Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedinstvena juniorska i kadetska liga

+19
Marko
dane
Ray Allen
Psycho
NenadBG
2bad4u
lazarminator
expert
superhik
drexler
Talicni Tom
ZuLuofVozdovac
Mihael
Nolle
Koleman
Bodi Bond
Zemljoradnik
Naissus
Macijauskas
23 posters

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od ZuLuofVozdovac Čet 20 Okt 2011 - 8:11

Zemljoradnik ::Počinju juniorska i kadetska liga.
Vidim Flash (kadeti) igraju u Sport Eko dvorani u mom komšiluku, možda odem da ih obiđem. Zna li neko u kojoj sali su do sada igrali juniori Beovuka, pošto samo za njih ne piše gde se odigrava utakmica?

Прошле године су играли у Шумицама, сасвим случајно сам набасао на пар њихових мечева јер у спортском центру с времена на време играм стони тенис. Да ли ће ту играти и ове сезоне стварно не знам..
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Zemljoradnik Čet 20 Okt 2011 - 20:54

Hvala obojici na informacijama. Danas je izašla informacija, nažalost igraće u Vizuri.

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Čet 20 Okt 2011 - 21:41

Ja najverovatnije idem na Zvezdu u subotu ako se igra u Basketlandu. Treba Marko da mi javi. Dobicete iscrpni izvestaj o generaciji '95 Smile
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Čet 20 Okt 2011 - 22:25

jel se poklapa sa fudbalom ? Sad
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Čet 20 Okt 2011 - 22:30

Ne znam. Ne pratim fudbal.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Čet 20 Okt 2011 - 22:38

Fudbal je u 18h ? Kada počinje košarka ? Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Zemljoradnik Čet 20 Okt 2011 - 22:41

Koleman ::Ne znam. Ne pratim fudbal.
clapping

Zemljoradnik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Čet 20 Okt 2011 - 22:55

Nolle ::Fudbal je u 18h ? Kada počinje košarka ? Smile
Cekamo Marka.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Pet 21 Okt 2011 - 5:21

Igramo

- u nedelju
- u 14:00
- Basket city
- vs Mega

verovatno necu moci da stignem. u 12:00 imam fudbal na NBG
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Pet 21 Okt 2011 - 5:26

Hvala Nole. Nedelja mi malo menja planove ali potrudicu se da stignem.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Pet 21 Okt 2011 - 5:28

Meni je ovaj vikend bas zeznut za planiranje, ali sigurno cu ovu ekipu pokusati da ispratim sto je vise moguce, jer je velika vecina ovih momaka svetla buducnost naseg kluba pa i reprezentacije nadam se. Evo cak ni danas ne stizem na Cedevitu, mozda II poluvreme samo Sad

I da Kole, svaka cast za fudbal !!! Samo nerviranje izbegavas Smile ja se sad navikao, sa par ortaka svaka tekma na Mari, odem na Banjicu, Karaburmu, i 2-3 gostovanja NS i KG,tj. Nema sta tu da se gleda, probijamo bunker 90 minuta, ako umuljamo 1-2 to je to, ali sad vec postala navika i jbg Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Sub 22 Okt 2011 - 9:47

Jel' igra Vasa za Megu sutra protiv Zvezde BGD?
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Sub 22 Okt 2011 - 9:48

Mislim da to niko ne zna sem ljudi iz Mege i njega.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Sub 22 Okt 2011 - 9:49

Macijauskas ::Mislim da to niko ne zna sem ljudi iz Mege i njega.
Ok... Nego sam mislio da se mozda zna da li je u planovima da igra samo za prvi tim ili nesto kao Cvele prosle sezone u zavrsnici. Drugacija je situacija zato sto Vasa ima bas veliku ulogu u Megi.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Sub 22 Okt 2011 - 10:19

Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Talicni Tom Ned 23 Okt 2011 - 2:42

Pratim na pbp utakmicu CZBGD-Mega, vodimo pred kraj sa 92-77, ovako preko statistike to izgleda vrlo lijepo. Još bolje je što vidim da su nosioci Ristić, Rebić i Janković, momci bar godinu dana mlađi od konkurencije. Pade mi na pamet da neko od momaka koji su upućeni nas malo detaljnije upute u tim, igrače i glavne konkurente. Unaprijed hvala.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Ned 23 Okt 2011 - 3:33

Nisam stigao da odem na mec. Caletu rodjendan pa smo bili na nekom rucku.
Ristic i Rebic je tandem koji moram da gledam ove godine. Prvog znam 10 godina a drugi me je odusevio na U16. Stvarno ocekujem mnogo od njih dvojice ali ne ove godine. Svaka pobeda je kao praznik ali ovako ubedljiva je meni sok. Talicni gde si gledao pbp? Tu ima i statistika sigurno Smile
Edit:
Nadjoh
http://www.persija.net/statistika/jls/box.php?id=3&t=1319386058


Poslednji izmenio Koleman dana Ned 23 Okt 2011 - 5:10, izmenjeno ukupno 1 puta
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od drexler Ned 23 Okt 2011 - 4:10

Nolle ::Kadeti

Šabac - CZVBG 65-81

http://www.persija.net/statistika/kls/box.php?id=3


u rosteru Šabca je moj rođak, drugo koljeno (đedovi su nam rođena braća), Nikola Štrbac. Vidim protiv CZV je malo zatajio, ali popraviće se, ima dobre košarkaške gene Wink . Inače, on je 97 godište, koja generacija igra ovu ligu?
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Ned 23 Okt 2011 - 4:22

95/96. za Zvezdu 95. igraju juniorsku pa ovde igraju 96 i 97. Verovatno i Sabac tako.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 23 Okt 2011 - 8:19


Utakmici u Basket City-ju je prisustvovao Pesic, ali je na poluvremenu otisao, a do kraja su ostali Ristovic, Kleut, Tomasevic, Klipa, otac Vuka Radivojevica i naravno Mirko Pavlovic.

Usao sam u halu na polovini prve cetvrtine, pri rezultatu 7-14 za Megu. Tu cetvrtinu smo odigrali izuzetno lose, izgubili smo dosta lopti, a odbranu nismo igrali. Nikola Vujovic nam je pravio puno problema pod kosem, posebno je dominirao u skoku. Napravili smo i puno faulova, pa su igraci Mege skoro u svakom napadu sutirali slobodna bacanja. Tu cetvrtinu Mega dobija 22-29. U drugoj cetvrtini Mega dolazi do 10 poena prednosti, ali onda Luka Pavlovic dva puta uzastopno krade loptu protivnickom pleju prilikom prenosa i postize 4 laka poena. Od tog momenta smo zaigrali mnogo agresivnije u odbrani, Tejic je kupio defanzivne skokove, odlicno smo trcali i postizali lake poene iz tranzicije, poceli smo da igramo i zonski presing... Na taj nacin smo preokrenuli rezultat i dosli do 2 poena prednosti na poluvremenu. U trecoj cetvrtini su momci pokazali neverovatnu borbenost i energiju, bacali su se na parket, krali lopte, odlicno trcali i skakali i tu je utakmica prelomljena-otisli smo na 15 razlike. Poslednju cetvrtinu smo rutinski odradili.
Utisak je da igramo veoma brzu kosarku, na veliki broj poseda, sa dosta dodavanja i da smo u stanju da slomimo protivnika jakim tempom, koji mozemo da odrzimo jer imamo dugu klupu.

Dusan Ristic ('95) je izuzetno talentovan centar i to klasican. Momak je vec sada visok oko 209 cm, ima veliki raspon ruku i dobro je gradjen za svoje godine. Radi dosta dobar posao bez lopte, trudi se da zauzme poziciju sto blize kosu i tek kada to odradi trazi loptu od saigraca. Ruke su mu izvanredne, hvata svaki pas i pokazuje neverovatan osecaj kod poluhoroga. Taj poluhorog mu je glavno napadacko oruzje, a u stanju je da ga izvede sa obe ruke (mada mu je desna jaca), a koristi i tablu. Rad nogu na niskom postu mu je dobar, ume da izvede jednostavna pivotiranja i da digne protivnika fintom. Dobro trci, deluje pokretljivo i koordinisano. U prvom poluvremenu je lose skakao i kasnio je u odbrani, ali je u drugom poluvremenu izdominirao i u tim segmentima. Uopste, vazi za odlicnog rebounder-a. Nije bloker ali visinom i dugim rukama menja suteve. Danas je promasio oba suta-jednu trojku i jedan sa poludistance. Atletski je prosek-nije eksplozivan oko kosa, fali mu i malo brzine, ali svakako je veliki talenat.
Na kraju je mec zavrsio sa 19 poena i 7 skokova (2/1 za jedan, 13/9 za dva i 1/0 za tri) za 29 minuta.
Nikola Jankovic ('94) je lider ove ekipe. Momak je neverovatan borac, igra sa fenomenalnom energijom i intenzitetom, konstantno bodri saigrace i tako ih "tera" da se bore kao i on.
On je undersized PF, visok oko 202 cm, fizicki najzreliji igrac u nasem timu-cvrst, jak, voli kontakt. Danas je u napadu radio od svega po malo. Pogodio je jednu trojku, jedan sut sa poludistance, sut od tablu iz okreta uz fadeaway, poluhorog... Nekoliko puta je sa 5-6 metara kretao na ulaz i dobro finisirao (jednom i uz faul). Povukao je i 2-3 kontre. Imao je nekoliko lepih dodavanja, posebno je lep bio back door pas za zakucavanje Luke Pavlovica. U skoku je bio odlican (to mu je najveci kvalitet), a u odbrani veoma borben i aktivan. Ima brze ruke, dobro anticipira, ali se cini da su mu noge nesto sporije. Solidan je atleta (imao je lepo zakucavanje u kontri), ali nista spektakularno. Veoma dobro trci. Mora puno da radi i na sutu i na ledjnoj tehnici, a posebno na slobodnim bacanjima, ali ima potencijala. Bilo bi lepo da poraste bar jos par santimetara. Deluje kao lud lik, ali u pozitivnom smislu (prvi utisak).
Na kraju: 18 poena, 8 skokova, 5 ukradenih lopti i 3 asistencije (7/3 za jedan, 12/6 za dva, 3/1 za tri) za 25 minuta.
Nikola Rebic ('95) je nas startni PG. Vidim da na nekim sajtovima pise da je visok 185 cm, ali meni on deluje mnogo nize. Kako god, veoma je brz, dinamican i ima dobar ball handling. Sut mu je dobar, ume da sutne i iz driblinga. Dobro asistira, posebno iz prodora. U odbrani je dosta agresivan. Voli da ide jako i do samog kraja, i na ovom nivou mu to uspeva jer stize do kosa pre protivnickih visokih igraca. Ipak, morace da razvije igru sa poludistance i da u repertoar uvrsti floater, jer ce u seniorskoj kosarci tesko finisirati oko obruca. Talentovan je, ali ne kao Cvele, Micic ili Miljenovic.
Danas: 14 poena, 5 asistencija, 1 skok, 1 ukradena, ali i 4 izgubljene lopte (5/4 za dva i 4/2 za tri) za 21 minut.
Brano Djukanovic ('95) je SG, visok oko 192 cm. Veoma je mrsav, ima bas uska ramena, drugim recima-pravo dete. Ipak, decko ima prelep sut sa veoma brzim izbacajem. U odbrani se dosta trudi, ima dobar rad nogu, ali ga fizika limitira. Brz prvi korak, solidna skocnost. Trenutno je jednodimenzionalan igrac i puno zavisi od suta, ali mu je sut stvarno izvanredan. Talentovan decko, nadam se da ce napredovati fizicki i porasti jos par santimetara. Statistika: 9 poena i 1 skok (4/3 za jedan, 0/0 za dva, 3/2 za tri) za 11 minuta.
Luka Pavlovic (ne znam koje je godiste) je najbolji defanzivac u ekipi. Igra na poziciji SG, ali je undersized (cini se oko 190 cm). Dobro je gradjen za svoje godine i odlican je atleta. U odbrani igra neverovatno agresivno, stalno je nisko u stavu i ima veoma brze ruke. Kao sto sam vec napisao, kada je Mega imala +10 dva puta uzastopno je ukrao loptu protivnickom pleju prilikom prenosa, prvi put zavrsio snaznim zakucavanjem, drugi put polaganjem i tako je pokrenuo celu ekipu. Izraziti rebounder za beka. U napadu je klasican slasher, uvek trazi prodor i agresivno napada kos. Imao je i odlicno back door utrcavanje kada se fintom tela oslobodio cuvara i posle pasa Nikole Jankovica lepo zakucao. Ima solidan osecaj za asistenciju, posebno je atraktivan bio pas iz prodora prilikom koga je loptu bacio iza glave na zicer Risticu. Cini se da bi mogao da napravi tranziciju na PG, ali mora da unapredi ball handling. Izgleda da sut nema uopste.
Statistika: 12 poena, 5 skokova, 3 asistencije i 3 ukradene lopte (2/2 za jedan, 7/5 za dva, 1/0 za tri) za 20 minuta.
Marko Tejic ('95), PF/C vazi za talentovanog igraca, ali je danas igrao samo 14 minuta i nije se posebno isticao, sem sto je dobro skakao. Inace je levoruk i visok oko 203 cm.
Ognjen Dobric (ne znam koje je godiste), je SF, solidne visine, levoruk, ali se nije isticao u napadu. U odbrani i skoku je bio dobar.
5 poena, 5 skokova, 1 ukradena lopta i 1 blokada za 22 minuta.
Nikola Cvorovic (mislim da je '94) je prosle sezone igrao sa Cveletom, Marinkovicem i Saicicem u juniorskoj ekipi KKCZ. Tada je igrao na poziciji PF, ali je sada presao na SF. Visok je blizu 2 metra, i ima odlicne predispozicije-duge ruke, brzinu, solidan atleticizam i stvarno sjajnu gradju za igraca njegovih godina. Pravi je komplementarni igrac-igra kvalitetnu odbranu, odlican je u skoku (i ofanzivnom i defanzivnom), odlicno trci kontre i veoma lepo asistira. Igrac koji odradjuje veliki posao za ekipu, iako se skorerski ne istice. Ima dobar ulaz, ali samo kada ima otvoren put ka kosu. Ima i solidan sut, ali samo kada ostane sam. Moze pomalo da odigra i ledjima ka kosu. Sve u svemu, nije igrac koji ce da postize puno poena i da kreira za sebe, ali je talentovan decko. Svakako mora jos da radi na tehnici i sutu, vidi se da je "zelen" na poziciji SF.
Danas: 4 poena, 8 skokova, 4 asistencije, 1 ukradenu loptu i 1 (neupisanu) blokadu, (2/2 za jedan, 2/1 za dva, 0/0 za tri) za 25 minuta.
Petar Aranitovic ('94) je back up PG. To je bio i prosle sezone u juniorskom timu KKCZ, samo sto je tada imao 1 Cveleta ispred sebe. Visok je oko 193 cm, medjutim ima bas mali raspon ruku i fizicki je potpuno nezreo. Levoruk je, ima solidan ball handling i precizan sut (doduse sa zemlje). Igra leprsavo, veoma lepo asistira, ima dobar pregled igre i dobar ulaz. U odbrani je los. Seniorska karijera je upitna, ali ga je lepo gledati u ovoj konkurenciji.
Statistika: 9 poena i 2 asistencije (ali je imao jos lepih dodavanja koje saigraci nisu realizovali), (3/3 za dva, 2/1) za tri za 12 minuta.
Petar Vorkapic je PG, ali je on bio bas neprimetan, a Nebojsa Stanojevic nije ulazio u igru.

Ovu ekipu cu sigurno pratiti jer je veoma talentovana, pa cu update-ovati ako dodje do nekih promena-a verujem da hoce (i to onih pozitivnih).
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Talicni Tom Ned 23 Okt 2011 - 8:30

Da li je moguće da za Hf i ove godine u juniorima igraju Krstić, Mitrović i Milošević???
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 23 Okt 2011 - 8:32

Da oni su 93. Moze i Dangubic da igra.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Talicni Tom Ned 23 Okt 2011 - 8:38

Macijauskas ::Da oni su 93. Moze i Dangubic da igra.

Poznato mi je, ali mi je logičnije da priliku dobiju i drugi igrači.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Bodi Bond Ned 23 Okt 2011 - 19:54

Ko je Mihailo Vasić iz Novog Sada. Na kojoj poziciji igra i koje je godište? On je MVP 1. kola juniorske lige sa indeksom korisnosti 49. Igrao 30 minuta i ubacio 28 poena (9/16, 1/1, 7/12), uhvatio 17 lopti i imao 10 asistencija, uz 9 pretrpljenih faulova.

Jbt, koliko je komplikovano tražiti od svakog kluba podatke za igrače i okačiti to na sajt. Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 342805
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Pon 24 Okt 2011 - 2:21

Najjaci igrac je Vujcic Igor iz Ns-a. Decko ima ovlascenja kao da je Kobi, sutira minimum 10 trojki po utakmici, rekord mu je cini mi se 19 sutnutih.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 2 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu