Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedinstvena juniorska i kadetska liga

+19
Marko
dane
Ray Allen
Psycho
NenadBG
2bad4u
lazarminator
expert
superhik
drexler
Talicni Tom
ZuLuofVozdovac
Mihael
Nolle
Koleman
Bodi Bond
Zemljoradnik
Naissus
Macijauskas
23 posters

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od superhik Pet 28 Okt 2011 - 7:22

Pošto je dežurni lokalpatriota Naissus zakazao moram ja sa zakašnjenjem da vadim fleke plez Krenula je kadetska liga a niški predstavnik Nibak je bio domaćin Partizanu. Izuzetno lepa slika i dobro popunjena dvorana, crno-beli su očekivano bili ubedljivi 85-62.

https://youtu.be/dtLQIf-JW1M
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Naissus Pet 28 Okt 2011 - 8:15

Nemoj da se kitis tudjim perjem Smile plez
Tvoj izvestaj cekamo Smile
Pogodilo se da se utakmica igrala u isto vreme kada igra i Radnicki, pa nisam gledao Nibak.
Odlicna poseta. Barem sto se vidi sa klipa, toliko publike nema ni kad igra Konstantin.
Naissus
Naissus
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010
Lokacija : A be Niš be

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od ZuLuofVozdovac Pet 28 Okt 2011 - 15:06

shock

Сала основне школе? А средње школе имају халу од 8000 људи?
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od superhik Pet 28 Okt 2011 - 18:42

ZuLuofVozdovac :: shock

Сала основне школе? А средње школе имају халу од 8000 људи?

Ove zanatske treći stepen, da.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Sub 29 Okt 2011 - 2:58

http://www.kss-live.com/kls/live.php?id=crv_sta

Zvezda - Star 96-62

Tejić igrao - 15p 5/10 iz igre 5sk 4as 4blk index 25
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od drexler Sub 29 Okt 2011 - 3:19

pohvale za sajt KSS-a koji prilično detaljno prati sve ovo. Pored Niša gdje puna hala prati meč kadeta, ako je vjerovati KSS-u isto je i u Šapcu gdje je takođe krcato
Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Abs_1340020111028054907

Opet se ne mogu oteti razmišljanjima kakva bi nam bila liga da nismo "uvučeni" u Goodyear prije skoro 10-ak godina :/

No dobro, da ne spamujem previše, nadam se da će se nastaviti popularizacija košarke i da će nam neka od ovih (uslovno rečeno) provincija podariti reprezentativca
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od expert Sub 29 Okt 2011 - 4:30

Verujete da mi je nekada draze da gledam Proleter u KLS nego Patizanove utakmice u ABA ligi, i ja sam 100% za nasu ligu, samo to nije sada prica za ovu temu i deluje nemoguce svakako.
expert
expert
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010
Godina : 39
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od lazarminator Sub 29 Okt 2011 - 4:35

ta liga bi bila na nivou nase fudbalske lige.
Ja sam za Jadransku.
lazarminator
lazarminator
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 45
Lokacija : Beograd, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od drexler Sub 29 Okt 2011 - 5:27

Lazo, debelo se ne slažem sa tobom Smile . No dobro, više puta se raglabalo na tu temu, ne moramo opet.
drexler
drexler
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Drvar (BiH)

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Sub 29 Okt 2011 - 5:58

koga zanima, neka pogleda

Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 30 Okt 2011 - 22:42

Rezultati drugog kola
Mvp kola Babic iz Beovuka index 39, Sasa Avramovic 36 poena najbolji strelac kola.
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Sub 12 Nov 2011 - 4:53

Gde bese mogu da vidim statistiku meceva kadetske lige?
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Sub 12 Nov 2011 - 4:59

Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Koleman Sub 12 Nov 2011 - 5:01

Hvala!
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 13 Nov 2011 - 3:03

RKG - CZBG 75-57
Vučković 32 - Rebić 14
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od superhik Ned 13 Nov 2011 - 3:28

Ove sezone imam priliku da pratim i jedinstvenu kadetsku ligu. Nakon Partizana i Hemofarma juče je u Nišu gostovala ekipa Star iz Novih Ledinaca. Guglajući sam saznao da je to predgrađe Novog Sada. Pobedili su dečaci iz Niša predvođeni Andrijom Simovićem. Momak o kome smo već pričali ima punu slobodu u timu, igra vrlo zrelo, tehnika beka a igra obe centarske pozicije sa vršnjacima i bez problema izlazi na kraj sa njima. Juče nije briljirao, imao je problem sa ličnim greškama ali je na kraju meča ipak doprineo da Nibak pobedi neugodne goste. Podsećam, za dečka su zagrizli Partizan, CZBG i Žalgiris.
O Nibaku ću verovatno više pisati tokom sezone. Star mi je bio izuzetno zanimljiva ekipa. Trenira ih vrlo ambiciozan ćelavi momak (Mićanović) koji ima autoritet Vujoševića za te klince. Ne smeju da pisnu, menja ih posle svake greške i zaista su vrlo disciplinovani na terenu i van njega. Upalo mi je u oko da su 40 minuta igrali zonu, nisam stručnjak pa ne znam koliko je to dobro za igrače u tako mladim kategorijama? Ime koje treba svakako zapamtiti je Dušan Prica, momak rešeta i spolja i iznutra, igra beka, fizički je napredniji od vršnjaka, fali mu još neki centimetar. On je isključen iz onog dela o menjanju igrača nakon svake greške, igra skoro 40 minuta.
Meni je u oko upao momak koji se zove Miloš Pejak. Dosta je visok, najviši ubedljivo u obe ekipe, može da se razvije u dobrog centra. Već sada je fizički dominantan a uopšter nije nespretan ni smotan, naprotiv, kreće se poput beka. Ne znam zašto nema veću minutažu, malo se oslanjaju na njega u napadu ali čini mi se da u dečku ima materijala. Ne znam koliko je visok ali mislim da već sada ima 204, 205cm.
superhik
superhik
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 04.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Bodi Bond Ned 13 Nov 2011 - 5:55

Miljenović 10/26 iz igre.
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 13 Nov 2011 - 8:25

Gledao sam Radnicki-Zvezda danas.
Od toliko hvaljene generacije ja nisam video nista. Radnicki da je malo bolje odigrao u prvom poluvremenu, vec bi bilo 30 razlike. Nikakvu idejnost u napadu nisam video, plus napade koji su i licili na nesto su uspeli da zajebu svaki put, tako sto su promasili zicere.
Od tog Ristica sam mnogo vise ocekivao. Cvrstina i borba su mu takvi da bi mu kolega Djekic debelo pozavideo. Dok se sa kordinacijom poteza bori sa Kostom Perovicem. Igraci koji su mi dobro delovali su Tejic i Rebic.
Vuckovic Predrag party
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 13 Nov 2011 - 8:34

bocnuo Peđa 5 trojki u II pol Wink
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 13 Nov 2011 - 8:37

Pedja je car, jedan od najboljih drugova zajedno smo trenirali godinama.
Sut, prodor, prava trojka. Bas mi je drago zbog njega..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 13 Nov 2011 - 8:38

videćemo vas na našem terenu plez
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 13 Nov 2011 - 8:43

Nemaju cvrstinu, jedini Vranjanac ima cvrstinu kod vas. Sve to deluje mlitavo, ovakvom bezborbenoscu tesko da ce nesto uraditi. Ne mislim ja da oni kao dve godine mladji u ovoj ligi nekog snagom razbijaju, vec da se bore pokazu zube..
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 13 Nov 2011 - 8:45

kakav je bio Pavlović, igra beka... Jesi ga zapazio možda ?
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Macijauskas Ned 13 Nov 2011 - 8:48

Luka Pavlovic secam ga se jos odavno. Nista nije pokazao danas, osim da se lepo uradio u teretani Smile
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Nolle Ned 13 Nov 2011 - 8:54

Frajer ipol Smile spomenuo si Vranjanca i čvrstinu, pa gledam kako ti Lule nije zapao za oko Very Happy haha
Nolle
Nolle
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jedinstvena juniorska i kadetska liga - Page 3 Empty Re: Jedinstvena juniorska i kadetska liga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu