Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije

+58
Jaycee Carroll
nikola tesla
serbianhoops
PGR93
zex88
Fiti
maxisb
Markos
Imperator
Manu
srb
Zemljoradnik
Marko
Gale
bigZ
Gencha
Tazz
Tenenac
expert
Zoro
mlekadzija
Kure
Sensui
lazarminator
Novica-Ubica
wolfvaga
vlada
Ray Allen
Psycho
2bad4u
XXL
Naissus
Everton
ZuLuofVozdovac
Bodi Bond
Talicni Tom
Sergej
superhik
NenadBG
drexler
sexdrogabodiroga
Dule Kecman
Anti-RTS
familija
Koleman
blagoje
Mihael
fizicar
Djole
Macijauskas
Junglezburn
PingPong
markoo
Hyperactive
Nolle
Geograf
dane
slobokv83
62 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Anti-RTS Sub 18 Avg 2012 - 10:05

Very Happy Realnost.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od bookmaker Sub 18 Avg 2012 - 10:10

Ne podjoh u Kotor na "Bokeljksu noc" zbog ovih nasih pajsera Very Happy
Opet , jedino sa pobjedom bi tamo mogao opstati.Ovako , sa pobjedom CG bolje sto sam ostao kuci :/
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Everton Sub 18 Avg 2012 - 10:15

Nebojsa Ilic.....
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Marko Sub 18 Avg 2012 - 10:18

Dudi je pothitno vreme za penziju... +12 za tri minuta izgubiti, z neke imbecilne poteze Teodosica, koji je zasticen kao beli medved, itd. SRAMOTA !

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Koleman Sub 18 Avg 2012 - 10:33

Teodosic nam je i majka i maceha. Bez njega smo raspad, ako je pod erekcijom salje nas u kanal.
Milenko Tepic? Evo molim vas, ja kao totalni lajk ne razumem njegovo postojanje. Andreja Milutinovic je za njega doktor-magistar kosarke, kao i Andjusic. Znam da imamo slabe igrace ali ako nemamo boljeg od igraca koji u prosecnom italijanskom timu mase peskirom neka se ubijemo svi.
Bjelica onoliko na klupi? Suvo zlato u skoku, potentan u napadu, dobar u odbrani. Nama igraju Keselj, Tepic i povrh svega Paunic(da ne gresim dusu imao dobru rolu ali sto on na tri?)... Ja zaista to ne razumem.


Svaka cast Macvanu! Veliki propust je sto se vise nije koristio u zavrsnici. Nije bilo cetvorke koja je mogla da ga cuva, pogotvo ne Dasic.
Pavicevic je dobio veliku nagradu sto je u zavrsnici drzao decka od 18 leta. Za to naklon do poda. Mogu lagodno da igraju i bez onog Rocestija, ne pravi neku razliku.
Edit:
Zaboravih da pomenem ''fenomenalnu'' organizaciju zvanu ''vazan je samo sektor, mesta nisu numerisana'' i tri izlaza iz hale za 20000 ljudi.
Zasto su stampali mesta na kartama ako nisu numerisana?
Kako su dozvolili da toliko ljudi mora da prestoji utakmicu jer im je mesto zauzeto?
Kako su za 10 Kineza mesta numerisana a za par sa troje dece nisu?
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Macijauskas Sub 18 Avg 2012 - 10:51

Ja bih voleo kad bi neko mogao da mi objasni šta se dešava u glavi Milenka Tepića. Taktičko-tehnički je on za te pomenutog Anđišića i Milutinovića izmislio košarku. Samo ne znam šta njega koči, neverovatno.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Koleman Sub 18 Avg 2012 - 11:06

Ma ja sam naveo bezveze primer. Samo hocu da kazem da je decko teska vezara i da ne moze ni pod tackom razno da ima vecu minutazu od Bjelice.
Zabole me sta ga koci, koci ga vec godinama, koci ga gde god da igra, s kim kod da igra, sta god da igra. Meni je on kao igrac nedefinisan, ima sve a nema nista. Sve mu je ofrlje, takvi igraci su mi najgori. Nema izrazitu manu, nema izrazitu vrlinu.
Jos jedna nedoumica. Ako ubacujemo Bjelicu i Tepica za poslednji napad umesto Macvana i Savana. Zasto ne ubacujemo nekoga umesto Tea kada znamo da igra odbranu kao ranjeni puz? Morao je da bude blize, ne sme onako da se prepusti slucaju. Mada poenta poraza ne lezi u tom sutu ali ako se razmisljalo o tim nekim detaljima, ovaj nije smeo da se propusti.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od lazarminator Sub 18 Avg 2012 - 11:18

Niko ne komentarise savrsen skok sut sa pola terena malog Ivanovica. Mislim da treba naglasiti da decko nije bacio busiku ili neku frljoku kao onomad Kecman u Zagrebu. On je izveo klasican skok sut,sa sve ispravljenim telom prilikom izbacaja, kao da je na 6.75 sam kao duh. Bio je to perfektan pokusaj za 3 poena, sa pola terena, sa jasnom namerom i zeljom da se postigne kos.

Nase ocigledno mrzi da zive nakon sto se uveliko zavrsila Olimpijada a oni i dalje moraju da igraju kosarku. Jasno je da ce proci pa ih bas zabole za crno ispod nokta.

Mislim da je najzabrinjavajuce to sto vec skoro deceniju nase kosarkase bas zabole da svoju najbolju kosarku igraju pred domacim navijacima. Nepostovanje domace publike, a to se provlaci skoro 10 godina, je nesto sto najvise zabrinjava.
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Hyperactive Sub 18 Avg 2012 - 11:24

Ja moram pre svega da pljunem na celokupnu organizaciju utakmice. Jako sam se iznervirao jer je ocigledno da je neki totalni debil sve organizovao.
Karte su magicno nestajale i pojavljivale se, sto je izazvalo ogromnu guzvu na ulazu, a za izlaz iz Arene 18000 ljudi je imalo po jedna dvokrilna vrata sa svake strane.

Sto se utakmice tice, odigrali smo katastrofalno i apsolutno bezidejno.
U odbrani se nije znalo ko koga cuva, a u napadu se igralo ko pipne loptu taj sutira. Bruka i sramota za nasu reprezentaciju! Dajte vise da se batale visinske pripreme i nabijanje kondicije, loptu u ruke i milion suteva na kos sa svih pozicija.
Crna Gora nas je posteno dobila, svaka im cast.
Hyperactive
Hyperactive
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 34
Lokacija : Kosovska Mitrovica - Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Sub 18 Avg 2012 - 11:27

Sasvim zaslužena pobeda CG, uopšte ne bih bio srećan da smo pobedili 71:70. Mala zemlja još jednom pokazuje izuzetnu hrabrost na sportskom terenu, veliki naklon za Luku Pavićevića, mladog i supertalentovanog stručnjaka. A videli smo na delu kako se postaje superstar, ovakav koš u poslednjoj sekundi za mladića koji nema 18 godina, neprocenjivo... Svaka čast i njemu i onima koji su mu pružili šansu.

O našima ništa posebno, ovakve stvari smo viđali više puta, nismo izlečili neke boljke, ništa nismo naučili iz prethodnog perioda.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Gost Sub 18 Avg 2012 - 11:50

lazarminator ::Niko ne komentarise savrsen skok sut sa pola terena malog Ivanovica. Mislim da treba naglasiti da decko nije bacio busiku ili neku frljoku kao onomad Kecman u Zagrebu. On je izveo klasican skok sut,sa sve ispravljenim telom prilikom izbacaja, kao da je na 6.75 sam kao duh. Bio je to perfektan pokusaj za 3 poena, sa pola terena, sa jasnom namerom i zeljom da se postigne kos.
Niko ne komentarise to zato sto nije bio savrsen skok sut. Bacao se u napred i loptu je izvlacio iz ,,jaja'', da se tako odrazim.
A kako drukcije da sutne osim sa zeljom da postigne kos?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od ZuLuofVozdovac Sub 18 Avg 2012 - 12:05

Моје мишљење је да смо ми сами себе победили, Црној Гори ништа не замерам али они су играли колико им је дозвољено. Када је у последњој четвртини прављена резлика, Павићевић је тражио два тајмаута, правио измене и просто није могао ништа да промени на терену. У очима њихових играча и стручног штаба ја сам видео апсолутну помиреност са поразом. Е онда креће серија грешака наших играча и клупе, ми смо сами преокренули меч и поклонили им уопште могућност да неким шутем са пола терена дођу до победе.

Игру Теодосића нема потребе да коментаришем, све је о њему већ речено, егоманијак, крава која да млеко па шутне кофу, итд... Али погледајте примера ради Дуду. Човек је тражио тајмаут, нацртао акцију. Заврши се тајмаут, Црна Гора има напад и ми примимо кош после неколико њихових офанзивних скокова и Дуда опет позове тајмаут. И тај други тајмаут је провео искључиво напушавајући играче што нису заградили кош а на крају је рекао играмо оно што сам вам нацртао на прошлом тајмауту (што би они наравно одиграли). Ја не разумем заиста то понашање, па могао је са аут линије да им се најебава мајке, после нам је у финишу зафалило тајмаута. Онда убаци Недовића пар минута пред крај, овај им дода лопту у руке па га извади после 5 секунди... Не разумем у чему је поента, па то је неискусан играч или га убацујеш и толеришеш му грешке или га не убацјеш, који курац га стави да сјебе па га извади. Бјелица развали прво полувреме, небројено офанзивних скокова а друго одгледа са клупе.

Друго, играчи. Рашић промаши улаз промаши отворену тројку и на крају промаши два слободна бацања. Еј! Па који си ти курац од играча, шатро шутер кад ти промашиш два бацања у кључним моментима. Мачван промашио додатно бацање, Тео два пута половичан, све то у последњих 5 минута. Мачвана су милион пута надскочили у финишу меча, Штимца коментатор хвали јер је ''пипнуо лопту у скоку''. Саван је једна рупетина на терену, то понављам стално, није ни бледа сенка онога што је био пре две године. Раније је био играч коиј решава када је густо, ослободи му се страна и игра се на његов индивидуални квалитет. Сада је то изгледа ло смехотресно, на финте му нико више не наседа, све је то изгледало као неко батргање.

Међутим све наведено опет нас не би коштало пораза да судије нису судиле ону банану Савановића као фаул, да је Мачвану дато додатно бацање када је дао кош пар минута пред крај итд..

Оно што је најтужније је што када сам хтео да кажем ко би то требао да игра уместо Савановића, Тепића, Рашића, Паунића пао ми је на памет само Анђушић и нико више. Толико смо јадни да то није нормално.
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od lazarminator Sub 18 Avg 2012 - 12:06

Svasta... u odnosu na mesto gde se nalazio to je bio savrsen sut. Loptu nije izvlacio niotkuda.
Takodje, moze da se sutne bez ikakve zelje da se da kos, prakticno samo da se skine odgovornost sa sebe, da se lopta izbaci prema kosu da ne bude da nije bas hteo. Mogao je da pomisli: vidi, bas meni da je uvale - i trener i igraci, ceo tim, ko da nema starijih, boljih, onih koji bi prvi trebali da sutnu, a oni uvaljuju kosku meni, detetu sa 3 i po meca u reprezentaciji. Onda je mogla da ga bas zaboli ona stvar da sutne sa namerom i da baci frljoku koja bi preletela tablu.
Ali ne, momak je jasno preuzeo odgovornost i sutnuo bez ikakve sumnje da zeli ista drugo nego da bude heroj.
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Gost Sub 18 Avg 2012 - 12:19

U odnosu na mesto gde se nalazio jeste odlican sut, i stvarno je nije izvlacio, ali nije ni blizu suta sa 6,75.
Ja se nadam da niko od igraca ne misli tako, da se na 3 sekunde do kraja preda, nije to nemoguc sut.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od drexler Sub 18 Avg 2012 - 22:12

teško je stvarno, ali mislim da malo prenaglašavamo priču.

Reprezentacija je ovog ljeta odigrala čini mi se 12 pripremnih utakmica + Island, i sve je dobila. Bilo je tu i sasvim soldinih ekipa, tako da se može reći da su solidno igrali. Nažalost, u takvom nizu pobjeda poraz prosto visi u vazduhu i morao se dogoditi. Naša nesreća je u tome što se desio protiv Crne Gore, našeg odbjeglog bludnog brata, i to u našoj kući, pa zato i više boli.

I u prošlim kvalifikacijama smo doživjeli šok, ali tada u Finskoj, pa nija tako zabolilo.

Ovo je potrebna opomena, i ako u našima ima imalo morala, počistiće ove kvalifikacije bez poraza do kraja. Što uključuje i pobjedu u Morači, što bi bila u figurativnom smislu šamarčina "mlađem bludnom bratu" da se ne kurči više.

Crnoj Gori svaka čast, meni je najveća ludost bila da nas dobija Aleksa Popović, čovjek kojeg sam prošle sezone par puta na fantasyu ubacivao u ekipu kao džokera, a on je ulazio u negativne indexe Very Happy .

Oko Tepića ste sve rekli, zdrav Micov je siguran u 12 u Sloveniji. Milenko se izgubio u svojoj košarkaškoj karijeri i treba lagano dizati ruke od njega.

Takođe, Kešelj Reprezentacija Srbije - Page 37 342805 . Podržavao sam ovog momka dugo, ali on jednostavno nije košarkaš. Žalosno je koliko ga fizikalije i solidan šut drže u prvom planu već 2-3 godine u evroligi i reprezentaciji, iako je realno igrač za Evrokup.

Usuđujem se reći da sigurno ne bi izgubili sinoć da je igrao Lučić. Dečko ima takva muda i energiju da bi zajašio na Šehoviće i Popovića, ljude koji su dobili utakmicu. Meni kao navijaču Partizana je drago što je naš podcjenjeni igrač postao član rotacije od 7-8 igrača u reprezentaciji. Uz ovakvog Kešelja, on je zacementiran u 12 za Sloveniju.

E da, mali Ivanović se posrao cijeloj srpskoj košarci u kapu svojom igrom uzevši u obzir gdje su i šta rade Nedović, Cvetković, Miljenović...
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Djole Sub 18 Avg 2012 - 22:28

Velika sramota... i to bez Pekovica i Vucevica... sramota...
Djole
Djole
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 29.10.2010
Godina : 35
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Sub 18 Avg 2012 - 23:07

Može li neko da me uputi u karijeru pomoćnog trenera Nikitovića? Čime je zaslužio privilegovan status poslednjih nekoliko sezona? Ne znam koliko nam je u interesu stvaranje novih Karadžića, Mijatovića, Kesara... možda i jeste nego ne vidim dobro.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od 2bad4u Sub 18 Avg 2012 - 23:56

drexler ::teško je stvarno, ali mislim da malo prenaglašavamo priču.

Reprezentacija je ovog ljeta odigrala čini mi se 12 pripremnih utakmica + Island, i sve je dobila. Bilo je tu i sasvim soldinih ekipa, tako da se može reći da su solidno igrali. Nažalost, u takvom nizu pobjeda poraz prosto visi u vazduhu i morao se dogoditi. Naša nesreća je u tome što se desio protiv Crne Gore, našeg odbjeglog bludnog brata, i to u našoj kući, pa zato i više boli.

I u prošlim kvalifikacijama smo doživjeli šok, ali tada u Finskoj, pa nija tako zabolilo.

Ovo je potrebna opomena, i ako u našima ima imalo morala, počistiće ove kvalifikacije bez poraza do kraja. Što uključuje i pobjedu u Morači, što bi bila u figurativnom smislu šamarčina "mlađem bludnom bratu" da se ne kurči više.

Crnoj Gori svaka čast, meni je najveća ludost bila da nas dobija Aleksa Popović, čovjek kojeg sam prošle sezone par puta na fantasyu ubacivao u ekipu kao džokera, a on je ulazio u negativne indexe Very Happy .

Oko Tepića ste sve rekli, zdrav Micov je siguran u 12 u Sloveniji. Milenko se izgubio u svojoj košarkaškoj karijeri i treba lagano dizati ruke od njega.

Takođe, Kešelj Reprezentacija Srbije - Page 37 342805 . Podržavao sam ovog momka dugo, ali on jednostavno nije košarkaš. Žalosno je koliko ga fizikalije i solidan šut drže u prvom planu već 2-3 godine u evroligi i reprezentaciji, iako je realno igrač za Evrokup.

Usuđujem se reći da sigurno ne bi izgubili sinoć da je igrao Lučić. Dečko ima takva muda i energiju da bi zajašio na Šehoviće i Popovića, ljude koji su dobili utakmicu. Meni kao navijaču Partizana je drago što je naš podcjenjeni igrač postao član rotacije od 7-8 igrača u reprezentaciji. Uz ovakvog Kešelja, on je zacementiran u 12 za Sloveniju.

E da, mali Ivanović se posrao cijeloj srpskoj košarci u kapu svojom igrom uzevši u obzir gdje su i šta rade Nedović, Cvetković, Miljenović...

Ivanović je '94. već par sezona u prvim timovima, što Mornara, što Budućnosti (koji nemaju ništa manje ciljeve od Zvezde ili Radničkog (ako su sportski ciljevi ono što naše klubove sprečava da ubacuju klince u tim)). U Mornaru je bio glavna opcija, u Budućnosti druga, ali ne sa garbage time, već odličnom minutažom za razvoj... Jadnik se razvio pa je morao da rešava utakmicu reprezentacije.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od bookmaker Ned 19 Avg 2012 - 1:09

Ako se vec sa nekim iz Srbije , sto bas i nije ekvivalentno , moraju usporedjivati Mornar i Buducnost onda je tacnije i blize Mornar sa Vojvodinom , a Buducnost sa Partizanom porediti...Mornar ne igra ABA ligu i nije ni 2. klub u CG.Sutjeska ga je pobjedila u 1/2F playoffa , dok Buducnost jedina osvaja titule sampiona od kada postoji CG liga ovakva kakva je...

bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od 2bad4u Ned 19 Avg 2012 - 2:07

Spomenuh Mornar, kao razvoni put Ivanovića, jer je tamo već sa 16 (čini mi se) bio prvotimac i starter. Budućnost ako si čitao sam poredio sa Zvezdom i Radničkim. Tim koji ne igra EL, i kome je jedini prioritet ABA, ili da se ne obruka u istoj, što često baš i nije bio slučaj. Što bi reklo, nije istina da se sa klincima ne može igrati i da neohodno bilo koji klinac u timu znači raspad sistema, rupe na sve strane i pad kvaliteta, a opšte-prihvaćeno mišljenje je da stranci, prvenstveno sa Američkog kontinenta donose kvalitet, imaju poene u rukama, igraju granitnu odbranu, prave razliku i edukuju naše raspale klince.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Talicni Tom Ned 19 Avg 2012 - 2:18

Ima u ovom porazu neke simbolike. Samar za nas nerad pokao nam je momak od 18 ljeta. I to kako. Sve drugo je u drugom planu.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od bookmaker Ned 19 Avg 2012 - 2:42

Nije problem u Mornaru gurnuti klinca sa 16 godina.Kada se bolje pogleda kakvi su ostali klubovi u CG , izuzimajuci Buducnost , dosao bi do sasvim drugih zakljucaka.Ne znam koliko si upoznat sa CG kosarkom?Meni je drug bio trener , mislim da je jos uvijek , ABS Primorja iz Herceg-Novog.Meni je nekultura nekoga pitati kolika su mu primanja ali po onome sto vidim , rekao bih , da on dobija 300-400 eura (max 500) kao prvi trener tima koji igra 1. CG ligu!Mornar je dosta ispred sa budzetom ali je to opet skromno da bi se usporedjivao sa CZ i RKG Smile Da Mornar ima par miliona eura ni njemu ne bi ivanovic vidjeo parket tj ni klupu!Kod nas mladi igraju KLS ligu (Mega Vizura , Radnicki FMP , OKK Beograd...) , ni sa njima se Mornar ne moze usporedjivati Smile
Sto se usporedbe Partizan - Buducnost tice nisam je slucajno pomenuo.Mnogo je vise zajednickih stvari Partizanu i Buducnosti nego razlika , da ne pominjem kolike su minorne slicnosti CZ ili Radnickog i Buducnosti.Suvise je sitna ta razlika sto CG nema (nije imala) obezbjedjeno mjesto u EL da bi Buducnost poredio sa CZ i RKG koji nemaju ni jedan trofej , dok Buducnost duple krune nize svake godine!
Da ne poredim Dragana Vukcevica i Danilovica koji pistoljima "jure ljude po gradu" Very Happy , glavne politicke figure koje se zalazu za klub...Boris Tadic je sada vec bivsi , a ja se iskreno nadam da ce i Milo Djukanopvic od oktobra biti to isto plez
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od drexler Ned 19 Avg 2012 - 3:08

Books, kako stoji Primorje sad? Dobar drug mi je igrao tamo prije par godina i bili su OK ekipica. A i bio je prilično zadovoljan primanjima.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od bookmaker Ned 19 Avg 2012 - 4:10

Pravo da ti kazem pojma nemam...prestao sam ih pratiti ima i 3 godine.Znam samo ono povrsno Smile Igrali su neku ligu za opstanak ili kako se vec zove i tu su bili odlicni.
Evo sam bas po netu potrazio da vidim sastav i ima li koji Novljanin da ga znam Smile
http://www.eurobasket.com/team.asp?Cntry=Montenegro&Team=6437&Page=3

Kako stoje finansijski , da li im je jos uvijek Matija (Matijasevic) glavni u klubu i ostala zbivanja u i oko kluba stvarno ne znam!Ni Jefta (Dejan Jeftic trener) nisam sreo par mjeseci.Kada se vidim sa njim , valjda cu se sjetiti , ispitacu ga malo detaljnije pa cu vam prenijeti.Nadam se na novom sajtu u okviru foruma Wink
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Imperator Ned 19 Avg 2012 - 4:29

Procice mnogo godina pre nego sto u basketu reprezentacija napravi neki uspeh.

Od generacije koja je imala hemiju, drugarstvo, igru i masu tada mladih talenata koji su u Poljskoj i Turskoj bili u "naponu" nekoliko godina pre roka, dobili smo tim u kome je vecina:
...poletela za parama, a ne minutima u igri,
...individualce koji uglavno greju klupu (cast izuzetcima),
...igrace koji stagniraju i nazaduju i za to ih ocigledno bole kurac,
...srafove za koje nije zaiteresovana nijedna ozbiljnija evroligaska masina,
...armiju "igraca zadatka" umesto kompletnih kosarkasa,
...problematicnog i vanserijskog vodju generacije koji nas unistava i rusi atmosferu (odmahuj ti Dudi na terenu kad te kritikuje sa pravom mater ti jebem, a i njemu jebem mater kada te nije najurio iz tima za primer! Da je malo mladji taj bi te mlatio ko vola, kad niko od tvojih saigraca to nece...),
...sportiste koje hvataju kako smrcu belo i provode leta po splavovima sa kurvama ko da nece imati ceo zivot i za to,
...i ljude koji su zaboravili da se preko reprezentacije prave najbolji ugovori, a ne preko Miska Raznatovica i svite!

LICITE NA FUDBALERCICE!
Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 37 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu