kosarka.rs prošle godine?

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od sarajlija Ned 7 Avg 2011 - 9:10

Macvan nije los kao igrac ali od Novice u reprezentativnom dresu je daleko kao zemlja od sunca. Poenta je sto su protivnici najjaci na poziciji 4. Njemacka,Italija,Spanija,Francuska,Rusija..... i ako to ne iskontrolises pusagija ti je brale

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Talicni Tom Ned 7 Avg 2011 - 9:11

@Zemljoradnik
I meni je isto palo na pamet. Pa ni magnetnom rezonancom ne stigneš da skeniraš za 10 minuta.
Ipak htio sam nešto drugo prokomentarisati. Vidan je fizički napredak igrača u ramenom pojasu i rukama, naročito kod Savana, Tripka, Krstića pa i Mačvana. Koliko je to korisno ne znam, ajde da kažeš da se Mačvan još uvijek formira u fizičkom smislu, za Savana i Tripka sumnjam da će koristiti.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od dane Ned 7 Avg 2011 - 9:15

@ Bodi
Ajde razumem zbog Maljkovića, ni ja ga nemogu smisliti, ali zašto nevoliš Dragića??
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Koleman Ned 7 Avg 2011 - 9:16

Ja sam primetio na slikama sa treninga da je Bjelica mnogo ojacao na ovim treninzima bez lopte. Takodje, Kosta, Krle i Rasic mi izgledaju duplo jaci. Posebno prva dvojica za koje sam uvek mislio da ce biti grancice(Krle dok nije otisao u NBA a Kosta uvek xD ). Ne znam, meni je Savan isti Smile
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Bodi Bond Ned 7 Avg 2011 - 9:47

dane ::@ Bodi
Ajde razumem zbog Maljkovića, ni ja ga nemogu smisliti, ali zašto nevoliš Dragića??
Zato što me nervira. Mnogo je bezobrazan, pokvareno bezobrazan i sebičan.

Ovi se biju ko da im je poslednje. Very Happy
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Novica-Ubica Ned 7 Avg 2011 - 9:50

kakva serija Crnogoraca.. shock
Novica-Ubica
Novica-Ubica
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 11.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od sarajlija Ned 7 Avg 2011 - 10:35

Nista posebno , za CG sam znao da je cisti prosjek al od Slovenaca sam ocekivao vise prvenstveno zbog sjor Boze . Plus sto su Slovenci odigrali sigurno pet sest pripremnih utakmica do ovog turnira.

P.s. Gledao sam i Italijane protiv poljaka , plus 16 su dobili. Jako dobro igraju .Nadam se da ih neko skenira jer ne bi valjalo da se opustimo odma na pocetku

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Gost Ned 7 Avg 2011 - 11:34

Bodi Bond ::Šteta za našu košarku što su Raduljica, Bobi i Mačvan preskočili po jedan stepenik u karijeri, tj. pokušali da ga preskoče, ne ide to tako. plač

Tako je. Nikako nisu smeli da preskoce Partizan. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od sarajlija Ned 7 Avg 2011 - 22:28

Evo jedan info direktno iz repke.

Duda djelimicno opravdava broj primljenih poena jucer jer igrali smo bez oba krila tj. bekovi su nam glumili krila i jednostavno nisu mogli ispratiti rotaciju u odbrani.
Duda se boji da ne ostane bez Bjelice i Novice pa da vidi ko bi to mogao ispratiti najgore.Ne vidim toliki pesimizam kod Dude osim ako on ne zna nesto vise o tim povredama.
Ocekujte i danas veci broj primljenih poena od ocekivanog.

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od srb Ned 7 Avg 2011 - 22:45

Prosle godine smo prvu utakmice posle priprema izgubili od Nemacke 20ak razlike, tako da ono juce uopste nije bilo lose
srb
srb
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.08.2011
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Everton Ned 7 Avg 2011 - 22:51

samo da bacim jednu zanimljivost kad god smo se pripremali po nemackim banjama uvek smo uzimali zlato Smile
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od fizicar Ned 7 Avg 2011 - 23:04

Tepic je juce igrao dobro. Ali igrao je ono dobro i u pripremama pred svetsko prvenstvo,a na svetskom je odigrao dobro samo utakmicu protiv Hrvata. Tako da ovo nista ne znaci. Videcemo sta ce s njim biti.
fizicar
fizicar
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od drexler Ned 7 Avg 2011 - 23:31

gledao sam tekmu u povećem društvu, pa nisam baš obratio pažnju na sve detalje.
Više sam bio pod utiskom same ekipe, jebote, pratim mnogo sportova, mnogo ekipa, veliki sam navijač Partizana, ali ništa se ne može porediti sa osjećajem koji imam kad gledam KOŠARKAŠKU REPREZENTACIJU SRBIJE (ili nekad SRJ). To je skroz van kategorije.

Ovako, na prvu loptu mogu reći da me je iznenadila slaba igra Koste i Krleta u trenucima kad prime loptu pod košem, po pitanju povratnih lopti. Obično su skupljali oko njih u reketu, a čini mi se da nije bilo nijedne poštene povratne za bekove. Sve nešto ispadaju lopte, ili loši pasovi u noge... Ali dobro, to su stvarno detalji, da ne bude da tražim dlaku u jajetu.

One Makedonske trojke takođe ne trebaju sikirati, pogotovo što su ih većinu dali centri, pretpostavljam da Duda nije tražio da se striktno markiraju, primjetio sam da se ni on ne nervira previše oko toga.

Teo - šta reći, hvala Bogu što ga imamo, dovoljni su samo djelići sekunde da se vidi kakav je genije.

Tepić je pokazao još jednom šta može, ali baš ona prva četvrtina je neka vrsta paradigme njegove karijere. Onaj ulaz sa lijevih 45 stepeni kada je zakucao pokazuje da dečko ima i snagu i eksplozivnost i talenat, ali ona činjenica da je loptu digao i samo spustio u obruč umjesto da ju je divljački zakucao pokazuje da nije "killer", da nema onaj divljački instinkt, s kojim bi bio među najboljim bekovima u Evropi. Fali mu bezobrazluka, fali mu drskost, fali mu neke nerezonske stvari, bar ga ja tako doživljavam. Šteta Sad
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Nolle Ned 7 Avg 2011 - 23:41

jel ima na nekoj TV prenosa ?
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od sarajlija Ned 7 Avg 2011 - 23:48

Ima eurosport2 ,bht1 ,rts

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Macijauskas Ned 7 Avg 2011 - 23:49

Dakle onda danas da igram na kladionici plus koseva ako te takvo stanje sa odbranom Smile
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Bodi Bond Pon 8 Avg 2011 - 2:52

Ja buh ugrao minus. Smile
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Macijauskas Pon 8 Avg 2011 - 2:55

Pa da tebe slusam ne bih dinar video od kladionice..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Dule Kecman Pon 8 Avg 2011 - 2:59

Ako je sudeci po topicu kladionica, nisi se ti opario od kladionice ni ovako.. tease Smile
Meni je mnogo zanimljivija druga utakmica danas..
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Macijauskas Pon 8 Avg 2011 - 3:04

Kladionicu na forumu sam tipovao jednom..A Bodi zna kako mi ide ovako kladionica plez
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Bodi Bond Pon 8 Avg 2011 - 3:40

Sa Krletovog tvitera

Moj cimer na na pomocnom lezaju:) odmor pred utakmicu

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Scaled.php?tn=0&server=739&filename=h56kbq

Tepić valjda?
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od ZuLuofVozdovac Pon 8 Avg 2011 - 3:56

lazarminator ::Bobi, na zalost, kao drvo. Jest ubo 7 ocki, sto kazu ovde Rusi, ali brate koja je to kretnja, koordinacija... ipak je malo smesno sta su Makedonci sve pogodili

Мислим да је узрок његовог незграпног изгледа на терену пре свега лоше конципиран одбрана. Цело светско првенство смо играли само једну врсту одбране, човек на човека и преузимање сви-све код пика, а видим да и сада само то играмо. То је доба одбран кад на терену имаш покретљивог центра попут Крстића, али то не може да се игра кад је Боби на паркету. Ја сам био изненађен што је он уоште позван, али сада видим да може да буде користан код офанзивног скока и у одбрани, али кад је он на терену, мора да се игра нека зона.

lazarminator :: Paunic i Markovic. Sve se nesto mislim jedan od njih dvojice ce se razgoropaditi u nekakvom finalu.

Они могу да експлодирају само у филалу Адеко купа Wink

Од осталих утисака издвоио бих доста лошу дефанзивну игру Савановића, ајде што под кошем није могао да се избори са Пером Антћем који је крупнији, али је испадао и споља на сваку финту шута, лоше је бранио пик, а покретљив је играч.. Он ми је много драг, у нападу је тата, али одбрана мора да буде боља. Ако је разлог у томе што Дуда неће да га префорсира сад јер је неизвестан Новицин наступ, онда ок.

Играли смо меч без иједног крила! Узгрд рећућу да смо злато 2001 и 2002 освојили превасходно зато што смо доминирали на крилним позцијама. Шћепановић, Гуровић, Пеја, увек смо имали по два а некад чак и 3 играча у дванаест који су играли крило. Мислим да је разлог јасан, Дуда је намерно одмарао Бјелицу и Кешеља да би против слабашних Македонаца видео како петорка функционише без њих, али надам се да је схватио колико је сати.

Нису ми биле јасне комбинације играча на спољним позицијама. Прво полувреме су почели Тео-Тепић-Милосављевић а друго Тео-Паунић-Тепић. И то можемо да гледамо на овај или онај начин, али шта тек рећи о томе да целу другу четвртину играју Марковић-Рашић-Трипковић и наравно приме 29 поена. И то наравно није било довољно па смо у другом полувремену опет покушали са том тројком споља и опет није ишло. Ок, припремне утакмице служе да се покушава, међутим не бих баш хтео много да гледам ту комбинацију на самом првенству.

Крле је деловао некако незаинтересовано, а кад дуже време неда кош почне да силује. Дуда је неколико пута на тајмауту понављао: морамо да играмо колективно, јер кад не играмо тако почињемо да губимо, притм све време гледајући ка Крстићу.

drexler ::Tepić je pokazao još jednom šta može, ali baš ona prva četvrtina je neka vrsta paradigme njegove karijere. Onaj ulaz sa lijevih 45 stepeni kada je zakucao pokazuje da dečko ima i snagu i eksplozivnost i talenat, ali ona činjenica da je loptu digao i samo spustio u obruč umjesto da ju je divljački zakucao pokazuje da nije "killer", da nema onaj divljački instinkt, s kojim bi bio među najboljim bekovima u Evropi. Fali mu bezobrazluka, fali mu drskost, fali mu neke nerezonske stvari, bar ga ja tako doživljavam. Šteta Sad

Ух, ја такве резонске играче још више ценим. Некако сматрам да су они у глави превазишли те клиначке фазоне ''закуцао сам му у фацу итд''... Неће да изгубе ни атом снаге на то. Неће да се њигов мозак и једну секунду бави тиме. Сети се Бодироге, који је контру када је сам на противничкој поливини реализовао од таблу, а опет су га се сви зентали.

ајмо сад да одеремо БиХ, штета што овај мали Гордић не игра за нас, био би кудикамо кориснији од нпр Марковића.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 4 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu