Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostale lige

+30
vlada
bookmaker
lokid
sexdrogabodiroga
zex88
serbianhoops
Ray Allen
Psycho
2bad4u
slobokv83
mlekadzija
Bodi Bond
Danny Trejo
Everton
Junglezburn
ZuLuofVozdovac
Talicni Tom
Koleman
Mihael
lazarminator
KKP
Manu
Nolle
superhik
drexler
Marija
Mickey
Macijauskas
Naissus
Zemljoradnik
34 posters

Strana 10 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Ned 3 Jun 2012 - 10:00

Bosko Djokic novi trener Konstantina!
Pocetak priprema zakazan za 4.jun.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Zemljoradnik Ned 3 Jun 2012 - 10:30

Opa, oni to ozbiljno!

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Ned 3 Jun 2012 - 10:46


Ostale lige - Page 10 57272540
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od sexdrogabodiroga Ned 3 Jun 2012 - 23:28

Odlicna vest! clapping
sexdrogabodiroga
sexdrogabodiroga
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Pon 4 Jun 2012 - 2:28

Bas sam hteo da prokomentarisem kako se ponovo nista ne radi, da se eventualno ceka formiranje gradske vlade, ali eto stizu demanti.
http://www.juznevesti.com/Sport/Prvi-trening-novog-trenera-Konstantina.sr.html
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od superhik Čet 21 Jun 2012 - 23:14

Boško Đokić uveliko znoji kandidate za tim Konstantina u narednoj sezoni. Na probu svakodnevno dolazi veliki broj igrača u potrazi za uhlebljenjem. Do sada su se nezvanično nametnuli Filip Dumić iz čačanske Mladosti i nešto poznatiji Petar Despotović kome je predviđana velika karijera, a koji je najpoznatiji javnosti dok je branio boje Hemofarma. Isto sam načuo da je Gaćinović, momak koji je prošao školu FMP-a, dobio odrešene ruke da traži novi klub. Od zvučnijih pojačanja za sada nema ništa u najavi, verovatno pred početak prvenstva stigne neki iskusniji pečalbar da popuni gde najviše škripi.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od lokid Pet 22 Jun 2012 - 6:02

- Nezahvalna je uloga, puno se očekuje. Moje pravilo je da mladi igrači i mladi talenti dobiju šansu. Tražim bržu igru sa više kontranapada. Ne volim starački, veteranski način i sporu igru. Uz napor svih, ljubitelji košarke u Nišu će biti zadovoljni - obećava novi strateg Boško Đokić.
..........stefan jovic,uros petrovic,vladimir djordjevic ili pak neko iz mladog pogona vicesampiona kadeta srbije......... 
Vucic Marko
 Vracevic Nikola
 Stosic Jovan
 Sreckovic Uros
 Petrovic Vukadin
 Simovic Andrija
 Gagulic Milutin
 Stojiljkovic Ilija
 Stojanovic Vukan
 Topalovic Novak
 Velickovic Stefan
 Luzanin Petar......................we will seeeeeeeeeee,a superhice.............srbija ti klice????Smile)))))))))
lokid
lokid
brisač parketa
brisač parketa

Datum upisa : 21.06.2012
Lokacija : bg

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od superhik Pet 22 Jun 2012 - 6:15

bilo bi prelepo da vrate jovića, ne znam kakav ugovor ima. Koliko sam upoznat Petrović je pod ugovorom u Litvaniji. Vladimir Đorđević je u timu, ako misliš na Furija, boris za mesto pod suncem. Kao najboberniji iz prošlogodišnje ekipe mislim da će se svideti treneru Đokiću.

Što se kadetske generacije tiče, Andrija Simović je zreo da se postepeno ubacuje u seniorsku košarku, samo ne verujem da će se to desiti u Nišu. Ostali treba da jedu još pasulja i korica od hleba što kažu u mom selu. Moj favorit je Vukan Stojanović, nadam se da će postati igrač.

PS
Ovo ti odgovaram ne proveravajući da li si se predstavio, inače mogu da imam problema sa slobom, nezgodan je. Nemoj da nas uvaljuješ u probleme Very Happy
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Pet 22 Jun 2012 - 7:30

Jovic najverovatnije ostaje u Kraljevu, cine sve iz Sloge da produze s njim ugovor. Ocekuju od njega dosta sledece sezone. Naravno, velika steta sto nije u Nisu. Krivo mi je za Gacinovica, iako nije pruzao najbolje partije tokom sezone.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Čet 5 Jul 2012 - 13:24

Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od sexdrogabodiroga Čet 5 Jul 2012 - 23:35

Provodice se dosta vremena u Cairu ove godine, vidim ja. Malo Konstantin, malo Radnicki, ne znam kako cu stici. Smile Konacno da imamo prvoligase u oba najpopularnija sporta, jos kad bi se i vaterpolo ponovo podigao... Ali sve je to vrlo neizvesno, i kao sto znamo, politicki uslovljeno. :/
sexdrogabodiroga
sexdrogabodiroga
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Nis

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Ned 8 Jul 2012 - 9:34

Koliko ce da nas obraduju nasi prvoligasi tek cemo da vidimo. sns, sps, urs su formirali vlast i u Nisu vile
Vidoh Slavisu Bogavca i Acu Mladenovica skoro u Nisu, bila bi to odlicna pojacanja...
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od superhik Sub 14 Jul 2012 - 6:03

Njih dvojica su odlično igrali u Poljskoj, za Mladenovića sam siguran da je potpisao za neki rumunski klub. Za Bogavca nisam siguran kako stoji sa ugovorom, ali verujem da mu Niš nije opcija, valjda mu je žena iz Niša pa se tu muva.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Pet 27 Jul 2012 - 22:53

Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od drexler Pet 27 Jul 2012 - 23:16

jbga, da budem iskren, ja sam i očekivao ovako nešto. Vidim koliko sporo se diže Radnički, teško je onda očekivati nešto više od niške košarke.

Inače, pad Hemofarma i pasivnost Vojvodine (odlazak Dunđerskog i Bunića) su Miškovu Megu ustoličili u 4. srpski klub po snazi, bek konkurencije.

Dovođenje Dangubića i Bobija to najbolje potvrđuje.

Ne mogu reći da me raduje takav razvoj stvari
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od superhik Pet 27 Jul 2012 - 23:44

Najavljivao sam ovakav razvoj stvari. Ostaje i dalje nada u razgovor sa gradonačelnikom, ali po informacijama koje imam on je totalno nezainteresovan da finansira sport. Džaba smo se ponadali solidnoj košarci u Čairu.

Ono što je još bolnije vezano je za fudbalske navijače, Radnički je u takvoj dubiozi da će se ekspresno vratiti rang niže, a najgore je što je izgradnja stadiona stala i prvi deo sezone će kao domaćini igrati u Jagodini. Drugi deo sezone mogu i da ne igraju, neće biti svrhe Sad
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Zemljoradnik Sub 28 Jul 2012 - 1:52

S jedne strane dobro je što će ti momci dobiti priliku da igraju i to u solidno organizovanom klubu, sa stabilnim finansijama i dobrim trenerom, ali nikako nije dobro da još jedan beogradski klub bude u vrhu i još da bude menadžerski klub.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Sub 28 Jul 2012 - 3:55

Nemoj tako Hik, vec je najavio ulaganje u sportsku infrastrukturu tj. izgradnju arene Very Happy
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od 2bad4u Sub 28 Jul 2012 - 4:27

To se samo zove "sportska infrastruktura" a u realnosti služi za koncerte, kojekoga i koječega...

Osim toga, imao sam prilike da vidim, prisustvujem, finansiranju klubova iz unutrašnjosti... Relativno sam blizak sa dosadašnjim vršiocem dužnosti pretsednika (ili šta je već) u košarkaškom klubu Proleter. Čovek je i bio zamenik gradonačelnika, ali novčana sredstva nisu nikada dolazila iz budžeta, nego je za funkcionisanje tima morao da "moli" po firmama, preduzećima koja rade... Dogovori su bili da te firme, uglavnom privatne, na mesečnom nivou uplaćuju neka sredstva, koja nisu baš velika, ali kada se sakupi više njih, nekako (teško) klub funkcioniše... Svakog meseca, je to cimanje, kada će i hoće li "leći" uplata, da bi se poplaćale plate, "stipendije" igračima i treneru, pošto su svi ostale zaposleni u sportskom savezu Zrenjanina i isplaćivani su iz budžeta, a grad daje i infrastrukturu a korištenje, odnosno korisnici (rukomet, košarka, odbojka, stoni tenis...) dele, raspoređuju termine, kako Medisona, tako i Kristalen Dvorane.

To uletanje grada (pa i države), sa kešom sam video i čuo, jedino kod "večitih" državnih projekata...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od superhik Sub 28 Jul 2012 - 4:58

I to govoriš o Zrenjaninu, gde je najmoćniji funkcioner bivši predsednik KSJ i bivši košarkaš, čak i Partizana. Možeš zamisliti kako je onda u drugim gradovima, tamo gde funkcioneri ni na fizičko nisu išli.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od 2bad4u Sub 28 Jul 2012 - 7:19

Ne govorim o Kneževiću. Šta više on je bio u zatvoru u to vreme (smestio Pajtić) i u opozicije sve vreme, koje opisujem kako se finansirao klub. Pre Peleta je bio neki "no name" pretsednik, koji je klub ostavio u dugovima blizu 500K dinara, što uopšte nije mala suma, čak šta više. Pele je prepolovio dugovanja i izmirio sve tekuće plate igračima, koji su uspeli da ispadnu iz lige.

Koliko se sećam, Knežević nije posle igračke karijere imao mnogo dodirnih tačaka sa Proleterom, već se posvetio politici... Takav političar (koji još uvek svakodnevno upražnjava sportske aktivnosti) bi bio dobar u košarci, za razliku od mnogih.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od bookmaker Uto 31 Jul 2012 - 0:35

Nema prave podteme za ovu vijest , pa neka je ovdje Smile


http://www.zurnal.rs/2012/07/30/nikolic-predstavljen-u-valjevu/index.html

Николић представљен у Ваљеву

Београдски тренер Драган Николић (40) постављен је за новог тренера кошаркаша Металца из Ваљева.

О разлозима због којих је отишао из Радничког, као и због чега није у стручном штабу репрезентације Србије иако је имао позив селектора Душана Ивковића, Николић је рекао да ће разговарати са београдским новинарима, којима то „дугује због вишегодишње коректне сарадње”.
bookmaker
bookmaker
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.11.2011
Godina : 46
Lokacija : Herceg-Novi

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Sub 4 Avg 2012 - 7:26

Počele pripreme košarkaša Konstantina
Autor Ljubica Stojanović Izvor Južne vesti | NIŠ

Ostale lige - Page 10 490x370_kk-konstantin-nis-na-prozivci
Košarkaši niškog Konstantina odradili su prvi trening posle mesec dana pauze i tako otpočeli glavne pripreme za start nove sezone u Košarkaškoj ligi Srbije.

Posle odmora u julu, niški košarkaši vraćaju se treninzima. Na prvom treningu u hali Čair trener Boško Đokić okupio je desetoricu igrača kojima će se uskoro priključiti i pojačanja.

Konstantin je prve pripreme odradio tokom 4 nedelje u junu, pa je u julu imao pauzu i sada slede dva meseca spremanja pred start nove sezone.

- Počinjemo dva meseca pred početak prvenstva koje bi trebalo da počne 6. oktobra. Tokom avgusta ćemo raditi samo na pripremi. Tokom prepodneva biće trčanja na stadionu, teretana i rad u sali, a uveče košarka. Prve trening utakmice su planirane tokom septembra. Sada se vidi da su nam treninzi juna dobrodošli jer bismo sada bili na početku - kazao je Boško Đokić.
Ostale lige - Page 10 800x600_IMG-1704
Na prvom treningu bili su Vladimir Veličković, Vladimir Đorđević, Miloš Trailović, Mladen Vitković, Nemanja Gudžić i Danilo Tasić koji su igrali i prošle sezone, ali i Goran Ostojić iz Juniora, Filip Dumić iz čačanske Mladosti, Petar Despotović i Milovan Savić iz Metalca. Trebalo bi da se priključe uskoro i Dušan Ognjenović i Filip Đuran iz Radničkog FMP.

- Tražimo još 2 ili 3 pojačanja. Sada je navala igrača, svi zovu i nude se. Trebaju nam igrači na pozicijama 4 i 5, možda i 1 i 2. Sada sam zadovoljan sastavom, ali imamo još vremena. Svi su potpuno zdravi - kazao je Đokić.
Ekipa će ceo pripremni period odraditi u Nišu, a planirano je da se odigraju od 12 do 15 utakmica toko septembra.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Naissus Pet 10 Avg 2012 - 2:28

Sveta Stamenkovic u Konstantinu najverovatnije. Ali vuce neku povredu, bice odsutan mesec-dva.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Nolle Čet 16 Avg 2012 - 7:26

Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostale lige - Page 10 Empty Re: Ostale lige

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu