Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedinstvena juniorska i kadetska liga

+19
Marko
dane
Ray Allen
Psycho
NenadBG
2bad4u
lazarminator
expert
superhik
drexler
Talicni Tom
ZuLuofVozdovac
Mihael
Nolle
Koleman
Bodi Bond
Zemljoradnik
Naissus
Macijauskas
23 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 13 Nov 2011 - 8:59

Pa nije samo veliki biceps cvrstina Smile
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 13 Nov 2011 - 9:04

i to što kažeš... Jbg 2 godine su mlađi, da igraju za klince Cvele i Silađi još npr bili bi mnogo bolji, ali onda prostora ne bi bilo za Rebića i Tejića. Ristić bio loš, na 30% iz igre, malopre sam se čuo sa njim preko fb. Nije mi mnogo rekao, samo da ste bili bolji, da smo imali loš procenat šuta, da je Peđa pogodio 5 trojki u II poluvremenu, i da je on bio loš na oko 2/3 od 10 iz igre.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 13 Nov 2011 - 9:10

Siladji je '92 on nema prava da igra.
Ristaca je cuvao momak '94 koji je gradjen kao on samo jos mrsavilji i on nista nije mogao da uradi tu.
A Filip Popovic je imao 18 skokova ni to ne treba zanemariti.
Inace vas trener Mandaric po mom misljenju nije neki Smile
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od superhik Sub 19 Nov 2011 - 11:30

konačno jedna zanimljiva košarkaška vest i iz Niša. Mladi Andrija Simović (1995) je napustio kadetski tim Nibaka i priključio se litvanskom gigantu Žalgirisu.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Sub 19 Nov 2011 - 11:33

Zalgiris cini mi se lepo radi sa mladima.
Nek mu je sa srecom!
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Bodi Bond Ned 20 Nov 2011 - 5:13

Maci, ovaj tvoj Vučković se danas ispucavao. 1/9 za 3.

Nikako mi nije jasno kada neko priključi juniora prvom timu, ne da mu da igra, a ovaj mora da se maltretira da putuje pa sutradan da igra za juniore. Mislim na Milosavljevića iz Radničkog.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 20 Nov 2011 - 5:20

Ne laze im Cacani, Vuckovic i ja smo zajedno bar jedno 15 puta igrali sa njima, plus sto smo igrali kada nismo bili u istim klubovima i dobili smo jednom samo. Los je sutirao, jbg.
Sto se tice Djoleta nije on po mom misljenju neki ekstra talenat, igrac kako god. Ali i Muta i Nikola vide nesto u njemu i taj ce igrati za juniore po 40 minuta svako, ako nema problem sa penalima.
Daj Bodi ne sviraj, pa putovao je od Kg-a do Cacka 50ak kilometara. Njemu trebaju minuti. Kako Miljenovic posle cetvorocasovnog treninga moze da igra za mladi tim Partizana?
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Bodi Bond Ned 20 Nov 2011 - 5:23

Htedoh reći da ga ne muče da putuje sa prvim timom. Bolje da igra za juniore nego da greje klupu u prvom timu.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 20 Nov 2011 - 5:28

On je ugovorom vezan za prvi tim. I sta ako se ne daj boze povredi Stiven u toku meca, onda on mora igrati pleja. Inace protiv Cedevite je i Djole imao par svojih minuta.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Bodi Bond Ned 20 Nov 2011 - 5:38

Ok, ubedio si me. plez Mada sam više mislio generalno na takve stvari, a ovu situaciju naveo kao primer. Mislim da je, recimo, Cveletu bolje da igra za juniore nego da non-stop greje klupu sa prvim timom. Ista situacija je bila i sa Milosavljevićem kada je Miljan bio zdrav.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 20 Nov 2011 - 6:35

Dobili smo Partizan 84-77, igrao Cvele...

Pobeda se ni u jednom trenutku nije dovodila u pitanje...
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od 2bad4u Ned 20 Nov 2011 - 12:30

Ko gura onog Miškovića u juniorima Partizana? Pa dečko je, po ovome što videh na snimku između juniora Partizana i Zvezde, totalno posvađan sa košarkom. Bogdanović je između 13 i 187 puta bolji centar od njega, a igrao je 10 minuta manje... Inače centarska linija je najviše zakazala, Zvezda je imala jedno 20 skokova u napadu i time potpuno zasluženo pobedila. Miljenović, kada je čuvao Cveleta objasnio ovome ko je "keva" za košarku. Miljenović je dosta vremena proveo na trojci (koliko sam primetio, čitavu treću četvrtinu, i deo poslednje) i tada nije mnogo niti dobijao lopti, samim tim nije ni mnogo napadao...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 20 Nov 2011 - 22:14

a kako je Cvele čuvao njega ? Nije provokatorski. Pitam pošto nisam gledao, jer sam sinoć video da je Miljenović imao očajan procenat, 6/16, 3 izgubljene lopte... Mada ruku na srce Cvele je imao čak i gori procenat 3/14.

Janković vas je urnisao u tom OFF skoku izgleda, 7 ih je imao

1 dečko sa kkcz foruma će verovatno u toku dana staviti celu utakmicu, pa ću je i staviti ovde da je pogleda ko hoće, mene zanima kako izgledaju Rebić i Cvele zajedno na terenu (po minutaži igrali su 17 minuta zajedno - skoro pola utakmice), a i odavno nisam gledao Jankovića koji je sinoć uz Čvorovića po statitsici bio najbolji na terenu.
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od NenadBG Ned 20 Nov 2011 - 22:27

cvele je prvo poluvreme kazu odigrao odlicno,nije mnogo silovao,imao je dosta asistencija,bez greske.u drugom je bio kazu ocajan.tako da i pitanje koliko njegova losa igra ima veze sa miljenovicem i cuvanjem.isto tako reci na osnovu jedne utakmice pokazao mu je i sl,a secamo se i npr prosle godine i njihovog obracuna u kvalifikacijama za el juniora u zelezniku,gde je cvele dominirao i urnisao sve protivnike,ukljucujuci i zeleznik sa miljenovicem...

NenadBG
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 06.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od 2bad4u Pon 21 Nov 2011 - 1:08

Slažem se, gledao sam samo drugo poluvreme (to sam i napomenuo, ako nije tako skontano "my bad, sorry"). Cvele jeste pokušavao, ali Miljenović u stilu Pere Božića odigrao flaster... Znači vidan napredak u odbrambenim zadatcima. To što sam gledao Zvezda je dosta vrtela neke kombinovane odbrane, pa nije bilo mnogo direktnih duela, gde Cvele čuva Miljenovića. Inače Cvele je popravio svoju statistiku na kraju sa linije za slobodna bacanja, kada je Partizan u penal završnici pravio faulove, a većina lopti išla na Cveleta baš...
Nije bilo (ili nije bila ideja) provokatorski, već samo viđenje nekih igrača na osnovu jednog poluvremena. Možda nisam napomenuo, ali mnogo mi se više dopala ekipa Zvezde, koja ima izmene, i gde se koriste visoki igrači na pravi način. Janković izdominirao, Ristić odlično pokrivao prostor (što je trenutno (čini mi se) misaona imenica za igrače Partizana)
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Pon 21 Nov 2011 - 1:16

Cim je obukao dres Partizana Miljenovic je postao Geri Pejton. Ako je on stvarno tako napredovao u odbrani onda treba strucnom timu Partizana napraviti mesta u kuci slavnih u Springfildu. Miljenovic je prosle godine igrao odbranu gore od mene. Svaki mec koji sam gledao FMP-a bio je jad i beda i svi su ga pretrcavali u prvom koraku pa su centri i bekovi to pokrivali.
Napad je druga prica. Kao sto je poznato ovde gotivim ga vise od Cveleta samo zbog tog napada. Neodoljivo me podseca na Teodosica i ima prebolestan pregled igre. Sut mu jeste generalno problem ali ulaz je jako fin, kao i sut sa 3-4.5m. Nije imao te prosle godine ni brzinu ali je to nadomestavao sjajnom tehnikom i glavom bas kao i...mhm...
Cveletova odbrana naspram Miljenoviceve je vrhunska, ozbiljno to mislim. Prosle godine je upravo ta odbrana i donela pobedu protiv FMP-a i odlazak na F8 EL. Verovatno je sada bio drugaciji dogovor, ne znam, nisam gledao.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Talicni Tom Pon 21 Nov 2011 - 1:23

up
Ne bi ništa dodao na Kolemanov post.
Talicni Tom
Talicni Tom
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 08.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Pon 21 Nov 2011 - 1:23

Možda u FMP nije hteo da igra odbranu Smile
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od 2bad4u Pon 21 Nov 2011 - 3:18

Gledaćete snimak, ili naki drugi meč! Možda i zaslepljenošću nisam video dovoljno dobro, i tripovao sam za njegovu odbranu... Embarassed
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Bodi Bond Sre 23 Nov 2011 - 14:22

Ovde možete pogledati meč Zvezde i Partizana.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od drexler Pon 28 Nov 2011 - 6:11

Kadeti Šapca upisali prvu pobjedu u jedinstvenoj ligi, a Nikola Štrbac 19p i 6sk. bilder

Moram reklamirati burazera, majku mu, valjda će neko iz familije postati igrač Wink
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Sre 14 Dec 2011 - 12:08

Niko ne prati, pa cak ni Nole Smile Evo sad ima na sos-u Cz-Vojvodina. A igrao je Cvele, i nije bas blistao.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Sre 14 Dec 2011 - 12:09

Izgubili smo pola kosa, trener popizdeo. Ja pratim ali dosta povrsno i ne pisem.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Bodi Bond Sre 14 Dec 2011 - 12:22

Pogledao sam samo delove nekih utakmica. Cvetković nije skoro ništa pokazao ni protiv Partizana ni protiv Vojvodine.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Psycho Sre 14 Dec 2011 - 12:30

Blagotvorno je uticala ova sezona na njega...minuti na parketu čudo čine!
A vidim i Jarića bi da dovedu...
Psycho
Psycho
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 15.11.2010
Godina : 47
Lokacija : BG/ZR

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 4 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu