Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adeko kup Ex-YU 2011

+30
Anti-RTS
Manu
Tenenac
Psycho
wolfvaga
Geograf
Mihael
Nolle
XXL
Markos
lazarminator
markoo
drexler
dane
bigZ
srb
fizicar
Everton
Zemljoradnik
ZuLuofVozdovac
Talicni Tom
Naissus
sarajlija
Novica-Ubica
Tazz
Macijauskas
Ray Allen
Dule Kecman
Koleman
Bodi Bond
34 posters

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od vlada Uto 9 Avg 2011 - 11:30

не треба заборавити да смо играли без стартне 4.ке тј. Убице, зато је и Мачван имао већу минутажу и није ни чудо што су имали више скокова, ако се узме у обзир да није играо ни Бјелица и да је тек изашао из повреде, ипак, довољно је времена да све среди и упакује како треба, а то ко ће бити вишак, ипак треба сачекати, можемо да нагађамо и погађамо, Дуда је тај који одлучује. Свака част улепшали су ми вече Smile ROFL
vlada
vlada
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 11.10.2010
Lokacija : Свршац

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Kompleks Srbija i dalje ostaje!

Počalji od Imperator Uto 9 Avg 2011 - 11:37

Ljubav je kad Hrvati pobegnu sa postolja na EP da bi Srbi imali vise mesta za radovanje...
Ljubav je kad Djordjevic pusti Hrvate da se nadaju do poslednje sekunde...
Ljubav je kada Rasic na EP promasi poslednje sl bacanje da Hrvati izgube sa sto manjom razlikom...
Ljubav je kad se 15000 Hrvata u sred Zagreba raduje pobedi Partizana...

Neke stvari se tesko menjaju friends




Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od vlada Uto 9 Avg 2011 - 11:40

Ужитак је кад Цвитковић пролупа и попизди, као вечерас, као и увек neo
vlada
vlada
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 11.10.2010
Lokacija : Свршац

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Manu Uto 9 Avg 2011 - 11:43

Ekipa deluje impresivno, igra se jos brze i tecnije nego prosle godine. Bicemo daleko najkreativnija i najuigranija ekipa na EP i to ce nam uz fanaticnu odbranu biti glavna snaga. Do zadnjih 5 minuta su se igrali, a onda kada su videli da za to vise nema vremena stisli i razbili hrvate.
Teo osim loseg suta sjajan, fenomenalno i odbranu odigrao. Nesto mi jako simpaticno kada ga vidim da se onako isplazi kao neko dete, on se igra kosarke i ne zna drugacije, definitivno je najlucidniji kosarkas na svetu.
Krstic odigrao kapitenski, Savan doktorski. Savan je uz Rasica i Keselja najvise napredovao u odnosu na proslo SP, a i tada su bili jedni od boljih.
Vidim da neki sumnjaju da ce Keselj otpasti zbog male minutaze, sto bi za mene bilo neobjasnjivo jer je decko delovao impresivno na ovim utakmicama. Vidi se da je dosta ojacao i dosta popravio anticipaciju, rad nogu i igru u odbrani sto su mi i bili jedini kosarkaski nedostaci. Takodje deluje mnogo uigranije sa ostatkom ekipe, deluje mi i znacajno kreativnije. Mislim da je sada mnoooogo zajeban igrac, dosta ce nam znaciti na EP.
Markovic bio koristan, Macvan opet pogubljen, a Tripko i Kosta zreli za otpadanje sa spiska.


Poslednji izmenio Manu dana Uto 9 Avg 2011 - 13:52, izmenjeno ukupno 1 puta
Manu
Manu
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od wolfvaga Uto 9 Avg 2011 - 13:26

Gledao prvi put nase, i to celu utakmicu Smile.

Cini se da smo mnogo zajeban tim i da tu ima dosta povlacenja "rucne", tj. da na sve nacine pokusavamo da sakrijemo pravo lice i mogucnosti. Da nije u pitanju "veciti derbi" sa Hrvatima, verujem da bi Duda i ekipa pustili ovu utakmicu niz vodu. Ipak, ovaj kup je vise od prestiza.

Momci se posle 3-4 godine u istom sastavu toliko dobro poznaju i uigrani su, da je zaista 16 igraca bilo dovoljno za osnovni spisak (ili bar tako sada izgleda). Dobro, cinjenica je da nam krupni i visoki igraci prave problema skokom u napadu, ali slazem se sa konstatacijom da nam fale dva mozda i najvaznija igraca u tom segmentu igre (skok).

Jos samo da se osvrnem na Tepica u par recenica. On je kod Zeljka naucio da igra bez lopte, pored vec poznatog kvaliteta u odbani i igri sa loptom, sto ce biti veliki benefit za reprezentaciju, obzirom da vec godinama nemamo "ozbiljnog" spoljnjeg igraca (2-3) u tom segmentu (Tripko ima odlicnu kretnju, ali to ne uspeva da "naplati", tj. dosta fula u prazno i fakticki taj kvalitet nicemu ne sluzi). Njegov najveci problem i dalje ostaje (ako se ikada to moze i promeniti) ne glava, vec ruka. Prosto, ne secam se igraca koji je imao drveniju ruku od njega, i pored svog znanja i volje. To se najbolje vidi na ziceru, njegov izbacaj je toliko tvrd da bi i kamen otisao mimo fizickih zakona, a kamoli ne lopta. Nisam siguran kako i moze li se to ispraviti, ali cini mi se da i sa tim hendikepom on moze mnogo da pomogne svakoj ekipi u kojoj igra.
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Bodi Bond Uto 9 Avg 2011 - 13:27

Dominiraj! Ko jednom siđe... Very Happy

Je l slušao neko Cvitkovića? Neka malo prepriča njegov orgazam kada se ponadao na +10. Very Happy
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od wolfvaga Uto 9 Avg 2011 - 13:30

Manu ::Ekipa deluje impresivno, igra se jos brze i tecnije. Bicemo daleko najkreativnija i najuigranija ekipa na EP i to ce nam uz fanaticnu odbranu biti glavna snaga. Do zadnjih 5 minuta su se igrali, a onda kada su videli da za to vise nema vremena stisli i razbili hrvate.
Teo osim loseg suta sjajan, fenomenalno i odbranu odigrao. Nesto mi jako simpaticno kada ga vidim da se onako isplazi kao neko dete, on se igra kosarke i ne zna drugacije, definitivno je najlucidniji kosarkas na svetu.
Krstic odigrao kapitenski, Savan doktorski. Savan je uz Rasica i Keselja najvise napredovao u odnosu na proslo SP, a i tada su bili jedni od boljih.
Vidim da neki sumnjaju da ce Keselj otpasti zbog male minutaze, sto bi za mene bilo neobjasnjivo jer je decko delovao impresivno na ovim utakmicama. Vidi se da je dosta ojacao i dosta popravio anticipaciju, rad nogu i igru u odbrani sto su mi i bili jedini kosarkaski nedostaci. Takodje deluje mnogo uigranije sa ostatkom ekipe, deluje mi i znacajno kreativnije. Mislim da je sada mnoooogo zajeban igrac, dosta ce nam znaciti na EP.
Markovic bio koristan, Macvan opet pogubljen, a Tripko i Kosta zreli za otpadanje sa spiska.

Ne verujem da ce doticna dvojca ispasti sa spiska. Prvi ima kvalitet koji niko drugi u ovoj ekipi ne poseduje (sut), drugi visinu (i ipak veci kvalitet od Bobija u ovom trenutku).
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od wolfvaga Uto 9 Avg 2011 - 13:31

Bodi Bond ::Dominiraj! Ko jednom siđe... Very Happy

Je l slušao neko Cvitkovića? Neka malo prepriča njegov orgazam kada se ponadao na +10. Very Happy
Da znas da sam hteo celu tekmu da gledam na trticu, ipak dusmani mi ne dadose (brat i kum Very Happy). Ovaj prvi je cak skroz rastimovao kanale zbog toga. Kakogod, pozdrav za doticnog Srboljupca flip...
wolfvaga
wolfvaga
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Naissus Uto 9 Avg 2011 - 13:46

Hrvatska je izgubila u finalu EX-Yu kupa od Srbije sa 80-71. Igrači Joke Vrankovića vodili su 10 razlike, imali su sve u svojim rukama, a onda dobra stara "crna rupa"...
Smile
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Manu Uto 9 Avg 2011 - 14:05


wolfvaga ::Ne verujem da ce doticna dvojca ispasti sa spiska. Prvi ima kvalitet koji niko drugi u ovoj ekipi ne poseduje (sut), drugi visinu (i ipak veci kvalitet od Bobija u ovom trenutku).

Rasic i Keselj imaju mnogo bolji sut od njega, a bolji sut imaju i Teo i Savan...

Manu
Manu
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 24.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od dane Uto 9 Avg 2011 - 14:26



1:20 i iz drugog plana NAM ZABIJA Krstic....

rofl rofl
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 9 Avg 2011 - 16:08

Дискусија коју сам прочитао на једном хрватском форуму:

-vodimo 58-53..srbima se uvijek stisne šupčić kad igraju protiv nas

-al' se zato vaš širom otvori na sekundu do kraja
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Markos Uto 9 Avg 2011 - 16:16

Sto voli sto smo izjebali ove hrvate,pravi poklon za rodjendan od reprezentacije Very Happy
Markos
Markos
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : Lefkosia-Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Geograf Uto 9 Avg 2011 - 16:23

Ja bas proslavio ovu pobedu sa drustvom.. cheers
Ipak ovo nije bila obicna utakmica..
Geograf
Geograf
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od lazarminator Uto 9 Avg 2011 - 17:36

Hrvatski "kompleks" još uvijek traje: U sedam minuta pomeo nas srpski uragan!

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Hrvatskasrbijaexyuturni

Hrvatska demonstrirala kako izgubiti već dobivenu utakmicu u sedam minuta

Šest minuta i 54 sekunde prije kraja utakmice, Vrankovićevi igrači imali su prednost 65:57 nad Srbijom. Srpski izborni Ivković zatim zove minutu odmora s koje se hrvatski reprezentativci, očito, nisu vratili. Nakon što je izgubio loptu u napadu, Ante Tomić u obrani radi prekršaj i dobiva petu osobnu pogrešku.

Naš ponajbolji pojedinac na utakmici tako odlazi u svlačionicu, a Srbi neumoljivo kažnjavaju Žoržićeve izgubljene lopte u napadu. Hrvatska u tom periodu nije zabila četiri i pol minute koš, dok su Srbi zabili 13 koševa zaredom. Do kraja utakmice Hrvatska je zabila još samo dva koša, čime je zaokružila omjer 23-4 postignuta koša u korist Srbije.

Iako je imao katastrofalnu šutersku večer, Miloš Teodosić iskazao se na terenu odličnim asistencijama i ono što je najvažnije prijelomnom tricom koju je postigao 52 sekunde prije kraja kada je u potpunosti potopio sva moguća nadanja Hrvatske.

Hrvatski izbornik, ipak, može biti zadovoljan prikazanim na terenu. Iako je Hrvatska izgubila, naši reprezentativci su pokazali kako se mogu nositi sa jednom od najjačih momčadi na svijetu, i da ima još mjesta za napredak u igri.
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Sensui Uto 9 Avg 2011 - 20:04

Mi smo igrali dosta lose dok Hrvati su dobro odigrali.Verovao sam da su Hrvati bolji ali oni su jedna vise nego prosecna ekipa i Drejper nije kalibar cak ni za jednog Leni-Ukica.

Tripkovica smo cekali u Partizanu i sad ga cekamo u reprezentaciji da "eksplodira".Taj nikada nece biti docekan zaista.Rasic je daleko bolja opcija.

Markovic odlicno odigrao, svaka m cast.Vidi se da mu je sezona u Benetonu prijala.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od sarajlija Uto 9 Avg 2011 - 23:37

Velickovic ne putuje u Izmir i ovaj turnir preskace i ostaje da individualno radi u BG.

sarajlija
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 20.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Tazz Sre 10 Avg 2011 - 0:25

Klavijatura je okačio snimak sinoćne utakmice. Snimak je sa HRT-a. Komentator veoma korektan, koliko sam uspeo da primetim. Samo je u jednom trenutku pri kraju meča procedio: "Kompleks ostaje.". Smile
Tazz
Tazz
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 22.10.2010
Lokacija : Нови Сад

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Tazz Sre 10 Avg 2011 - 0:32

Tazz
Tazz
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 22.10.2010
Lokacija : Нови Сад

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Anti-RTS Sre 10 Avg 2011 - 0:40

Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Djole Sre 10 Avg 2011 - 0:56

Haha... e sve sam ocekivao, ali kad sam video kako je zakucao, nisam mogao da verujem... Smile Savan legenda...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od ZuLuofVozdovac Sre 10 Avg 2011 - 2:58


Јеботе ко све ради у политици. Драго ми је да је постављлен текст овде да могу да га прочитам. Ништа глупље у животу нисам прочитао. Није се либио ни да састави тим који би данас представљао СФРЈ притом дајући исти број играча имају Србија, Словенија и Хрватска иако смо ми квалитетом светлосну годину испред осталих. Шта тек рећи за идеју да је кошарка добра само ако неко да 30 поена. Ако нико не да 30, значи није играо ниједан мајстор!

Али ово је пак највећи бисер:

У НБА нема одбрана, играч може све, а трибине су пуне. Да нема оних потеза са шпица зар би им дворане биле пуне. Заправо, ако нема потеза за шпице, професионална кошарка и спорт не вреде пуно.

Па да, најбоље је да кажемо играчима да не играју одбрану да би било лепих потеза.... Дебил (а да не причам о томе колики јеимбецилизам рећи у НБА нема одбране, а пола ових наших играча није успело у НБА баш зато што не могу да играју одбрану на том нивоу...)
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Tazz Sre 10 Avg 2011 - 6:16

Nisam imao hrabrosti da napišem komentar pun uvreda na račun autora, pa sam ostavio emotikon koji objašnjava moje mišljenje o tekstu i autoru. Klasična provokacija.
Tazz
Tazz
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 22.10.2010
Lokacija : Нови Сад

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Bodi Bond Sre 10 Avg 2011 - 12:41

1. Srbija
2. Hrvatska
3. Slovenija
4. Bosna i Hercegovina
5. Crna Gora
6. Makedonija

Idealna petorka: Miloš Teodosić (Srbija), Goran Dragić (Slovenija), Bojan Bogdanović (Hrvatska), Mirza Teletović (Bosna i Hercegovina), Nenad Krstić (Srbija).

Najbolji odbrambeni igrač: Goran Dragić (Slovenija)

Najbolji strelac: Bojan Bogdanović (Hrvatska)

MVP: Nenad Krstić (Srbija)
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Adeko kup Ex-YU 2011 - Page 8 Empty Re: Adeko kup Ex-YU 2011

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu