Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedinstvena juniorska i kadetska liga

+19
Marko
dane
Ray Allen
Psycho
NenadBG
2bad4u
lazarminator
expert
superhik
drexler
Talicni Tom
ZuLuofVozdovac
Mihael
Nolle
Koleman
Bodi Bond
Zemljoradnik
Naissus
Macijauskas
23 posters

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 8 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Bodi Bond Pon 7 Maj 2012 - 0:18

Je l pričate o Đorđeviću plejmejkeru? Taj bez šuta nema šta da radi u seniorskoj košarci, a i prespor je. Pregled igre mu nije loš, ali ništa specijalno.

Iz tog tima, pored Radičevića, sviđa mi se kako igra onaj visoki momak, Jovanović čini mi se. Kada bi ga prekomandovali na četvorku mogao bi možda nešto da napravi. Borben momak, dobrog skoka.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 8 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Pon 7 Maj 2012 - 1:56

Titule ne znace i dobre igrace za prvi tim, bar ja tako mislim. Nekoliko puta sam gledao juniore Partizana, tuga je ono. HF i FMP su jedino na sta nasa kosarka moze da se osloni u nekoliko narednih godina, donekle i Megu. Eto, rekao sam FMP plez... xexexexe

Izuzetno mi je krivo sto Cvele nije igrao, i sto nismo izdominirali onako kako smo trebali, sa stilom i jakom penetra.... do samog kraja, ali sta je tu je. Very Happy

Cestitke klincima Partizana ! Bravo !
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 8 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Tazz Pon 7 Maj 2012 - 9:49

Hvala Hik, učim od najboljih. Smile

Evo Markovog komentara na tekst:
Al si ga složio svaka ti čast Slažem se sa svim što si napisao,dobro, uglavnom sa svim. Inače, onaj lik što je seo do Tomaševića i rastužio one lepotice je Mileta Lisica, igrao za, čini mi se Zorku Šabac i nesto malo za Zvezdu ako se ne varam. Sad mu klinac igra pa je verovatno zbog njega bio tamo. A inače ona plava devojka je moja školska, sad je neki menadzer prodaje u Nectar-u koji je sponzor lige pa je zbog toga bila tamo. Tako da nije Ana Joković mada bi i nju rado video izbliza I da, ostajem pri mišljenju da će naš igrač s brojem 6, iako mi se jako svideo,i neodoljivo me podseća na Dejana Milojevića po načinu kretanja i osećaju za skok, teško da uspe u seniorskoj košarci, bar ne onoj vrhunskoj. Ali eto, nadam se da nisam upravu. Pozz
Tazz
Tazz
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 22.10.2010
Lokacija : Нови Сад

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 8 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od superhik Pon 7 Maj 2012 - 9:54

Mileta Lisica se igrački afirmisao u Slobodi iz Tuzle, pa sam kao rođeni Tuzlak dužan to da napomenem Smile Nakon raspada države završio je u Crvenoj zvezdi, odigrao, mislim dve, zapažene sezone. Nije igrao u Šapcu, igrao je u Borovici iz Rume koja je stigla do jednog finala prvenstva, saigrači su mu bili Sretenović, Pokrajac, Stevan Peković...
Nisam znao da ima sina košarkaša...
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 8 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Ray Allen Pon 7 Maj 2012 - 10:09

Lisicu pamtim iz vremena dok je igrao za Pivovarnu zajedno sa Goljevicem. Pivovarna je tada sluzila da ostali Evroligasi poboljsaju kos razliku.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 8 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od expert Pon 7 Maj 2012 - 10:16

Hik, zaboravi ti najboljeg igraca te ekipe, Ljubisava Lukovica Smile
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 8 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Sergej Pon 7 Maj 2012 - 10:45

Mileta Lisica , sjajan igrac i veliki covek. Zbog povrede kolena dugo nije igrao, medjutim glavni covek za osvajanje titule 1993 i 1994 godine.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 8 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Psycho Pon 7 Maj 2012 - 11:24

Ili kako je to u ono vreme redovno govorio neprevaziđeni glupan među sportskim novinarima (čitaj Dobrosav Gajić) - MANETA Lisica Very Happy
Mileta je bio radnik na terenu kakav se retko viđa.
I ja mislim da je jedan od zaslužnijih za te titule.
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 8 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Sergej Pon 7 Maj 2012 - 11:36

Secam se one nase serije 7-0 u pobedama i onda dosao plej of 4-1 za Zvezdu.Lisica kao krilni centar pokupio sve lopte i otpatke u nasem reketu. Izuzetno koristan timski igrac.
Sergej
Sergej
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 8 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od 2bad4u Pon 7 Maj 2012 - 13:25

Tadašnji Lisica bi sada bio u reprezentaciji. Fantastično koristan, srčan, borben, pomalo suv i ružnjikav, ali ma koliko trpao tim za koji navijam, nije mogao da se ne voli. Pravi sportista, kakvih je malo danas.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 8 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Pet 14 Sep 2012 - 22:03

Aleksandar Aratinović 1998 godište 191 SG/SF iz BeoVuka u Zvezdu
Danilo Petrović 1999 godište 195 PF iz Hemofaerma u Zvezdu
Stefan Simić 1996 godište 185 PG iz Šapca u Zvezdu
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 8 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Mihael Čet 28 Feb 2013 - 3:49

Mihael
Mihael
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 8 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu