Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

+43
Psycho
mlekadzija
PGR93
Jaycee Carroll
air slavkan
nikola tesla
NenadBG
ZuLuofVozdovac
lazarminator
Imperator
sexdrogabodiroga
zex88
Talicni Tom
Marko
bigZ
expert
familija
Zolja
Ray Allen
Koleman
Sepultura
Hyperactive
Everton
slobokv83
Mihael
markoo
Kure
Sergej
Nolle
bookmaker
superhik
dane
Dule Kecman
Macijauskas
2bad4u
Fiti
Djole
Bodi Bond
wolfvaga
drexler
Zemljoradnik
Gencha
Anti-RTS
47 posters

Strana 16 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od markoo Sub 16 Jun 2012 - 6:47

Anti-RTS ::Vlada je ispao veliki gospodin što na konferenciji za štampu nije spomenuo pljuvanje i gadne stvari koje su huligani radili u toku utakmice.

a sta bi bilo da je Partizan izgubio....?!
markoo
markoo
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Lokacija : Beograd i okolina

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Sub 16 Jun 2012 - 7:19

Ne znam, pošto nije izgubio, sudim na osnovu onoga što čujem/vidim.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od slobokv83 Sub 16 Jun 2012 - 7:35

pa Kari je izgubio, komentariši njegovo ponašanje, tj. gospodstvo/negospodstvo.
slobokv83
slobokv83
mvp
mvp

Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Sub 16 Jun 2012 - 7:38

Za Karija sam već komentarisao ranije, ne znam kako ti je to promaklo...
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Sergej Pon 18 Jun 2012 - 1:13

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2012&mm=06&dd=18&nav_id=619425

Bojicu neka te je sramota ove izjave.

Uprkos tome što ističe da su se navijači nesportski ponašali, pljuvali trenera Partizana Vladimira Jovanovića, a pogodili flašom Svetislava Pešića, Bojić ističe da ne planira sada nikakve kazne.

Mene kritikuju da izuzetno puno kažnjavam, ali su to kazne koje jedino imaju svhru ako pozitivno deluju na one koje kažnjavate. Nažalost, nisam video da je tako, svi znate da navijače kazne ne mogu da promene“, istakao je Bojić, „Završilo se verbalnim navijanjem, bacanjem sitnnih predmeta. Sećate se da smo u „Pioniru“ imali probijanje ograde i pad desetine navijača, kada, srećom, nije bilo težih posledica“.

down
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od zex88 Pon 18 Jun 2012 - 1:19

Zvezda je kaznjena sa 110 000 dinara.
zex88
zex88
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od dane Pon 18 Jun 2012 - 1:20

Znači dok neko ne daj Bože ne pogine, tada će se "možda" razmatrati mogućnost težeg kažnjavanja pegla
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od 2bad4u Pon 18 Jun 2012 - 2:15

Onaj zakon na sportskim borilištima se mora sprovoditi. Neki od divljaka se moraju sakcionisati i to drastično. Ali ovo je zemlja Srbija, imali smo i "pravda za Uroša", tako da "idijoti" neće promeniti ponašanje na sportskim borilištima, sve dok se bude gledalo ko je čiji, svako će naći nekog "svog" da mu stane iza leđa, tako da ga briga, da l' će nekoga povrediti, ubiti...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od NenadBG Pon 18 Jun 2012 - 2:51

ko ce zbog pljuvanja da odgovara po zakonu o pravljenju nereda na sportskim borilistima? po tom osnovu mogu da u najboljem slucaju odgovaraju oni koji ubace nesto na teren,petardu i sl.pri tom ne mogu bog zna koliko da dobiju,ali moze da im se zabrani prisustvo sportskim dogadjajima...

izjava bojica je idiotska,ali kao sto rekoh i grobari svasta lupaju,kao da je igrano u ratnoj zoni...
deo o igranju u hali koja ispunjava sve uslove je aposlutno i 100% tacan,i to moze nekom da se ne svidja ali je tako.slicno bi bilo i da je igrano i u hali sportova.pa i u pioniru uslovi nisu potpuno regularni,jer i tamo ima puno vlaznosti,klizanja i sl,naravno ni priblizno kao sto je bilo u zelezniku....

deo o kaznjavanju i navijaima je ono sto rekoh idiotski...

ono seljako pljuvanje je za svaku osudu.drmanje koseva...iskreno boli me uvo,to su samo radili u prvoj cetvrtini.meni to nije mnogo gore nego koriscenje lasera,pa je u 3 mile prvo bacanje promasio,sudija mu nije dao da ponovi iako mu je smetao laser,kad mu je dao drugo da sutira mile nije hteo da sutira zbog lasera...

sto neko rece odredjeni seljaci na tribinama i njihovo ponasanje je doslo do izrazaja,bilo je puno sranja,i sve ukupno(vise zbog uslova u hali nego navijaca) je igrano na ivici regularnosti,ali kao sto rekoh ne treba preterivati i pricat kao da je igrano u ratnom podruciju.nista ne bi ni grobari bili bolji u takvoj hali...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Dule Kecman Pon 18 Jun 2012 - 3:04

slicno bi bilo i da je igrano i u hali sportova.
..nista ne bi ni grobari bili bolji u takvoj hali...
Lako se zaboravlja da je Partizan predupredio taj slican scenario sa halom, i 3. utakmica se igrala u Pioniru, dok Zvezda to nije zelela da ucini..
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od dane Pon 18 Jun 2012 - 3:24

NenadBG ::
deo o kaznjavanju i navijaima je ono sto rekoh idiotski...

ono seljako pljuvanje je za svaku osudu.drmanje koseva...iskreno boli me uvo,to su samo radili u prvoj cetvrtini.meni to nije mnogo gore nego koriscenje lasera,pa je u 3 mile prvo bacanje promasio,sudija mu nije dao da ponovi iako mu je smetao laser,kad mu je dao drugo da sutira mile nije hteo da sutira zbog lasera...

sto neko rece odredjeni seljaci na tribinama i njihovo ponasanje je doslo do izrazaja,bilo je puno sranja,i sve ukupno(vise zbog uslova u hali nego navijaca) je igrano na ivici regularnosti,ali kao sto rekoh ne treba preterivati i pricat kao da je igrano u ratnom podruciju.nista ne bi ni grobari bili bolji u takvoj hali...

Slažem se, ali ono što je najgore i što je jadno i bedno je to što ljudi iz lige uopšte nemaju nameru da u budućnosti to spreče. Čak šta više kaznili su Zvezdu za 10000 dinara više nego što su kaznili Jovanovića i Pešića zbog izjava o sudijama. Sve mi se čini da ćemo nažalost još gledati ovakve incidente u budućnosti.
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Zemljoradnik Pon 18 Jun 2012 - 3:50

Ne vidim što Bojića treba da bude sramota zbog ove izjave. Ne znam kakav je pravilnik po kome se određuju kazne, ali stvarno ne znam šta bi on tu mogao više da učini, niti šta je gore ovo u Železniku od svega onoga što se inače dešava.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od 2bad4u Pon 18 Jun 2012 - 4:16

Hajde da pokušam da skontam pojam "navijača"?! Da l' je to osoba koja je došla da bodri klub ili igrača za kog navija, voli, simpatiše... Ili je pak osoba koja će nekoga drugog, koga baš i ne voli, ili za kog ne navija iz ovog ili onog razloga, da pljuje, psuje, gađa ovim ili onim, i kovanica može da bude opasna (nije lakša od olova u metku, a ovo drugo se smatra smrtonosnim...), o petardana da ne govorimo, flašama, urinu...

Ako smo malo uznapredovali evoluciono, jasno nam je da ljudima koji ovo čine nije mesto u društveno javnom događaju, oni koji to ne vide tako, možda bi trebalo da posete određene ustanove, da se pregledaju...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od expert Pon 18 Jun 2012 - 4:27

Zemljoradnik ::Ne vidim što Bojića treba da bude sramota zbog ove izjave. Ne znam kakav je pravilnik po kome se određuju kazne, ali stvarno ne znam šta bi on tu mogao više da učini, niti šta je gore ovo u Železniku od svega onoga što se inače dešava.
Upravo tako, mogao je da kazni sudije i ostale zvanicnike na toj utakmici, koji nisu zastitili klupu Partizana.
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od mlekadzija Pon 18 Jun 2012 - 4:59

Како се брзо заборавио напад на противничке навијаче, њихово гађање столицама и свашта још што се дешавало у првој утакмици...
Стварно је много горе пљунути човека и због тога треба неко кривично да се гони, а што сам некоме поцепао главу столицом, то и није толико важно...
Који двоструки аршини и какав лажни морал, кадар невера!
mlekadzija
mlekadzija
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 42
Lokacija : Врбас

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Marko Pon 18 Jun 2012 - 5:17

mlekadzija ::Како се брзо заборавио напад на противничке навијаче, њихово гађање столицама и свашта још што се дешавало у првој утакмици...
Стварно је много горе пљунути човека и због тога треба неко кривично да се гони, а што сам некоме поцепао главу столицом, то и није толико важно...
Који двоструки аршини и какав лажни морал, кадар невера!

Apsolutno se slazem

Na srecu u prvoj utakmici nije niko povredjen... A Zandarmerija je brzo reagovala... Ali to se vec odavno zaboravilo, kao i dogadjaji u Vrscu, vise puta, u pioniru itd.
Najnoviji istup Danilovica, je ogledni primer svega toga, njima je sve dozvoljeno...

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Pon 18 Jun 2012 - 5:23

Ne pravite se naivni. Ko je zaboravio taj napad? Trojica narkomančića krenuli na 50oro ljudi i pogodili nekoga stolicom, jaki junaci, Partizan je za to bio adekvatno kažnjen, za razliku od Zvezde za Železnik.

U Železniku je sve vreme bila atmosfera linča, a u obe utakmice kada je Zvezda bila domaćin je pušteno mnogo više navijača nego što je to dozvoljeno po bezbedonosnim pravilima, pogotovo u Železniku i za to neko treba da odgovara.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Imperator Pon 18 Jun 2012 - 5:24

NenadBG ::grobari svasta lupaju,kao da je igrano u ratnoj zoni

Sami sebe ste izbacili atmosferom kakva je vladala u Železniku i to je izbor koji je vaša uprava svesno odabrala. Zašto niste sačekali da igrate u Pioniru? Može se ipak konstatovati da:
- Ratna zona nije bila, ali su uslovi bili neregularni u meču broj 4...
- Partizan je nešto uspešnije organizovao svoje mečeve od Crvene Zvezde...
- Tenzija je na našem (grobarskom) domaćem terenu bila čini mi se nešto manja (makar sam ja stekao takav utisak gledajući uživo prve tri tekme)...

Samo je falila kesa sa mokraćom, pa da doživim deja vu...srećom Dule nije bio tu da dolije ulje na vatru ko nekad!

Nadam se da neću više da gledam ova primitivna sranja na tribinama jednih i drugih huligana, da će Šojić postpati kapetan od belu lađu, da će fudbalska reprezentacija Srbije uzeti svetsko prvenstvo u Brazilu, da će se na ovom forumu više pisati o košarci, a manje o ovim tabloidnim temama i da će Slobi da dodje Eva Mendez na konsultacije u Kraljevo da ga pita zašto "C" nije ugljenik...

Realno Slobine šanse su najveće Very Happy
Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Anti-RTS Pon 18 Jun 2012 - 5:25

Imperator ::Nadam se da neću više da gledam ova primitivna sranja na tribinama jednih i drugih huligana

+1
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od bigZ Pon 18 Jun 2012 - 5:25

Shlajmara boli vise od samara, pesnice pa i stolice. To je tako nizak, primitivan i kukavicki cin da ja nemam reci. Slazem se da u krivicnom zakonu verovatno ne postoji clan 'napad pljucom', ali ajd da vidim tog ko ne bi odreagovao na ulici da mu neko saspe slajmaru direkt u facu. Stoga svaka cast Vladi i igracima, treba imati nerv i iskulirati taj primitivizam.
A navijaci neka se poubijaju, zabole me patka i za njih i za Bojica i raznorazne tuzbe. Sportisti ipak moraju ostati nedodirljivi na terenu.
I zna li neko ko je budala iz pocasnih mesta koji je na 3.utakmici drzao baner 'Popovicu ti si govno' (uredno odstampan u stampariji sa sve slikom istovara u full boji)?
bigZ
bigZ
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 26.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Marko Pon 18 Jun 2012 - 5:28

Anti-RTS ::
U Železniku je sve vreme bila atmosfera linča, a u obe utakmice kada je Zvezda bila domaćin je pušteno mnogo više navijača nego što je to dozvoljeno po bezbedonosnim pravilima, pogotovo u Železniku i za to neko treba da odgovara.

Inace za Zeleznik je pusteno onoliko karata koliki je kapacitet dvorane... Cak se vodila evidencija o kartama... Na svakoj karti je bilo ime i prezime lica koje je istu dobilo, po osnovu sezonske...
Nzm kakvu specijalnu kaznu zelite Zvezdi...

Da i to se zaboravilo, ulasci iz pocasne loze na teren i sl...

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od drexler Pon 18 Jun 2012 - 5:37

bigZ ::Shlajmara boli vise od samara, pesnice pa i stolice.

po pitanju časti, da.

ovo kažem kao čovjek koji je primao i jedno i drugo.

Ja još ne mogu da vjerujem oko čega se mi ovde svađamo. Mene boli kurac i za jedne i druge, ali sva 3 meča u Pioniru su bila OK, postojale su tampon zone među navijačima, dakle kapacitet je bio redukovan zbog bezbjednosti, teren je bio vlažan ali u granicama normale, nijednom igraču ni treneru ništa nije falilo...

U Železniku su igrači plivali po parketu, na tribine je pušteno bar 50% više ljudi od realnog kapaciteta, jedan trener je ispljuvan, drugi pogođen u glavu... Koga ili šta vi branite zapravo?
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Dule Kecman Pon 18 Jun 2012 - 5:40

drexler ::
bigZ ::Shlajmara boli vise od samara, pesnice pa i stolice.

po pitanju časti, da.

ovo kažem kao čovjek koji je primao i jedno i drugo.

Ja još ne mogu da vjerujem oko čega se mi ovde svađamo. Mene boli kurac i za jedne i druge, ali sva 3 meča u Pioniru su bila OK, postojale su tampon zone među navijačima, dakle kapacitet je bio redukovan zbog bezbjednosti, teren je bio vlažan ali u granicama normale, nijednom igraču ni treneru ništa nije falilo...

U Železniku su igrači plivali po parketu, na tribine je pušteno bar 50% više ljudi od realnog kapaciteta, jedan trener je ispljuvan, drugi pogođen u glavu... Koga ili šta vi branite zapravo?
bow
Dule Kecman
Dule Kecman
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Marko Pon 18 Jun 2012 - 5:43

Shto se tice Zeleznika, jedina zamerka je mokar parket... Zbog starosti klima sistema... Vlaga se kondezovala na ventilacionim cevima...
Shto se tice karata, vec sam gore objasnio, uz to zandarmerija je sve obezbedjivala...
Nije bilo potrebe za tampon zonom, jer nije bilo gostujucih navijaca, sem u lozi...

Ne branim nikog, ali se sad pravi scena kao da se desilo nzm shta... Vi kao da nikad niste bili u cacku, valjevu i sl...

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od expert Pon 18 Jun 2012 - 5:48

Hoces da kazes da svi oni likovi sto su bili u Zelezniku imaju sezonske karte? I da je bilo karata, tj. ljudi koliki je kapacitet hale?
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo - Page 16 Empty Re: Superliga Srbije 2011/2012 - 2. deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu