Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija Srbije

+45
bigZ
Ninča
Samoborska84
sexdrogabodiroga
Kure
mlekadzija
Gale
Geograf
Sensui
familija
Imperator
Sepultura
nikola tesla
Dule Kecman
Mihael
Anti-RTS
markoo
2bad4u
Talicni Tom
wolfvaga
serbianhoops
Koleman
Fiti
Gencha
bookmaker
Junglezburn
Zemljoradnik
Macijauskas
Zolja
Naissus
expert
superhik
Novica-Ubica
ZuLuofVozdovac
Bodi Bond
Sergej
NenadBG
Djole
Everton
Nolle
drexler
dane
NikolaKG93
slobokv83
Tazz
49 posters

Strana 13 od 15 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Sledeći

Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Mihael Uto 11 Sep 2012 - 11:34

Mene je Andjusic kupio slavljem posle svakog postignutog poena, stvarno se videlo koliko zelje ima... Ako odigra dobru sezonu u Partizanu, rado bih ga video u reprezentaciji ponovo...

Za mene je pod moranje zdrav Velickovic i Lucic, koji bi na poziciji 3 igrao sa fenomenalnim Bjelicom, Andjusic bi igrao umesto Paunica, a na centru, jbg, tu smo bas tanki, tako da nemam pojma, boljeg, odnosno normalnijeg centra od Stimca nazalost nemamo, bojim se da je Perovic zavrsio sa reprezentacijom...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od bookmaker Uto 11 Sep 2012 - 11:39

Zaboravljas Micova Smile
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Junglezburn Uto 11 Sep 2012 - 11:42

Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Mihael Uto 11 Sep 2012 - 11:43

bookmaker ::Zaboravljas Micova Smile

Zaboravljao ga je i trener nas Smile . Da je povreda bila toliko ozbiljna, nebi on igrao vec sad pripremne utakmice,sto znaci daje mogao da trenira sa reprezentacijom i da igra kad se oporavi ( kao Krstic i Rasic ). To mi samo govori da na njega nije ozbiljno racunao Ivkovic, da jeste, nebi ga "slucajno" zaboravio prvi put, kao i mnog puta pe toga...
Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od bookmaker Uto 11 Sep 2012 - 11:51

Mozda sam Micov nije htio rizikovati nista zbog CSKA , a vec sam pisao koliko smo olako shvatili kvalifikacije da sam siguran kako su odlucili da je bolje ne cekati povrijedjenog igraca jer im nije neophodan , posto ce lagano proci kvalifikacije , a bolje da ubaci neke nove (mlade) , dok Paunic , Rasic i Tepic vuku neke zasluge iz jaslica Very Happy Krstica je bio primoran cekati jer smo spali na Stimca , Muslija i Mileta , da ne kazem "na drvored" Very Happy

Sto se tice relacije Ivkovic - Micov , zar isti Duda nije imao sa Ercegom problem i to direktan posto su saradjivali u Olympiakosu , pa mu je opet dao sansu?!
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Koleman Uto 11 Sep 2012 - 12:06

Psuj ti mene, 2bad, koliko hoćeš. Miličić je ubedljivo najbolji centar koga Srbija ima, posebno defanzivno a boga mi i ofanzivno. Ako gledaš kakav je ko čovek, mada i tu mogu da mu samo pljunu pod prozor oni koji ga prozivaju, onda bi prvo selektora trebali da šutnemo.








Niko ni blizu, čast Krletu.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Ninča Uto 11 Sep 2012 - 12:24

Pogledajte tabelu treceplasiranih http://www.flashscore.com/standings/S4SQcnD7/hjaYuy2r/ zavrnuse nas Bugarcici Very Happy
Ninča
Ninča
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 16.07.2012
Godina : 34
Lokacija : Aleksinac

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od familija Uto 11 Sep 2012 - 12:38

Ninča ::Pogledajte tabelu treceplasiranih http://www.flashscore.com/standings/S4SQcnD7/hjaYuy2r/ zavrnuse nas Bugarcici Very Happy

Strasno ko sve postavlja i obradjuje podatke!!!
Samo ne znam kako dodje i kojom logikom do ovakvog rasporeda!!!

familija
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 16.03.2011
Godina : 53
Lokacija : LJig

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Bodi Bond Uto 11 Sep 2012 - 12:52

Krstić:
"Hvala svima na podrsci,nije bilo lako,sami smo krivi,ali opet najbitnije je da idemo na EP..do sledece godine,ziveli!!! A hvala i pljuvacima,malo ste se istrcali,jer tek ono glavno predstoji, hvala i nekim medijima koji su nas "podrzali" i objasnili kako treba da se igra za svoju zemlju... kada se trava posece prvo izadju zmije!!! A hteli mi da prizno ili ne Milos Teodosic je najbolji plejmejker Evrope, pa polako sa pljuvanjem, da ne izgubimo i njega... Ovi momci su svaki dan rizikovali svoje karijere zbog reprezentacije, vecina njih putuje sutra zajedno sa mnom, a sta je sa onima sto nisu hteli da igraju, ne ne mnogi to bolje znaju da objasne kako se igra za svoju zemlju , pogotovu kurir, sram ih bilo!"
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Zolja Uto 11 Sep 2012 - 13:19

Zolja
Zolja
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od 2bad4u Uto 11 Sep 2012 - 13:46

Kole, upravo u tih desetak minuta može i da se smesti sve što je dobro odigrao Miličić u svojoj karijeri.
Čovek kome je prosek 4,6 poena i 3,3 skoka po utakmici u čitavoj karijeri je naš najbolji centar, igrač, čovek, trener, ekonom i sve... Jadna li nam je košarka.
Jebote, čovek 9 godina igra profesionalno košarku, za to vreme nije odigrao par desetina dobrih utakmica. A ti svršavaš na istog.

U svemu ovome nisam ni jednim slovom pomenuo njegov intelektualni profil.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Talicni Tom Uto 11 Sep 2012 - 18:15

Meni je zapelo za oko sto nije bilo zajednickog radovanja zbog pobjede. Mozda ih je bilo sramota, ali bi iskazali duh zajednistva. Ovako su izgledali nadmeno kao Spanija.
Bez obzira na sve, hvala im na plasmanu, velika je provalija mogla da ostane iza njih, amozda se iz svega izrodi nesto bolje. Bar je osjecaj o realnosti sada tu.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Everton Uto 11 Sep 2012 - 18:21

prvo krle opasno smara sa ovakvim izjavama, drugo sinoc smo videli da su nasi cele kvalifikacije prosli preko one stvari, a to se najbolje vidi po skoku i zalaganju u odbrani, sinoc su to dosta dobro odradili,trece Macvan za mene veliko razocarenje sto u partizanu sto sad u reprezentaciji, decko umesto da usavrsava ono u cemu je najbolji kao sto je Miloje radio on je sve gori, Keselj, Paunic, Rasic,Stimac, Savanovic, svi aut,
mislim da bi tandemi Savovic-Velickovic i Bjelica-Lucic bili dobra pocetna osnova za EP, takodje nadam se da dule moze da izbaci do kraja sezone ili gagica ili muslija za tog treceg centra,
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Anti-RTS Uto 11 Sep 2012 - 19:06

Ne znam šta su naši košarkaši poludeli sa ovim izjavama, kao da su osvojili EP. Alo, momci, bili ste treći u grupi i jedva prošli na EP i bunite se što su vas mediji pljuvali? Nula karakter.
Anti-RTS
Anti-RTS
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Fiti Uto 11 Sep 2012 - 19:43

Sad se nesto bune,dosli da otaljaju ove kvalifikacije i da odrzavaju malo kondicije za klubsku sezonu pa sad se nasla gospoda uvrijedjena.
Savan se ljuti sto se pominju u javnosti pare za koje igraju,a zna da je sve to tacno.
Fiti
Fiti
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 07.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Zemljoradnik Uto 11 Sep 2012 - 21:10

Ne znam baš koliko je njihovo da pričaju o tome, ali ipak su u pravu što se "novinara" tiče. Da bi povećali čitanost/gledanost, svi jure da napišu/kažu nešto zapaljivo, a posebno nešto čime idu niz dlaku publici. Svi koji prate košarku su bili besni posle glupih poraza reprezentacije i onda jedva čekaju da u novinama pročitaju da se neko škrabalo slaže sa njima kako se igrači bezmudi, kako je Teo šizofren, kako je Duda egomanijak... (Ista stvar se dešava i na forumu.) Ozbiljan novinar bi donosio izveštaje sa utakmica uz eventualne komentare tipa "slaba igra reprezentacije" i sl, a tek nekoliko dana po završetku takmičenja bi napisao neku analizu. One nazovi "analize" posle svake utakmice, em su tupave, em su kontraproduktivne, jer igračima ili idu na živce ili im stavljaju dodatni pritisak.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Imperator Uto 11 Sep 2012 - 21:12

Kada bi mi igrač pominjao igranje za reprezentaciju u kontekstu rizikovanja karijere ja bih mu rekao da može slobodno da napusti pripreme/takmičenje. Pa ti Krstiću ako si doneo odluku da igraš onda ćuti, a ako ti je to rizik ti lepo odbij poziv i letuj gde želiš. Ljudi kojima je reprezentacija uništila karijere ne kukaju (npr. Jorović), ali zato ovi ovde kukaju.

Darko Miličić je jedan veliki buzdovan, koji ima brdo talenta ali je i čovek koji uništava atmosferu, neozbiljan je, ne poštuje nikoga i tera sve po svome. Da je bilo ko od nas selektor reprezentacije baš bi voleo da vidim ko bi ga istrpeo i tolerisao mu izdrkavanje po sopstvenom nahodjenju. Da je bar neki igrač pa da mu kažeš - OK majmun si, ali ti brate na terenu objašnjavaš, ali on ne objašnjava ništa!

Inače me dosta pogadja teodosićeva priča, skoro da mi dodje da se rasplačem što ga prozivaju! Srceparajuće! Jebem ti plejmejkera koji kaže "ne mogu da se promenim" - e pa onda si ti osudjen da ne budeš vrhunski, a mogao bi da budeš! Jebem ti plejmejkera koji nije nikad preuzeo odgovornost za svoju lošu igru i iskreno rekao - jeste igrao sam ko kurac ovu tekmu, pa ćemo svi da te podržimo! Jebem ti plejmejkera čiji igrač sa pola terena sam ko duh daje trojku u Areni - gde svi jure svoje igrače po terenu dok se samo Teo zajebava i ne igra odbranu (pa neka da preko ruke i niko te neće mrko pogledati) . Jebem ti plejmejkera ... ma...da ne dužim...

Svi su oni ljudi, treba ih razumeti i podržati kada ne ide sjajno jer su to manje više svi sjajni momci, ali da izgubiš od Estonije...što je mnogo mnogo je! krst
Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Bodi Bond Uto 11 Sep 2012 - 22:57

Svi igrači su pričali da su sami krivi i ne žele alibi i nije Krstićeva ili Savanova izjava usmerena na umerene kritike nego na strašne stvari koje su pisane. Da li ste vi čitali novine dan pre meča koji je mogao da nas eliminiše sa EP i SP? "Duda i njegovi indijanci", "Dokle ćete da nas sramotite"...

Kako to oni nas mogu da sramote? Ako nekoga sramote onda to rade sebi... Svi su se utrkivali da pljunu, a isti ti nisu sinoć smeli da uđu na press, otišli su kućama odmah posle utakmice.

Daleko od toga da želim ja tu nekoga da branim, ali Krle je mnogo rizikovao ovog leta. Ne možete da zamislite kako se on oseća i koliko je paranoičan od kada je povredio prednje ukštene ligamente. Svaki bol, bilo kakav i on poludi...

Teodosić nikada ne želi da priča za medije kada nema povoda za to, a itekako je samokritičan. I izjava da neće da se menja je izvučena iz konteksta.

Dalje, pisanje medija i ostalih uticajnih tviteraša je dovelo do toga da ne mali broj ljudi pljuje Teodosića sinoć i da mu zviždi kod prvog promašaja, a dačko je odigrao više nego korektnu utakmicu na oba kraja terena.

Estonija je bruka, "Arena" je bruka, "Nokia arena" je bruka. Ali, svi mi ponekad zabušavamo. Neki od njih već 10 godina se sele iz kluba u reprezentaciju, nemaju slobodno leto i to treba razumeti, donekle.

Plasirali smo se, to je važno, a ako se izvuku pouke onda i nije možda ni loše to što se desilo.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Sre 12 Sep 2012 - 0:36

To što se igrači sada javno obračunavaju sa novinarima podjednako je kao i pljuvanje tih novinara prethodnih dana. Krstiću, Teu i Savanoviću uopšte nisu trebali takvi izlivi emocija, mnogo pametnije bi im bilo da su prećutali nekoliko dana.

Gledam iz ličnog ugla, mnogo sam se razočarao igrom, ali sam ih uvek podržavao. Ne čitam Kurir, niti želim da mi na konferencij Krstić govori o Kuriru. Na terenu nisu pokazali mnogo toga, ali su zato van terena mogli da ostave drugačiji utisak (kao na primeru iz Niša kada su dokazali ljudsku veličinu). Isticanje o strahu od povreda i loše provedenom letu je nešto najniže od reprezentativca, ja im se divim zbog toga što odvjaju leto za nacionalni tim, ali ne želim da mi to trljaju na nos.

superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Bodi Bond Sre 12 Sep 2012 - 2:03

Niej Krstić ovo pričao na KZŠ već je napisao na tw.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od superhik Sre 12 Sep 2012 - 2:16

ma to sam rekao da plastično objasnim šta mi ide na živce...

odsustvo bilo kakve samokritike nas je i dovelo dovde, u svim segmentima, važi i za novinarstvo i sport.

mada su treneri najosetljiviji na kritike jedino je duda rekao ono šta treba "nemamo šta da slavimo"

i nemamo...
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od drexler Sre 12 Sep 2012 - 21:41

https://www.youtube.com/watch?v=K7P18ZV8MZU&feature=channel&list=UL

al smo se nekad bahatili Very Happy

hit dana je svakako "Atina je mali grad a Grci su pičke" rofl
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Kure Sre 12 Sep 2012 - 23:23

Циркус Фиба
Izvor: http://www.rts.rs/page/blog/ci/drustvo/post/102/%D0%93%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2+%D0%9F%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%9B/1362/%D0%A6%D0%B8%D1%80%D0%BA%D1%83%D1%81+%D0%A4%D0%B8%D0%B1%D0%B0.html

Ima istine u njegovim rečima, ali i par nipodaštavajućih rečenica kojima ovde nije mesto. Da je FIBA leglo klovnova to je svima jasno.
Kure
Kure
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Ninča Čet 13 Sep 2012 - 0:09

Pitam se ko je bio igrac koji nije umeo da napravi levi ulaz? Very Happy
Ninča
Ninča
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 16.07.2012
Godina : 34
Lokacija : Aleksinac

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Imperator Čet 13 Sep 2012 - 7:46

drexler ::https://www.youtube.com/watch?v=K7P18ZV8MZU&feature=channel&list=UL

al smo se nekad bahatili Very Happy

hit dana je svakako "Atina je mali grad a Grci su pičke" rofl
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Tomasevic BOG!
Imperator
Imperator
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd - Vracar

Nazad na vrh Ići dole

Reprezentacija Srbije - Page 13 Empty Re: Reprezentacija Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 15 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu