Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svaštara 6

+44
Gale
Geograf
Everton
lazarminator
Gencha
Markos
air slavkan
Hyperactive
Zemljoradnik
blagoje
Nolle
Tazz
wolfvaga
Marija
Danny Trejo
Manu
Sergej
Karadjordje
bigZ
dane
fizicar
Talicni Tom
superhik
drexler
Kure
expert
XXL
Naissus
Ray Allen
Sensui
2bad4u
Koleman
familija
mlekadzija
Bodi Bond
Anti-RTS
Djole
ZuLuofVozdovac
slobokv83
Junglezburn
Macijauskas
Mihael
PingPong
Dule Kecman
48 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od PingPong Pon 12 Sep 2011 - 13:48

Mene bole ledja dok sam ih gledala Very Happy Super stvar! Fenomenalno. Samo sto me nerviraju sada sirene i sto ce biti euforije :S (fobija od guzve). Zao mi je samo sto nije uspeo RG da osvoji.. :/ Meni je nekako to namesteno.. :/ Sad bi uspeo da sve kompletira u jednoj sezoni, i da bude bez poraza ili samo sa jednim porazom. Ne mogu da se setim gde je bio drugi poraz.
PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Koleman Pon 12 Sep 2011 - 13:51

Ovaj skoro od Marija, kada je predao finale zbog ramena.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od PingPong Pon 12 Sep 2011 - 14:02

Ju, ja se uopste ne secam shock krst
PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od 2bad4u Pon 12 Sep 2011 - 14:04

Sinsinati, protiv Marija!

A od petka u Areni cepamo Argentinu. S obzirom u kakvoj je formi i Tipsa, to će biti jedno čašćenje...

A Decembra sa Špancima, ponovo Arena. I direktan duel dva najbolja tenisera na svetu u Srbiji. To se ne propušta.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od PingPong Pon 12 Sep 2011 - 14:11

Noup. Blanko i dalje. Ko zna sta se meni izdesavalo nakon RG, cim me je uhvatila crna rupa :/ Pobedicemo i jedne i druge Smile S tim da ce dueli sa Spanijom biti zanimljivi. Pogotovu Nole-Rafa. A drugi duel, onda Tipsa ide na Rafu ( i imam osecaj da ce ga Tipsa ili namuciti posteno ili pak pobediti Very Happy Tipsa mi je fascinantan, samo kada hoce, onda hoce, kada nece.. ma vuci ti kol'ko 'oces, nece se pomeriti pa to ti je), a Nole na drugog Spanca? Verovatno da ce biti tvrda podloga.
No, ja cu to lepo pratiti iz moje foteljicice Very Happy
PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od 2bad4u Pon 12 Sep 2011 - 14:21

Ne znam koliko će klub dobiti karata, i koliko će ovih mojih hteti da ide (ne mali broj sigurno) ali ako preoastane, rad sam ih podeliti sa vama...
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od PingPong Pon 12 Sep 2011 - 14:24

Aaa, merci, merci Smile Hvala, hvala Smile
PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Sensui Pon 12 Sep 2011 - 21:29

Ovo je jedna vrlo interesantna prica koje sam se setio ovih dana pa da vam ispricam.

Naime, SP u fudbalu 1998. u Francuskoj je bilo mesto gde se po mnogima odigralo najvece namestanje u istoriji fudbala.Za one koji ne znaju(ili se ne secaju) Brazil je na tom prvenstvu igrao maestralno, imali su fantastican tim sa Ronaldom u najboljim danima.Gazili su sve zivo i dosli do finala sa Francuzima gde su na opste cudjenje izgubili sa 3x0 uz vrlo cudno odigranu utakmicu, nervozni, van sebe potpuno.Uz to Ronaldo nije odigrao taj poslednji mec, prognoze oko toga sta je bilo sa njim su varirale, prvo je objavljeno da je imao problem sa kolenom i na kraju finalna verzija je bila da je imao stomacne probleme(cak su spominjali i napad epilepsije).Cela ta situacija kao i ponasanje Brazilskog tima tokom i nakon utakmice je bila vrlo cudna i ljudi su osecali da se nesto tu desilo.

Oko 2000, 2001 godine jedan novinar iz Brazila je istrazivao tu pricu pokusavajuci da odgonetne sta se zapravo radilo iza toga(nije sam istrazivao vec zajedno sa novinarima iz Gazzete delo Sport).
Prica koju je on otkrio je da je Brazil PRODAO utakmicu Fifi.On kaze da 12.07.1998.(dan pre finala) igracima iz prvih 11(rezervni igraci su ostali u o svojim sobama) su na sastanku na kom su bili Brazilski trener(Zagallo),predsednik njihove Federacije(Ricardo Teixeira) kao i Ronald Rhovald(covek iz Nike-a, sponzor Bra.reprezentacije) saopstili igracima da bi trebali da puste da Francuzi pobede a za uzvrat bi Brazil dobio u buducnosti organizaciju Svetskog Prvenstva kao i olaksani put do trofeja 2002.godine.Igraci su se u prvom momentu bunili ali su prihvatili nakon sto im je obecano da ce svako od njih dobiti po 70.000 $ + 400.000 $ za svakog igraca i clana strucnog staba Bra.reprezentacije(ukupno oko 23.000.000 $ koji bi bili placeni preko Nike-a).Uz to igraci koji bi prihvatili Nike-ov ugovor imali bi u narednih 4 godine iste uslove isplate premije i bonusa kao i top-igraci koji su bili pod ugovorom sa tom markom(tada su to bili Batistuta,Ronaldo i Roberto Karlos i Raul).
Ronaldo, navodno, nije prihvatio taj sporazum ali je nakon pretnje coveka iz Nike-a da ce mu oduzeti dozivotni sponzorski ugovor od 90.000.000 $ prihvatio ali nije zeleo da igra(ili je namerno bio izbacen iz prvih 11 kako bi zavera bila jos ubedljivija).Navodno je dogovoreno da ce Brazil izgubiti "Zlatnom golom".Medjutim igraci su bili toliko moralno utuceni da su lako izgubili sa 3x0 bez ikakve reakcije sem svadje na terenu, sutiranje korner zastavica, itd.Videlo se na licima igraca da nesto nije u redu.Navodno iza sve ovoga je bio Blatter koji je zeleo da Francuska pobedi SP pre svega zbog ekonomskig trenutka u kom se ta zemlja nalazila jer je tada imala jednu od najvecih stopa nezaposlenosti u istoriji koji bi bili jos dodatno otezani uvodjenjem Evra, 1999. godine.

Naravno da ova prica spada u teoriju zavere jer verovatno nikad nece izaci na videlo neki dokaz cele ove price, ali stoje da je Brazil 2002. godine osvojio SP(uz slab, slab fudbal) i dobio organizaciju SP 2014.Ali ko je gledao tu utakmicu zna da se nesto desilo iza kulisa.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 13 Sep 2011 - 4:06

Чекај, зар Ронално није одиграо цело финале, али је претрпео опште критике јер је изгледао као да је дрогиран? Бразилци су после тврдили да су их Французи нечим тровали (што је по мени вероватније)... Ако је нивински чланак нетачан у погледу тако баналне ствари као што је наступ Роналда, не знам како да му верујем и око ових озбиљнијих оптужби.

Занимљив текст свакако, само нисам присталица тога да верујем да се финале СП може намстити, наочито за ''обећање'' да ће за 4 године имати лакши пут до финала. А Бразилци ко Бразилци, сматрају да су непобедиви, па кад изгубе мора да је намештено...
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Junglezburn Uto 13 Sep 2011 - 4:08

Svaštara 6 - Page 2 Hhhhhhkkkkkk
Junglezburn
Junglezburn
mvp
mvp

Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 37
Lokacija : Balkan - strasti, poroci, nedoumice, odsustvo samokontrole...

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Sensui Uto 13 Sep 2011 - 4:31

ZuLuofVozdovac ::Чекај, зар Ронално није одиграо цело финале, али је претрпео опште критике јер је изгледао као да је дрогиран? Бразилци су после тврдили да су их Французи нечим тровали (што је по мени вероватније)... Ако је нивински чланак нетачан у погледу тако баналне ствари као што је наступ Роналда, не знам како да му верујем и око ових озбиљнијих оптужби.

Занимљив текст свакако, само нисам присталица тога да верујем да се финале СП може намстити, наочито за ''обећање'' да ће за 4 године имати лакши пут до финала. А Бразилци ко Бразилци, сматрају да су непобедиви, па кад изгубе мора да је намештено...

Moja greska.Pogresno sam preveo tekst, Ronaldo jeste igrao ali je zamenjen za Edmunda jer je igrao katastrofalno.Bilo je i prica da je Ronaldo tako lose igrao jer je noc pre toga doziveo napad epilepsije.
Sensui
Sensui
mahač peškirom
mahač peškirom

Datum upisa : 10.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Macijauskas Uto 13 Sep 2011 - 5:40



Poslednji put izmenio Macijauskas dana Uto 13 Sep 2011 - 5:57, izmenio ukupno 2 puta
Macijauskas
Macijauskas
mvp
mvp

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Ray Allen Uto 13 Sep 2011 - 5:54

Brazil i nije bio bas tako superioran na SP u Francuskoj 98. Secam se tog prvenstva kao da se odrzavao juce, jer je prvo koje sam pratio. Mec na otvaranju protiv Skotske dobili su autogolom jednog Skota posle centarsuta Kafua. Od Norveske su izgubili u grupi, ali taj mec nije imao znacaja za Karioke. U 1\4 provukli su se protiv Danske. Sa tog meca ostao mi je u secanju gol mladjeg Laudrupa posle katastrofalne greske Roberta Karlosa. U polufanalu (u mecu u kome je bilo neverovatno mnogo nepravilno izvedenih auta) pobedili su Holandjane nakon penala.
A startnu postavu Brazila sa tog turnira pamticu do kraja zivota: Tafarel, Kafu, Aldair, Zunior Bajano, Cezar Sampajo, Roberto Karlos, Dunga, Ronaldo, Rivaldo, Leonardo i Bebeto.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od PingPong Uto 13 Sep 2011 - 6:11



Ovako ce moja malecna da peva Smile
PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od 2bad4u Uto 13 Sep 2011 - 7:49

Ray Allen ::Brazil i nije bio bas tako superioran na SP u Francuskoj 98. Secam se tog prvenstva kao da se odrzavao juce, jer je prvo koje sam pratio. Mec na otvaranju protiv Skotske dobili su autogolom jednog Skota posle centarsuta Kafua. Od Norveske su izgubili u grupi, ali taj mec nije imao znacaja za Karioke. U 1\4 provukli su se protiv Danske. Sa tog meca ostao mi je u secanju gol mladjeg Laudrupa posle katastrofalne greske Roberta Karlosa. U polufanalu (u mecu u kome je bilo neverovatno mnogo nepravilno izvedenih auta) pobedili su Holandjane nakon penala.
A startnu postavu Brazila sa tog turnira pamticu do kraja zivota: Tafarel, Kafu, Aldair, Zunior Bajano, Cezar Sampajo, Roberto Karlos, Dunga, Ronaldo, Rivaldo, Leonardo i Bebeto.

Ne što Brazil nije igrao naročito dobro, nego je u Finalu igrao sa Francuzima, jednom od najjačih generacija fudbalera (po meni) u istoriji reprezentacija, evo i nekih imena: na golu Bartez, bekovi Lizarazu, Blan, Desai, Tiram, sredina Viera kao zadnji vezni, Zidan, Pires, Dešamp, i napad Anri i Đorkaef. Tu su bili još i Kandela, Frank Lebœuf, Diomed, Bogosjan, Karembe,Trezege, Dugari...

Ako se ne varam to je generacija, koja je jedina spojila i svetsko i evropsko zlato!?
Inače je to bilo jedno od poslednjih fudbalskih takmičenja koje sam pratio.
2bad4u
2bad4u
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 23.10.2010
Godina : 48
Lokacija : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Ray Allen Uto 13 Sep 2011 - 7:51

Nisi spomenuo Givarsa. Verovatno njihovog najgoreg napadaca, ali Zake ga je redovno stavljao u prvu postavu.
Ray Allen
Ray Allen
prva petorka
prva petorka

Datum upisa : 03.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od ZuLuofVozdovac Uto 13 Sep 2011 - 9:33

Ray Allen ::Nisi spomenuo Givarsa. Verovatno njihovog najgoreg napadaca, ali Zake ga je redovno stavljao u prvu postavu.

Жаке је знао да без играча квалитета Марка Пантелића никада неће остварити успех Very Happy
ZuLuofVozdovac
ZuLuofVozdovac
mvp
mvp

Datum upisa : 06.10.2010
Lokacija : Vozdovac

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od PingPong Uto 13 Sep 2011 - 10:26

PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Koleman Uto 13 Sep 2011 - 11:53



Verovatno nije pravi trenutak s obzirom na cetvrtak ali pesma je meni bolestina iako tehno ne volim. Drug mi je preveo ovo malo teksta, doduse nije neki razbijac ruskog ali mislim da je u pravu. Pesma bi trebalo da govori o tome kako fast food i uopste zapadnjacka kultura osvajaju Svet polako. Mada meni to nije prioritet pri slusanju pesme.
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od PingPong Uto 13 Sep 2011 - 12:10

Imas raznih pesama sa raznim porukama.. Ali ima istine u tome sto peva covek... Razni cipsevi, Mek sa svojim jelovnikom, pa cak i oni musli kupovni, vocni jogurt (jogud od kajsije u kojem ja plivam a ne valja tooo), smoki, instant neke kafice, ... Mada ja jedem domacu hranu, i opet sam netipsko seosko dete pa sam gromada sa veoma losim rezultatima na onim lekarskim pregledima :S No.. Sve je bolje od turbo folka ( cak nas je i sam lektor pitao o muzici i spomene nam folk (kako objasnjavamo da se i kod jednih i drugih pojavljuju reci poput kafane, pice, zene...), pa mu objasnjavamo razliku izmedju (kao i sta je narodna, folklor a sta je turbo folk) Tome Zdravkovica i Seke Aleksic. ahaha Kao, Tomu osetis u srcu, razumes ga, pesma u srce pogadja, nekako je mirno, pijes, ali polako, smireno, i kada slomis casu, to je jer se saosecas, proziveo si. A ono Sekino je samo glupiranje, biti faca u drustvu, kopiranje drugih, histericno.. ahahahah covek se smeje a vala i mi)

http://vukajlija.com/zabava/posteri/253950

( na netu, inace, se mogu naci i dobre stvari, price od kojih covek iz minus raspolozenja dodje u plus raspolozenje i onda ne place od besa i tuge nego od histericnog napada smeha. samo me mrzi da procitam 24 str. o.O Moram nesto drugo da citam :S
PingPong
PingPong
šesti igrač
šesti igrač

Datum upisa : 24.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Bodi Bond Uto 13 Sep 2011 - 12:34



rakija
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Koleman Uto 13 Sep 2011 - 12:36

E ovo je neverovatno. Slusam ovu pesmu upravo shock
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Bodi Bond Uto 13 Sep 2011 - 12:37

Rano si počeo sa alkoholom. Very Happy
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Koleman Uto 13 Sep 2011 - 12:38

Bodi Bond ::Rano si počeo sa alkoholom. Very Happy
A jebiga razredni dobio sina pa smo proslavljali Very Happy
Koleman
Koleman
mvp
mvp

Datum upisa : 05.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Bodi Bond Uto 13 Sep 2011 - 12:39

Vidim ja da će na sledećem saboru forumaša i mlađa ekipa da se pokaže. Smile

Za ovog Markosa znam da je alkoholičar, a vidim i Kole sluša prave stvari. Smile
Bodi Bond
Bodi Bond
mvp
mvp

Datum upisa : 01.10.2010
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Svaštara 6 - Page 2 Empty Re: Svaštara 6

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu