Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedinstvena juniorska i kadetska liga

+19
Marko
dane
Ray Allen
Psycho
NenadBG
2bad4u
lazarminator
expert
superhik
drexler
Talicni Tom
ZuLuofVozdovac
Mihael
Nolle
Koleman
Bodi Bond
Zemljoradnik
Naissus
Macijauskas
23 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Talicni Tom Ned 18 Dec 2011 - 4:48

Nisam upućen u kvalitete Slobode, ali sam mislio da ćemo mnogo lakše igrati sa njima ovu utakmicu.
Doduše ne igra nam Janković, zna li se razlog?
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 18 Dec 2011 - 5:04

Macijauskas ::Niko ne prati, pa cak ni Nole Smile Evo sad ima na sos-u Cz-Vojvodina. A igrao je Cvele, i nije bas blistao.

Nikako da se nateram da odem da gledam neku... Sad
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Talicni Tom Ned 18 Dec 2011 - 9:58

Uključim se u pbp Beovuk i Partizan i vodi Partizan 20-tak razlike. Iz nekog razloga izveden Miljenović i ovi se vratiše i pobjediše 75-73. Čudno mi je to.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od superhik Sub 24 Dec 2011 - 11:23

Kadeti Nibaka su naneli prvi poraz crvenoj zvezdi u jedinstvenoj ligi. Dvorana u Nišu je bila puna, navijanje odlično, gledalaca više nego na utakmici Konstantina igranoj nakon kadeta. zvezda je igrala sa timom sastavljenim od godišta 96 što su nišlije znale da iskoriste. Nibak deluje mnogo bolje nego na početku ovog takmičenja, ovo im je najbolja partija koju sam gledao. U tim se vratio Simović koji će u Žalgiris kada se srede neki papiri sa savezom jer je mlađi od 18 ako sam dobro obavešten. Razvalio je zvezdine klince i spolja i unutra.
Iz czbg su izuzetno nezadovoljni suđenjem sudijskog para koji je gle čuda bio iz Niša. Saznao sam da zbog smanjivanja troškova u mlađim kategorijama štede na putnim troškovima. To jeste ekonomična ali izuzetno glupa odluka jer pre samog početka utakmice stvara nezadovoljstvo gostujućeg tima. Doduše, ovaj mešoviti niški sudijski par je toliko iritantan da me ne čudi što je iznervirao beograđane, jednu sjajnu utakmicu su pokvarili tako što su sebe isticali u prvi plan, pogotovo ženski predstavnik. Od zvezdinih klinaca stvarno nisam primetio nijednog koji nešto odsače kvalitetom, izgleda da je u tom uzrastu godinu dana dosta velika prednost mada i u niškom timu ima nekoliko momaka rođenih 96.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 22 Jan 2012 - 0:48

Danas pocinje drugi deo sezone juniorske lige..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 22 Jan 2012 - 1:09

JJL

Crvena zvezda Beograd - Sloga Kraljevo

http://www.kss-live.com/jls/live.php?id=slo_crv
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Talicni Tom Ned 22 Jan 2012 - 3:20

Napucavanje. Drago mi je da se Janković vratio, kao i zbog dobre igre, odnosno statistike, Ristića i Tejića.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 22 Jan 2012 - 6:57

Janković je napunio kolone, Ristić zamalo dabl dabl, nije igrao Rebić.

Ne baratam baš sa pozicijama ovih juniora, može li neko - Kole, Marko da napiše pozicije igrača

Znam da je

Janković PF, Ristić C, Čvorović SF, Tejić PF, Rebić PG, Pavlović SG (nije igrao danas), Đukanović SG

ne znam za

Dobrića
Vorkapića
Gudurića
Arnitović
Ilić
Kaplanović

Imamo 13 igrača valjda, Pavlović i Rebić danas nisu igrali.

Hvala onome ko odgovori Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Talicni Tom Ned 22 Jan 2012 - 7:15

Važno je pomenuti da je Luka Anđušić igrao za juniore HF danas. Imao je 18 poena, kažu da je talentovaniji od brata. Baš bih volio da ga pogledam.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Ned 22 Jan 2012 - 8:16

Talicni Tom ::Važno je pomenuti da je Luka Anđušić igrao za juniore HF danas. Imao je 18 poena, kažu da je talentovaniji od brata. Baš bih volio da ga pogledam.
Ja sam igrao protiv njega i stvarno je opasan.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Psycho Uto 31 Jan 2012 - 4:27

Juniori: Poraz Zvezde, Hemofarm i Vojvodina sigurni

Ni u 12. kolu jedinstvene HEBA Juniorske lige Srbije, nije viđen poraz vodećeg Hemofarma koji standardno lako izlazi na kraj sa svojim protivnicima u ligi. Beogradski mini derbi pripao ekipi Mege protiv Zveude dok u ostalim utakmicama nije bilo iznenađenja.

Košarkaši Partizana su lako izašli na kraj sa vršnjacima iz Knjževca. Mišković Nemanja je briljirao sa 17 poena,12 skokova i šest asistencija, dok je kod gostiju ubedljivo ispred ostalih bio Pejčić Janko sa 24 postignutih poena. Rezultat po četvrtinama 90:66 ( 26:14 25:13 22:21 17:18 ).

Jedina utakmica koja je rezultatski bila neizvesnija viđena je između juniora Mega Vizure i Crvene zvezde koja je zasluženo pripala domaćima 86:80 ( 24:19 31:17 17:25 14:19 ) . Najzaslužniji za pobedu Bojić Andrija sa 18 poena i 16 skokova, u poraženoj ekipi Janković Nikola zabeležio 21 poena uz osam skokova.

Ekipa Hemofarma ni posle 12 kola ne zna za poraz. Ovoga puta u Vršcu je poklekao Beovuk rezultatom 91:76 ( 26:13 23:28 23:12 19:23 ). Mitrović Luka sa 12 poena i isto toliko skokova je bio najbolji akter ovog meča, a odmah iza njega je bio Babić Marko iz gostujuće ekipe sa 23 postignuta poena ali uz slabiji indeks korisnosti.

Juniori Vojvodine pobedom na gostovanju u Užici , protiv ekipe Slobode , ostaju i dalje verni pratioci prvoplasiranog Hemofarma sa samo pobedom manje. Vasić Mihailo sa 16 poena, 12 skokova i pet asistencija je bio jedan od zaslužniji za pobedu gostiju. U domaćoj ekipi kao po navici bolji od ostalih je bio Kutlešić Dušan sa 24 poena. Rezultat 71:89 ( 16:18 13:15 21:29 21:27 ).

Kraljevačka Sloga je uspela da zabeleži drugi trijumf u ligi, protiv ekipe Mladosti , i bar na kratko ne bude na začenju tabele. Do pobede ih je predvodio Ćopović Đorđe sa 18 postignutih poena, dok gostima nije pomogla ni odlična igra Janković Miloša ,koji je imao neverovatno skakačko veče sa 22 upisana skoka uz 23 poena, na kraju 80:73 ( 16:16 21:19 19:15 24:23 ).

Meč između juniora Zdravlja i Radničkog tek treba da se odigra.

Tabela : Hemofarm Štada 12-0 , Vojvodina Srbijagas 11-1 , Crvena zvezda Beograd 8-4 , Partizan mt:s 8-4 , Beovuk 72 6-6 , Maga Vizura 6-6 , Sloboda 5-7 , Mladost 4-8 , Knjaževac 3-9 , Radnički Kg 4-7 , Sloga 2-10 , Zdravlje 09 2-9.
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Talicni Tom Ned 11 Mar 2012 - 6:45

Vrijedi pomenuti - Ristić danas za 26 minuta 20 poena i 23 skoka, indeks 40.
Kako ono kaže princ Karađorđević:"Kako mu to uspevala???"
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 11 Mar 2012 - 6:56

Šta drugo reći nego svaka mu čast..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 11 Mar 2012 - 7:58

Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Talicni Tom Ned 11 Mar 2012 - 8:03

Bravp, zaboravih.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Ned 11 Mar 2012 - 8:50

Ante Tomic srpski. Hvala ti Boze!!! hunter
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 11 Mar 2012 - 8:52

Neka, bolje Gasol cool
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 11 Mar 2012 - 10:31

Neka, ne bih voleo da Srbija ima igrača kakav je Gasol... Teatralnost, itd...
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Ray Allen Ned 11 Mar 2012 - 10:57

Bogami ja bih voleo, pa makar bio kao Mark.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od dane Ned 11 Mar 2012 - 11:05

Odrekao bih se piva na 6 meseci, samo kada bi znao da će biti makar kao Mark.
Naravno rakiju bih tukao istim tempom Very Happy
Jbg. stvarno dosta mi je MIličića i Raduljica, kada njih uporedim sa braćom Gasol ova druga dvojica mi dodju kao oličenje dobrote i poštenja.
dane
dane
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 06.12.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Zemljoradnik Uto 20 Mar 2012 - 21:29

Sledeg vikenda, 30. i 31. marta, igraju se poslednja dva kola juniorske lige i sve utakmice se igraju na jednom mestu, u Šumicama (ako je verovati izvesnom novinaru Stefanu Đorđeviću Smile). Bilo bi lepo ako ima raspoloženih da odemo da pogledamo neku utakmicu. Nije da ne mogu sam, ali do tad ću sigurno da zaboravim, mora neko da me podseti. Smile

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Uto 20 Mar 2012 - 21:39

Vrlo je moguće da ću ja doći, ako se nešto ne iskomplikuje.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Marko Sre 21 Mar 2012 - 13:05

Ali DVOKOLO juniorske lige... Kakva nebuloza... Koja ugrozava regularnost takmicenja...

Marko
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od superhik Sre 21 Mar 2012 - 19:38

Nije ni meni jasno čemu to dvokolo? Navodno je razlog popularizacija takmičenja, ali već postoji finalni turnir sa osam ekipa koji je sasvim dovoljan.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Everton Sre 21 Mar 2012 - 20:29

mozda su hteli da smanje troskove za klubove , mislim na sudije,termine..... Ovako je sve placeno
Everton
Everton
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 5 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu